Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 12:22




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
 Airsoft střelnice - Praha 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 říj 2013, 21:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Airsoft střelnice - Praha
Zdravim vespolek,

před nedávnem jsem si pořídil svou první AS zbraň a protože pořádné vybavení na normální hraní teprve dávam dokupy, tak bych rád zašel flintu provětrat jen tak na nějakou střelnici. Bohužel žádnou střelnici osobně neznám a tak bych uvítal nějaké návrhy, případně osobní postřehy a zkušenosti než začnu střelnice obcházet a obvolávat. Zbraň jsem pořídil WE G39C GBB, takže hledám střelnici pravděpodobně na ruční zbraně s délkou 20-30m a hlavně krytou, protože na plyn už začína být poměrně zima. Dá se vůbec s AS zbraní na normální střelnici přijít? :)

ps.: plyn se mi líbí, vyhovuje mi a chci ho :) tak tohle prosím neřešit ;)

Díky


19 říj 2013, 21:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft střelnice - Praha
Tak nevidim důvod, proč by tě s airsoftkou na střelnici nepustili, akorát se na tebe možná budou divně koukat :D Spíš je otázka, jestli se ti bude chtít za návštěvu střelnice platit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 říj 2013, 23:36
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 říj 2013, 21:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoft střelnice - Praha
Koukal jsem, že ceny se pohybují okolo 200-300kč za hodinu a protože plánuju max 1-2 návštěvy měsíčně, tak to za to klidně dám. Střílet přes panelákovej byt sem a tam není proste ono :)


20 říj 2013, 07:13
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Airsoft střelnice - Praha
Skus plyn protech na ktorom je pisane že je určený aj do chladného počasia výrobca deklaruje 5C ja som ho skúšal cca okolo 10C a fakt funguje lepšie ako bežný propán alebo Mapp/pro propylene a kľudne si zastrieľaš aj niekde v lese a nemusiš platiť poplatky ba strelnici ktoré asi nebudu nízke


20 říj 2013, 10:16
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 19 říj 2013, 21:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoft střelnice - Praha
Dik za tip na plyn, po tom se urcite podivam. Ono jde o to ze bych tam rad zasel jeste s clovekem co ma zbrojak a ostrou, tak bych to s tim rad spojil. Na to ale les uz tak uplne nestaci :) Zkusim na par mist zavolat a uvidim co mi povedej. Kazdopadne s poplatkem za strelnici pocitam, ten mi nevadi, nemam v planu chodit tam 3x tydne :)


20 říj 2013, 12:30
Profil
Četař
Četař

Registrován: 14 dub 2014, 09:49
Příspěvky: 12
Nový příspěvek Re: Airsoft střelnice - Praha
Na veletrhu MODEL HOBBY 2014 v Praze Letňanech je až do neděle unikátní možnost si v ČR vyzkoušet taktickou střelnici se čtyřmi STAGE z francouzského konceptu Softair Battle Zone

http://www.softairbattlezone.com/

Přímo fotky z Letňan naleznete zde:
https://www.facebook.com/pages/Bohemia-Air-Soft/270241173593


03 říj 2014, 09:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 6 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz