Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:25




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Flat hop - Stojí to za to? 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Flat hop - Stojí to za to?
Zdravím!
Do česka se konečně dostávají pojmy jako Flat hop, R-hop a podobné, označující různé systémy hop up zařízení. Slibují zvýšení dostřelu, někdy i přesnosti oproti standartním gumičkám, které jsou všude. Téma o R-hopu a jemu podobným systémům to už je, ale o Flat hopu jsem tu moc nenašel.
Je to nejstarší z těchto "vynálezů" a také ten nejjednodušší. Gumička se dá použít jakákoli normální, jen se musí klasicky obrátit naruby a ořezat z ní všechny výstupky aby byla pak vevnitř hladká. Pak se použije přítlačný váleček, který má zespodu rovnou plošku, má to pak déletrvající kontakt kuličkou. http://www.popularairsoft.com/files/ima ... ing_02.jpg
Slubuje to zvětšení dostřelu. Spousty lidí si to zkoušelo vyrobit včetně mě, většina, včetně mě moc neuspěla. Kuličky měly dostřel přibližně stejný jak se Systema gumkou, rozptyl byl větší a slibovaného efektu jsem dosáhl jen při přetočení hopu na max. kdy mi kuličky mizely z mířidel nahoru, ale dopadaly tak 75 metrů daleko oproti těm 65 co mám teď. Nepodařilo se mi to vyladit aby to letělo tak daleko a zároveň rovně. Občas se ale ukáže človíček, které mu to funguje perfektně. Osobně jsem potkal jednoho takového a se 130m/s a SRC hlavní přestřeloval většinu lidí ve hře prý díky tomu jeho hopáči. Byl ochotný mi to rozebrat a ukázat, překvapivě to udělal skoro stejně jak já dříve, jen měl tvrdší materiály.
Přemýšlím, že bych se v tom zase vrtal a prostě to zkoušel tak dlouho dokud nebudu spokojen, ale vyplatí se to? Máte s tím nějaké zkušenosti nebo informace co by mi mohly pomoct?


31 pro 2014, 14:23
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 30 říj 2014, 21:30
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Za mě se jedná o nejlepší a nejlevnější upgrade, který do as zbraně jde udělat. Celkově mám Flat hop na třech zbraních a u všech se přesnost a konzistence zvýšila výrazně. Používám systema silikonovou gumku a SHS transparentní silikonovou. Jako přítlak používám materiál z šedé tvrdé letecké gumy. Kuličky GG 0,30g.

Na sestavě CA M14, PDI Raven, uvedený hop, 145 m/s, zmiňované střelivo dosahuji konsistentních zásahů jednotlivou ránou 15x15cm na 65 m. Dávkou cca 5 kuliček konsistentní zásahy na 80m.

Stejné přesnosti na 65 m jen s delší dobou letu a lehce kratším absolutním dostřelem i s CA g36c 2014 Pdi RAven a CA M4 2014 základní hlaveň.
Úsťovky 120 m/s. A střílím opět GG 0,30g.

Vzdálenosti měřeny Nikon 550 range finder a úsťovky CED M2 Chronograph.
Naposled stříleno v závětří v teplotách kolem 10 stupňů těsně před Vánoci.


31 pro 2014, 17:56
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
To zní chutně! :lol:
To vypadá že je to přesně to co potřebuju, protože nejvíc mě sere, když už si řeknu že mám někoho na dostřel, vystřelím a kuličky dotyčnému lehají k nohám a stává se to až příliš často.
Já to naposled zkoušel se základní D-boys gumkou a přítlak byl naopak docela měkké gumy z tužky. Dostřel byl uplně stejný jak s neupravenou systemou. Systema gumku mám teď, díky tomu vroubkování a tomu jak je měkká dokonale těsní snad ve všech komorách co jsem dával. Ale byla by ji škoda kuchat kdybych to pak zprasil. Mohl bys poskytnout nějaké fotky jak ten tvůj přítlak vypadá?


Naposledy upravil zeppy dne 01 led 2015, 18:37, celkově upraveno 1



31 pro 2014, 19:08
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Mohl by mi někdo z uživatelů potvrdit/vyvrátit to co si myslím?
Větší kontakt s gumkou než normálně-> nižší úsťovka,
Větší roztočení kule-> nutnost použít těžší, takže nižší úsťovka. Ovšem bude lepší dostřel i stabilita... Mohu se plést ale proto se ptám.

Napadlo mě toto zkusit použít do odstřelovačky, tam bych vyšší dostřel a přesnost "zadarmo" ocenil. Zkoušel to už někdo?


01 led 2015, 10:48
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Noo to by mě zajímalo jestli to nějak moc snižuje úsťovku a jestli budu muset přezbrojit na 0.30 kule, poletí to ještě pomaleji...to by nebylo dobré
Teď jsem "měřil" jak je na tom můj SCAR. Vzduchárna SHS, M130 pružina SHS, gumička Systema černá, hlaveň SRC 6.03 370mm. Podle mapy jsem změřil že dostřel je těch 65 metrů a při naprostém bezvětří je dopadový rozptyl i půl metru, občas kulička má svůj den a letí i víc jak půl metru mimo. Kuličky Guarder 0.25. Na dávku není problém někoho trefit (kadence kolem 25rps) ale nechci sypat zásobník za zásobníkem, hlavně kdž budu mít tlačáky


01 led 2015, 11:30
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2014, 14:42
Příspěvky: 58
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Ta ztráta na přítlaku gumy nemůže bejt tak markantní, aby ti to zásadně ovlivnilo střelbu podle mě. Tak max 10m/s, zase tím větším přítlakem se ti víc "natlakuje" vzduchotechnika a tím pádem tu kuli tlačí větší tlak, nehledal bych v tom zakopanýho psa. Ale je to teorie, můžem se plést oba, můžu se plést klidně jen já :-D

_________________
Máme na to.
7. Horská Divize


01 led 2015, 13:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
No asi to nebude tak drastický pokles, max těch 10m/s. Taky doufám, že ty těžší kule nejsou na to povinnost, mám doma tuny 0.25 a nevim co bych s něma pak dělal :D
Leteckou gumu nemám, ale napadlo mě tu přítlačnou plošku udělat z mazací gumy. Konkrétně té velmi známé kohinorské dvoubarevné. http://www.spokojenakancelar.cz/599-145 ... novana.jpg ...známe ji snad všichni. Vyřezal bych to z té šedé tužší části
A gumičku bych mohl použít tu Systemu, ale řezat do ní se mi nechce... není zdarma a pak bych ji mohl po neuspěchu třeba rovnou zahodit


01 led 2015, 18:31
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 30 říj 2014, 21:30
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
zeppy píše:
No asi to nebude tak drastický pokles, max těch 10m/s. Taky doufám, že ty těžší kule nejsou na to povinnost, mám doma tuny 0.25 a nevim co bych s něma pak dělal :D
Leteckou gumu nemám, ale napadlo mě tu přítlačnou plošku udělat z mazací gumy. Konkrétně té velmi známé kohinorské dvoubarevné. http://www.spokojenakancelar.cz/599-145 ... novana.jpg ...známe ji snad všichni. Vyřezal bych to z té šedé tužší části
A gumičku bych mohl použít tu Systemu, ale řezat do ní se mi nechce... není zdarma a pak bych ji mohl po neuspěchu třeba rovnou zahodit


Spíše se mi osvědčil tvrdší přítlak. Z té modré části gumy by to mohlo jít pěkně. Bez řezání do hop gumy se ti pak navlečená na hlavni nevleze do hop komory. Řezat budeš muset. Ještě je třeba utěsnit rybinu v hlavni. Upravená hop guma nemá ani vodící nálitek.

Ještě jeden poznatek k přesnosti. Zásadním faktorem pro konsistentní střelbu je kvalita kuliček. GG 0,30 a BLS match 0,30 se jeví jako nejoptimálnější kompromis přesnosti, pravidelnosti tvaru, vnitřní struktury a barvy, ale stejně je to pořád jen plastové softové střelivo. Kdyby existovaly 0,36 bílé bez vnitřních vad a s přesným nešišatým tvarem vyvažoval bych je klidně zlatem. :) ale o žádných takovým nevím


01 led 2015, 20:30
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Vím, že budu muset řezat, když se do toho pustím, no snad to bude za něco stát
Tu přítlačnou gumu bych tam dal takto: https://www.youtube.com/watch?v=Toa8xBDlsbI ale asi by mi to pořád nepadalo jak tomu manikovi ve videu :D A amíci jsou levý a musí si tenhle "superspeciál" kousek gumy kupovat
Jmenuje se to Mnub ale je to vlastně flathop ne? Taky se musí ořezat hop-up gumička a tlačí na to ta ploška


01 led 2015, 22:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Tak jsem to zkusil...a všechno se jen zhoršilo! :D Přesnost je ok, ale sakra dostřel je teď max tak 50 metrů když to nastavím aby to letělo jakštakš rovně a když hopáč zvednu, abych zvedl ten dostřel, kule letí někam vysoko do nebes... mám tam 0.25, pomohly by ty 0.30? Ale zas abych je nekoupil a byly by pak k ničemu protože těžší kuličky dostřelí míň a když to pak bude střílet míň nebo stejně, nemá smysl to mít ve zbrani


02 led 2015, 13:12
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2014, 14:42
Příspěvky: 58
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Řešení by bylo buď si jich pár půjčit, nebo zajít do soft shopu a poprosit o testovací balíček. Když tam ještě nějakou tu korunu utratíš, tak ti určitě vyhoví ;)

_________________
Máme na to.
7. Horská Divize


02 led 2015, 13:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Desátník
Desátník

Registrován: 30 říj 2014, 21:30
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
zeppy píše:
Tak jsem to zkusil...a všechno se jen zhoršilo! :D Přesnost je ok, ale sakra dostřel je teď max tak 50 metrů když to nastavím aby to letělo jakštakš rovně a když hopáč zvednu, abych zvedl ten dostřel, kule letí někam vysoko do nebes... mám tam 0.25, pomohly by ty 0.30? Ale zas abych je nekoupil a byly by pak k ničemu protože těžší kuličky dostřelí míň a když to pak bude střílet míň nebo stejně, nemá smysl to mít ve zbrani


Nenech se odradit :D ani řím nepostavili za den. Chce to prostě laborovat.


02 led 2015, 13:23
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Beastkill píše:
zeppy píše:
Nenech se odradit :D ani řím nepostavili za den. Chce to prostě laborovat.


Nemohl by jsi zkusit k sobě dát 25ky nebo nějaký lehčí a popsat jestli to dělá to co mě ? :D Já se k novejm kuličkám dostanu nejdřív na měsíc


02 led 2015, 13:36
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 30 říj 2014, 21:30
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
zeppy píše:
Beastkill píše:
zeppy píše:
Nenech se odradit :D ani řím nepostavili za den. Chce to prostě laborovat.


Nemohl by jsi zkusit k sobě dát 25ky nebo nějaký lehčí a popsat jestli to dělá to co mě ? :D Já se k novejm kuličkám dostanu nejdřív na měsíc


zkoušel jsem od gg všechny gramáže stejně jako od madbull a bls 0,25 0,28 0,30 036 0,46 to nevím, jestli jsem na nějakou variantu nezapomněl... 0,30 gg a BLS Match jsou nejlepší. Shoot one, BB King, Guarder, Elitte force radši ani neuvádím jako variantu. Mj mám doma tak 25 kg kuliva uplně k ničemu :D Ale co se dostřelu týče, tak se všema v pohodě dostřel 70m a více

Ještě na přelomu gramáže 0,40+ mi to už kuličky nezvedlo.. Nainstaloval jsem ER hop od Hunterseeker 5 a ten to uzvedl. Jenže nekosistentně..občas over hop občas skoro zádus..naprd to bylo..

co mi ještě fungovalo výborně byl G Hop.. ten má ovšem dost velkou nevýhodu ve výdrži. Nejvíc mi vydržel tak 1000 ran. Ale přesnost i dostřel byla výborná. Komplexně vzato je Flat hop nejlepší, co jsem ve zbraních zatím měl. Ted testuju Miracle barel a zatím to vidím jen jako další pokus o převratný způsob, jak vytáhnout z lidí peníze. Dnes půjdu s A+ gumkou do TM mk 23 socom. Od toho čekám dost.. ale to už je OT


02 led 2015, 13:47
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
I s těma 0,25g dostřel 70 metrů? Takže mám něco špatně a nevím co :D
:lol:
buď mi to letí tuhle 50 metrů ale když malinko přidám tak se to zvedne jakříkám do nebes a je přehopováno
Neměl bys fotku jak u tebe vypadá ten přítlak?


02 led 2015, 14:09
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 27 črc 2013, 10:19
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
jako kdyz se na to podivam logicky, tak neni uplne mozny z toho vytahnout vetsi dostrel, vykon zbrane poznate podle chrona to hopup nejak extra neovlivnuje [a vetsinou se vykon taha jinejma vecma nez typem hopu] a rotaci kvuli dostrelu mate prakticky porad stejnou, jen je podle typu hopu jiny pritlak .....

Presnost to muze zlepsit tim, ze je stabilnejsi pritlak a udelovani rotace, to je asi jediny rozdil mezi tema hopama z myho pohledu.

Byl bych rad za nejaka data [typ hopu, kule, dostrel, sestava, zbran, hlaven, atd.] ... zatim co tak ctu, tak nekomu to jde, nekomu ne, nekdo nadava, nekomu to dela zazraky a vetsinou jsou to jen takovy ty subjektivni pocity typu: ,,zabil jsem s tim vic lidi behem hry, tak je to lepsi,,


04 led 2015, 14:44
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 10 čer 2012, 10:15
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Tak ono pokud má člověk klasický hop, třeba od TM, tak tam je taky velice dobrá přenost, a rotace kuličky je super, letí to krásně, a zároveň si kulička drží svojí dráhu letu.

A jak říkáš, zatím je všude jen nějaká laborace, že to někomu funguje, ale zatím nikdo nedal žádné výsledky, ve srovnání s jiným hopem (na stejném kvéru, hlavní, atd...)


08 led 2015, 19:00
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 30 říj 2014, 21:30
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Zerg píše:
Tak ono pokud má člověk klasický hop, třeba od TM, tak tam je taky velice dobrá přenost, a rotace kuličky je super, letí to krásně, a zároveň si kulička drží svojí dráhu letu.

A jak říkáš, zatím je všude jen nějaká laborace, že to někomu funguje, ale zatím nikdo nedal žádné výsledky, ve srovnání s jiným hopem (na stejném kvéru, hlavní, atd...)


Pracuji na scopecam sestavě a dodám v příštích týdnech videa ze střelby. Snad to pomůže.


08 led 2015, 21:03
Profil
Četař
Četař

Registrován: 25 zář 2014, 07:25
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
To by bylo vhodné! :lol:


09 led 2015, 12:35
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Nedalo mi to a trochu jsem nad tím přemýšlel. Takže:
Flat hop je delší= větší účinnost, stačí menší přítlak
Ale pořád se dotýká kuličky jen vrškem, podobně jako základní hop- viz obrázek. Červeně jsem vyznačil plochu kde by se hop měl kulky dotýkat. Řekl bych že možnosti 1 a 2 by měly kulku lépe vést, tudíž zaručit vyšší přesnost. Nová řada Aimtop gum sice odpovídá možnosti 2, ale že bych si všimnul rozdílu v použití, to asi ne.
Jako ultimátní možnost bych viděl spojit flat hop s možností 1 nebo 2- delší plocha jako u flat hopu, ale lepší obklopení kuličky. V podstatě by to byl flat hop ve tvaru oblouku. Zatím je to jen teoretický nápad a nevím jestli má cenu se pouštět do nějakých úprav. Co si o tom myslíte?


Přílohy:
hop.png
hop.png [ 7.23 KiB | Zobrazeno 59280 krát ]
12 led 2015, 15:14
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2012, 12:47
Příspěvky: 213
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Já používám už delší dobu Maple Leaf a jsem docela spokojený. Musí se k tomu koupit i správnej přítlačnej váleček a pak to šlape docela slušně, ale čísla dostřelu ti neupřesním.

https://overhoppers.wordpress.com/2013/ ... g-for-aeg/

Mimo to, především píšu kvůli debatě o váze kuliček: Představa, že lehčí kuličky doletí dál je zcela mylná. Těžší kulička si déle udrží svou energii a zároveň je míň bržděná odporem vzduchu, jelikož má při stejné energii menší rychlost. Díky hopu jsou tu hranice trochu rozmazané a tak je u každé zbraně a úsťovky hranice trochu jiná, ale důležité je odnést si z toho jedno:

Čím těžší kulivo, tím lépe ponese energii a může dostřelit dál. Je ale hranice, kde zbraň určitou váhu už nepošle dost rychle a dostřel se zase bude zkracovat.


12 led 2015, 15:37
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 13 srp 2012, 15:59
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Když už se tady byvíme o Flat-hopu, na jednom americkym foru měl jeden kluk nápad prodloužit hopovací okenko na hlavní, diky tomu byla kulička mnohem déle v kontaktu s hopgumou a psal že dokonce zaznamenal zlepšení oproti R-hopu. Nevím, co je na tom pravdy ale na každym šprochu...

Podle mě by to zase nemusel bejt tak špatnej nápad.


12 led 2015, 18:16
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
curtis to napsal velice dobre,pod to se podepisu

za me best hopy - Aplus a MapleLeaf

scareai:

prave ze flathop by mel kopirovat tvar kule, takze je to tvoje verze 1, flat je protoze gumka nemam bobanek a je tudiz "flat", i dys je vlastne spis "cylindric" =)

jinak ohledne te delsi drahy hopu, nebo lepe receno delsi kontaktni/funkcni drahy hopu, tak prave Aplus a maple nemaj obyc bobany, ale trochu sofistikovanejsi pritlaky ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


13 led 2015, 09:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 zář 2013, 11:15
Příspěvky: 273
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Díky za upřesnění.
Koupím ten Maple Leaf v ČR? Našel jsem u Morrise akorát verzi pro plyn, AEG guma z Curtisova odkazu nikde.


13 led 2015, 23:24
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
na morrisu mame aplus gumky, kery sou teze fajn... maple taky budou, jen nevim kdy...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


14 led 2015, 11:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 22 led 2014, 08:23
Příspěvky: 213
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Ty a+ gumky používají normální váleček, nebo se musí použít nějaký upravený/jiný?


14 led 2015, 18:23
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
neni problem pouzit klasicky valecek, ale fantazii se meze nekladou :-) ... imho nej je valecek.tvrdej, treba z tuhy od propisky

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


22 led 2015, 22:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 28 srp 2013, 18:05
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
T-dog
Máš vyzkoušený nějaký rozdíl mezi měkkým a tvrdým válečkem?
Je v tom nějaký markantní rozdíl?
Já mám madbull 6,03 black python v2, systema gumu,aspro komoru a stále se mi nějak nedaří vyladit tu přesnost..

_________________
HK416
GD120-147m/s


24 led 2015, 22:47
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 23 srp 2014, 12:30
Příspěvky: 47
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
Zaprve tyto laborace uz probihaly v cechach pred deseti lety :-)


Ten obrazek vystihuje presne to co je skutecne u hopupu problem. Stycna plocha. Tento radoby flathop bude fungovat nejlepe s oblym valeckem... Klicove je roztocit kulicku za co nejvetsi plochu a stejnym tlakem po obvodu kontaktu.... Cim vetsi kontakt tim lepsi smerova stabilizace, cim lepsi konzistence tlaku tim mensi odchylky. To ploche valecky proste nedokazou... Mekke valecky zase zpusobi to ze to funguje az kdyz je hop nadoraz... Rozhodne je klicove zvolit dobry material gumy. Me se osvedcily drsnejsi materialy nez silikony atpd...

_________________
Ňouma s vytůněnými kvéry, vstupující s odhodláním do nové airsoftové éry.
G36 SL9 3J Sniping tool
TM MP5 1.3J SeKunda Gun
Dan Wesson 1.9J CO2 Erotika
TM XM177e2 1.2J Manuální otvírač pubertálních namyšlenců
MB06-SR2 4J Čistič hmyzu a postrach potkanů


14 črc 2015, 08:56
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Flat hop - Stojí to za to?
calgerion: o jakym plochym valecku se bavis? znas pritlak od ML? neni plochej ale ovalnej, resp valcovitej

majkl: lepe se mi na konvencni hopy osvedcily proste tvrdy valecky, idealne hyperboloidni

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


15 črc 2015, 19:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz