Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:59




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 běh proti městské policii 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek běh proti městské policii
nedávno jsem se setkal osobně s člověkem co měl kdysi spor s MP děčín. Od té doby jsou všichni MP vypatlanci bez vzdělání a sběrači hoven....

No asi po dvouhodinovém povídání, kdy mi pořád cpal do ruky noviny, abych si o něm přečetl jsem mu řekl že jsem "Chrudimák"....
Po té zaznělo něco v tom smyslu že o tom stejně hovno vím a ničemu nerozumím.

Ale zajímavé je....
Když jsem se ho zeptal, proč třeba neběžel pro dětský domov, nebo týrané děti.... oběti apod... tak že tohle není jeho problém, to ať si dělá policie

http://zpravy.idnes.cz/beh-proti-mestsk ... zpravy_alh

http://zdarsky.denik.cz/zpravy_region/m ... 30319.html

co vy na to?

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


03 kvě 2013, 14:39
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2012, 22:00
Příspěvky: 93
Bydliště: Moscow SSSR
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
No rozhodně je to zajímavá forma protestu proti MP :D


03 kvě 2013, 18:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
V čem je zajímavá? Jako že to je ala Forest Gump? KDo jde proti větru vždycky dostane po držce ať je v právu nebo ne.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 kvě 2013, 18:25
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2012, 22:00
Příspěvky: 93
Bydliště: Moscow SSSR
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
Zajímavá je votm že by to udělal málo kdo.Nevim jestli ybch kvůly škole běžěl přez celou republiku . :D


03 kvě 2013, 18:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
No vzhledek k přístupu dnešní mládeže by steji spíš nejraděj zapálily a ne proni běžely.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 kvě 2013, 18:29
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 dub 2012, 22:00
Příspěvky: 93
Bydliště: Moscow SSSR
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
Takže ty mi chceš říct,že každej je stejnej? Ty si myslíš jako že bych někoho zabil?
Nejsem žádnej blbec,sem úplně normální kluk a vživotě bych si nedovolil na někoho šáhnou,pokud by nevyvolával konflik(OBRANA).Neměl by si všechny házet do jednoho pytle Monty. ;)


03 kvě 2013, 18:40
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 16 říj 2012, 10:04
Příspěvky: 164
Bydliště: Jižní Čechy
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
Tak pokud se tě to netýká, proč se tak horlivě bráníš a sám sebe zastáváš ?
Potrefená husa... ?? Netýká se mě to, ignoruji to a ne že začnu kolem sebe kopat.

Jinak jericho... Celkem těžký se přiklonit na černou nebo bílou. Četl jsem co jsi poslal a četl jsem jsem ještě jeden další. Pokud je pravda, že mlátil svoje děti tak doufám, že ho tenkrát opravdu skoro přizabili pánové z MP. To je něco, pro co neexistuje omluva a ani trest.
Na druhou stranu jsem se sám a to přesně třikrát setkal s arogancí konkrétních členů MP ve třech městech. Nechci nikoho urazit a ani se dotknout, ale shodou okolnosti se dají hodit do toho pytle "neandrtálců, co si "boostuje ego v uniformě".

Nedokážu se přiklonit ani k jedné straně a ani nevěřím, že je to buď tak nebo tak. Podle toho co píšeš ze zkušeností s ním se spíš přikláním na druhou stranu. No a jeho "hrdinskej čin" odporu vůči systému ? Je to spíš prázdný gesto, který je jen mediálně (jak je u nás zvykem) přeposláno dál.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat !
Desert Eagle 50.AE GBB
Stoner Rifle, SR-25 AEG


03 kvě 2013, 18:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
Okurkin píše:
Takže ty mi chceš říct,že každej je stejnej? Ty si myslíš jako že bych někoho zabil?
Nejsem žádnej blbec,sem úplně normální kluk a vživotě bych si nedovolil na někoho šáhnou,pokud by nevyvolával konflik(OBRANA).Neměl by si všechny házet do jednoho pytle Monty. ;)

Nejsem 20 letej co je naivní život už znám zavšech stran a věř mi ideály jako máš ty při střetu s realitou dou strašně rychle do prde.e.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 kvě 2013, 18:55
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
nedalo mi to a zeptal jsem se kluků z Děčínské PČR.
.... no.....
můj názor na něj je stejnej, i když jsem u incidentu přímo nebyl, tak na násilí na dětech je....no... to je jedno

Každopádně hodně lidí má špatnou zkušenost s MP, a z pravidla je to v tom, že proti němu zasahovali nebo provádělí úkony dle zákona... tak to je moc lidí za to milovat nebude. Všude jsou idioti. A i u MP, ale do jednoho pytle..... to ani náhodou... je to jako soudit USA dle pár názorů na twiteru že čechy..čečna atd :D
NA druhou stranu lepší než aby protestoval jako nedávno lidi proti vládě... tím že zablokovali normálním lidem cestu do práce....

Dotyčnej sice protestoval, ale ničeho nedocílil. Spíš je to jako s tou potrefenou kachnou.....
Nebylo to ani nějak zajímavé pač po tom nešla TV a bulvár.
Ale co chcete od chlapa co se živí prodejem spodního prádla pro chlapi přez telefon....... (na druhou stranu, je to taky práce a lepší než být na pracáku, ale nedalo mi to)

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


04 kvě 2013, 06:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
nejak nechapu smysl tohoto tematu :D


04 kvě 2013, 13:10
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 črc 2009, 15:03
Příspěvky: 559
Bydliště: Дагестан - Кавказ
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
jericho píše:
nedávno jsem se setkal osobně s člověkem co měl kdysi spor s MP děčín. Od té doby jsou všichni MP vypatlanci bez vzdělání a sběrači hoven....


Jen bych doplnil, že již pár let se k MP nedostane nikdo, kdo nemá dokončenou alespoň střední školu s maturitou, takže ti "vypatlanci bez vzdělání" ...
Narazíte mezi nimi i na dost lidí co jsou DiS, Bc, Mgr, Ing nebo i JuDr ... a nejsou to kancelářský myši.
K MP přechází , chytře, celkem dost příslušníků Armády ČR a Policie ČR, kteří již dosáhli na výsluhu a nechtějí dále riskovat, že o ni nakonec přijdou pro nějakou malichernost.

Což ale samožřejmě nevyvrací pravidlo, že jsou to také lidi, jako všude ... tedy můžete narazit na hňupa,
stejně jako v jakémkoliv jiném ( i zrovna v tom vašem ) oboru.

D.

_________________
>> Александр Буйнов - Спецназ <<

Obrázek

Ну, погоди !


07 kvě 2013, 14:11
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 12 bře 2009, 23:52
Příspěvky: 110
Nový příspěvek Re: běh proti městské policii
Daimler píše:
jericho píše:
nedávno jsem se setkal osobně s člověkem co měl kdysi spor s MP děčín. Od té doby jsou všichni MP vypatlanci bez vzdělání a sběrači hoven....


Jen bych doplnil, že již pár let se k MP nedostane nikdo, kdo nemá dokončenou alespoň střední školu s maturitou, takže ti "vypatlanci bez vzdělání" ...
Narazíte mezi nimi i na dost lidí co jsou DiS, Bc, Mgr, Ing nebo i JuDr ... a nejsou to kancelářský myši.
K MP přechází , chytře, celkem dost příslušníků Armády ČR a Policie ČR, kteří již dosáhli na výsluhu a nechtějí dále riskovat, že o ni nakonec přijdou pro nějakou malichernost.

Což ale samožřejmě nevyvrací pravidlo, že jsou to také lidi, jako všude ... tedy můžete narazit na hňupa,
stejně jako v jakémkoliv jiném ( i zrovna v tom vašem ) oboru.

D.



Já s tím jenom souhlasím.
Není to můj názor, ale toho dotyčného...

Hodně kolegů odešlo k MP Praha a do dalších měst.....

_________________
CHIEF INSTRUCTOR of COMBAT SAR
http://www.csar.cz


07 kvě 2013, 20:31
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz