Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:26




Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 98 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Liga 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Liga
asi tak. nevymyslet pi*oviny a radeji udelat sit legalnich hrist po republice. pokud by to nebyly prostory 100x100 metru, tak bych si rad zaplatil za dobrou akci na uzemi treba 3x3 km u nas na morave. protoze co vim, tak legalne pronajatych pozemku v tehle velikosti je v republice max 5? Co mi z hlavy ted vypadne tak Ralsko, Milovice (i kdyz tam uz taky byly nejake problemy ne?), mozna Montyho Baba (tam nevim jak to je velke). a tim asi koncime. mluvit tu o byvalych raketovkach nema smysl protoze to je 300x300 metru.

spise tohle by se mi vice libilo, ale bohuzel nejsem prezident fotovoltaistu abych o tomhle rozhodoval 8)


08 črc 2013, 10:45
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Liga
No Baba už padla bohužel. Lesáci si počkaly až to vše uklidíme a opravíme a vyhodily nás. Jo bez práce v tomhle případě maj koláče. Teď máme dva prostory o výměře 100 hektarů a 54 hektarů. Jen si je dost hlídáme a nehodláme tam nikoho pustit páč hranice zákazu je jak se říká kousek. Stačí jeden nasranej hajnej a je problém.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 črc 2013, 19:27
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2010, 20:29
Příspěvky: 73
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Liga
Nevím, jestli má vůbec smysl, abych se vyjadřoval - ale mně osobně je z toho jednak nablití a jednak dost smutno... Jako kdyby se tu najednou objevila Federace Pěstitelů Brukve, schválená MV, o kterou nemá žádnej z pěstitelů zájem.

No hurá, ukutáleli jste si asociaci, jediného mocného zástupce Airsoftu v ČR, zcela sprostě jste se jmenovali sami a naprosto drze opomíjíte fakt, že o Vás nikdo nestojí. Na druhý straně řeky stojej lidi, kteří se podobně hulvátskýho chování nedopustili a pro airsoft toho udělali a dělají daleko víc. I kdyby to měli být "jen" zástupci tohoto fóra a i kdyby jejich jediným příspěvkem komunitě bylo "pouze" šíření informací a rady.

Paralela s hokejovými a fotbalovými organizacemi a jejich nezasahování do hobby provozování těchto sportů je podle mě naprosto lichá. A to už z toho důvodu, že AS není kompetitivní sport tak přesně svázaný různými pravidly. Navíc i kdyby tu ta varianta už byla, nezdá se mi, že by byla natolik rozšířená ve státech evropy, aby bylo třeba vytvořit podobné asociace z důvodu vzájemných utkání.

Já jsem spíše sváteční - víkendový hráč a míčové sporty mě nikdy nelákaly. Představa, že si navlíknu dres a jdu si hrát na hřiště mi jde dost proti srtsi...


22 črc 2013, 15:11
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 02 zář 2008, 17:55
Příspěvky: 82
Nový příspěvek Re: Liga
Hustý :!: Myslíte, že bych se mohl s ČFA probojovat až na mistroství Evropy a podívat se tak do Španělska?

Nevíte, kde se dá ušít dres ve vz.95 :?: Číslo bych chtěl hnědý aby to maskovalo.

Jo a nevíte náhodou, jestli přes ČFA by mě mohli draftovat do Norska? Já se tam asi přestěhuji za prací, tak že bych hrál tamější ligu.

_________________
If it's our time to die, it's our time. All I ask is, if we have to give these bast*rds our lives... WE GIVE 'EM HELL BEFORE WE DO!


22 črc 2013, 20:04
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Liga
Už to tu tak pěkně utichlo a vy to zase vytahujete. Zbytečně jim děláte reklamu...


22 črc 2013, 20:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Liga
Bohuš píše:
Už to tu tak pěkně utichlo a vy to zase vytahujete. Zbytečně jim děláte reklamu...


Tak. Držet huby, nebo to locknu a bude klid.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 črc 2013, 20:31
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Liga
Binos píše:
Hustý :!: Myslíte, že bych se mohl s ČFA probojovat až na mistroství Evropy a podívat se tak do Španělska?

Nevíte, kde se dá ušít dres ve vz.95 :?: Číslo bych chtěl hnědý aby to maskovalo.

Jo a nevíte náhodou, jestli přes ČFA by mě mohli draftovat do Norska? Já se tam asi přestěhuji za prací, tak že bych hrál tamější ligu.



Příloha:
tumblr_ltcdolA8Cs1qfu4tho1_500.gif
tumblr_ltcdolA8Cs1qfu4tho1_500.gif [ 283.29 KiB | Zobrazeno 5902 krát ]

_________________
Strelec bez zbrane :)


22 črc 2013, 21:03
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Liga
Komu není rady...takže lock.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 črc 2013, 22:27
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz