Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:18




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
 Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 dub 2013, 14:33
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Potřeboval bych vědět název označené součástky na obrázku.Případně odkaz kde bych ji mohl sehnat.Předem děkuji.


Přílohy:
Poznámka: To je ono.
MB 03.jpg
MB 03.jpg [ 144.21 KiB | Zobrazeno 16790 krát ]
14 dub 2013, 15:30
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
akú maš chybu na tomto regulačnom ramienku ? Zlomený valček ktorý behá v tej drážke a tlačí na ten kus plastu čo dosadá na gumičku ?
Popravde nestretol som sa žeby to niekde predávali na tieto základné komory ktoré stoja za veľké h*vn*.
Odporúčal by som skôr popozerať na bazároch či niekto nepredáva pôvodné diely z VSR10/Bar10 tam by mala byť totožná komora.

ALebo siahni po novej kovovej komore od " Angel custom " , tie komory vyzerajú dosť solídne podľa recenzií a pri týchto pôvodných akurát strácaš na výkone a presnosti.

_________________
Strelec bez zbrane :)


14 dub 2013, 16:16
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 dub 2013, 14:33
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
No mam rozbyte obe ale ten plas co tlačí na gumu jsem opravil a je to v poho ale ten plast co beha v drážce je na šrot.A obávám se že nepujde opravit.Za tím se snačim to nejak udelat z plechu ale nevipadá to nadejne. :oops:


15 dub 2013, 19:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Tak najjednoduchsie riesenie
http://www.evike.com/product_info.php?products_id=37771
a prihodit rovno aj presnu hlaven a mas vystarane

_________________
Strelec bez zbrane :)


16 dub 2013, 12:54
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 dub 2013, 14:33
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Za 48Dolarů to je nakejch 980 Kč..No nevim jestli so to muzu dovolit nevíte o něčem levnejším?


17 dub 2013, 07:58
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Ano, koupit bazarově základní komoru. Ale je to na houby řešení, pokud se chystáš ten kvér používat, budeš do něj nakonec stejně muset zainvestovat, funkční sniperka není otázka dvou tisíc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 dub 2013, 11:52
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Ještě bych se asi zkusil zeptat na ASPro...
Celkem se angažují na výrobu vlastních dílů včetně hop komor a naposled, když jsem si s nimi psal ohledně pistolových hlavní, tak prý začnou prodávat brzo i ze své vlastní výroby.
Za zeptání nic nedáš, je možný... pokud má MB03 odbyt, že by mohli mít něco svého rozpracovaného.

Každopádně bych se být tebou nerozmýšlel a těch 48 dolarů bych do toho určitě vrazil... Je to přesná CNC komora z perfektního materiálu to je a těžko seženeš lepší na zbraň. A pokud těsní tak, jak ji tam chválí, určitě to poznáš i na výkonu.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


17 dub 2013, 12:12
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 bře 2011, 14:06
Příspěvky: 130
Bydliště: Milevsko
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Ta plastová tyčinka, co se posouvá v té drážce se mi u MB03 taky ulomila, svařil jsem jí nazpět(roztavil původ. plast a přiložil) a dodnes to funguje
Pokud se ti to zlomí znovu, tak mě napadá, nějak zkrz protlačit rožhavenou jehlu(třeba jehlu z karbu u fichtla. Má stejný průměr) a udělat tu tyčku z tý jehly, která bude protavená na místo původní tyčky jestli chápeš. Otázka je, jaká bude praxe
- Mně se to u VSRky od TM za poslední dva roky nestalo, je vidět kvalitní a nekvalitní plast...
A jak Říká Griffon. Vydělěj si na pořádnou snipu, nebo se na to prostě vykašli a kup si radši CM.028

Jo, a nevím, kde jsi sehnal tu fotku, ale to je hopka z origo TM a tu hliníkovou hlaveň(která je lepší než super duper Element INOX 6.01mm) Poznám...


17 dub 2013, 13:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 14 dub 2013, 14:33
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Mb 03 (kopie VSR 10) Dotaz na Hop up
Všem děkuji za rady :) zbraň jsem opravil a běží jak má .. ted šetřím na upgrade začnu setem od ASpro za 2000kč s 180 pružinou a už jen sehnat celou Hop Up komoru.. Jestli víte o náke s kterou máte zkušenosti tak bych byl rád za odkaz :)


08 kvě 2014, 17:45
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 9 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz