Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro 
Autor Zpráva
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
Zdravím, koukal jsem že airsoft pro do své nabídky zboží přidala hop komoru s mblockem pro SCAR. http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=2360

Co si o tom myslíte? Vím že je to nové zboží, tak si nemyslím, že to někdo má doma......

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


17 úno 2013, 10:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
ja si myslim, ze to vypada jako zajimavy pocin

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


17 úno 2013, 12:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2012, 10:24
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
V teamu už ji kolega má ve svým scaru namontovanou a je s ní velice spokojenný.Zpracováním je na stejné vysoké urovni,jak CNC komory AS pro M4 a nápad spojit ji i s Mblokem je super.Nejen,žě za tu cenu nic podobného do scara neseženeš,ale myslím,že na hooodně dloouhou dobu do bude co se týče hop komor to jediné rozumné co tam můžeš místo plastu dát.
Hlavní výhody máš v přesnosti(minimálním rozstřelu kulí)a u některých zásobníku tato komora řeší problém s podáváním kulí... :idea: :arrow:


19 úno 2013, 13:53
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 led 2012, 20:42
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
Dabomb: Můžu se zeptat zda ta CNC komra chodí s původní plastovou tryskou nebo s tryskou pro SCAR od ASpro?


20 úno 2013, 08:07
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2012, 10:24
Příspěvky: 86
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
No to ti nepovím,protože kolega měnil původní trysku docela brzi.Ted tam má trysku myslím od AirsoftParts,ale věřím,že každá tryska určenná do scara bude s tou komorou šlapat...


20 úno 2013, 11:37
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 02 čer 2013, 20:09
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
A mohl bych se zeptat jak dlouho tvůj kolega toho scara má?Slyšel jsem že to jsou dost křehké zbraně


03 čer 2013, 19:10
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
Otázka sice nebyla ani v nejmenším směrovaná na mě, ale chci se také zapojit do diskuze, jako dlouholetý pyšný majitel Scara od DBoys. Po třech letech víkendového válčení se mi zatím povedlo jen naprasknout pažbu. Je to podélná prasklina hned u sklápěcího mechanizmu. Jinak tělo drží krásně. Já ho vůbec nešetřím, přesto mě vždycky příjemně potěší. Jinak ohledně té komory, u Scara jsem vylepšoval komplet vzduchotechniku, dal jsem na něj novou hlaveň a na cestě je kabeláž a nový motor, tak jsem si říkal, že nová hop up komora by se mi hodila. Proto rád taky uslyším nějaké hodnocení výrobku. Je dost možné, že si ho spíše koupím a následné napíšu sem svou zkušenost :) Jiak děkuji za téma, už dlouho jsem se chtěl na tuto součástku zeptat. (Ještě chci dodat, že tohle je můj první příspěvek a že jsem strašně rád, že jsem se mohl stát součástí zrovna tohohle fóra. Díky :) )


04 čer 2013, 21:20
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2013, 18:03
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: SCAR CNC Hop up + mblock os ASpro
Včera jsem namontoval tento Hop-Up na mého Scara a jsem velice potěšen. Vyřešil můj problém s velice nízkou úsťovou rychlostí. Před tím jsem naměřil necelých 90 m/s a po výměně necelých 120m/s. Montáž není nic těžkého, stačí si najít na Youtubu jejich srozumitelný video-návod. Můžu jedině doporučit. Pokusím se přiložit fotky, omlouvám se za kvalitu, foceno mobilem.

Obrázek

Obrázek


19 čer 2013, 13:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz