Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Značky airsoftových zbraní 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Warrior a Stti jsou jenom přebalený číny, zpravidla JGčka.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 dub 2014, 11:53
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík

Registrován: 22 led 2014, 08:23
Příspěvky: 213
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Dival jsem se na STTi G36 a pokud je to jak pises, tak to vypada na SRC. V popisu je, ze ma kovovou hop-up komoru. Ostatni vyrobci, co vim, se jakztakz drzi TM standardu a maji tu klasickou plastovou.


27 dub 2014, 10:48
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Od SRC sa drž čo najďalej :wink:


27 dub 2014, 16:44
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 led 2010, 12:13
Příspěvky: 224
Bydliště: Semily
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Taky bych bral radši JG než SRC.

_________________
JG G36 RAS SP120 85m/s s 0.25BB
WE Glock 17 GBB
Dboy M4 CASV SP130 125m/s s 0.25BB


27 dub 2014, 16:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 22 led 2014, 08:23
Příspěvky: 213
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Neberu SRC ;-) Mam uz CM G36 :-)
Jen se tu resi znacky kveru, tak jsem napsal svuj poznatek.


27 dub 2014, 19:23
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
A M4 by ste radšej zvolili od koho? Od CA alebo od GaP (alebo sa to len píše GP... to je teraz fuk...)? Pretože som tu niečo pohľadal a prečítal a jeden píše, že lepšie je GaP a druhý zase, že CA. GaP má vraj na hovno nejakú osičku a CA zase slabý motor. A nakoniec sa tam našli aj taký, ktorý nemali problémy s ničím u oboch značkách, takže mám takú menšiu dilemu do budúcnosti s výberom kvalitnej M4. Tie ceny mi prídu takmer rovnaké u oboch výrobcov, ale trocha viac sa mi zdajú tie CA, ale nemôžem posúdiť, pretože mám málo skúseností a žiadnu M4 som od CA a GaP nedržal, takže tak. Maximálne by som tam chcel M110 pružinu alebo M100, viacej určite nie, kvôli dvojkovému gearboxu a jednak aj nejakú slabšiu zbraň pre nejaké viac špeciálne akcie.


27 dub 2014, 21:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Pokud ti nejde o výkon, jdi do CAčka.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


28 dub 2014, 00:05
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 16 kvě 2013, 21:43
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s výrobcem Specna Arms?
Jedná se o tuto zbraň http://www.army-airsoft.cz/elektricke-z ... ecna-arms/ . Zatím jsem měl možnost si ji jen potěžkat a vnější zpracování mi přišlo celkem slušné. Ale jak to je třeba stou rychlovýměnou pružinou, nebude to náchylnější vzadu na prasknutí nebo jiný defekt?

_________________
G&P M4A1 + M203 -GD M120-->135m/s
M9a1 GAS, WE


18 srp 2014, 16:39
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 čer 2015, 15:45
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Co si myslíte o značce Snow Wolf.Chtěl bych znát váš názor při budoucí koupi zbraně


14 čer 2015, 16:56
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
No najlepšie je uviesť aj akú zbraň odnich chceš a pýtať sa naňu a nie na výrobcu ako takého.
Niekto ti povie že cyma je kvalitná čína..a ty si odnich kúpiš M14 a tá sa ti rosype v rukách..cyma je kvalitná..ale čo sa týka AK, G36 a MP5..a u čínskych výrobcov je to proste tak že niektoré modely sa vydarili..a niektoré nie (SW tiež čína..preto tento príklad)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


16 čer 2015, 21:03
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 čer 2015, 15:45
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Tak třeba tahle http://www.airsoftguns.cz/m24-socom-od-snow-wolf-sw-04 díky


19 čer 2015, 14:04
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
Čo sa stalo na SVK/CZE trhu s TM? Pomaly sa nikde nedajú kúpiť. A o CA už ani nehovorím


13 zář 2015, 19:26
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
TM je drahy a zastary. Cena neodpovida kvalite. Napr. nejvice je to videt na ak. TM ak za 7k? cyma stavala 4,2 ted 5,2 a uplnejina liga a za 7 uz pomalu koupis LCT.
CA AK za 9k, za tu cenu uz mas dneska EL.
TM i CA vozi airsoftguns.cz


15 zář 2015, 09:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 01 zář 2015, 23:59
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
ked sa tu tak uz bavite o tych znackach spytam sa aj ja, chcem kupit H&K sekundarku pistol chcem aby strielala presne, dobre a aby sa s nou dalo zahrat aj v budove, (viac mi vyhovuje dobra pistol do budovy) preto pozeram po znacke KWA:

https://www.warstore.sk/tovary/54ca8864 ... -k-usp-45/

zaujmala by ma kompatibilita KWA s inymi nackami, ASG/KSC?

a dalej ci je nejaky rozdiel medzi KWA a vyrobcom Umarex:

http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/k ... to-gbb-6mm


15 zář 2015, 13:37
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Značky airsoftových zbraní
TM patří stále mezi špičku a jejich zbraně jsou top kvality, v tom problém není. Dělají i celokovové zbraně. Ale Marui nemá zájem o vývoz do zahraničí. Nemá důvod, v japonsku je stále lídrem, prodává dobře a airsoft není jedinou její divizí (nezapomínejte, vydělává hlavně na RC modelech a podovných věcech). Dále přeprava zbraní z Japonska je drahá záležitost (tuším že ještě stále nepraktikují kontejnerovou přepravu, ale jen letecky), nákup přes jiného distributora cenu ještě zvyšuje. Celkově japonští výrobci nemohou stačit na Taiwanskou a Hong Kongskou konkurenci, která neřeší limity a teoreticky může třeba pro zahraniční distributory vyrábět zbraně bez omezení, což v japonsku nelze (tam se omezuje typ materiálu na zbrani, výkon atd.). A samozřejmě jsou ve finále dražší. Aktuálními lídry trhu je ICS, GG, KA a u minimálně u nás čínská produkce. Ale i ta čínská před pár lety dostala pěknou pecku, ze které se nějaký pátek vzpamatovávala, ale i tomu se přizpůsobila.
CA je značka, která byla dva roky v podstatě mimo, teď tápe, alespoň z mého pohledu. Spousta cen jejího sortimentu vychází ze starých skladových zásob prodejců, protože nové zbraně už neprodukuje v takové šíři, byť je nabízí. Co jsem pochopil na letošní IWA v praxi teď dělají primárně M4 a její variace (snad se to zlepší). Bohužel na tomto poli je velká konkurence, které vévodí ve světě ICS.

Nakonec bych jen dodal, nesrovnávejte ceny u nás, ani popularitu výrobků či značek atd. Český trh je úplně mimo ten světový. Vlastně český trh je úplně mimo. To co frčí ve světě, tady nefrčí a obráceně (jsou i výjimky). Příkladem budiž CA, o kterém často v zahraničí slýchávám, že to "scrap" tedy šrot, byť já sám mám CA velmi rád.
Ve spoustě států frčí různí výrobci z různých důvodů. Někde kvůli omezení, jinde kvůli lepší podpoře nebo možnostem zákazníků. Éra dominance jedné či dvou značek je prostě pryč, je velká konkurence a zůstávají ty, které nabízí slušnou kvalitu a zároveň udrží rozumnou cenu, nebo low end (tedy většina čínské produkce).

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 zář 2015, 13:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz