Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:53




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Glock 18C KWA/KSC 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Glock 18C KWA/KSC
Zítra si objednávám z Morrise tuhle pistoli, nejsem si jistej jestli se jedná opravdu o tu s režimem "Full AUTO" (http://www.armymarket.cz/g18c-kovovy-zaver-kwa-d2083) A dál bych se chtěl zeptat jaký plyn je do ní nejlepší a jestli u plynových zbraní má cenu připlatit za záruku, u mé předešlé se mě ulomil závěr a praskla hlaveň, jestli by to u záruky prošlo...

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 13:55
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 16 úno 2010, 19:09
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Nejsem si jist ale našel jsem ti video na youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=z3CRGDGsEog
http://www.youtube.com/watch?v=d3IurfU2ZJM


12 kvě 2010, 14:28
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Já vím, viděl jsem plno videí, holt jim budu muset věřit a k dalším dvěma otázkám ? A Je ta z Morrise stejná jako z analu ? http://anareus.cz/detail.php?id=150
EDIT: Pochopil jsem správně že ta z Anareus je dražší jen kvůli tomu že je i sl logy a ražením ?

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 14:59
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Notak, potřebuju to rychle vědět protože za chvíli objednávám, díky.

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 19:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Vencafootball píše:
Notak, potřebuju to rychle vědět protože za chvíli objednávám, díky.


A to se máme posrat? Buďto si počkej, nebo to riskni, nebo ku*va použij google!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 kvě 2010, 19:08
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Pardón, ale čekám už 6 hodin a jsou tady za celej den jen 3 nový témata, tak jsem čekal že se někdo ozve...
Mám čekat nebo na mě ser*te ?

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 19:17
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Taky musíš počítat s tim, že jsou věci, co prostě lidi nevěděj, popřípadě že jsou lidi co to věděj, ale nechoděj sem každej den... Ono řešit, co si vlastně koupit za kvér, když chceš honem rychle hned objednávat, je tak trochu naprd...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 kvě 2010, 19:21
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
tak chtěl jsem to stihnout na narozeniny, asi to vezmu...

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 19:25
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Tak jsi to měl začít vybírat a řešit pár tejdnů před narozeninama, abys měl dost času zjistit všechno potřebný info...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 kvě 2010, 19:36
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 21:15
Příspěvky: 132
Bydliště: Brno
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
To jsem řešil, ale určitě to znáš, když máš finance a tolik možností, u jakékoli jiné zbraně by to nebyl problém, rozhodl bych se a hned bych objednával , ale tohle je KSC x KWA, Full auto...prostě hodně věcí který si musí člověk zjistit...

_________________
Dobře, nepřátelé jsou vlevo, jsou vpravo, jsou před námi, jsou za námi… tentokrát nám neuniknou.
Lit. Gen. Lewis B Puller (obklíčen 8 nepřátelskými divizemi)

"Ustupujeme směrem k nepříteli."
admirál William F. Halsey


12 kvě 2010, 19:58
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
čaute..potreboval by som potvrdiť alebo vyvrátit jednu maličkosť. Podla toho čo som hladal tak KSC a KWA Glocky používajú tento typ hop up gumičky.
http://www.evike.com/product_info.php?products_id=39905
A KJW, TM, WE, Well a vačšina používajú marui štandard TJ ako VSR10
http://www.evike.com/product_info.php?products_id=32758
a nedajú sa vzájomne zameniť..je tak?

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 dub 2013, 01:16
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
KWA/KSC používajú uplne odlišné hop up systémy osobne by som uprednostnil KWA /KSC slúšný dostrel a presnosť není nutný upgrade nevýhoda ťažšie sa zháňajú diely


12 dub 2013, 12:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
No vobec nevyzerajú špatne tie KSC/KWAčka..ale vlastne sú to atypi keď teda považujem TM za štandard..škoda. Ok a dík za info

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


12 dub 2013, 21:55
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Hop up guma hlaveň a záver není problém zohnať no vnútorné diely len v USA alebo japonsku ja mám jednu KWA USP MATCH veľmi presná a veľmi dobre spracovaná zbraň na 25 m sa dá trafiť 5 cm kruh s dobrým strelivom
Alebo si kúp WE a časom si dokúpiť hlavu piestu hop up gumu a hlaveň
Ja som si tak vytunil P226 od KJW a na 10 m mam sústrel do 2cm z ruky a na 20 m bezproblémov trafíš plechovku od piva
Skúšal som aj na 30 ale tam už striela balisticky


13 dub 2013, 14:38
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Zdravím vás pánové. Jsem docela laik na Airsoft . Jsem spíše na opravdové zbraně , ale chtěl bych si zajít se synem zastřílet. Jen tak do lesa. Mám G17 (reál) a uznáte , že střílet v lese se skutečnou zbraní je o průšvih. Myslel jsem , že by bylo super koupit si něco takového. No k mé otázce. Chci G18c - V TOM MÁM JASNO A NEPOLEVÍM! Spíše chci vědět , kterou ? Nalezl jsem 3 výrobce. WE - za 2500,- pak KWA/KSC za 3000,- a TM (Tokyo Marui) za 3900,- . Většina laiků by řeklo , "dražší = LEPŠÍ" . Osobní zkušenost mě však naučila , že to ne vždy je pravda. Prosím poraďte. Která je nejlepší a proč, nejpřesnější, a nejsilnější? Ptám se seriózně a očekávám seriózní odpověď. Odpovědi stylu, "TUHLE,PROTO A BASTA" , si prosím nechejte pro sebe.

PS: Osobně se rozhoduji mezi KWA a TM. Děkuji mnohokráte všem a nezlobte se ... Jsem AIRSOFTOVÝ LAIK ! :D :cry:


01 úno 2014, 19:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Rozhoduješ sa dobre. Aj keď osobne by som neodporúčal G18C , je to na tebe aký model vezmeš.
Rozdiel medzi KWA/TM je prevažne v materiáloch , spracovanie je na porovnateľnej úrovni rovnako aj výsledná kvalita zbrane.
Ale obe majú výhody aj nevýhody ak ich porovnávam oproti sebe.
KWA:
+ reálnejšie spracovanie a lepší pocit zo streľby ( kovový záver)
+ nižšia cena
+ Väčšinou Reálne razenie na zbrani
+ vyšší výkon v základnom stave
+ lepší dostrel v základe ( hop komora je veľmi pekne spracovaná a dobre tesní)
- menšia dostupnosť dielov (väčšinou sú vypredané a dostupné len v zahraničí)
- drahšie a horšie dostupné zásobníky

TM:
+ Neprekonateľná životnosť aj s plastovým záverom
+ Veľmi presné v základe
+ Veľmi dobrá dostupnosť dielov základných aj pre stavbu Custom zbrane napr. do Divízie Open
+ prijateľnejšie ceny ďalších zásobníkov a dobrá dostupnosť
- nižší výkon v základe
- Plastový záver tzn. Slabší Blowback

To sú také najdôležitejšie body čo by som spomenul , kľudne ma môžte podopĺňať ak som niečo zabudol.
Vo finále by som sa teda rozhodoval na aký typ streľby bude zbraň používaná.

Celkom fajn je kúpiť aj Bazarovku za zlomok ceny a vyladiť drobné nedostatky / vymeniť opotrebované diely ak by rozhodovala hlavne cena.

_________________
Strelec bez zbrane :)


02 úno 2014, 17:07
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Jednoznačne vezmi glocka od KWA/KSC s dielami problém nie je už z krabice je toveľmi vydarená zbraň. Nepotrebuje žiadny upgrade ani ladenie. Má vysokú žvotnosť pri správnom používaní. Vinikajúcu presnosť a dostrel v porovnaní s ostatnými výrobcami. Z krabice sa dá na 25m strieľť do terča s priemerom 12cm. To TM a WE nedokážu. Ale osobne by som odporúčil G17 nie 18c


02 úno 2014, 19:55
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Děkuji ti Tairo. :D Smekám pomyslný klobouk ! Přesně nějakou takovou odpověď jsem potřeboval. Nelenil jsem a hledal na dalších fórech a finálně jsem se rozhodl pro KWA . Půjde spíše o občasnou střelbu do terče (nebo třeba plechovky ) v lese jako zábava. Šlo mi o to , aby to létalo zhruba tam kde chci , no řekněme na 10-20m. Nehodlám ji překopávat , střelba dávkou je pro mne lákavá a tíhnu ke Glockům, takže proto taková volba. Syn si dnes sehnal Umarex G17 (od kamaráda ) , z nějakého AS spolku. Více méně jsem měl jasno po tom co jsem zjistil o těch plast. dílech na TM. Kov je kov (vím , že se najde někdo kdo nebude souhlasit). Jde o zábavu a když bych potřeboval něco tučnějšího vezmu svůj origo G17 a hurá na střelnici . :lol:

Ještě jednou díky a ať se daří.


02 úno 2014, 20:00
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Děkuji m.ape . Vím , ale důvody popisuji v předešlém topu. Mám originální zbraň ( na ZP) G17. Sem tam zajdu na střelnici a půjčíme si i Magnum, ale nejde to vždy a je to dražší , navíc si chci jen tak zastřílet po lese se synem. Žádný spolek ani sport. Prostě relax . A láká mě možnost volby jednotlivě/dávka. A syn si dnes koupil G17 Umarex. A já se prostě zamiloval do 18c. Asi kvůli dávkám . :-D Jinak díky za rady. ;-)


02 úno 2014, 20:09
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Čo sme mali možnosť vidieť dávku u Airsoftového Glocka tak rozptyl bol dosť tragický a na 5 metrov nepadol ani jeden poper zo skupiny asi 6 kúskov na celý zásobník. Niekde bolo hodené aj video. Ale to je vec názoru a uplatnenia.
Iné by to bolo ak by sa hodil do Roni Konverzie. tam je držanie úplne luxusné a sám o tom do budúcna uvažujem na moju G17tku.

_________________
Strelec bez zbrane :)


02 úno 2014, 22:55
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Budu převážně střílet jednotlivýma , ale sem tam dávka . Spíše jako zpestření. ;-) Je mi jasný , že rozptyl je o dost větší , ale co jsem sledoval youtube , tak to není zase tak tragické. Navíc tohle si nedám rozmluvit . :-) Ten "Roni" nevypadá zle a možná časem , ale spíše si nemyslím. ;-) Potřeboval jsem radu od kterého výrobce ji vzít. Ze začátku jsem uvažoval i o G26 "Full" , ale nesedí mi. G18 mi velikostí připomíná "mojí lásku" G17. A kombinace s dávkami byla jasná volba. Proto jinou nechci. Šlo mi o to který výrobce. A potvrdilo se mi , že nejdražší nebude nejlepší.

Jsem rozhodnut !

KSC/KWA G18c .
Plyn : Protech Gun GG.
Kuličky : 0,20g Fluores (je krásně vidět kam letí) :-D

Někdo možná nebude souhlasit , ale je to moje volba !
(rozhodně si nenechám vymluvit tu G18-ku, plyn a gule možná , ale co jsem vyčetl plyn je nejlepší tento. ;-) )

Tairo , m.ape : Velice vám děkuji za vaše rady ! Klaním se až k zemi. Přeji vám hodně štěstí a úspěchu.


03 úno 2014, 10:13
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
To voľbou chybu nespravíš , ale BBčka by som vzal ťažšie ... aspoň 0,23 až 0,25 . Najlepší pomer cena/kvalita majú G&G.

_________________
Strelec bez zbrane :)


03 úno 2014, 10:33
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
O vlastnostech BB toho ještě moc nevím (to vypadá jako ,že o zbytku AS jo. :-D Opak je pravdou ! ). Můžeš mi k tomu něco říci? Popř. někam nasměrovat kde se dovím víc o BB? Chápu , že lehčí letí dál , ale mají na ní vliv pov.podm. . Těžší bude litat přesněji, ale dříve ztratí energii. Také čím dokonalejší povrch (sváry , nerovnosti atd) tím líp. To bych tak nějak řekl svým selským rozumem. Je ještě něco co ovlivňuje BB ? Jiné vlastnosti proč těžší než 0,20 ? Ptám se proto abych se pak lépe rozhodl jestli 0,23 nebo 0,25.

Díky za odpověď.


03 úno 2014, 13:06
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Není to tak jednoduché. Lehká kulička nedokáže nedokáže převzít tolik energie a k tomu ji ještě mnohem rychleji ztrácí.
Je tedy potřeba najít váhu, kde je poměr přenost/dostřel/rychlost projektilu pro střelce ideální. V tomto případě se obecně volí 0,25g.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


03 úno 2014, 14:23
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Ešre aby som nezabudol najlepší plyn ktorý v AS obchodoch zoženieš je Protechgun najlacnejšie vychádza technický propán z 10kg fľaše v sekcii IPSC mám o tom topic.


03 úno 2014, 15:10
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Aha. To , že těžší příjme víc energie jsem ani netušil.
Já si tedy nakonec (po radách) vybral toto :

http://airsoftshop.cz/product_info.php/ ... ts_id/8613
(snad neva když budu přímo kopírovat odkaz. )

A má tedy smysl koupit těžší než 0,25? Nebo je to už asi pak přímoúměrně slabší , že?
Řekl bych , že když radíte 0,25 , tak to bude léty prověřené a nejlepší.
m.ape: Kouknu na ten top o propanu , ale asi zůstanu u Protechu.
Na to naše sem tam pálení to stačí a cena okolo 300 je dobrá. Věřím , že jedno naplnění zásobníku mi dá 3-4x 23kuliček a 1000ml láhev vystačí na 4-6 zásobníků.
Takže počítám max 3 láhve na měs. (tzn. 280 - 500 kulek láhev / 840 - 1500 měs. odhadem) mě nezrujnuje a dostačuje. :-D


03 úno 2014, 16:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
GG 0,25 sú perfektná volba, osobne z pištole strielam od nich strelivo o váhe0,28g. Ale to aj z dôvodu že to ládujem aj do SMGčka. Na vyskúšanie vklude môžeš kúpiť časom aj balenie 0,28g..tak či onak ho vystrielaš čiže neostane nevyužité. Ja som v GBB pištoli s 0,28g strelivom spokojnejší ako s 0,25 . Ale tých0,28 by som na neupravenú pištol už bral ako strop a lietajú fakt pekne. Pri 0,30g už strácam pár metrov na dostrele.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


03 úno 2014, 16:56
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
1000 ml láhev ako píšeš vystači na cca 1500 až 2000 výstrelov na jedno naplnenie v závislosti od teploty plynu a rýchlosti streľby dáš tak 40 - 60 výstrelov. Čo sa týka toho propánu tak cena za 1000 ml lávev sa potom pohybuje na cca 20 kč


03 úno 2014, 17:33
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
m.ape : hoď mi odkaz an te butan. Přesvědčil jsi mě !!! :-D Že se vůbec divím... Měl bych sedět a poslouchat vzácné rady , které mi tu dáváte. To je opravdu markantní rozdíl... A není potřeba více promázávat s tím butanem?


03 úno 2014, 20:46
Profil
Četař
Četař

Registrován: 01 úno 2014, 19:42
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Glock 18C KWA/KSC
Pardon .... Už jsem to našel ...

Tedy pokud jsi myslel toto :

viewtopic.php?f=312&t=16730


03 úno 2014, 21:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz