Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 16:12




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 327 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
 ozubena kola 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Sakra pro mě jako pro někoho kdo v tom dělá je nepochopitelný,
jak můžou udělat zkřížený půlky CNC mechu :?
A co hůř, pustit to na trh bez kontroly.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


24 dub 2013, 07:57
Profil
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Jako já sem sice proti vám laik začátečník, ale vyučený opravář a "šikula" od narození na co šáhnu to zku... :-) né vážně, mordoval jsem se s tím příšerně. Pak jsem to už nevydržel a přehodil mech z rozbité M4ky D-boys. a supr! když jsme dal ten mech k sobě, pořádně nelícoval a když jsem se na něj podíval z profilu je krásně vidět,že prostě letí doleva. Pozjišťuju jak je to se zárukou a popřípadě okamžitě letí zpět k prodejci.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


24 dub 2013, 08:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: ozubena kola
no jasan, nemam je rad, jako uplne na picu nejsou, ale z cnc mechu jsou asi na poslednim miste meho zebricku

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


24 dub 2013, 10:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 11 srp 2011, 13:43
Příspěvky: 122
Bydliště: Vyšší Brod
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Koupil jsem starší M249 ve které jsou SHS kola 18:1, M130, mosfet a GD superzátěž. motor. S 11,1 lipol se mi zdá, že má dost mizernou kadenci a rychle se vybíjí baterka... Bude problém v převodu kol, nebo to jen někdo předemnou blbě složil?


29 dub 2013, 07:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
dost mala kadence je konkretne kolik kulicek/s?
zkontrolovanim vnitrnosti a vypodlozkovani kol nic nezkazis

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


29 dub 2013, 08:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: ozubena kola
presne tak ... jako na 130ku us je to relativne rychlej prevod ale pokud je motor v poradku nemelo by to zrat as tolik ...

kazdopadne kadence by mela bejt slusna , ale jak pise jeff chceto konkretni hodnoty ...

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


29 dub 2013, 13:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2010, 10:51
Příspěvky: 359
Bydliště: Deathmarovice
Nový příspěvek Re: ozubena kola
T-dog píše:
presne tak ... jako na 130ku us je to relativne rychlej prevod ale pokud je motor v poradku nemelo by to zrat as tolik ...

kazdopadne kadence by mela bejt slusna , ale jak pise jeff chceto konkretni hodnoty ...


Provozoval jsem 18:1 na GD 140 a nebyl problém ještě ted mi leží v šuplíku v polovině zivotnosti (po cca 8tis kulích) a s 11 lipolkou by ti to mělo tahat hodne slušne. (ja sem použival 7,4V ale motor magnum)
Skontroloval bych vypodložení kol, je možné že sou kola křivé ale to se mi u 18:1 zatím nestalo a to sem jich dávál cca 6-7 sad.

_________________
kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE

Nikdo není tak beznadějně zotročen, jako ten co se mylně domnívá , že je svobodný!!
- Johann Wolfgang Goethe -


06 kvě 2013, 08:34
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 23 kvě 2013, 16:11
Příspěvky: 5
Bydliště: Most
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Zdar válečníci, potřebuji radu jak správně vypodložit kola od SHS 100:300 se šikmými zuby. Dočetl jsem se že se hůře podkládají. Dík


23 kvě 2013, 20:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
podlozkuji se stejny jako obycejny, jenom to nesmis odflaknout

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


24 kvě 2013, 08:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2013, 11:34
Příspěvky: 26
Bydliště: Slovensko - Myjava
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Gizmo_CZ píše:
Chlapi prosím Vás o pomoc. Opět problém s tou kamošovou zbraní. Vystřílel jsem s ní cca 3 zásobníky a v pohodě. On si jí vzal vystřílel prý jeden zásobník a opět to začalo chrčet naprázdno. Po rozdělání ulomený první zub na novém pístu s polovičníma zubama (to už je druhej píst ten první praskl okamžitě po první ráně. viz předchozí přízpěvek nahoře

Obrázek

Teda já vážně nevím už co s tím jestli je to moje chyba že někde dělám chybu nebo co?

Vypodložkovaný to je dobře to jsem xkrát kontroloval nikde nic nedrhne zuby doléhají na sebe jak mají, vše jde lehce zbraň je tichá ale prostě pořáde se to ser.e. Už tam má M150 páč M160 jsem mu tam dát už odmít.

M4A1 CNC mech II
Sada klasických kol - super zátěžové (32:1) - SHS
http://www.armymarket.cz/sada-klasickyc ... -shs-d3518

Polykarbonátový píst poloviční zuby - 15kovových zubů - SHS
http://www.armymarket.cz/polykarbonatov ... -shs-d3531

Motor se silným krout. momentem (dlouhý)[AimTop]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... u3omuog9t1

Pastorek CNC SHS

CNC hliníkový skelet mechaboxu typ 2 + 8mm kul.ložiska[Shooter]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... u3omuog9t1

červená hopguma, CNC komora červená, přesná hlaveň guarder 6,02,

Poradíte mi snad už jen ten nejlepší píst nebo stačí jen planžeta s polovičním ozubením, nebo by bylo lepší jiná kola a píst s klasickým ozubením?


Hmm dalsi borec co spravil tu istu blbost co ja :-) ze som to tu neobjavil skor... Ty kola 32:1 su uplne k nicomu, leda ze by zacali robit celotitanove ozubenie... Ten piest nie je spatny len ho.. a nie len tento ale asi vsetky zle vyriesili... Konkretne tento ma listu so zubami oblukovu, clovek by povedal ze to vydrzi viac :D ... no to by musela byt potiahnuta az pod nabehovy zub.. lenze nie je a ten zub drzi len kusok ocele (ktora je este kvoli obluku zoslabena) a podopiera ho ten polykarbonat, ktory rozsekne v momente ked ulomi zub...
tak ako bolo pisane vyssie idem aj ja na 100:300 a piest s celymi zubami len by ma dost zaujimalo, niekto pisal ze ludia si mylia znacku Super Shooter Super Shooter a SHS zaujimalo by ma ci je to prakticky to iste, alebo ci su niektore z nich kvalitnejsie (viac vydrzia)


27 kvě 2013, 03:34
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Skus pist od guru nebo ted retroarms.....lepsi neznam.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


27 kvě 2013, 05:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: ozubena kola
No po těchto zkušenostech už bych nikdy nevzal tyhle kola a už vůbec né píst s polovičním ozubením - nic to nevydrží!. Kupodivu základní kola a ostatní vnitřní části origo D-Boy bezproblémů utáhnou M130!! Už jsem takhle sestavil 3 M4A1 a běhají naprosto v pohodě. Po vystřílení cca 10.tis kulí a rozdělání na kolech není vidět skoro žádné opotřebení. Píst je taky v pohodě.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


27 kvě 2013, 06:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Na základních čínskejch kolech opotřebení neuvidíš, na těch se ti prostě jednou zničehonic serve pár zoubků.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 kvě 2013, 11:59
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2011, 10:47
Příspěvky: 70
Nový příspěvek Re: ozubena kola
hele kdyz ti to dvakrat koplo uplne stejne,kdyz nasadis pist s pruzinou na trn a zcela stlacis,vleze ti pruzina s loziskem trnu do pistu bez problemu? esiva treba u nabehu nedre nebo tak,by pak mohlo pri plnym stlaceni vysvetlovat pribrzdeni pistu a jeho potkani se s kolem.

Guru pisty dobry, jen u nich bejva nekdy vyse uvedeny porblem,staci protahnout vstup zahlubnikem a melo by to slapat.

_________________
na AS forech z 99,% neaktivní, v případě dotazů stran mých příspěvků prosím o kontakt via ICQ.

http://WWW.AIRSOFTOVY-SERVIS.CZ ... Zakázková výroba, upgrade a servis airsoftových zbraní


27 kvě 2013, 16:48
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Ratt007 píše:
Gizmo_CZ píše:
Chlapi prosím Vás o pomoc. Opět problém s tou kamošovou zbraní. Vystřílel jsem s ní cca 3 zásobníky a v pohodě. On si jí vzal vystřílel prý jeden zásobník a opět to začalo chrčet naprázdno. Po rozdělání ulomený první zub na novém pístu s polovičníma zubama (to už je druhej píst ten první praskl okamžitě po první ráně. viz předchozí přízpěvek nahoře

Obrázek

Teda já vážně nevím už co s tím jestli je to moje chyba že někde dělám chybu nebo co?

Vypodložkovaný to je dobře to jsem xkrát kontroloval nikde nic nedrhne zuby doléhají na sebe jak mají, vše jde lehce zbraň je tichá ale prostě pořáde se to ser.e. Už tam má M150 páč M160 jsem mu tam dát už odmít.

M4A1 CNC mech II
Sada klasických kol - super zátěžové (32:1) - SHS
http://www.armymarket.cz/sada-klasickyc ... -shs-d3518

Polykarbonátový píst poloviční zuby - 15kovových zubů - SHS
http://www.armymarket.cz/polykarbonatov ... -shs-d3531

Motor se silným krout. momentem (dlouhý)[AimTop]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... u3omuog9t1

Pastorek CNC SHS

CNC hliníkový skelet mechaboxu typ 2 + 8mm kul.ložiska[Shooter]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... u3omuog9t1

červená hopguma, CNC komora červená, přesná hlaveň guarder 6,02,

Poradíte mi snad už jen ten nejlepší píst nebo stačí jen planžeta s polovičním ozubením, nebo by bylo lepší jiná kola a píst s klasickým ozubením?


Hmm dalsi borec co spravil tu istu blbost co ja :-) ze som to tu neobjavil skor... Ty kola 32:1 su uplne k nicomu, leda ze by zacali robit celotitanove ozubenie... Ten piest nie je spatny len ho.. a nie len tento ale asi vsetky zle vyriesili... Konkretne tento ma listu so zubami oblukovu, clovek by povedal ze to vydrzi viac :D ... no to by musela byt potiahnuta az pod nabehovy zub.. lenze nie je a ten zub drzi len kusok ocele (ktora je este kvoli obluku zoslabena) a podopiera ho ten polykarbonat, ktory rozsekne v momente ked ulomi zub...
tak ako bolo pisane vyssie idem aj ja na 100:300 a piest s celymi zubami len by ma dost zaujimalo, niekto pisal ze ludia si mylia znacku Super Shooter Super Shooter a SHS zaujimalo by ma ci je to prakticky to iste, alebo ci su niektore z nich kvalitnejsie (viac vydrzia)


S tým piestom od SHS mám rovnakú skúsenosť, po prvom zásobníku mi ten zub odletel. Tie kolesá 32:1 sú same o sebe neni zlé, len to treba všetko poriadne zostaviť, mne to tak šlapalo pár tisíc gulí na SP150 tke s piestom od Madbull s pol. ozubením a žiadny problém. (nie žeby sa to potom rozpadlo, ale vymenil som vnútornosti).

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


27 kvě 2013, 17:50
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2013, 11:34
Příspěvky: 26
Bydliště: Slovensko - Myjava
Nový příspěvek Re: ozubena kola
ja nevravim ze tie kola su zle ale rval som tam 170tku, stavam kalacha do lesa rvem tam 650tku hlaven a jako cakam ze to bude mat kvalitny dostrel, tiez s tym chcem davat kratke davky (nie cisto semi) no polovicny piest na tu zataz je mega kravina ale ten zub na modrom shs pieste by strhlo aj pri 130...

jo a na tych kolach mi zoseklo polovicu jedneho piestoveho zubu co som uz fakt nepochopil ale mohlo to byt sposobene aj vyosenim toho kola, vysypalo sa mi totiz to lozisko, co sa vlastne dalo cakat, hodim tam teraz klzne s cross slot a nejaky riadny piest uvidime co to povie jak to zasa spravi marhu dam tam asi 150tku


28 kvě 2013, 16:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: ozubena kola
pozerám že si z myjavy...no osobne považujem 170ku brko do kalacha za už dosť extrém..to je tak na semi sniperku..ja mám 160ku a aj napriek tomu že to mám ako semi DMRko tak si už zahrám málokde..a popravde sa ani nečudujem, hoci so mnou nikdy nebol na ziadnej akcí ziaden problém..inak na ak47 a m4 su podla mna ideálne pružiny M130 a do tých DMR by som bral tých 150. Inak do budúcna pohladám nejaké prometheus kolesá a pojdem z SP160 na tú SP140-150..ale momentálne mi pri tej cene vcelku vyhovuje po sezóne len vymeniť sadu SHSiek a mam zase vystarané

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


28 kvě 2013, 16:35
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 16 kvě 2013, 11:34
Příspěvky: 26
Bydliště: Slovensko - Myjava
Nový příspěvek Re: ozubena kola
no ja idem este zeraz tak o 2 tyzdne doobjednavat nejake veci, a mam tam hodenu 150tku, pride mi to rozumnejsie riesenie, tie casti sa pri 170 uz mega namahaju, baterka tiez dostava zest dam tam tie kola 100:300 nejaky riadny piest a klzne loziska dufamm ze uz to bude Ok, a tiez dufam ze ta 150tka sa do mechu bude pratat o cosi lepsie, este mam polemiku ci dat aj cnc mechac, ale este som nepocul o 3-kovom rozskubanom takze 2,5k ck za mech mi pride zbytocne, a ci tam dat cnc komoru, mam tam kovovu ale tryska v nej ma dost volu, a teraz neviem ci tomu vobec nejako pomozem alebo sa ta tryska opiera o hop gumu a tesni to tam... jo a to uz odbacam, furt mi nikto neodpisal na ten rozdiel medzi super shooter a shs


28 kvě 2013, 17:04
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Zdravím, podložkuju kola v AT mechu a mám takový problém, dokud jsou v mechu jen 2 kola (středové a pístové) tak je jejich chod naprosto neslyšitelný a hladký ale jakmile přidám motorové tak už jsou slyšet a nejde nimi tak jednoduše pootočit. Zkoušel jsem podložkovat každé kolo zvlášť atd... ale pořád se stejným výsledkem. Děkuji za rady


26 čer 2013, 14:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
to je normalni, nic s tim neudelas

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 čer 2013, 16:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: ozubena kola
no to taky zalezi na tom jak moc s nima nejde pootocit ... aco dysdasjen stred a motorovy?

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


26 čer 2013, 17:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Jako jde s nima pootočit ale ne tak snadno...střed a motorový samostatně jsou hlučnější než střed a pístový


26 čer 2013, 17:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
no dobre, kdyz mas pouze kola (vsechny) v sesroubovanem mechu, a prste m co nejvic roztocis pistove kolo, jakokrat se toto pistove kolo otoci kolem sve osy?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 čer 2013, 18:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Otočí se 1-1,5x


26 čer 2013, 18:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
to je docela malo vetsinou se dari vic jak 3x, lip to vypodlozkuj

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 čer 2013, 19:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Kolega nenapsal, že to jsou SHS šikmáče....tam je to myslim docela v pohodě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 čer 2013, 19:37
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: ozubena kola
To JEFF, jak líp...hrál sem si stím celej den a myslím že už to ani líp nejde, nemůže to být tím že to jsou 100:300? Pokud tam není motorový kolo tak se otočí o hodně víckrát.


26 čer 2013, 20:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
100:300 jsem delal desitky a vzdy se mi to 2-3x otocilo. to ze se to bez jednoho kola toci daleko lepe, je jasne a irelevantni. Kdyz myslis, ze neni v tvych silach to lepe vypodlozkovat,tak to tak nech, fungovat to taky bude.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 čer 2013, 20:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: ozubena kola
Vím že se to špatně posuzuje ale asi přepodložkovat to motorový kolo že?


26 čer 2013, 21:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: ozubena kola
http://www.airguns.cz/shop/kutiluv-kout ... ol_29.html

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 čer 2013, 21:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 327 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz