Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 23:47

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Hardball-další level AS? 
Autor Zpráva
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Hardball-další level AS?
Už jste se dívali na Hardball ?????
http://cz.youtube.com/watch?v=F2xbypxsb ... re=related
http://cz.youtube.com/watch?v=88_aoPuQw ... re=related
Na Jalovisku 7.2.2009 bude provedena ukázka Hardballu.
Střelba s 4.5 diabolkami, úsťovka omezena max na 180m/s, věk nad 18let, zbraně CO2 krátké i dlouhé fy. Umarex, Beretta aj na www.colosus.cz :shock:


03 úno 2009, 14:55
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 říj 2007, 16:46
Příspěvky: 154
Bydliště: Rokycany
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
to je fakt inteligence střílet po sobě diabolkama. do toho bych nešel :roll: :roll:


03 úno 2009, 15:30
Profil ICQ YIM Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Opravdu víš očem píšeš? Přečti si tady něco na fóru jsou tady tací co mají snipy s 210 myslíš, že to je normální??? V prodeji jsou už v základu AK se 150 za 4900 u MoRRise??? Tanaky v plynu 160 v cenách od 13t tak nevím. Jesli kuličkou od 150-210 anebo brokem s maximem 180, ale za určitých pravidel, podmínek. Maska aj. :!:


03 úno 2009, 15:49
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 říj 2008, 16:18
Příspěvky: 427
Bydliště: Prágl
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
brok je tezsi nez BB kule... tzn ma vetsi energii na prorazeni kuze...

nechapu proc po sobe strilet brokama....

_________________
Místo neustálého upgradování a ověšování zbraně se raději nauč střílet...


03 úno 2009, 15:57
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Asi proto co se snaží někteří dosáhnout na AS různým ubgradem. Zásah je možný i na 100m s rozptylu 10 cm, za to může vývrt hlavně a jiné. A nikoho to přece nenutí HB hrát je to jen další alternativa.


03 úno 2009, 16:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
1tg píše:
Asi proto co se snaží někteří dosáhnout na AS různým ubgradem. Zásah je možný i na 100m s rozptylu 10 cm, za to může vývrt hlavně a jiné. A nikoho to přece nenutí HB hrát je to jen další alternativa.

Do toho bzch nešel ani náhodou...To už můžem vzít vzduchovky a jít na pole hrát...Něco jako mro :D

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


03 úno 2009, 17:39
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 zář 2008, 20:59
Příspěvky: 217
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Už se nemůžu dočkat až někdo příjde stím že se posobě bude střílet slepýma a nebo nejvíc real ostrýma. :lol:

_________________
Semel ignis unus curpus.
Nemus celo timor.


03 úno 2009, 20:48
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Kumo píše:
Už se nemůžu dočkat až někdo příjde stím že se posobě bude střílet slepýma a nebo nejvíc real ostrýma. :lol:


No vidíš právě včíl jsem četl rozhovor na militaryzóně a tam někdo šílel, co je víc jestli AS či střelba slepýma. Takže to už existuje.


03 úno 2009, 20:54
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Takže více informací i nějaké foto z Hardballu, na http://www.airsoft-sgc.snadno.eu/Hardball_v_CR.html , a věřte není to taková tragedie, jak si ostaní myslí, základ je v těch 7.5J dopadové energie.


08 úno 2009, 20:59
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2008, 11:20
Příspěvky: 98
Bydliště: V křoví,stromy,hromady lístí a místa s dobrým výhledem.
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
to rovnou mužem vzít šutry místo zbraní.
jediná vyhoda je asi dostřel a to že se vzduchovky dělají vetšinou z kovu a dřeva(ještě jsem neviděl plastovou).

_________________
Osud je vrtkavá svině a má zvláštní smysl pro humor.
Patrik Šťovíček alias "Garret"


09 úno 2009, 20:35
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2008, 14:15
Příspěvky: 224
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
no za chvíli se může hrát v neprůstřelných vestách z ostrými zbraněmi.

_________________
2nd Infantry Division B/4-23
ARMY STRONG
http://www.2idas.com


09 úno 2009, 20:58
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 12 srp 2008, 13:53
Příspěvky: 62
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Nebezpečné diabolky to už se rovnou muže začí hrát s normálníma pistole.


10 úno 2009, 19:18
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 bře 2009, 22:27
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Nebo se jednou bude po lesích,loukách,polích jezdit v tancích a střílet po sobě.


22 bře 2009, 22:41
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Hard-Ballisti by měli odjet do Afghanistánu, pučit si M4ku a kevlarku a jet na misi ... :wink:
Nebo ať si fakt vezmou vzduchovky a jdou po sobě střílet na pole - pokud možno tak bez brýlí a masek, aby je to už víckrát nelákalo :lol:

Jan-82 píše:
Nebo se jednou bude po lesích,loukách,polích jezdit v tancích a střílet po sobě.

pokud chceš hned tak sem kdysi viděl na excaliburarmy.cz T-72ku na prodej :lol:

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 bře 2009, 15:37
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 26 říj 2008, 16:33
Příspěvky: 134
Bydliště: Blížejov
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Já teda nevim, ale výborná věc pro EMÁky :) Sry, nemohl jsem si to odpustit...

Já osobně bych na tohle nepřistoupil ani kdybych dostal zaplaceno, nejsem sebevrah...
Ale co mně na tomhle štve nejvíc, že až se to rozšíří, jako že jo, protože pitomců nebo těch, co si neváží sami sebe je dost, tak si to lidi začnou plést s airsoftem a v pohledu veřejnýho mínění klesnem zase někam níž. Nehledě na to až se něco stane, až přijde nějakej borec, kterej poruší ty "krutohusťáckopříšňácký" pravidla, tak to půjde do kytek :roll:
Jako by už takhle nebylo dost článků, že airsoft je nebezpečnej, a teď po sobě začnou lidi střílet diabolkama s úsťovou rychlostí "jen" 180m/s, to budem linčovaný jen vyjdem z baráků, až se tohle dozví širší veřejnost.

Jsem zvědavej, co přijde příště :roll:

_________________
CPL John "Havel" Blackbean
A/1-23 INF, 2ID
"Second to none"
We serve

www.23rd.wz.cz
Second ID, who is more? We won´t knock on haeven´s door!


23 bře 2009, 16:20
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
skuste někdo kdo má chronometr změřit kolik má m/s klasická vzduchovka ať si můžu udělat obrázek

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


23 bře 2009, 16:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Havel píše:
Ale co mně na tomhle štve nejvíc, že až se to rozšíří, jako že jo, protože pitomců nebo těch, co si neváží sami sebe je dost, tak si to lidi začnou plést s airsoftem a v pohledu veřejnýho mínění klesnem zase někam níž. Nehledě na to až se něco stane, až přijde nějakej borec, kterej poruší ty "krutohusťáckopříšňácký" pravidla, tak to půjde do kytek :roll:
Jako by už takhle nebylo dost článků, že airsoft je nebezpečnej, a teď po sobě začnou lidi střílet diabolkama s úsťovou rychlostí "jen" 180m/s, to budem linčovaný jen vyjdem z baráků, až se tohle dozví širší veřejnost.


Máš bohužel pravdu, už i několik reportáží TV NOVA mě málem stálo moji tvrdě vydělanou pušku a výstroj.
Nás si lidi zatím pletou s barvičkářema, ale co se stane až někdo něco vyvede v Hard-Ballu? :roll:
Vzduchovka tvrdě přesahuje mez airsoftu a i hard-ballových 180 m/s dokáže v kombinaci s kovovou diabolkou nadělat pěknou neplechu.
Naštěstí náš sport ještě není v takovém povědomí jako paintball (a proto si nás lidi pletou), ale bojím se o naši budoucnost pokud budou dál lidé vymýšlet reálnější "hry" :(

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 bře 2009, 18:27
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2009, 17:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Já nevim jak vám, ale mě airsoft přijde jako hra už dost podobná realitě a myslim, že střílet po sobě diabolkama je na Bohnice :D , ne tak uznejme si, že jak byl právě na Nově ta reportáž o tom chlapovi co střílel vzduchovkou po lidech, tak to nebyly pěkný obrázky...

_________________
make war not peace :D


23 bře 2009, 18:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
provazek píše:
Já nevim jak vám, ale mě airsoft přijde jako hra už dost podobná realitě a myslim, že střílet po sobě diabolkama je na Bohnice :D , ne tak uznejme si, že jak byl právě na Nově ta reportáž o tom chlapovi co střílel vzduchovkou po lidech, tak to nebyly pěkný obrázky...

Na Nově ukazujou lecos...Nejlepší byla reportáž o airsoftu,jak demostrovali,co udělá airsoftka za 100 Kč s papírem na 10 cm a potom řikali jak je to hrozně nebezpečná ta zbran :lol: :lol:

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


23 bře 2009, 19:36
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 27 pro 2008, 18:18
Příspěvky: 409
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Citace:
Na Nově ukazujou lecos...Nejlepší byla reportáž o airsoftu,jak demostrovali,co udělá airsoftka za 100 Kč s papírem na 10 cm a potom řikali jak je to hrozně nebezpečná ta zbran :lol: :lol:


To se viděl na youtube :lol: lolec jak sviň hlavně jak střílel ten kluk z kalacha a prej: :"toto nejsou záběry z uzavřené střelnice, ale to si jen kluk střílí venku s airsoftovou zbraní"
Prostě magoři - by mě zajímalo co se stane až vylezu někam s airsoftou po tom co někdo někoho těžce zraní (snad přimo nezabije) v Hard-ballu

_________________
USMC Semper Fi 2nd MSOB


23 bře 2009, 20:00
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2009, 17:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
No, ono obecně, co dokáže udělat vzduchovka na 30 metrů... no minimálně pěkný modřiny :? a nejen to... prostě mi přijde, že Hardball není zrovna nejlepší způsob trávení svého volného času, to už fakt radši zajdu na střelnici, když si chci tak moc zastřílet... rozhodně nebudu po nikom střílet vzduchovkou, to mi přijde trochu na hlavu... :(

_________________
make war not peace :D


23 bře 2009, 20:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
provazek píše:
No, ono obecně, co dokáže udělat vzduchovka na 30 metrů... no minimálně pěkný modřiny :? a nejen to... prostě mi přijde, že Hardball není zrovna nejlepší způsob trávení svého volného času, to už fakt radši zajdu na střelnici, když si chci tak moc zastřílet... rozhodně nebudu po nikom střílet vzduchovkou, to mi přijde trochu na hlavu... :(

Na hard-ball bys musel být oblečen uplně všude...krk,ruce,prsty...Minimálně kvalitní maska,rukavice,několik vrstev oblečení a i tak bych s tim hrát nešel

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


23 bře 2009, 20:49
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2009, 17:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
No to já taky ne :lol: přijde mi že je to dost nebezpečné i se vším tím oblečením a brýlemi atd.....

_________________
make war not peace :D


23 bře 2009, 21:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2009, 20:06
Příspěvky: 59
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Ostea píše:
provazek píše:
No, ono obecně, co dokáže udělat vzduchovka na 30 metrů... no minimálně pěkný modřiny :? a nejen to... prostě mi přijde, že Hardball není zrovna nejlepší způsob trávení svého volného času, to už fakt radši zajdu na střelnici, když si chci tak moc zastřílet... rozhodně nebudu po nikom střílet vzduchovkou, to mi přijde trochu na hlavu... :(

Na hard-ball bys musel být oblečen uplně všude...krk,ruce,prsty...Minimálně kvalitní maska,rukavice,několik vrstev oblečení a i tak bych s tim hrát nešel


suspenzor ! bože to nejhlavnější by jsi zapoměl !!!

_________________
Bene Tleilax Elite beer commando

http://mmogames.cz/registrace/24/


23 bře 2009, 21:33
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
To je to, hrát to nemusíš. To jsem tu dal aby o HB se prostě jen vědělo. To je jen pro úzkou skupinku kdo hledá něco víc, to je jako, když jdedeš na pramici s holkou, taky ti to stačí ale nemusíš hnedle na raft, jizda na kole a různé sjezdy z kopce, kde by si to ani nesešel po nohách.
Já měl taky zkreslené představy co a jak a měl jsem ve všem ihned jaso, ale viděl jsem to na vlastní oči a to je opravdu něco jiného a jak bude čas tak si to zkusím.
A máš pravdu bezpečnost je tam na prvním místě, maska na celou hlavu, rukavice, ochrana krku a na tělo stačí cokoliv co kryje celé tělo uniforma aj. Pokud to je zbraň na HB (dopadovka do 6,5Joulu )látku to neprostřelí.
Mezi náma jsou tam přisná pravidla na typ zbraně a max 180m/s. A zbraně se kterýma se to provozuje tyto parametry nedosahují.
Jo a viděl jsem už i AS snipera s RAM puškou na Co2, která má 240m/s, tak nevím.


23 bře 2009, 21:37
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
jj suspik taky :lol:


23 bře 2009, 21:37
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2008, 13:46
Příspěvky: 1073
Bydliště: NJ
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
1tg píše:
To je to, hrát to nemusíš. To jsem tu dal aby o HB se prostě jen vědělo. To je jen pro úzkou skupinku kdo hledá něco víc, to je jako, když jdedeš na pramici s holkou, taky ti to stačí ale nemusíš hnedle na raft, jizda na kole a různé sjezdy z kopce, kde by si to ani nesešel po nohách.
Já měl taky zkreslené představy co a jak a měl jsem ve všem ihned jaso, ale viděl jsem to na vlastní oči a to je opravdu něco jiného a jak bude čas tak si to zkusím.
A máš pravdu bezpečnost je tam na prvním místě, maska na celou hlavu, rukavice, ochrana krku a na tělo stačí cokoliv co kryje celé tělo uniforma aj. Pokud to je zbraň na HB (dopadovka do 6,5Joulu )látku to neprostřelí.
Mezi náma jsou tam přisná pravidla na typ zbraně a max 180m/s. A zbraně se kterýma se to provozuje tyto parametry nedosahují.
Jo a viděl jsem už i AS snipera s RAM puškou na Co2, která má 240m/s, tak nevím.

jakou váhu má ten diabolek ?? protože 6.5J se mi zdá hodně málo, vždyť airsoftové zbraně maj omezení na 16J

_________________
moje elektro-kolo :)
http://senovnavyseals.rajce.idnes.cz/elektro-kolo/


23 bře 2009, 21:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
vojtka píše:
jakou váhu má ten diabolek ?? protože 6.5J se mi zdá hodně málo, vždyť airsoftové zbraně maj omezení na 16J


To je z hlediska zákona. Žádná existující airsoftová zbraň v kombinaci s žádným existujícím airsoftovým střelivem nedosahuje ani zdaleka téhle energie.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 bře 2009, 21:59
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 19 říj 2008, 19:26
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
Griffon píše:
vojtka píše:
jakou váhu má ten diabolek ?? protože 6.5J se mi zdá hodně málo, vždyť airsoftové zbraně maj omezení na 16J


To je z hlediska zákona. Žádná existující airsoftová zbraň v kombinaci s žádným existujícím airsoftovým střelivem nedosahuje ani zdaleka téhle energie.

Neni náhodou kategorie třídy D do 10 J?

_________________
Naším úkolem není padnout za vlast,ale přinutit ty na druhé straně,aby padli za tu svou


23 bře 2009, 22:43
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 05 lis 2008, 20:28
Příspěvky: 243
Nový příspěvek Re: Hardball-další level AS?
No veškeré zbraně na AS i HB jsou v kategorii D. To jest, že majitel osoba 18-ti let atd atd nemá cenu tady citovat zbrojní zákon.
Dále vzduchové zbraně se taky můžou dělit a dělí se na měřenou dopadouvou energii a to je a dle toho i koupíš zbraně nastavené na výkon:
1-6,5 J
2-14 J
3-24 J na tuto vzduchovou zbraň je potřeba už zbrojní průkaz


24 bře 2009, 02:16
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz