Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:42




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
 kupa zbrane bratovy 
Autor Zpráva
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2014, 12:11
Příspěvky: 11
Nový příspěvek kupa zbrane bratovy
ide o to ze mam maleho brašku a strasne mi zavidi moje hračičky no samozrejme s tymi sa mu nedovolim hrať a nie to ešte po mne strielat tak som sa rozhodol ze mu zaobstaram nejake pluvatko s ktorym by mohol po mne pukať lenže nejako neviem vybrať :( tak vas prosim o pomoc kriteria su nasledovne:

1: cena by nemala byt prehnana cca 30€
2: ma 8 a na 9 narodky by som mu ju akoze dal :D takze treba pocitat s malou rukou!
3: samozrejme ju musi zvladnut natiahnut (nejake tie ochranne veci prenho mam :D netreba sa bat)
4: vyberte prosim najlepsie tu www.commando.sk (no nie je podmienkov)
5: musi to zozrat aspon 0,20 bbcka

taky moj adept je : http://www.commando.sk/zbrane/airsoft/k ... manual-6mm no bojim sa ze ju nenatiahne a nemam nejako moznost momentalne sa dostat k nejakemu obchodu aby som si ju odskusal

vopred dikes


25 bře 2014, 16:03
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
jestli uz je to tak nutne mu neco kupovat, tak kup marui manual. myslim ze do 30 euro by ses mel vlezt


25 bře 2014, 16:50
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2014, 12:11
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
skus dat nejaky konkretny pripad ... a ono ci to je nutnost alebo nie ide skorej o to aby mal a nepokusal tak do mojich plynoviek btw viete ako to chodi zakazane ovocie najviac chuti :D takze radsej nech ma a a mam klud pripadne ked nebudem uz mat co robit tak vybehneme do vestibulu a moze si po mne zapukat :D aspon ho pripravim do buducna :D aj ked len manualkou :D

a urco radsej nieco taketo ako predrazenu kkcinu z trznice ktora vydrzi 2 zasobniky a marza na nej je 859% ak ma chapete


25 bře 2014, 17:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Já bych mu čeče koupil to elektrický plivátko na tužkový baterky. Výkon to má bezpečně nízkej a nebude mít problém s natahováním.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 bře 2014, 17:51
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2014, 12:11
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
nj kupovat baterky ufff nooo rozmyslam aj nad tym


25 bře 2014, 18:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Jako klasickou manuálku nenatáhne...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


25 bře 2014, 18:15
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2014, 12:11
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
prave toho sa bojim no zase ked ju natiahne aspon si dva krat rozmysli kedy vystreli nechcem zas nech si zvyka na ratatatatatatatatatatatastyl uvidim teda :) pripadne elektriku a obmedzim mu gulicky :D


25 bře 2014, 18:25
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 pro 2012, 19:14
Příspěvky: 83
Bydliště: Havlíčkův Brod
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Přesně k tomuhle účelu (hráči pod 10 let) vytvořila Marui serii Gindan. Bohužel, žere 0.12g kule a je velkej problém je sehnat (sám bych jednu bral). Pokud chceš dlouhou, tak bych se podíval po již zmíněných miniaturách na tužkovky. Nicméně nebylo by lepší vzít svoji airsoftku a jít si ven zastřílet po plechovkách? Já takhle bral bratrance a uplně stejně (se vzduchovkou a časem malorážkou) bral mě táta. Naučí se aspoň nějaký základy bezpečný manipulace a časem můžeš koupit nějaký GBB z druhý ruky, můžete ho spolu nějak upravit, bude to jeho zbraň a výslednej efekt bude stejnej, možná lepší.


25 bře 2014, 20:02
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Tieto by som odporúcpil nejaké GBB z druhej ruky ideálne glocka alebo 1911 neviem odkiaľ ale zaoberám sa AIPSC ma chodia k nám aj mladší naučia sa zásady správneho a bezpečného zaobchadzania so zbraňou a mení problém nechať u ch zastrieľať si po sebe pod dozoromsám mám takého synov a strieľa po mne s MB02 a z Hi capy


25 bře 2014, 21:11
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Byť tebou by som naozaj kúpil tú pištol od TM a myslím si že by to zvládol natiahnúť, zbraň mu vydrží dlho a možno ju ešte raz bude používať aj ako záložku :)


25 bře 2014, 22:13
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2014, 12:11
Příspěvky: 11
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
nechat ho zastrielat zo vzduchovky neni problem no videl par videi na YT a ze kedy si zahrame proti sebe ono na 9 rocneho je dost vychany zmrd malej :D ale asi to vidim na tie tuzky :D snad mu urobim radost a samozrejme strielal z kadecoho no urcite mu nedam do ruky moju hracicku ktora keby mu spadla na zem tak mu asi zlamem ruky nohy a vajca obtocim kolo krku :D takze asi ideal volba uz len najst vhodny kusok :D

alebo je tu este varianta ze si ja kupim new sekundarku a necham mu tu moju :D


27 bře 2014, 22:01
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
Ber ohlad nato ze ma 8 rokov.... A ked mu das kver s 0,20 gulami tak musis myslet nato ze s tym sa da uz celkom ublizit... Preco mu na zaciatok nekupis klasicku vjetnamku? Taku za 9 euro nech si striela a ked sa nahodou aj trafi on tak to nebude take strasne ako ked sa trafi 6mm softkou s 0,20 gulou... predsa len ma 9.


28 bře 2014, 19:06
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 20 pro 2013, 09:25
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: kupa zbrane bratovy
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ead_review

Alebo toto je celkom fajn za tie prachy..


28 bře 2014, 19:14
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 13 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz