Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 16:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 plynovy zbrane od firmy WE 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
AndyCZ píše:
Sorry za revive,ale nevim,kam jinam by se muj dotaz hodil lepe..Mam HK416 od WE ( closed bolt predelanej na OB verzi ) .Vymenil jsem komplet vnitrek za RaTech dily ( steel bolt, pist +NPAS, spoustovej mechanismus,presna hlaven ). Muj dotaz se tyka vydrze zasobniku. Je normalni,ze mi na GreenGas i CO2 vydrzi jeden rohlik na cca 30kuli? Pokud si pohraju s NPAS,muzu vydrz nejak podstatne prodlouzit? Nebo pouzivat jiny hnaci plyn ? ( Propane? )Muze samotná zbran krome zasobniku netesnit?


Výdrž zásobníku záleží od teploty plynu a rýchlosti streľby aJ z mojej Hi Capy bezne strielam 30 - 35 BB ale ak strielam pomaly a nechám po každých 10 BB zásobník ohriať vystrelím aj 50 na jedno naplnenie


26 črc 2013, 08:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Mne len pride na taký velký MAG tých 30 rán fakt dosť málo..snad nemajú GBBR až takúto svinskú spotrebu plynu..uvažoval som totiž niekedy nad GBBR..ale ak by to bolo takto..tak nehrozí..maximalne na nejaké DMR

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


26 črc 2013, 10:31
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Záleží aj od toho kolko plynu ti do zásobníka podarí naplniť a u dlhých plynoviek sa dá aj regulovať prietok ventilu tuším a čo sa týka spotreby tak tá je určite vyššia preto používam propán z 10 respektíve 30kg fľaše ktorý si plním do 400 g jedna fľaša potom vyjde na 1 Euro


26 črc 2013, 10:41
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 zář 2012, 18:27
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Dekuju vsem za odpovedi:) taky mne napadlo ze nemusi byt vsecko ok s mechanismem zbrane.Furt to kontroluju,sleduju otrepy atp. Mazu pravidelne i cistim..Zda se ze vsechno klouze hladce a ciste.Mozna az se ten bolt carrier trosku osoupe,tak se to jeste zlepsi? Griffe,s tim propanem jsem napsal peknou hloupost,diky za upozorneni :wink: Kazdopadne vzdat se GBBR nechci..Je s tim sice kopec starosti a stoji to dost penez,ale ten pocit ze strelby stoji za to.Navic idealni na MILSIM celorocne,v jakemkoliv pocasi,pokud ma clovek CO2 i GG ( samozrejme s ohledem na limitaci fyz. vlastnostmi plynu ).Samozrejme na bezne akce uznavam,ze AEG je spolehlivejsi :mrgreen:


27 črc 2013, 08:39
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Možno ani tak neide či je to vybehané..ale napr u GBB pištolí dosť záleží na chode mechanizmu, ani nie až tak na jeho hladkosti ako skôr na jeho načasovaní..proste sú tam isté fázy..tak ako napr aj v mechaboxe u AEG.. (potom je už hladkosť chodu len ďalšie velké +) ale keď sa neudeje to čo sa má udiať, vtom čase kedy by sa malo..docháza k stratám

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


27 črc 2013, 08:47
Profil
Četař
Četař

Registrován: 10 zář 2012, 18:27
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
madafaka píše:
Možno ani tak neide či je to vybehané..ale napr u GBB pištolí dosť záleží na chode mechanizmu, ani nie až tak na jeho hladkosti ako skôr na jeho načasovaní..proste sú tam isté fázy..tak ako napr aj v mechaboxe u AEG.. (potom je už hladkosť chodu len ďalšie velké +) ale keď sa neudeje to čo sa má udiať, vtom čase kedy by sa malo..docháza k stratám


No dam tomu jeste nejaky cas a energii,ale kdyz to neporesim,tak uz zbyva se obratit jen na profi servis.Slysel jsem ze dobry zkusenosti maji v Anareusu.Jake jsou Vase osobni zkusenosti s tamnim servisem/podporou? Meli jste tam nekdo plynovku ?

Edit:Tak uz jsem mozna nasel aspon castecneho vinika uniku plynu: tesneni na trysce - totalne vyhlodany.Jeste nevim co to zpusobilo ( dily trysky jsem nijak neupravoval, jedna se o trysku s NPAS od RATECH ). Nejak se mi tam podarilo narvat tesneni od RATECH,ktere je pro close bolt verzi,jemne jsem ho na trysce seriznul,aby pasovalo do bolt carrier a zbran funguje jak ma..Na CO2 cca 50ran ( a to jsem strilel 2 davky ).Zatim jeste zbyva zjistit,co to opotrebeni tesneni zpusobilo.Neni normalni,aby se to tesneni spotrebovalo za cca 200-300 vystrelu.


27 črc 2013, 13:23
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 čer 2014, 20:37
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
zdravim,chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s komponentmi od ra-techu v g39WE?


02 čer 2014, 20:51
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Zdravím, ja sa chcem opýtať na na M9 Berettu´na CO2 od WE, či sa do nej oplatí ísť, lebo ešte je tu aj kandidát tak isto M9 CO2 od KJW. Ktorú?


03 čer 2014, 16:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Já bych si CO2 fakt nekupoval.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 čer 2014, 17:14
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Berety M9 od KJW sú celkom spoľahlive ale CO2 sa vyhni je veľmi poruchový drahý a neprakticky


03 čer 2014, 17:53
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
street1382 píše:
zdravim,chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s komponentmi od ra-techu v g39WE?


Jeden známi ju má ak chceš vedieť viac napíš Bujňak Martin na FB


03 čer 2014, 17:55
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Chalani COčkové majú a nemajú problémy, samozrejme robia bežnú údržbu. Ale teraz fakt neviem ako, jeden tvrdí to a druhé zase to.

A čo sa týka výrobcu, zobrať tú Berettu od We alebo KJW?


04 čer 2014, 14:43
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
KJW mám vyskúšané vydržala cez 400,000 WE má známi je presná a výkonna ale koľko vydží neviem osobne by som doporučil KJW WE má neštandardný hop up a WE 2, generácie ešte nie je vyskúšaná a diely na ňu ešte nezoženieš.


05 čer 2014, 18:47
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 03 črc 2014, 19:57
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Ahoj, poprosil bych oprášit toto téma. S AEG od APS jsem spokojen ale nastal čas pořídit si nějakou záložní zbraň, především na CQB akce. V modelu mám jasno - Beretta M9A1 od WE.

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1961

Jen se chci optat jestli je lepší varianta přímého plnění nebo CO2? Všeobecný názor mnoha lidí je, že CO2 pistole jsou naprd. Ale několik lidí zase říká, že konkrétně u Beretty od WE jedině CO2. Že v opačném případě jsou hojné problémy s únikem plynu. Pokud má nědo zkušenost, budu rád, když se podělí. Díky


05 říj 2014, 14:47
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 10 srp 2009, 19:43
Příspěvky: 26
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Nyiziel píše:
Ahoj, poprosil bych oprášit toto téma. S AEG od APS jsem spokojen ale nastal čas pořídit si nějakou záložní zbraň, především na CQB akce. V modelu mám jasno - Beretta M9A1 od WE.

http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1961

Jen se chci optat jestli je lepší varianta přímého plnění nebo CO2? Všeobecný názor mnoha lidí je, že CO2 pistole jsou naprd. Ale několik lidí zase říká, že konkrétně u Beretty od WE jedině CO2. Že v opačném případě jsou hojné problémy s únikem plynu. Pokud má nědo zkušenost, budu rád, když se podělí. Díky


Nedávno jsem řešil podobný problem nakonec jsem vzal toto
http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... uctId=3315
Da se provozovat jak na plyn tak co2 takze si můžeš vybrat co ti bude vyhovovat
Jinak zbran je paradni za me spokojenost


05 říj 2014, 16:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Tak v případě Beretty taky stačí koupit druhej zásobník, pokud chceš pohon změnit. U nás v jednotce je Beretta de facto primární zbraní (děláme MPs), tudíž se můžu podělit o pár postřehů:
- Pokud reálně neplánuješ koupi svítilny, jdi do M92, ne M9A1. Bude se ti mnohem líp shánět pouzdro.
- SRC ani WE bych si nekupoval, připlatil bych si za KSC.
- Rozhodně chceš klasickou greengas verzi, CO2 je mrdka, u nás to občas někdo zkoušel, ve finále to všichni vzdali a používají greengas.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 říj 2014, 18:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Ja len doplním Grifona keby si ho náhodou nepochopil sú Berety s koľajnicami na úchyt príslušenstva a bez tak si máš kúpiť tú bez konkrétne u Berety od KJW sú oba označované ako M9 existuje niekoľko vzhľadových modifikácii ale stále sa jedná o tú istú zbraň líšia sa len farbou hlavne tými koľajnicami a gripom


08 říj 2014, 15:57
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Zdravím, ako sa vyvíja situácia okolo dlhých plynových airsoftiek? Nemáte niekto nejaké info? Ako nápad to je dobrý, ale nikto to nemá pomaly. :D


15 lis 2014, 21:49
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Rozhodně bych netvrdil že to nikdo pomalu nemá :)

Na gasas.cz mám již 60 členů, v příštím roce organizuje airsoftwars první only gas akci, samozřejmě je hodně lidí co se nepotřebuje organizovat na fórech. Počítám že třeba v čr je tedy tak kolem 100-150 majitelů těchto zbraní (a většina je aktivně používá).

Jinak je to (hodně zejdnodušeně) stále stejný - systémy WA a WE. WA je o něco více reálnější, ale dražší s menší podporou. Nejvíc trpí na CO2 zásobníky, který se dají použitelný sehnat pouze GHK. WE je o něco méně reálná, do začátku má některý díly slabší, ale je taky o dost levnější s velkou podporou dílů.

Reálnost - tu řešim spíš co se týče vnitřních dílů, pocit ze střelby je dost podobnej.

Nedávno jsem to počítal a v podstatě např. M4 přímo od firmy RATECH vyjde s 5ti zásobníkama na 25-28000,-

WE M4 s 5ti zásobníkama a mírnym upgradem slabších míst asi na 17 000,-

Samozřejmě každej kvér může skvěle šlapat už z krabice, nebo to bude začarovanej kus kde nic prostě běhat nebude (ale to máš i s aeg), většinou je to ten průměr kdy musíš něco vylepšit, ale jinak to šlape.


Celkově je tedy situace taková, že střílet se dá v klidu, scéna se rozrůstá, takže se budou i objevovat víc a víc akce kde s plynovkou nebudeš v takový nevýhodě oproti AEG. No a je to stále hodně drahý, ošulit to nejde. A v zimě si stejně moc nezastřílíš, ikdyž to taky záleží na podmínkách (typ akce, typ zbraně...).

Pokud to myslíš vážně tak mrkni na gasas.cz určitě ti tam zamotáme hlavu že nebudeš vědět co dřív koupit za zbraň :)


15 lis 2014, 22:48
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
A to koľko vystrieľate guličiek na jedno naplnenie? Myslím teraz pušku na gas. A ono to využíva aj akumulátory?

No a to je ten problém, že to nikto nemá. Náhodou sa niečo pokazí a kto to opraví? :D Vraj to má reálnu rozborku a musí sa to stále čistiť a mazať. A ono majú tieto plynovky Gearbox alebo nie?

Absolútne sa v tomto nevyznám, ale vyzerá to zaujímavo. Akurát nechápem, že prečo robia len real capy zásobníky. Predsa to není úplne realita a tam kde v reáli by ti stačila jedna guľka, tak v AS napr. 10, ak je tam nejaké húštie alebo niečo podobné. Ono raz počítam, že postupne nahradia AEG, ale aké sú najväčšie nevýhody týchto plynoviek oproti AEG?


16 lis 2014, 01:01
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Chlape to jsi tomu průzkumu moc nedal, to co řešíš jasně ukazuje že o tom fakt nic nevíš (bez urážky). Zkus se mrknout tady na foru, nebo jinde, odkazy jsem ti dal...

Jinak nikdy bych netvrdil že plynovky nahradí aeg, jsou to jiný světy. AEG je spíš pro samotnej boj, popř. pro zábavu, jsou stabilnější i v zimě a vyžadují mnohem míň péče. Plynovky používají ti, co chtějí dosánout dalšího kroku k realitě, je to zaměřený právě na to aby to bylo maximálně jako ostrá. Od vnitřku po ovládání nebo nízkej počet kulí v zásobníkách.

Jsou nějaký hybridy co jedou na mechabox, ale buď se jedná o HPA systém kterej celkem funguje, nebo jiný systémy který v podstatě skoro nefungují. Hlavně ale nemají moc důvod k životu, není to ani aeg ani reálný....jen něco mezi.

Jestli ti ale vadí že plynovka nemůže jet na točáky, tak to ani neřeš, o tom to právě je. S plynovkou se bojuje úplně jinak, musíš to umět ovládat, musíš s tim umět střílet a přemejšlet. Ve chvíli kdy se můžu schovat za tunu plastu, tak moc taktiky nepotřebuješ.

Jinak osobně nepotřebuju aeg hanit, mám oboje a používám to podle akce.


16 lis 2014, 09:48
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 23 kvě 2013, 21:55
Příspěvky: 174
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
Ja používam tlačáky... a ako je na tom životnosť tých plynoviek?

No, ja sa tomu nerozumiem, veď som to písal. Aké vnútorné diely tie plynovky majú, no čo tam všetko je?


16 lis 2014, 13:49
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: plynovy zbrane od firmy WE
ˇ6ivotnosť plynoviek závisí v prvom rade od kvality použitých materiálov s tých kvalitnejších KWA, GHK, WA (ale originál nie kopie) a podobne. Bohužial v SR a CŘ sú tieto značky takmer nedostupné všetci predávajú WE a tam je tá kvalita použitého materiálu horšia. Výhodou plynoviek je zvýšením výkonu zbrane zbraň netrpí práve naopak väčšinou vydrží viac. Nevýhodou plynoviek je že sa z nej nedá strieľať 20minút do blba je nutné mať streleckú zručnosť a pri hre taktizovať.( Stručne povedané nekempiť). A chce to aj nejaké to info o plynoch fyzike a mechanike.


16 lis 2014, 14:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz