Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 20:51




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Led svítilna 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Používám několi svítilen z Dealextreme, k několika jsem psal recenze u nich na webu, fotil a natočil i srovnávací video. Světelný tok u modelů Uniquefire S10 a G10 dosáhnete POUZE a POUZE za použití lithiových zdrojů velikosti AA s označením 14500.

Avšak G10 se tím spálí, to soudruzi moc nedomysleli. A těch +/- 220 lumenů jsem dosáhl pouze u modelu S10 s chráněnou 14500. Jinak UNI nabíječka z DX na všechny monočlánky stoji cca 4,5 USD. Mám ji doma a díky deltě se i sama vypne.

A je pravda, že za použití pouze alkalických nebo AA NiMh klesne světelný tok. Např. G10 spadne až na 160 lm a S10 na 180 lm (S10 má lepší elektroniku). G10 je spíš "flooder" - zaplavuje prostor světlem, kdežto S10 je spíše "thrower" - vrhač světla do dálky. Ono totiž záleží i na poměru průměru reflektoru, použité čočky a odrazivého materiálu kolem CREE diody. Ještě, že máme ve škole optickou laboratoř :)

Jinak tohle video jsem udělal pro srovnání http://www.youtube.com/watch?v=zcvZMZdu4-g

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


26 lis 2011, 17:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Led svítilna
reyes102 píše:
Elektronika ve svítilně umí vyrobit si takový napětí jaký potřebuje a při tom dodává do diody pořád stejnej proud, takže i výkon je pořád stejnej... rozdíl bude ve výdrži baterií, AA baterky nejsou dělaný na tak velký proudový odběry a dlouho nevydržej.
Shánění CR123 není v dnešní době žádnej problém, to je jen zbytečnej předsudek.

Ono nejde ani o to chánění, spíš to bylo myšleno že cr123 bych musel dokupovat a ty AA bych si koupil dvoje a jen doma dobíjel, ale ještě to zvážím.
Díky za pomoc :)

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


26 lis 2011, 17:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Deacon píše:
Ono nejde ani o to chánění, spíš to bylo myšleno že cr123 bych musel dokupovat a ty AA bych si koupil dvoje a jen doma dobíjel, ale ještě to zvážím.
Díky za pomoc :)

Existují i nabíjecí RCR123, nebo 18650, není to dneska nic drahýho. Prostě do těch AA bych fakt nešel, na to tahle technologie dělaná není, to co jsem napsal před tím nebylo uplně přesný (viz. příspěvek od -ROOKiE-), teoreticky možný je aby se s AA baterkama dosáhlo stejný svítivosti jako s CR123 (udělat měnič kterej z nich vymačká stejný napětí i proud jako z CR123 jde), v praxi to tak ale nebude a jak už se tady jednou objevilo tak ta svítivost co prodejci udávají je maximum s 18650.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


26 lis 2011, 17:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
A já bych se těch AA a 14500 vůbec nebál ;-) používm je v CREE přes 2 roky na zbrani, na horským kole i doma jako nouzové světlo. Ono s 14500 (lithová 3,7V velikostně jako AA tužka) se svítilna více zahřívá - větší proud až 1A. S AA to je chladnější. Runtime, jak dlouho svítí, je +/- podobná. S10 a G10 svítí 40-50 min ale konstantně. Je to spíš taktická svítilna, bliknout, kouknout nebo osvětlit. Na dlouhé svícení doporučuji do ruky např. Small Sun z toho videa na 2x AA, svítí 1,5 - 2 h. A pokud chcete malou, co svítí 1,5h, tak doporučuji C78 s proměnlivým ohniskem ZOOM - má pohyblivou čočku a ve vteřině měníš z FLOODER na THROWER. Tu mám na kole, abych si světlo vyladil přesně podle typu vozovky/cesty ;-)

viz http://www.dealextreme.com/p/torch-ligh ... 1-aa-29095

EDIT: A těch 130 lm C78 má i s AA :) + to samé se dělá i pro čelovky a některé i s červeným filtrem. Opět DX !

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


26 lis 2011, 17:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 25 kvě 2011, 21:18
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Dobrý den, nebojte se podívat různě po internetu. Já jsem si koupila tuto http://www.kabelmanie.cz/led-svitilna-cel-tec-flza-50/ a dodnes drží, a to jí mám více než rok. Rozhodně velice kvalitní LED svítilna. Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji.


04 pro 2011, 22:14
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Jo to věřim, za ty peníze i musí :-D I s dopravou to lze sehnat přímo z Číny za cca 15 USD a pokud by někdo netrval na napajení 18650, tak se dá obdobná a i lepší sehnat do 240 Kč ;-) na dealextreme.com Mám jich několik a záruka je 60 dní ;-) I po této záruce mi svítí přes rok !

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


05 pro 2011, 21:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Zdravím,

Sháním LED svítilnu.

Mám pouze dva požadavky.
Cena do 1500,-kč
Voděodolnost do 60m

Jestli někdo o něčem ví,nestydte se sem hodit odkaz.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


29 led 2012, 21:20
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Olight M20S Warrior, cena je teď teda spíš kolem 2000kč, ale možná bys ještě někde sehnal loňskej model (dioda R5, nebo S2) kolem těch 1500kč.
Mám ji vyzkoušenou při střelbě z SA vz.58, něco přes 1500 nábojů za večer a svítilna z toho měla akorát srandu že ji lechtám :lol: , voděodolnost výrobce nějakou udává a v jednom testovacím videu ji zkoušeli i ve 100m. Dosvit (ten loňskej model R5) na 50m udělám světlo jako ve dne, na 100m jsem schopnej simulovat silnej měsíční svit při úplňku. Přípravuju krátkou foto recenzi :-)

Taková ochutnávka jak to asi na 50m šajnuje: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

_________________
http://www.Sniperblog.cz


29 led 2012, 21:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Led svítilna
reyes102 píše:
Olight M20S Warrior, cena je teď teda spíš kolem 2000kč, ale možná bys ještě někde sehnal loňskej model (dioda R5, nebo S2) kolem těch 1500kč.
Mám ji vyzkoušenou při střelbě z SA vz.58, něco přes 1500 nábojů za večer a svítilna z toho měla akorát srandu že ji lechtám :lol: , voděodolnost výrobce nějakou udává a v jednom testovacím videu ji zkoušeli i ve 100m. Dosvit (ten loňskej model R5) na 50m udělám světlo jako ve dne, na 100m jsem schopnej simulovat silnej měsíční svit při úplňku. Přípravuju krátkou foto recenzi :-)

Taková ochutnávka jak to asi na 50m šajnuje: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater



No ja se na ní dival,ale potřebuju potvrdit to že se stím můžu potápět do 60m aspon.. :)

Nemáš jeste to video ? Ja cumel na youtube ale zatim jsem videl jenom do 30m...

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


30 led 2012, 13:33
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
mea culpa, ono je to ve stopách a ne v metrech :oops: :oops: ... fucking amerika.
Ty jo tak vyloženě na potápění ti asi neporadím, zkus se poptat v potápěčských obchodech a půjčovnách (nebo na forech s touto tematikou).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 led 2012, 13:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Led svítilna
reyes102 píše:
mea culpa, ono je to ve stopách a ne v metrech :oops: :oops: ... fucking amerika.
Ty jo tak vyloženě na potápění ti asi neporadím, zkus se poptat v potápěčských obchodech a půjčovnách (nebo na forech s touto tematikou).



Jojo.Škoda no. Ta Olight se mi tááááák líbila..... :(
něco snad vymyslím.

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


30 led 2012, 13:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Recenze Olight M20S http://www.102pruzkumnyprapor.cz/olight.htm

_________________
http://www.Sniperblog.cz


16 úno 2012, 08:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Co vy na tohle? [url]http://www.ledshop.cz/led-svitilna-balder-se-1-xm-l~z8348.html
[/url]
Potápět se s ní nebudu - maximálně tak provoz za deště, ale to by tahle měla zvládnout. 325 lumenů se mi zdá dost slušný (je to teda podméněno tím, že si k tomu koupím ten lipol aku 14500, který stojí 295 Kč, ale to překousnu :D).

Použití si představuju především na zbrani v noci plus CQB...nějaké nápady nebo doporučení na lepší v kategorii maximálně do 700 Kč?

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 dub 2012, 21:38
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2010, 22:46
Příspěvky: 149
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Tahle ma velmi dobre reference a usetris:

http://www.dealextreme.com/p/torch-ligh ... 1-aa-29095


04 dub 2012, 10:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Led svítilna
bushman: ta se mi moc nezalíbila...sice svítivost podle videa taky parádní, ale vodotěsná (husto-dešťo-těsná) asi moc není...asi vezmu tu co jsem si našel. Sice má regulaci kužele, ale to tak nepotřebuju. Spíš se mi hodí max. výkon na stlačení a přepínání mezi max-mid-low svítivostí. (na noční akci ideální max výkon na stlačení :D sice jen půl hodiny na nabitou aku, ale to se přežije)

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


04 dub 2012, 11:32
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
smolda píše:
bushman: ta se mi moc nezalíbila...sice svítivost podle videa taky parádní, ale vodotěsná (husto-dešťo-těsná) asi moc není...asi vezmu tu co jsem si našel. Sice má regulaci kužele, ale to tak nepotřebuju. Spíš se mi hodí max. výkon na stlačení a přepínání mezi max-mid-low svítivostí. (na noční akci ideální max výkon na stlačení :D sice jen půl hodiny na nabitou aku, ale to se přežije)


http://www.dealextreme.com/p/torch-ligh ... 1-aa-29095
Jo ??? :lol: uplně v pohodě vlhkotěsná resp. nepotápím se s ní ale déšť ji fakt nevadí a) ani na zbraní b) ani na MTB kole s montáží

Těch Lumenů má ve světelném toku dost a dost a zbytek nažene optikou, ta čočka je poměrně kvalitní .... hlavně umí FLOOD (zaplavit světlem) nebo THROW (bodový kužel světla) s 2500 mAh AKU NiMh vydrží +/- 90 min .... nějaký pátek ji už mám doma a používám ji :wink:

Proměnlivé ohnisko je fajn, hlavně na kolo ... na zbraň je lepší varianta THROW + odklápěcí difuzor co udělá FLOOD (takto to mám řešené na pušce já ...)

Jinak, MAX-MID-LOW se na ostrých zbraní nebo GBB samovolně přepíná díky rázům ... to jen tak na okraj :mrgreen: takže jsem se na módy už vykašlal ....

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


04 dub 2012, 22:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
smolda píše:
Co vy na tohle? [url]http://www.ledshop.cz/led-svitilna-balder-se-1-xm-l~z8348.html
[/url]
Potápět se s ní nebudu - maximálně tak provoz za deště, ale to by tahle měla zvládnout. 325 lumenů se mi zdá dost slušný (je to teda podméněno tím, že si k tomu koupím ten lipol aku 14500, který stojí 295 Kč, ale to překousnu :D).

Použití si představuju především na zbrani v noci plus CQB...nějaké nápady nebo doporučení na lepší v kategorii maximálně do 700 Kč?


Na 300 LM se vykašli :wink: 220 LM je tak na hranici toho 14500 LiPo zdroje, protože pak z něho na více musíš tahat nad 1A a to ti garantuju, že tu elektroniku upečeš ... a výrobci to vědí, 300 LM je lepší na 18650

Vezmi osvědčenou http://www.dealextreme.com/p/uniquefire ... 4500-30987 Pasuje na ni pak i Fenix difuzor + do 25 mm kroužku se vejde s nějakou tou gumkou :wink:

Strašné foto, ale stačí http://www.dealextreme.com/feedbacks/br ... ~id.141440

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


Naposledy upravil Freeman.G dne 04 dub 2012, 22:47, celkově upraveno 1



04 dub 2012, 22:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Díky bohu že mám nekopací softku :D s 325 lumeny budu na noční akci instantně pálit oči na půl minuty :D budiž světlo...no snad ji to na CQB-Rku bude slušet...

Jo btw tu z dealerextreme by mi nestihli dodat do noční akce (20.dubna) takže volím českej shop a značkovější (bohužel dražší) potvoru. Pak sem aspoň napíšu zkušenosti.

EDIT: počítám s tím, že když je doporučená 14500 LiIon tak to kdyžtak vyreklamuju když se to vysmaží.

EDIT 2: ještě kouknu co mají v lokálním elektrokrámku za svítilny...vodotěsnost teda nula prd, ale pokud tam budou mít nějakou 3Wattovku za slušný peníz tak ji vezmu a po prdeli.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


04 dub 2012, 22:45
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
smolda píše:
Díky bohu že mám nekopací softku :D s 325 lumeny budu na noční akci instantně pálit oči na půl minuty :D budiž světlo...no snad ji to na CQB-Rku bude slušet...

Jo btw tu z dealerextreme by mi nestihli dodat do noční akce (20.dubna) takže volím českej shop a značkovější (bohužel dražší) potvoru. Pak sem aspoň napíšu zkušenosti.

EDIT: počítám s tím, že když je doporučená 14500 LiIon tak to kdyžtak vyreklamuju když se to vysmaží.


Není pravda, z EU skladu do 5 dní http://www.dealextreme.com/p/uniquefire ... -844030987

JJ, taky doporučovali 14500 při 1200 mA a upekla se a všem .. takže se rozdávali nové ale s doporučením pro NiMH ... takže 300 spadlo na 160 LM.

JJ, poteš koště s 325 LM, pokud se někdo podívá v noci jen do 100 LM je to o poškození sítnice :wink: tak ať víš do čeho jdeš ... ja se ve dne podíval do 220 LM a 2 dny jsem viděl na pravé oko jen tmu a modlil se abych se z toho dostal ....

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


04 dub 2012, 22:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Hmmm až tak jo...to jsem nevěděl :oops: tak to asi vezmu nějakou s luxeonkou z místního obchodu tam jich mají dost...mám osvědčenou 1W ale nemá moc dosvit, takže 3W bude lepší

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


04 dub 2012, 22:58
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Led svítilna
NJN, Cree ... proto teď máme v týmu ty difuzory abychom nevpálili nikomu takovou dardu světla do očí ...

Jako furt si jen "hrajeme", ale profíkům to je asi jedno, že ho nejdřív fakticky oslepí a pak třeba zastřelí-zabijí ... airsoft nedělám, abych lidem dělal bolest :wink: (to není narážka na nikoho)

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


04 dub 2012, 23:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Led svítilna
No jo já zapomněl že to jsou ty CREE mrchy...starý dobrý luxeon nebo spíš kopie luxeonek. Ty jsou v cajku...mě se teď rozesrala jak ruční na zbraň tak i čelovka - obě 1Wattovky...tak potřebuju rychle něco novýho. Používám to hlavně když hledám šroubky po zemi, na tripech v noci (noční výstupy na hory čr :D) a pak na nočních soft akcích.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


04 dub 2012, 23:11
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek 
Smolda:
Z ledshopu jsme nedávno taky brali svítilny.
Já bral tuto: http://www.ledshop.cz/led-svitilna-solarforce-l2-cree-r5~z6603.html
Je sice nad tvojí hranici ale je hodně dobrá.
Kámoš bral tuto: http://www.ledshop.cz/led-svitilna-tank ... z1012.html
Má zaostřování, což je super, dosvit je díky tomu fakt obrovskej.

S oběma spokojenost. Jen ta druhá (ten Tank007) má průměr těla 28mm, takže do 25mm montáže malý a do 30 velký, my to řešili kobercovkou.

A jen takový doporučení:
Psal jsi že to chceš i na CQB, takže rozhodně vem nějakou se "stroboskop" režimem. To je úžasná věcička, když někoho osvítíš plným výkonem, tak je jen oslněnej, ale když jedeš plným na strobo, tak člověk je z toho fakt v háji, je to mnohem lepší než jen ten plnej výkon. Když jsem vlítl do místnosti, kde byli dva nepřátelé tak se zmohli jen na zakývání očí a po akci taky říkali že je to dosti účinný :D

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


05 dub 2012, 10:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
http://obchoddoma.cz/led-svitilna-celte ... tru-p28916
Táta chtěl tuhle svítilnu, tak ji mám doma a musím říct že příjemně překvapila.
Sice to není nic co bych si sám vybral a má dost záporů. Z těch "tabulkovejch" především stejná výdrž jako moje Olight, ale při tom cca 3x míň lumenů. Taky by mi asi vadilo že nemá žádnej superslabej režim, kterej by vydržel svítit "furt" (Olight má 10lm na 600hodin). Ale jinak ovládání namáčknutím je fajn, zpracování v duralovým těle je klasika, závity jsou krytý těsnícíma kroužkama, takže by tomu voda moc nevadila a hlavně největší výhoda - zaostřování světelnýho kužele povytažením hlavy. Není problém s tím slušně nasvítit člověka na 200m. Já s Olightem na 200m můžu tak leda něco signalizovat. Zatím jsem je teda neměl venku obě naráz pro přímý srovnání, ale jak bude příležitost tak to porovnám.
Každopádně na airsoft na kvér by to byla dobrá volba. Právě díky tomu fokusování, který zúží paprsek světla tak že svítíte na to na co chcete a ne na celej les v úhlu 30°. Uměl bych si ji představit i pro noční střelbu přes optiku s malorážkou...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


31 pro 2012, 12:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 15 dub 2013, 08:48
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Viem že tu rozoberáte svetlá ale keď už som čítal niečo o baterkách do ních napíšem to sem, čo by ste mi odporučili do svetla radšej- odpovedať tí čo máte ako takú skúsenosť, RCR123 alebo 16340 ?


21 čer 2013, 07:24
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Zdravim,
sháním svítilnu řekněme do těch 2000. Z těch zmiňovaných se mi zalíbila ta Olight. Ale jelikož v tomhle oboru nejsem tak fundovanej nechám si poradit, abych se neupoutal hned na první model co uvidim.
Požadoval bych od ní nejakým způsobem větší odolnost a aby ji nevadil i třeba hustší déšť...plavat s ní snad nebudu ale kratší potopení nevylučuji :)
Díky za rady i případné poslání od patřičných míst :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


27 čer 2013, 07:55
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Olight M20 - ozkoušeno, spolehlivá, výkon vyhovuje, blbuvzdorná a podmínky typu trochu deště apod. jí vůbec nazaujmou.


27 čer 2013, 07:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Snese fakt dost, třeba když jsem ji zavřel zapnutou do Nalgene flašky, ve který byla nějaká voda a házel jsem s tím do vzduchu... pády na asfalt z deseti metrů tomu nijak nevadily :-D
Mám ji už dva roky a vážně spokojenost jak s odolností, výkonem i spotřebou baterií.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 čer 2013, 08:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Led svítilna
Ok..asi bych si to moh najít sám ale optám se...Který model? koukal jsem na reyesovu recenzi co postoval. M20S R5 by asi stačila, nicméně ta SX XML je svítivostí fakt jinde, otázka jestli už neni nějaký další model který svítí více jak R5 ale vydrží svítit déle jak XM-L? A samozřejmě jakou aku aby to vydrželo nějakou chvilku :)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


27 čer 2013, 08:08
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Led svítilna
http://www.ledshop.cz/led-svitilna-olig ... z4737.html

M20s-x svítivost plně dostačuje, baterky jsou tam zatim originál co byly ke svítilně a po půlroce stále funkční.

Za sebe není co vymejšlet a rovnou objednat - je to velice odolná a funkční svítilna. Za 1700,- perfekt.


27 čer 2013, 08:22
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz