Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:08




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 283 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 sa vz.58 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: sa vz.58
To je lučík, ten se spouští nijak nehýbá. :lol:

EDIT: taky jsem se spletl, pero spouštědla je ti k ničemu, koukám do kosy a vracení spouště má na svědomí jen taková malá ohnutá pružinka namotaná na hřídelce na který je spoušť.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 úno 2013, 21:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: sa vz.58
:oops: ok jdu si šoupat nohama :lol: jinak díky za info

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


06 úno 2013, 20:04
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2012, 23:55
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: sa vz.58
čau, tak zas otravuju. Dneska jsem našel tuhle fotku a jsem z ní úplně hotovej. To předpažbí je podle mě dělaný na zakázku, ale zajímá mě, jestli by se něco takovýho podobnýho nechalo udělat i z dílů, který se daj normálně koupit?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/537728_220242928120534_408032396_n.jpg


11 bře 2013, 17:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: sa vz.58
stalker píše:
čau, tak zas otravuju. Dneska jsem našel tuhle fotku a jsem z ní úplně hotovej. To předpažbí je podle mě dělaný na zakázku, ale zajímá mě, jestli by se něco takovýho podobnýho nechalo udělat i z dílů, který se daj normálně koupit?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/537728_220242928120534_408032396_n.jpg


Tak ono to hlavně není jenom předpažbí, ale celej novej vršek s krytem závěru atd. To na koleně neuděláš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 bře 2013, 17:34
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: sa vz.58
stalker píše:
čau, tak zas otravuju. Dneska jsem našel tuhle fotku a jsem z ní úplně hotovej. To předpažbí je podle mě dělaný na zakázku, ale zajímá mě, jestli by se něco takovýho podobnýho nechalo udělat i z dílů, který se daj normálně koupit?

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/537728_220242928120534_408032396_n.jpg

To je slovenská modernizace SA takže shnatelný možná na slovensku.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 bře 2013, 17:36
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 27 čer 2012, 23:55
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: sa vz.58
já vím. Ale dejme tomu, že teď by mě zajímalo čistě jen předpažbí (mám stejně kalacha, ne 58) a ten kryt bych si zkusil udělat v práci na strojích.

jinak na to Slovensko se mrku, jestli něco nenajdu.


11 bře 2013, 17:51
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: sa vz.58
no ikdyž to najdeš, počítej, že to bude hodně mastný a na kalacha to pasovat nebude, nebo při nejmenším určitě ne bez úprav.


11 bře 2013, 18:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: sa vz.58
stalker píše:
já vím. Ale dejme tomu, že teď by mě zajímalo čistě jen předpažbí (mám stejně kalacha, ne 58) a ten kryt bych si zkusil udělat v práci na strojích.

jinak na to Slovensko se mrku, jestli něco nenajdu.


Tak se pořádně podívej na fotku, tam není nic, co by se dalo považovat za "čistě jen předpažbí", celej vršek je jedna část. Spodek předpažbí je pak teda klasika, ale taky nevim o tom, že bys koupil něco podobnýho a mít to tam samo o sobě by navíc bylo dost o ničem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 bře 2013, 18:56
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 bře 2012, 18:03
Příspěvky: 332
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Pre zaujímavost je verzia aj so štandartnou hlavnou a aj predlzenou.
a vyrobili ich vo vojenskom technickom a skusobnom ustave Zahorie


11 bře 2013, 19:07
Profil
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 říj 2012, 18:19
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Tak mam doma ten W58 od BASu s originálnim pažbenim a je to opravdu KŠUNT jak prase, je to normální čongovka, akorát o trochu dražší. Pokud to někoho zajímá, můžu vypsat co všechno je na tý zbrani špatně. Když jsem na Facebookový stránky BASu psal co by měli v příští revizi opravit tak mi to smazali a zabanovali mě, nehledě na to jak se ke mně chovali při objednávce, podezřívali mě že mi nebylo 18 a podobný urážlivý věcy. Takže značku Warrior NEKUPOVAT! Nenechte se přesvědčit kecama a lžima o revolučnosti a nepřekonatelnosti jejich výrobků co BAS nekecá.


Naposledy upravil Pidalin dne 06 dub 2013, 16:05, celkově upraveno 1



06 dub 2013, 16:03
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Jen se pochlub, ne že bych ji chtěl, ale rád mám přehled ;)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 dub 2013, 16:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný
Uživatelský avatar

Registrován: 02 říj 2012, 18:19
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Budiž, ale bude to dlouhý.

Tak první průser co mě praštil když jsem to kupoval je točák. Když to dorazilo bylo to ještě horší než jsem čekal, klasicky levnej točák samozřejmě nefungoval (klasika). Bylo potřeba ho uplně překopat aby začal spolehlivě podávat.

Druhej průser je že se celý tělo příšerně prohejbá a je z dost tenkýho plastu. Když mířim tak jsem schopnej silou přední ruky kterou držim předpažbí hejbat s hledím tak půl cenťáku do stran.

Třetí průser je že všechny díly který výrobce nepovažuje za silový jsou neskutečně poddimenzovaný. Například trn vratný pružiny se mi ulomil.

Uchycení, rozborka a hlavně PLASTOVÝ závity jsou největší průšvih. Ta zbraň snese bez poškození jenom několik rozborek. Pak se většina závitů ulomí nebo v lepšim případě jenom strhne. Pozor na uchycení rukojeti, je tam protikus šroubu matka ale když to člověk utáhne tak ta matka jaksi taksi prostřelí dno zbraně a už neni kam to uchytit. :lol:


PS: Tady je recenze kterou jsem psal asi před tejdnem.

Recenze W58S s reálným pažbením.
Pro začátek bych řekl něco o výhodách a plusech této zbraně. Nechci, aby recenze byla hned na začátku moc negativní. ;-) Porovnávám se zbraní STTi M57 (Beretta Cx4 Storm) – v době nákupu cena kolem 1300 Kč.
+ Zpracování a podobnost s ostrou zbraní
+ Zbraň se nerozkládá na 2 poloviny, ale má spring box (menší riziko poškození při častém rozebírání, vzled).
+ Po sundání krytu závěru je díky průhlednému plastu okamžitě vidět na vnitřnosti a je vidět případná závada.
+ Funkční pojistka (to u manuálu není standard).
+ Spoušť, záchyt pístu, záchyt zásobníku a přepínač střelby z kovu (asi hliník). Nehrozí zlomení spouště při promáčknutí zajištění. Záchyt snad něco vydrží, je to díl, který u manuálu odchází jako první.
+ Plynulá regulace HOP-UP. HOP-UP drží nastaven na hodnotě, kterou nastavíte (to opět není standard u manuálů). Při použití těžších kuliček než 0,25g je potřeba HOP upravit, aby to hopovalo víc. (klasika u všech manuálů, těžší kule ale není potřeba používat).
+ Možnost vybrat si z několika variant: Pevná pažba, sklopka, RIS verze, sklopka + dřevo, pevná pažba dřevo.
+ Plynulé a pohodlné stisknutí spouště při výstřelu. Žádný brutální odpor nebo tak něco, mačká se to dobře.

Teď k těm nevýhodám a mínusům. Zatím mi to připadá jako taková beta verze, chtělo by to aby tu zbraň dál vyvíjeli.

- Drobné odlišnosti od ostré verze, problémy při montáži reálného pažbení, ale jsou to jenom detaily. (že by autorská práva?)
- Tělo zbraně se prohýbá (to není ani tak mínus jako spíš konstatování faktu, dělají to skoro všechny manuály).
- Plast mi připadá dost tenký, proto to kroucení a prohýbání. Také je plast měkký, ale možná díky prohýbání nepraskne (moc tvrdý plast se neprohne, ale rovnou zlomí, je to analogie k uhlíkatosti oceli), uvidíme časem.
- Spring box má plastové závity, časem se to určitě zničí, ale lepší než půlit celou zbraň. Bohudík u rukojeti a na několika dalších místech je matka jako protikus šroubu.
- První rozborka je PEKLO, ale po několika pokusech už je to v pohodě. Pozor při rozborce, přepínač střelby musí být v poloze zajištěno, jinak nevytáhnete spring box!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- BAS mluví o velké upgradovatelnosti a o manuálu nové generace. No dobře. Porovnám to s tou M57. Hlaveň a HOP-UP komora: Naprosto stejný, stejně tak uchycení hlavně a všechny tyhle drobnosti jsou na tom STTIčku úplně stejný!!! Jediný v čem se to liší od starších manuálů je spring box a kompatibilita s AEG pružinou. Tu jsem do M57 dal tak, že jsem upravil trn pružiny na menší průměr a několik měsíců jsem to provozoval s pružinou 130. (na to taky zbraň odešla). Stejně tak AEG hlaveň tam hned nedáte, je potřeba uříznout tu věc kam se hlaveň zasouvá (viz. Video na youtubu o W58). Naprosto stejně jsem to řešil před pár lety u M57, taky jsem tam měl AEG hlaveň.
- Při silnější pružině to jde špatně natáhnout, těsně před docvaknutím pístu na záchyt je síla nátahu tak vysoká že se napínací páka kroutí jak žížala po dešti a pokud to nabíjíte tak že natahujete pravačkou a máte zapřeno o rameno tak hrozí vylomení celého mechanismu co drží pažbu. Takže pružinu 110 MAXIMÁLNĚ 120, ale spíš tu 110.
- Záchyt pístu a spoušť mají blbě navržený tvar v místě, kde se dotýkají. Při silném stisknutí spouště hrozí, že se v té poloze zasekne. Po lehkém zapilování spouště v místě dotyku se záchytem pístu to funguje dokonale.
- Cena. Jediný proč to stojí víc než W4A1 je reklamní kampaň a prostě proto že je to osmapadesátka ne?

To byly detaily, teď přejdeme k tomu co je na týhle zbrani opravdu problém.
--- ZÁSOBNÍK ---
Jedním slovem: NEFUNGUJE. Možná jsem měl vadný kus, možná je špatně postavenej Měsíc k Venuši, ale prostě nepodává. Po rozebrání jsem zjistil proč. Ta pružina po natočení nemá ani snahu se vracet do původní polohy, jak kdyby byla 20 let používaná. Prižinu jsem otočil, převinul opačnym směrem (hrozná operace) a vše je v pořádku. Teď podává ale zase dost silně a občas se do zbraně dostanou 2 kuličky na jednou. Ale můžu teď na jedno natažení vystřílet skoro celou kapacitu (podobně jako u Marui). Pevně věřím, že je to náhoda a není to standardní vlastnost zásobníků do W58, ale za točák dávám MÍNUS, MÍNUS, MÍNUS, MÍNUS A ještě jeden MÍNUS.

Závěr: Pokud se časem začnou vyrábět tlačáky a cena klesne na dejme tomu 1400 Kč (s plastovou pažbou), bude to dokonalá manuálka. V tomhle stavu bych to doporučil spíš fanouškům Vz. 58 a nadšencům na poličku. Do boje bych s tim nešel.

Nasralo mě že verze s originálnim pažbenim a sklopnou pažbou NEMÁ originální sklopnou pažbu a přitom sotjí stejně jak verze s originální pevnou pažbou. WTF? Aspoň že je ta kopie kovová ale vyklá se jak prase.

Uchycení pažby je taky špatně, radši jsem to celý zalil vteřiňákem a odmontovávat jí prostě nebudu, nevěřim tomu uchycení, hrozí vylomení celý zadní části zbraně.

Všechny tyhle problémy jsem vyřešil kutilskejma způsobama ale pokdu do toho někdo půjde, tak ať se v tom nevrtá, maximálně ať si tam vrazí to péro (max 120) a dál užř nerozebírat.

PPS: Zbraň přijde v ťongovský krabici kde jen tak plandá bez zajištění (žádnej molitan nebo plystyren) a nenei k tomu ani popruh ani NIC. Kuličky k tomu daj 0,12g => nerozbalovat, vyhodit.



Pokud někdo chce pořádnej manuál tak doporučuju Dragunova (za 2 litry, celokov). Jdou do něj taky AEG pružiny a na AirsoftPro je pro něj plno dílů. Dá se přestavět na kratší zbraň se slabší pružinou, takže nemusíte vraždit lidi, mužete tam mít klidně třeba 120. Toť dokonalej závěr recenze na W58. ;-)


06 dub 2013, 16:12
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 04 kvě 2012, 10:10
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Je tady nejaky dalsi extremista co si koupil "Slevovy poukaz na nakup SA58" od GURU?


27 dub 2013, 09:49
Profil
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 24 srp 2010, 09:53
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Snad to není moc mimo mísu, ale jedna z možných úprav Sa vz. 58 :-)

Obrázek

Obrázek

Strike Back, serie 4

_________________
MIR SAD DA!


11 zář 2013, 21:34
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Zrovna nedávno jsem nad tim slintal.. Lítaj tam v octávkách a používaj kosy :oops:

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


15 zář 2013, 17:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: sa vz.58
To je nějakej seriál?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


15 zář 2013, 17:17
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 zář 2009, 20:55
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Jop Stike Back diskutovalo se o tom pár stránek zpátky. Ted beží 4. série, ale dobré je to koukat až od druhé série protože tou vlastně začíná úplně jinej seríál v první sérii.

_________________
Skype: f22raptor036
[ženijní práce a demolice] [nenápadný] [Mula(12)] [odhodlaný] [pyroman] [prokletý]
AS challenges: http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


15 zář 2013, 17:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Tak tak ale zase v druhé sérii se mluví o některých věcech z první.


16 zář 2013, 07:03
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Kdo se chce začít koukat na Strike back, tak nečíst


OT jak prase, ale musím se zeptat:
V tom seriálu Strike back, jak zastřelil ty vlastní vojáky, to nepoznali že v nich byli kulky jiné ráže než jakou střílí AK 47?

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


17 zář 2013, 18:08
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Husky píše:
Kdo se chce začít koukat na Strike back, tak nečíst


OT jak prase, ale musím se zeptat:
V tom seriálu Strike back, jak zastřelil ty vlastní vojáky, to nepoznali že v nich byli kulky jiné ráže než jakou střílí AK 47?

jeden to mal v mozgu čiže to nemohli zistiť a tie dve tela tam nechali nie?
A prečo sa práve tuto o tom seriáli bavíte nechápem :D Sorry za OT


17 zář 2013, 18:38
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Holt píše:
Snad to není moc mimo mísu, ale jedna z možných úprav Sa vz. 58 :-)

Obrázek

Obrázek

Strike Back, serie 4


s je to 58? vždyt to má M4kový zásobníky

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


24 zář 2013, 20:23
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: sa vz.58
na todle jsem se ptal v sekci filmy je to 58.
http://www.sa58.cz/products/sa-vz-58-subcompact/

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


24 zář 2013, 21:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: sa vz.58
díky moč

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


25 zář 2013, 05:26
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Pokud se nepletu jde o tohle:
http://www.gunexpert.cz/modifikace-sa-58/expert/

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


25 zář 2013, 17:50
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Zvažuju koupi této krasavice
http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1689

Neměl by jste o ni nekd onejaky info hlavne co se tyce vydrze ? Nechce se mi vrazet trochu vetsi many do kveru kterej se podela hned úpri prvni akci.
Diky

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


04 led 2014, 19:37
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: sa vz.58
podle airsoftguns nemaji zadny skladem ani neuvazuji o doskladneni

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


04 led 2014, 19:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: sa vz.58
aha a je dostupna nejaka jinna osvedcena a spolehliva alternativa ?

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


04 led 2014, 20:29
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 lis 2012, 23:46
Příspěvky: 80
Nový příspěvek Re: sa vz.58
http://airsoftguns.cz/article.php?&id=173
Budou vyrábět 3. generaci, ale jestli bude dost lidí to neví nikdo.


04 led 2014, 20:46
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2013, 19:33
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: sa vz.58
Vzhledem k tomu, že máme konečně svoji výrobu, plánujeme projekt vz.58 oživit. Termín neslibuji, ale jen chci říct, že to zvažujeme.

_________________
CNC mechabox skladem - http://www.retroarms.cz/detail/cnc-mechabox-verze-ii/.


04 led 2014, 20:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: sa vz.58
podle airsoftguns facebook prispecku 3. generace se nebude vyrabet, viz: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 069&type=1

pokud chces hned neco koupit, tak bych to videl na bazar

No na Retro ARMS muzes chvili zapomenout je to uz 3 roky co mela byt jejich SA58 na trhu

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


04 led 2014, 22:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 283 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz