Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:08




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
van dik za objasneni. celkem palka za hodinu.
pastorek je lepsi shs kdyz mas kola shs.

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


11 čer 2013, 18:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Jako...vzduch je zbytečně drahej, motor je zbytečně drahej, mecháč je zbytečnej, baterka je naprostej nesmysl, zásobník je zbytečně drahej, pointa výměny spouště, přerušovače a kulisy mi vážně uniká, kola jsou zbytečný, pastorek je zbytečnej. K naúčtovanejm pětadevadesáti hodinám práce za téměř pět tisíc nemám co říct, v sazebníku maj uvedenou cenu za komplexní upgrade zbraně 800Kč a fakt se zdráham uvěřit tomu, že jejich technik nad jednim kvérem seděl dvanáct celejch pracovních dní.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 čer 2013, 18:58
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 10 čer 2013, 17:37
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
vanhouten píše:
monk: tech 95 hodin si myslim ze je tam spatne, protoze jak se podivas do kolonky ceny s DPH tak tam je nejakych 850kc, takze neco pres 5 hodin. ale pres 800 za hodinu prace? to je mazec.

no tak jsem to spocital a samotna zbran+prace+dily bez kuli, bryli atd by mela byt 21190 (pokud jsem neco nevynechal). nicmene i tak se mi to zda docela hodne a hlavne nechapu proc tam cpali tyhle veci:

- prerusovac (u puv. mechu)
- kulisa
- loziska (jsou u mechu - sice kulickove, ale 8mm na 130 neni problem ne?)
- spoust AK
- pastorek SHS (je lepsi jak systema?)


kdyz uz jsme u toho zajimala by me ustova rychlost zbrane. vzhledem k m130 brku, by to slo udelat podle me za opravdovy zlomek ceny.

Petrikov: puvodni mechabox ze zbrane jste dostali?




Práce skutečně byla 95 hodin, podle pana XY. Domluvená cena za montáž byla kolem 4.000,- Kč. Toto nám skutečně nafakturovali, ale jen pan XY ví, co se celých 95 hodin dělo.

Úsťová rychlost je 152 m/s, ale nevíme s jakou gramáží kuliček.

Ano, nějaký mecháč máme v krabičce.


11 čer 2013, 19:04
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
vanhouten: pastorek chapu, systema jsou dost mekky a tento si lepe rozumi se shs kolama. Zbytek souhlas s dodanim, ze tam je u instalace mosfetu za 300kc

jinak jsem hledal, a mechabox muze byt cnc, konkretne shooter:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ff215dd160
coz myslim je vyrabeno ve stejne tovarne, takze novejsi generace mechu. alespon zevnitr by mely byt videt lajny po nastroji

edit: ustovka 152m/s bude s 0,20g kulema, coz je obecne platna gramaz pro urcovani ustovky. Ustovka je velmi dobra

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 čer 2013, 19:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 čer 2013, 11:35
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Poněkud delší dobu mi trvalo, než jsem po světě nalezl prodejce, který mi co nejrychleji prodá a doveze nový motor SYSTEMA AtoZ short. Nakonec jsem takového nalezl a objednal. Vůbec jsem netušil, že ho budu skutečně potřebovat, ale učinil jsem tak po prvním telefonátu s panem XY a jeho různými tvrzeními jak se s motorem musí zacházet a že tento motor není na delší střelbu v kuse atd. atd. Právě proto jsem se rozhodl udělat test (samozřejmě před odbornou analýzou) co vlastně tato zbraň vydrží, respektive mi jde hlavně o motor. Ostatní části podrobím testu také. Jde mi hlavně o to kolik kuliček se dá (dá neznamená může) vystřílet najednou, než motor klekne úplně nebo se stane opět stejná závada. Podělím se s vámi všemi o skutečnosti mnou zjištěné.

Obětuji tento motor ve prospěch zkoumání, jelikož se mi zdá tvrzení pana XY za nesmyslná. Zdali dojde k poruše motoru po vystřílení např. 2 zásobníků, tak mám za to, že tento motor je do zbraně tohoto typu (s tímto chlazením) naprosto nevhodným a nechápu, jak odborná firma si může dovolit toto prodávat neboli provádět takovýto upgrade. Myslím si, že celý problém spočívá v ochraně motoru proti vysoké provozní teplotě a jejím účinném chlazení. Proč není dodatečná ochrana motoru? Nebo, proč není například madlo hliníkové (pálím se, nestřílím) aby chlazení bylo výrazně lepší? Chápu ortodoxní airsofťáky, že ve skutečné zbrani také není madlo hliníkové, tím spíš si myslím, že u tak výkonných motorů musí být zajištěno dostatečné chlazení, že většina z vás není odborníky (možná se pletu) a tím pádem důvěřujete obchodníkům, kteří vystupují na internetu, tak jak vystupují. Já jsem byl naprostý laik, co se týče zbraní a jejich funkcí ale po těchto zkušenostech jdu do toho a budu vše, co jsem se dozvěděl zde zveřejňovat.

Pokračování zítra........a airsoftu zdar


Přílohy:
2013-06-11 19.32.53.jpg
2013-06-11 19.32.53.jpg [ 1.59 MiB | Zobrazeno 20068 krát ]
11 čer 2013, 19:12
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
tak jestli jim cely mechac vytahli a zabalili jim ho do krabicky, tak ty drobne dily chapu, protoze odnekud je vykouzlit museli.

ovsem tedy 95 hodin prace je fakt docela hodne. ustovka 152 m/s je pekna, ale myslim ze by to slo udelat mnohem levneji. ac zbrane uz dlouho neservisuju, myslim si ze kompletni cena je fakt totalni ulet.

ale co si budem rikat - ustrelene ceny airsoftguns zde na foru neresime poprve. poprve to bylo tusim nejakych 8 litru za upgrade CA M4 za 130 brko. Tohle dilo to prekonava jeste vice.

Takovy motor na tehle pruzine by mel vydrzet hodne. mnohem levnejsi motory lidi cpou do kulometu na mnohem vyssich pruzinach, a u kulometu se zrovna nepredpoklada ze by strilel po jednotlivkach.


11 čer 2013, 19:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
152m/s na M130 je hodně slušné, alespoň že tak. Tvrzení o tom, že motor není dělaný na delší střelbu v kuse je samozřejmě naprostá hovadina, M130 není nijak extra silná pružina a motor je špička, ten to musí tahat i při dlouhodobé střelbě absolutně bez problémů.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 čer 2013, 19:16
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
zde jsou hodnoty mnou merenych zbrani vcetne odberu motoru:
viewtopic.php?f=64&t=15996
systema motory jsou ty nejlepsi a drtive vetsine lidi funguji nejdele ve zbranich. Na tak nizke pruzine,jako mate vy neni problem vystrilet na jeden zatah nekolik zasobniku nez by se melo neco stat s motorem.

napriklad zde je video s vystrilenim 8000kuli na jedno zmacknuti na zakladnich cinskych strevech, kde je pruzina take cca m130:
http://www.youtube.com/watch?v=nDhMWP8JQaM
nakonec to neprezil pist, motor jede porad dal (je mene kvalitni jak systema)...

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


11 čer 2013, 19:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Motor základní čínskej mi děcka uvařily na děckém dnu až po 5 odinách střelby jedotlivejma. Tenhle motor vydrží daleko daleko víc. Prostě to je jen jak se řekne slovensky výhovorka.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 čer 2013, 19:25
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 dub 2010, 12:49
Příspěvky: 176
Bydliště: Cheb
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Já si osobně myslím,že ten motor moc nevydrží,nám se taky po chvíli rozbil,stejnej problém s vinutím-někde prdlo,nebo bylo přerušený-vyhodit takovej motor za takový prachy,na systema magnum nemá NIC.Všimněte si,že se ty atoz přestaly skoro všude prodávat a osobně si myslím,že je to právě kvůli poruchovosti.


11 čer 2013, 19:35
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
To je jako kdybys sis koupil auto a řekli ti že s ním nesmíš jezdit do zatáček.... Úplný nesmysl... Zase jenom kupa keců a stejně nakonec nic....

Být vámi, zajel bych si tam osobně, vzít si někoho, kdo tomu rozumí (technika nejlépe s koncesí) a ať to předvámi otevřou a uvidíte co tam bude za díly atd...

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


11 čer 2013, 19:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Tak ty díly tam jako určitě budou ale tak 60% jeich tam je naprosto zbytečně.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


11 čer 2013, 19:41
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
pravda... ale třeba ten CNC mech. a tu věc s tím motorem bych chtěl vysvětlit....

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


11 čer 2013, 19:44
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Tak to sa môže ísť Airsoftguns zakopať , pýtať si 22k za samotnú zbraň stavanú na M130 ? WTF ..... Upgrade na 3kovom mechaboxe aby zniesol M130 ma vyšiel za diely na 60euro a hádzalo to niečo málo cez 150m/s.

OJ*B NA ĽUDÍ , nič iné. Na vašom mieste sa idem hádať a je mi jedno čo tvrdí predajca. Motor za 2600kč musí vydržať aj sáčok gulí vystrieľaný za hodinu ak to zvládajú Základové Čínske AKčka na M110-120tke.

_________________
Strelec bez zbrane :)


11 čer 2013, 19:52
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
ja chci delat u asguns ... :-) ...

jako skoro 5tis za praci je husty ... teda jako bejt to fakt za 90 hodin prace tak ok, teda to by bylo jeste hooodne levny ... ale nechapu co delali 90hodin? i ten nejskurvenejsi servis komplet zbrane s vymenou mechu a frezovanim vsehomoznyho mi netrval ani tretinu casu a ze solidarity jsem si teda rekl o dva tisice pac sem vejs jit nechtel i dys us sem na tom dosti tratil... ale ja jsem taky za kazdeho zakaznika rad a vazim si jich asi jako kazdej servisak tady na foru ... tak trochu chapu ze asguns to neresi asi jich maj kvanta

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


11 čer 2013, 19:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
uz zase vidim, jak jsme vsichni looseri, co nicemu nerozumi a zase si poslechnem kecy stylu:

AirsoftGuns.cz píše:
...je videt, ze mate omezeny rozhled, moznosti a uvazovani.
:lol: :lol: :lol:

no pobavil jsem se, kluky/pana kteri za tenhle fail vyhodili tolik penez docela lituju a drzim palce at to vyresi ke spokojenosti obou stran a k jednani, chovani a vystupovani airsoftguns se radeji nebudu vyjadrovat, protoze by to nebyly pekne slova a opet (uz po nekolikate) me utvrdili v tom, ze NEJSOU seriozni eshop a dale budu lidi od nakupu u nich odrazovat.

ps: jestli mi airsoftguns bude chtit neco napsat k tematu nebo treba jestli uz prisli na odpoved na muj omezeny rozhled, moznosti a uvazovani (o coz jsem je prosil uz v minulem tematu a nedockal jsem se), necht mi prosim napisou PM nebo me aspon PM upozorni ze mam zde odpoved. dekuji


11 čer 2013, 20:08
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Já CA AK74 měl. Dle mého super kvér. Ten stržený šroubek s prasklým plastem, to se stane hned, to není až taková hrůza, nicméně u nové zbraně by taková věc měla být v pořádku a mělo by se dohlídnout, aby byla v co nejlepším vizuálním stavu (což je důvod koupě CA, které vypadá modelově dokonale). Ale to ostatní. Masakr...
Na 130 pružinu tam je skoro všechno zbytečně vyměněný (to by ta zbraň zvládla snad i v základu). Osobně mě nejvíce pobavil vyměněný mech a drobné vnitřní díly, to je fakt přepych a zbytečnost nad zbytečnost. Když uvážím základní CA díly, které nejsou nikterak špatné, tak je to skutečně zvláštní, zvláště pokud to bylo doporučeno prodejcem. Na tohle nemusím být expertní technik, stačí základní znalosti a zkušenosti.
Motorek Systema prostě musí vydržet. Sice tam dochází k nějakému opotřebení, ale to se bavíme o vystřílení několika tisíc ran aby to mělo význam. Měly by dříve odejít jiné díly než motor pokud se nemýlím.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


13 čer 2013, 13:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
jen takova vecna, aby se to tu zas uplne neprekrucovalo, pan psal ze hlinikac tam chtel on, ne ze mu jej doporucili ASguns ... psal ze chtel celkove to best ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


13 čer 2013, 15:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No právě pokud si objednal to best dali mu tam to best a při montáži to ,,trochu" zvojtili...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


13 čer 2013, 15:49
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
tet nak nerozumim jacobe, tady asi nejde o to ze je problem v montazi dilu do mechu, to je zrejme ok viz ustovka

spis jde o to ze ho vocuraly s tim motorem a tvrdi ze na tom makali pres 90 hodin =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


13 čer 2013, 16:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 02 zář 2008, 17:55
Příspěvky: 82
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Přesně tak. Každý tu řeší cenu a co bylo zbytečně vymněněno. Pán chtěl to nejlepší a dostal to. Že to stálo 30k to je už věc pána.

Spíš mě fascinuje, že zákazník, který byl ochoten zaplatit takovou sumu, byly takové čachry kvůli motorku a co jsem pochopil, tak snad i hádka. A 90 hodin práce? Vždyť na youtube, mají videa, jak tuní m4, mp5 atd do maximální dokonalosti a uvádějí tam 50 hodin.

_________________
If it's our time to die, it's our time. All I ask is, if we have to give these bast*rds our lives... WE GIVE 'EM HELL BEFORE WE DO!


13 čer 2013, 21:26
Profil
Nadporučík
Nadporučík

Registrován: 11 kvě 2013, 19:27
Příspěvky: 299
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Binos píše:

Spíš mě fascinuje, že zákazník, který byl ochoten zaplatit takovou sumu, byly takové čachry kvůli motorku a co jsem pochopil, tak snad i hádka.

Ako som si mohol všimnúť z vyjadrenia "Pána" tak tu nejde vôbec o peniaze ale o princíp...


13 čer 2013, 21:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
No mě hlavně fascinuje, že si ASGuns dovolí takhle ojebat zakázku za 30k.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 čer 2013, 21:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Asi škrábu dukáty za rozbitú výlohu a ukradnuté zbrane...neviem..ale ten ojeb s motorom mi tak trochu príde tiež ako okradnutie zákazníka..to asi do videa nedajú..po tom minulom fó pá som sa ešte ako tak usadil a naďalej považoval as guns za seriózny a zbehlý servis..ale teraz si už fakt neviem čo mám mysleť..snáď len tolko že je to škoda..a na druhú stranu je dobre že sa o tom vie.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


13 čer 2013, 21:59
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2011, 17:30
Příspěvky: 251
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
S Airsoftguns jsem měl zatím jen samé dobré zkušenosti a vždycky jsem si říkal, že to je alespoň lepší volba, než neupřímný BAS. Zatím mi vždycky vyšli vstříc, ale je pravda, že se jednalo jen o prostý nákup dílů a zbraní, žádný upgrade na zakázku.

Ovšem doneslo se ke mě, že si jeden týpek u nich nechal dělat "maximální upgrade" a že mu prý naúčtovali 6000Kč za 40 hodin práce :D. Neskutečné...

_________________
AimTop M4A1 Magpul MOE - 155m/s
ASG Socom MK23 - 115m/s
GP Aimpoint M2 + GP 2x Magnifier
Navy Seals silencer


13 čer 2013, 23:16
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
coz vo to 6k za 40hodin odborny prace neni tak moc ...

ale asi si technik pocital i obedy a cesty z/do prace =)

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


14 čer 2013, 01:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Jednou sem dělal na M4 od ICS je to tak 8 let zpět. Vůbec nic se natom nedařilo jak se něco opravilo hned odešlo něco jiného. Celkově sem na tom strávil přes 36 hodin čisté práce(samo že s přestávkama). Stejně sem ale majitelovy řek o 1000kč za práci páč víc sem neměl odvahu a hlavně mi šlo oto aby to nebylo drahý. Tak stejně na jedné GP zbrani. Práce jak na kostele a stejně sem zaučtoval míň. Jde taky hlavně o pověst. Vem te si to zase tak že když dáte do opravy DVD tak jen za diagnostiku problému zaplatíte 500kč a to stím podstatě nic neudělaly.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 čer 2013, 06:30
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2012, 15:27
Příspěvky: 153
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
T-dog píše:
coz vo to 6k za 40hodin odborny prace neni tak moc ...

ale asi si technik pocital i obedy a cesty z/do prace =)


6k za 40 hodín práce skutočne nie je mnoho, ide o to množšstvo hodín.

Odborná práca nie je o tom že niekto bude robiť niečo dlho, lebo sa mu nič nedarí, odborník by mal práveže prísť na problém a jeho riešenie dosť skoro, inak sa nejedná o odobornú prácu. To aj mne keď sa pokazí auto a chcem ho opraviť sám tak budem okolo neho skackať mesiac kým prídem čo a ako..


14 čer 2013, 08:09
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Vzhledem k tomu, že každá puška je originál, každej díl taky, tak není možný čekat že zkušenej servisák přijde ke kvéru a za hodinu ho má hotovej. Hodněkrát je to zkoušet, hrát si s tim hledat co sedne. Nehodlám tim AS guns omlouvat, je jasný že to jak si to naúčtovali bylo podle strategie - chce platit tak ho oholíme. Zatim jsme od nich brali jen díly, resp. vždy to bylo že když chceme něco rychle, tak to as guns dodaj, ale je to drahý.To jak se postavili k zakázce dost vypovídá. Naštěstí do značkovýho servisu jsem našetěstí nikdy nic dávat nemusel, od toho mám kamarády, kteří se v kvérech hrabou dost a dost.


14 čer 2013, 08:18
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 dub 2012, 15:27
Příspěvky: 153
Nový příspěvek Re: Airsoftguns - nikdy víc, otřesná zkušenost
Jasné, ale ja to beriem z pohľadu zákazníka.
1. Buď sa dopredu dohodneme na nejakej cene ktorá bude zaplatená za dosiahnutia určitých podmienok (úkol) za nejaký čas.

2. Hodinovka

Osobne si myslím, že aj pre mňa je motivačná úkolová mzda a nie hodinová, nakoľok tie hodiny sa dajú naťahovať, ale úloha nie. Výsledok je pevne daný a čím skôr a kvalitnejšie ho spravám tak to stojí menej môjho času a teda zarobím viac.

To že chce niekto experimentovať a piplať sa v tom neznamená že to vyhovuje zákazníkovy keď má platitť každú hodinu.

Tak či tak, praktiky niektorých obchodov a ich servisov aj na slovensku sú podivné, hlavne keď ten obchod je jeden z najznámejších v hlavnom meste...ale o tom niekde inde...


14 čer 2013, 09:18
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz