Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:10




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 125 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Snow wolf M24 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 srp 2015, 08:51
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Dobrý den,
mám problém se svojí zbraní. Po natáhnutí se zajistí a já musím před každým výstřelem odjistit. Rozebral jsem celou zbraň i spoušťoví mechanismus, vše vypadalo OK. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?


02 srp 2015, 08:57
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Ahojte nechcem zakladat novu temu tak to hodim sem.
Zohnal som zbran CM702 je to M24 od cymy. Chcel by som dat do toho upgrade. novy spustak, hop up komoru, hlaven, valec piest trn atd-
Otazkou je ci tam budu pasovat veci od ASpro(komora, tie ich sety valca a spustak)

Docital som sa v teme:
Snow wolf má diely zhodné s APS2 "resp. L96tkou " (valec, piest , tŕň, pružinu , hlavu válca , zásobník )
Hop komora , guma aj hlaveň je v základe atypická podľa mojho dojmu resp. nenašiel som nikde podobnú komoru .
Novú ale vyrába PDI za pekný peniaz priamo aj z konverziou na AEG gumy a hlavne takže netreba kupovať za podobnú sumu Airsoftpro upgrade pre L96 a dorábať centrovaciu vložku pre iný priemer.

Spúšťak je atypický , ale dá sa kúpiť základný ( typujem že časom ho vyrobý taktiež PDI).
Čiže od PDI sa dá zohnať celkový upgrade - minimálne hlaveň / komoru / gumu odporúčam ( sadne to ako uliate a presnosť / dostrel ide rapídne hore).

Na nete som nasiel:CYMA CM702 Series is the replica using Maruzen APS-2 system
Znamena to ze veci OD ASpro na SWM24 budu to tohto cinana pasovat?


04 led 2016, 19:27
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Pre doplnenie. Pustil som sa do upgrade Cyma 702(M24), nakolko je na strankach pisane ze ma diely zhodne z APS2, maruzen(z coho vyplyva ze by mali byt zhodne z M24 od snow wolf) pravda je uplne inde.
Zbran je uplne odlisna a to vo vsetkom jedine co by sa dalo pouzit je spustovy mechanizmus a aj to z upravami. Mal som upgrade od ASPRO.
Hop komora- nepasuje- vybratie v hlavni na doraz komory je strasne v predu to znamena ze komora od ASpro nejde zasunut do hlavne na spravne miesto
Valec-Nepasuje- Valec od aspro je v priemere ocosi mensi
Trn,pruzina,piest- Je to dimenzovane na valec AS pro takze asi netreba dalej rozpisovat.
Takze cyma putuje naspat, a je objednany snow wolf M24(SW-04)
v pondelok/utorok by mala dorazit snad nebude ziadny problem

Pisem to sem pre pripad ze by niekto zbran vlastnil a chystal sa na upgrade aby nevyhodil zbytocne peniaze. Aj napriek popisu ze zbran je zhodna zo systemom APS2,Maruzen je dost velka sanca ze by pasovali diely prave z VSR(nemam odskusane)


10 led 2016, 16:59
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Tak aby to nevyzeralo ako spam:D
Dnes dorazila M24 od snow wolf
UP:
ASpro hop up komora
Guarder cierna hop guma
Presna hlaven SHS 6,03 487mm
Ocelovy valec ASpro cierny
Valec,trn pruziny,Pruzina ASpro 150
Hlava valca povodna
Bipod kopia harrisa
Optika 3-9x40 ACM

Diely si sadli krasne... Zbran je silna a tichucka
Jediny problem vidim v tom ze trosku drhne valec po natiahnuti sa trosku tazsie zasuva ale ked sa to trochu vychodi bude to super.

Presnost dostrel:
Strielam 0,40 od guarderu na skusku
Zbran striela na moje prekvapenie velmi pekne. daleko,rovno a silno(s rozumom)
Na 30-40 ste schopny zostrelit skatulku od cigariet
strielal som u nas na dvore do starej lampy na stodole a trafil som ju bez prehanania na 60metrov a lampa je gula o priemere cca 50cm.... cize teoreticky pocitam zenebude problem strielat na postavu na tych 60 max 70 metrov......
Na chrone som ju este nemal ale ani nepotrebujem je to fakt bomba


13 led 2016, 03:50
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Snow wolf M24
Ahoj zaujíma ma či sa už začala vyrábať hop komora pre SW M24 s využitím VSR gumy a hlavne ? Ta PDI bola síce fajn ale nebavilo ma nastavovanie hopu imbusákom.

_________________
Strelec bez zbrane :)


20 kvě 2017, 16:39
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 125 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz