Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 09:56




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 P90 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: P90
Nezapomen na dane a clo. Abys pak nebrecel, protoze za to nedas jenom 170$. Pripocti k tomu dopravu a fakt, ze v zakladu to neni zadny delo a moc ti z toho nezbyde. Mit zbrane dve stim ze jednu mas na dily je podle me blbost, to je lepsi kdyz se pokazi koupit dil drazsi ale kvalitni, takze variantu dvou zbrani rovnou zavrhni. Zasobniky kup TM tlacaky nebo tocaky. Tocak tm na jednou natahnuti vystrili vsechny koule. Kazdopadne pokud bys koupil dve a chtel vznitrek na nahradni dily, tak kompletni telo se vsim co k tomu patri beru hned :D


29 pro 2010, 23:35
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 29 pro 2010, 10:45
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: P90
tá posledná 170$ je len ďalšia možnosť ktorú som našiel mimo cz eshopov (príspevok vyššie), btw pošta by byť nemala, cena je pod clom, akurát DPH (teda ak sa nič nezmenilo), stále to ale výjde cca ako čína v cz+baterka+náhradný zásobník

nechcem variantu 1zbraň+1 na ND, len to cenovo tak vychádza 2x čína vs 1xTM
ide mi o to či sa tá TM alebo CA pro oplatia za tú dvojnásobnú cenu.. opravovať kvalitnejšími dielmi je práve alternatíva pri číne kde je nato cca 3tis k dobru a údajná kompatibilita s TM..


29 pro 2010, 23:55
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: P90
pokud vim tak od prvni ledna plati novej zakon.


30 pro 2010, 10:24
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: P90
Nový zákon platí od 1.3.2011, avšak je možnost že je posunutý na 1.4.2011
Pro Slovensko ten zákon platí už dávno

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


30 pro 2010, 10:29
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 29 pro 2010, 10:45
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: P90
skúsenosť s funkčnosťou tlačáku na 150 guličiek nemáte? keď už točáky vraj nefungujú ako funguje tento..
http://www.eagleguns.cz/shop/index.php? ... plast-(acm)


31 pro 2010, 21:01
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 10 říj 2008, 09:52
Příspěvky: 187
Nový příspěvek Re: P90
CraObs píše:
Griffon píše:
Neopravitelný závady prakticky neexistujou, zato ale existujou zbraně, do kterejch budeš neustále investovat a neustále něco opravovat a stejně se ti budou pořád mrvit.

tak to funguje všade, či u značkových alebo neznačkových veci.. len pokazená TM bude stále v nevýhode oproti pokazenej číne keďže náhradné diely budem používať rovnaké..

1. volba TM vs CA pro-line?
2. rozdiel CA pro a sport line? fyzicky v zbrani..
3. zamerovač.cz (AEG-chinagun), anareus.cz (china gun), ani morris.cz (CA sport-line) neuvádzajú na stránke že zbraň je dekorácia, t.j. mali by poskytovať 2r záruku! alebo mi plánujú dekoračné použitie oznámiť len v pribalenom návode?
1. Ptal jsem se borce, který měl obě, a ten mi řekl, že zbraně jsou vevnitř naprosto identické, jediný rozdíl je dekorační, a sice takový, že CA má tu část, kde je kolimátor (či u TR verze RISka) kovový, kdežto TMko plastové. Já osobně bych bral asi to ProLine - jenže je otázka, zda-li je ten vnitřek opravdu stejný, a tudiž si upgrade díly sednou tak dobře, jako s TM.

2. Sportline je prostě plastová verze, co se dalo nahradit plastem, je plast. A jak jsem tak koukal na netu, tak se to ani nehodí za směrem upgradu, jelikož někdo měl problém, že osa trysky neseděla s osou hop komory.

3. Na tohle se rozhodně zeptej, ale měl bys to poznat již podle ceny, zda-li je to s zárukou klasickou, nebo dekorační.

Jinak zrovna u Morrise si tu záruku můžeš vybrat - když si klikneš na danou zbraň, máš tam cenu, a podtím máš +nějakou hodnotu s dodatkem "Rozšíření záručních podmínek" (= klasická záruka)

Pak třeba u BASu si to taky můžeš měnit.

K tvému poslednímu dotazu - o těhle tlačákách jsem docela googlil, a v zahraničí si je borec koupil v nějakém velkém balení (tuším po 6ti nebo tak nějak), a na každý z nich nadával, že prý s němi byl pořád nějaký problém. Jednou nepodával, podruhé se do něj nevlezlo více než 100 kulí, etc.

_________________
GURU UPGRADE - zkušenosti


02 úno 2011, 10:59
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: P90
No já jí mám už asi měsíc, a nemůžu si stěžovat, až teda na ten kilimátor, je takovej jak bych to řek, docela fórovej, místo tečky sem tam viděl takovej červenej puntik, kterym se sice dalo mířit, ale rozhodně to nebylo nic extra, kámoš má opravdu jen tečku, a je to výborný. Zkoušel sem tu dirku zatavit a udělat menší, ale zaboha to nešlo, tak dlouho sem to zkoušel, až sem to domrvil úplně, a sem bez kolimátoru, dal sem místo něj laser, a mířim tim mířidlem vedle toho, kde byl kolimátor, což sem se divil, jak to je přesný, ale rozhoděn to neberu jako konečný řešení. Proto bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, kde se dá sehnat kovovej rám s ris lištou (našel sem jen rám určenej pro integrovanej kolimátor), protože plánuju si koupit klasickej tubusovej kolimátor, kterej je k něčemu, nebo popřípadě jestli nevíte, kde se dá koupit ten integrovanej kolimátor.
Co se týče točáku, ten mám jeden, a nemůžu si stěžovat, kolik se tam dá kuliček sem nepočítal, ani se mi do toho nějak nechce, ale když to natočim na maximum, tak se mi ještě nestalo, že bych to musel před vystřílením natáčet znova, ale jediné co vím, že je z airsoft morava.
Občas je ještě problém že se při sborce netrefí tryska do hopup komory, a musí se s tim trošku štelovat, nebo přimáčknout tryska trošku dolu, ale jinak to střílí perfektně, aspoň většinou:D


09 zář 2011, 11:24
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 22 srp 2010, 18:29
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: P90
Mám TM P90 s integrovaným kolimátorem a není pro mě uplně ideální a tak sem uvažoval, že bych vyměnil ten upper receiver za verzi s RIS lištou abych si tam dal kolimátor podle vlastního výběru. Je kompatibilní CA nebo nějaká čína s TM co se tohoto týče? Když už bych to měnil tak ať je kovový jako u ostré předlohy...


07 zář 2012, 14:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
alkesh píše:
Mám TM P90 s integrovaným kolimátorem a není pro mě uplně ideální a tak sem uvažoval, že bych vyměnil ten upper receiver za verzi s RIS lištou abych si tam dal kolimátor podle vlastního výběru. Je kompatibilní CA nebo nějaká čína s TM co se tohoto týče? Když už bych to měnil tak ať je kovový jako u ostré předlohy...


vydel som kovový ale tiež len túto verziu ako máš ty a stála okolo 2500kč..tak nwm.Dá sa vybrat kolimátor dať namiesto neho RIS a podložit ju 8-)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


07 zář 2012, 14:38
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
Zdravím, cez víkend som bol na akcií a jeden tam mal P90, tak som si hu trocha ohmatal a zastrieľal z nej a bol som celkom prekvapený, že aká to je haluz zbraň. Navyše ten týpek tam mal dlhšiu hlaveň, pravdepodobne z M4, ktorú ukrýval tlmičom. Čo sa týka výkonu, presnosti a tiež aj dostrelu, tak sa rovnala k útočným puškám, z toho som bol najviac prekvapený, že taká kapslovka mala výkon ako moja 74ka s 420 FPS. A k tomu perfektne sadne do ruky a je kompaktná. P90 sa mi vždy páčila a keď som mal možnosť si hu vyskúšať, tak dokonca uvažujem, že by som si ju možno aj kúpil, miesto M4, ktorú by som chcel tak isto do budúcnosti.

Už som sa aj po nej díval na webe, našiel som samozrejme nejaké Číny max. tak do 180 eur, ďalej som našiel KA, CA - proline aj sportline, ale najčastejšie tú sportline, nad ktorou ani neuvažujem. No a tak isto som videl TM circa min. za 250 eur. Tak isto som našiel sumky, zásobníky, takže s doplnkami by nebol problém. Tu som sa dočítal, že zásobníky brať jednoznačne tlačáky, to mi hovoril aj ten týpek, a tak isto, zobral viacej sa mi páči bez toho stavaného kolimátora, vraj nič moc.

Takže mojou hlavnou otázkou je, že ak by som sa predsa len rozhodol pre P90 namiesto M4, tak akého výrobcu zvoliť? Oplatí sa aj tá Čína alebo sa viac oplatí vraziť do TM? Čo sa týka CA proline, tak tie sa zohnať už ani zrejme nedajú. Tak isto by som to chcel riešiť ako ten týpek, dať si tam dlhšiu hlaveň a ukryť to tlmičom a tým sa dá využiť aj v OSB. Vďaka vopred.


16 čer 2014, 16:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
No presne tak som mal vymazlenú čínsku P90 tku. Komplet prekopanú..ale dalo to docela dosť roboty..niekde som tu vypísal aj komplet diely. Ak by som ti ale mohol poradiť..tak ja osobne ak P90ku tak by som teraz rozhodne šiel do King arms..nedavno som na bazoši zhliadol jednu na predaj aj s niekolkymi tlačákmi a dokupenym kolimcom. Spracovanie a kvalita sú fakt dobré a je tam rychla vymena pružiny. P90 je fakt kompaktná a sympatická zbraň...parádna do budov ale aj do lesa..dobre sa prachytáva. Ak ti tá zbran dobre padla a zapáčila sa ti tak neni očom. ďalšie jej + je lahká rozborka a mecháč V6 sa dobre servisuje

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


16 čer 2014, 20:56
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: P90
Obecne AK je levnejsi na vymazleni, P90 je zase vetsi frajerina, ze ji jen tak nekdo nema a da se vice kustomizovat.
Mam P90 od TM uz 12let(postupne asi 4ty kus). Prakticky se tam nikdy nic neposere, max prepinac strelby, kdy prestane fungovat singl a jede singl jako auto. Vytazeni mechu je otazka 10s, takze pokud mas vycero mechyboxu muzes davat pruzinu podle toho co potrebujes, byt tento styl je dost nakladny :(
1) Rozhodne si kup verzi s tlumicen ne s integrovanym kolimatorem!!! Ten kolimator je uplne naprd(je malej a origos tlumic stoji 2k Kc, kolimator kolem 800kc).
2) P90 TM vevnitr je katastrofa. Myvalo to PLASTOVY loziska a podobne. Ja to resil koupi komplet setu od GD na 120 pruzinu a nemusel jsme resit nic X let + presna Tana Koba hlaven
3) Dokoupil jsme prodlouzeni patky, aby byl AEG delsi a vyvedl kabely ven aby se tam dala dat 9,6 NiCd baterka do kapsy. Ac tomu mozne nebude nekdo verit 9,6 baterka vs 8.4 dela rozdil az 10m dostrel.
4) Add sekani zasobniku. To je obycny problem P90. Nedelaj to tam zasobniky jako KULICKY. Me napr v P90 od TM nefunguje dobre bez problemu nic jineho nez TM kulicky nebo ICS, mozna GG. Vse ostatni se cas od casu sekne, coz v CQB je nekdy dost kriticka chyba.

Zaver: na CQB nejlepsi AEG. Lehka, dobre se s ni manipuluje.
Do lesa to neni az tak dobra AEG protoze dneska ma kde kdo 450fps+ a to uz se z P90 prakticky neda dostat, bez velkych nasledku na vydrz dilu.


Přílohy:
P90.jpg
P90.jpg [ 131.28 KiB | Zobrazeno 20478 krát ]
17 čer 2014, 08:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: P90
Promiň, ale silnější baterka ti prostě nemůže vůbec zvýšit dostřel, to je z hlediska funkce zbraně prostě nemožný. Jediný co ti zvýší je kadence.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


17 čer 2014, 09:42
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
Takže TM nie? Radšej King Arms ako tú Čínu? Alebo kúpiť Čínu (http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=963) a napchať tam ten Guarder set? No mne na to bohate stačí tých 400 FPS. V budove to bohate stačí a v lese tiež. A ako som písal, riešil by som to ako ten týpek, dlhšia hlaveň a ukryť hu tlmičom. Alebo stačí len presná hlaveň?


17 čer 2014, 09:44
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: P90
Screpheep píše:
Promiň, ale silnější baterka ti prostě nemůže vůbec zvýšit dostřel, to je z hlediska funkce zbraně prostě nemožný. Jediný co ti zvýší je kadence.

Chypu ze me budes rikat co muze nebo ne, kdyz ja jsme majitelem P90 a cituji z vlastni zkusenosti


17 čer 2014, 13:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 dub 2011, 09:05
Příspěvky: 220
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: P90
kubo4747 píše:
Takže TM nie? Radšej King Arms ako tú Čínu? Alebo kúpiť Čínu (http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=963) a napchať tam ten Guarder set? No mne na to bohate stačí tých 400 FPS. V budove to bohate stačí a v lese tiež. A ako som písal, riešil by som to ako ten týpek, dlhšia hlaveň a ukryť hu tlmičom. Alebo stačí len presná hlaveň?

Do baraku je P90 moje NEJOBLIBENEJSI AEG. TM rulezz nemuzu si stezovat, jenom na vytuneni to stoji moc penez. Za 4200 si koupis AK od cymy a mas vse vyresene, u P90 to tak bohuzel neni.


17 čer 2014, 13:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
Jednoznačne keď P90 tak ber King arms alebo GG. Nevidim dôvod brať kalacha keď píše že má 74ku a keď premyšla nad M4 a P90 ...

EDIT: k hlavniam...mali sme dve totožné P90 s rozdielom valca a hlavne.

Obe hlavne boli 6,03..akurát že kolega mal pôvodnú dlžku a ja hlaven z m4ky. Pri semi nebol rozdiel až tak vyditelný..ale pri full auto bola moja zbraň presnejšia a guličky nemali takú tendenciu uskakovať do strán pri koncovej fáze letu..+ moja zbraň bola o dosť tichšia (nie vďaka tlmiču ale asi si lepšie sadli objem hlavne/valca)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


17 čer 2014, 15:07
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: P90
Malmerg píše:
Screpheep píše:
Promiň, ale silnější baterka ti prostě nemůže vůbec zvýšit dostřel, to je z hlediska funkce zbraně prostě nemožný. Jediný co ti zvýší je kadence.

Chypu ze me budes rikat co muze nebo ne, kdyz ja jsme majitelem P90 a cituji z vlastni zkusenosti


Najdi si, jak funguje aeg. Akumulátor nemá nic společného s výkonem. Ten ti pouze může přidat kadenci, protože rychleji natáhne pružinu.

PS: Tady je na konci stránky animace střelby. http://www.airsoftretreat.com/reviews/s ... box&cat=49

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


17 čer 2014, 19:22
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
King Arms alebo GG. KA trocha poznám, ale GG vôbec nie. Môžeš mi prosím v skratke povedať, že prečo práve King Arms? Rád by som bol, keby si mi aj povedal, že v čom je P90 od KA lepšia, respektíve výhodnejšia oproti TM, Číne a ostatným konkurenciám.

Tou dlhšou hlavňou s M4 a tlmičom by som to chcel tiež, vyššie som to písal. Presnosť a dostrel bola takmer identická s mojou 74 a ostatnými puškami.


17 čer 2014, 20:12
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: P90
A nebyl by při tak dlouhé hlavni problém s objemem válce?

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


17 čer 2014, 20:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
King arms má spomedzi menovaních P90 najlepšie spracovanie a použité materiály, naomak aj na pohlad, a takisto aj vnútorné diely..kolesá a podobne sú proste super, takisto použité plasty sú krásne vylisované bez nedokonalostí a otrepov..KA zbrane..a nie len P90 z krabice šlapú ako hodinky..a pri nejakom upgrade netreba vymienat tolko dielov. Do KA by som sa nebál na základ prdnúť M130 (nie je dôvod..len som chcel zdôraznit že tie diely čo tam sú to proste vydržia)
Ďalšia výhoda je spomínana rýchla výmena pružiny..zaberie to par sekúnd. Oproti číne je tá zbraň o niekolko rád vyššie..s GG je to na podobnej urovni..ale tu som videl len na fotkách a videách. TM je super značka s tradíciou..ale ruku na srdce..čo sa týka AEG tak už je v mnohých smeroch prekonaná.To je zbraň ktorú buď nechať v základe..alebo vysypať skoro všetko z mechaboxu a vymeniť

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


17 čer 2014, 20:39
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 22 led 2014, 08:23
Příspěvky: 213
Nový příspěvek Re: P90
adamskalda píše:
A nebyl by při tak dlouhé hlavni problém s objemem válce?

Pokud koupi valec pro M4, tak problem nebude. Navic M4 zas tak dlouhou hlaven nema.
A moc bych se nedivil, kdyby vyrobci (hlavne CH) nejak silene neresili objem valce a u svych kveru, kde ma byt valec s dirou pouzivali jeden stejny valec, nehlede na delku hlavne.


18 čer 2014, 05:42
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
Takže, keď si kúpim dajme tomu P90 od KA, tak môžem rátať s vonkajšou, ale aj hlavne s kvalitou vnútorných dielov? Nemusím sa tým obávať o nejakú výraznú poruchovosť a to aj s tým, že by som si tam dal dlhšiu hlaveň a ukryl hu tlmičom? Mimochodom, stačí kľudne vymeniť iba tú hlaveň bez toho, aby som musel menič aj niečo ďalšie?

No a ešte mám otázku k eshopu. Kde sa to dá zakúpiť? Na SVK/CZE eshopoch som nenašiel produkty od KA.


18 čer 2014, 18:09
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: P90
Co sem našel v česku tak asi jedině tady - http://www.zbrane-airsoft.cz/airsoft-zb ... 0-tactical
Ale nemám s tim shopem žádné zkušenosti.

Jinak seš si jistej že chceš tu delší hlaveň a tlumič? Bejt tebou bych to zkusil nejdřív s tou krátkou, P90 je super v tom jak je krátká, podle mě škoda kazit její přednosti tlumičem.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


18 čer 2014, 18:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
áno KA je kvalitné čo do vnútrajšku a aj navonok.
Majú ju aj na BASE
http://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/9151
A tiež sa pripájam..najprv si zbraň odskúšaj tak ako je..a potom premýšlaj čo ďalej..možno bude vyhovovať tak ako je 8-)

edit: popripade ak by si mal možnosť osobne..tak mrkni bazoš.sk
a do vyhladavača fúkni toto číslo - 38247754

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


18 čer 2014, 21:02
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
Hej, nechcem to tým tlmičom a hlavňou samozrejme riešiť ihneď, ale časom by som tú úpravu určite urobil. Chcel by som hu aj využívať v OSB a nie len v CQB, ale ak by to malo dobrú účinnosť v OSB aj bez tlmiču a hlavne, tak by som neriešil nič.

Btw, vďaka za eshop. Ale mám ešte pripomienku, sú tam dve P90, ale jedná od Cybergun a druhá od KA, pritom stoja rovnako a ako som sa tak pozeral, tak v zátvorke za King Arms je Cybergun. A pokiaľ viem, tak Cybergun sú žabožrúti a vraj ich kvalita nie je najlepšia. KA a Cybergun je tá istá značka?


18 čer 2014, 21:06
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: P90
Jsou to oboje ty samý zbraně, jenom jinak přeznačkovaný.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


18 čer 2014, 21:09
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
Cybergun má tušim len licencie na origo razenie na airsoftky..ale zbrane samotné vyrába King arms..napr aj KWC colta 1911 kúpiš s razením pod značkou cybergun..zbraň ale vyrobilo KWC

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


18 čer 2014, 21:13
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: P90
A zásobníky tlačné k tomu, sa ktoré oplatia? Tie 100 ranové od KA alebo 68 ranové od CYMY?


19 čer 2014, 14:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: P90
Tie 68 ranové podávajú 100% KA p90 zasobniky som neskúšal..ale mohly by frčat dobre ..ja mám KA tlačáky 110ranové do tomíka..a lepší zasobnik som v zbrani nemal..cena je v pohode..byť tebou jeden by som skúsil a ak pojde..tak by som vzal viacero

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


19 čer 2014, 18:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz