Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 11:55




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 606 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
 Pružiny 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Buďto si na to udělejte extra téma, který budu promazávat od kravin, nebo to můžu dát do knihovny, ale tam to musí doplňovat moderátoři (=já) a to se přiznám, že je extrémně otravný :D Takže já preferuju první možnost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 led 2013, 11:26
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Čau Jeffe díky za tvoje odpovědi. Opravdu hezké. Moc díky. Já jsem tot téma právě četl celé proto jsem uvedl "zda jsem něco nepřehlédl" ale nikde jsem to s tou pružinou nenašel. Vím že ta hustá část dle výrobce je pro snadnější stalčení na prvním zubu. Ale kterou streanu kam jsem se nedopátral. Mám doma nějaké nové aimtopy pružiny M120 (8,8kg) a M130 (12,2kg). Pak 150ku ale tu se mi nedaří stlačit pořádně.

Moc díky, takže hustou část k trnu. Mějte se.


30 led 2013, 16:54
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: Pružiny
Můžete mi poradit která strana pružiny má být blíže k trnu? (ta gne je vynutí hustší nebo řidší) Díky


30 bře 2013, 20:58
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: Pružiny
Ta hustěji navinutá

(částí vlevo k trnu)
Obrázek


30 bře 2013, 21:01
Profil
Praporčík
Praporčík

Registrován: 15 led 2013, 21:12
Příspěvky: 95
Nový příspěvek Re: Pružiny
Díky moc ;)


30 bře 2013, 21:55
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Miky007 píše:
Můžete mi poradit která strana pružiny má být blíže k trnu? (ta gne je vynutí hustší nebo řidší) Díky


To Miky007. To je dobrý, mě tu chlapci seřvali, ať si přečtu forum když se ptám tak jako jsem se ptal já i ty na progresiv vinutí u pružiny kam s kterou stranou. Rozdíl je v tom, že odpověď sem našel až po debatě s Jeffem. Hochu tys to měl přímo na talíři, ptal ses hend příspěvkěm pod tou odpovědí. Kde je diskuzní policie teď aby tě seřvala, za to že nečteš diskuzi a děláš tu duplikáty? :-D

Tak to mne fakt dostalo! Otázka a odpověď hned nad tím!!!!
--------------------------

Jo a aby to odemne nebylo OT tak Vám přeci jen povím, že tu M150 od aimtopu jsem již změřil. Dostal jsem se na nějakých 17kg a to je fakt síla!

Dále jsem se setkal s tím, při upgrejdu bratrovi základní M4 DBOY, že pružina uvn itř byla lineární!! O cca 5cm kratší jak nový progres M120. Co je mi dost divné, že obě na váze měli stejně. Lineárka nebyla téměř vůbec zastřelena a já očekával i přesto něco jiného. Každopádně stejná váha ale kratší na délku. Usoudil jsem, že to vyměním kus/kus. Lineár-progres a bude 120 jako 120.

CHYBAAAA!!!!! Motor progresivku už ale nenatáhl!!!! Přesto měli stejnou hmotnost, tedy motor měl vyvynout stejnou sílu k natažení i této pružiny? Může na to mít vliv ta délka pružiny? Ale jak je možné stlačit krátkou lineární stejnou silou až na konec jako progresiv stejnou silou až na konec. Sice se tlačí kratší ale hmotnosti jsou stejné!!!
Nemám jiné vysvětlení zatím, než že to je tou délkou pružin!!

Také jsem si všiml, ale to už asi kde kdo zjistí, že pro srovnání pružin (srovnáno na Aimtopech) každá Mxxx vykazuje jinou sílu drátu a jiné délky řádově o +- 0,5cm. Ta délka může být řekněme "chyba" výroby ale síla drátu NE.

Tak se mějte, zdar.


31 bře 2013, 08:10
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
hlodaQ* píše:
Ta hustěji navinutá

(částí vlevo k trnu)
Obrázek


díky za ilustraci


31 bře 2013, 08:11
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Pružiny
Tak jistě že je to délkou pružin - musíš zkontrolovat zda se ti stlačená pružina vejde do píst i z ložiskem na trnu jinak se prostě píst nedostane až dozadu...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


31 bře 2013, 10:16
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Jacob píše:
Tak jistě že je to délkou pružin - musíš zkontrolovat zda se ti stlačená pružina vejde do píst i z ložiskem na trnu jinak se prostě píst nedostane až dozadu...


No nevím jak to s tím souvisí!! Beru chápu kam míříš, ale snad výrobce ví jak dlouhou pružinu max. udělat, snad se i airsoft díly drží nějakých norem!!

Ne délka pružiny nedělala problém, že by se do pístu vedala naskládat....o tom jsem ani nepsal, takže vím sice kam s tím míříš, ale už nevím jak to mělo s tímto souviset. Protože silnější motor to v pohodě utáhl, ale nevím proč ne ten původní když byly pružiny stejné "váhy".


31 bře 2013, 10:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
martyx píše:
No nevím jak to s tím souvisí!! Beru chápu kam míříš, ale snad výrobce ví jak dlouhou pružinu max. udělat, snad se i airsoft díly drží nějakých norem!!


To je docela dost naivní si tohle myslet :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2013, 11:14
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 11 zář 2010, 10:51
Příspěvky: 359
Bydliště: Deathmarovice
Nový příspěvek Re: Pružiny
Griffon píše:
martyx píše:
No nevím jak to s tím souvisí!! Beru chápu kam míříš, ale snad výrobce ví jak dlouhou pružinu max. udělat, snad se i airsoft díly drží nějakých norem!!


To je docela dost naivní si tohle myslet :D


Airsoft díly se boužel žádných norem nedrží, jak to větnamec ve svěraku vypiluje v továrně tak ti to dojde domů :D :D (a to doslova)

_________________
kdo se bojí, nesmí do lesa - MAXIMUM UPGRADE

Nikdo není tak beznadějně zotročen, jako ten co se mylně domnívá , že je svobodný!!
- Johann Wolfgang Goethe -


31 bře 2013, 11:19
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Griffon píše:
martyx píše:
No nevím jak to s tím souvisí!! Beru chápu kam míříš, ale snad výrobce ví jak dlouhou pružinu max. udělat, snad se i airsoft díly drží nějakých norem!!


To je docela dost naivní si tohle myslet :D


To Griffon:
Tak však se tu nebavíme o vjetnamcích a jejich kvalitě, když téměž 90% AS je čína tajwan a kde co.
I kdyby se Airsoft norem nedržel, nebylo to halvní podstatou mého příspěvku!
Díky za další věcnou radu 8-) Griffone.

Je spíš dost naivní od tebe si myslet, že se výroba nějakých pravidel (norem, nazvi to jak chceš) nedrží! Když pominu kvalitu jako takovou, ale tak to v biznisu chodí se vším, tak mám doma hlavu válce do V2 od Cyma, ASpro, Aimtop....divné, jsou stejné, pasují a jsou použitelné. Co do té kvaity...plast, ocel, mosaz!
To že pružiny řeže ve svéráku pilkou vjetnamec 1. ročníku možná střední školy, neznamená, že nebude mít návin průměr takový aby ti nevlezl celý na trn!

A za druhé nelze se vymlouvat na vjetnamce...tak buď máš Cymu za pár kaček a nebo jak jsou tu zastánci guarderu za pár stovek....jako když kupuješ kvalitu za kterou si zaplatíš je bída, že ti to pak nepasuje!
Mi neříkej, že je to najivní! Ne to není, jen v některrých případech překvapující a ti co neznají odpověď nebo předstírají že je to zajímá svalují na ostatní naivitu, demagogii a jiné kraviny než aby dali věcnou debatu.

Ale tak to chodí na všech fórech, proč nebýt v očích někoho kdo má stovky příspěvků naivní, blbý a hňup, když svých príspěvků máme jen pár, že?
Čaute


31 bře 2013, 13:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Pružiny
Dobrej román ale naprosto nic říkající :-) . Je to jak psal Grif každej vírobced to má jinak. Tak třeba AK hlava válce nikam jinam nejde jen na AK páč je to atip . APS ramínko podavače jde jen do APS. Kolikrát je trn s ložiskem takovej buclatější že se naněj pružina jiná než k němu dodaná nevejde. To už se nebavím o tryskách kde ty rozdíli sou co výrobce velice propastné.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


31 bře 2013, 13:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Pružiny
Hej, menej výkričníkov..neni dôvod sa tu rozčulovat..ono by si sa divil aký je rozdiel v kompatibilite hláv valca V6. King arms, TM, Airsoftpro, A.C.M..takisto to zapasovať do značkovej komory od Pro winu..tiež som si zaplatil za kvalitu..jo kvalitné tie diely rozhodne sú..ale majú iné tolerancie a kým si to k sebe sadlo zežralo to more nervou času a penez pri laborovaní. Napr aj pružiny od guarderu sú o hodne dlhšie ako pružiny čajna v Dboy zbraniach a to hned o niekolko cm. A vôjdú sa bez problémov aj s ložiskami na hlave piestu a na trne. Teraz tu primárne riešíš osobný problém alebo problém so zbranou? Nikoho si nezastávam, však ani nemám prečo..len sa snažím pochopiť tvoj problém a argumenty. ďakujem za pochopenie

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


Naposledy upravil madafaka dne 31 bře 2013, 14:00, celkově upraveno 1



31 bře 2013, 13:49
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
madafaka píše:
Hej, menej výkričníkov..neni dôvod sa tu rozčulovat..ono by si sa divil aký je rozdiel v kompatibilite hláv valca V6. King arms, TM, Airsoftpro, A.C.M..takisto to zapasovať do značkovej komory od Pro winu..tiež som si zaplatil za kvalitu..jo kvalitné tie diely rozhodne sú..ale majú iné tolerancie a kým si to k sebe sadlo zežralo to more nervou času a penez pri laborovaní. Napr aj pružiny od guarderu sú o hodne dlhšie ako pružiny čajna v Dboy zbraniach a to hned o niekolko cm. A vôjdú sa bez problémov aj s ložiskami na hlave piestu a na trne. Teraz tu primáerne riešíš osobný problém alebo problém so zbranou? Nikoho si nezastávam, však ani nemám prečo..len sa snažím pochopiť tvoj problém a argumenty. ďakujem za pochopenie


Neřeším tu svoje problémy, svý problémy si umím vyřešit.
"Teraz tu primáerne riešíš osobný problém alebo problém so zbranou?" zase něco co si zaslouží pár dalších vykřičníků?
Tak si přečti články výše, možná ti to dojde.


31 bře 2013, 13:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Pružiny
som rád ze sme sa pochopili..takže ešte raz ďakujem za pochopenie..téma mám prečítané celé, žiaden strach..
Jou, a to čo ti očividne z mojho prispevku udrelo do očí zase nebolo "podstatou mého příspěvku" tak si to prečitaj všetko znovu aj ty a možno to dojde aj tebe.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


31 bře 2013, 14:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
martyx -> Hele, přišel jsi něco řešit, nebo se hádat? Napsal jsi hromadu textu s milionem vykřičníků, prskáš a vztekáš se na všechny strany, ale ani po několikerém přečtení mi nějak není jasné, co jsi vlastně chtěl říct nebo na co se zeptat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2013, 15:05
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Griffon píše:
martyx -> Hele, přišel jsi něco řešit, nebo se hádat? Napsal jsi hromadu textu s milionem vykřičníků, prskáš a vztekáš se na všechny strany, ale ani po několikerém přečtení mi nějak není jasné, co jsi vlastně chtěl říct nebo na co se zeptat.


Ani ne člověče, nerad prskám páč si svinčík na monitoru musím uklízet sám :-D....je Váže vtipné jak z několika vykřičníků si tu každý vsugerujete to nejhoří. Ale bohužel, zrovna tak jsem si vysvětlil tvůj posměch vůči mne na můj příspěvěk slovem "je naivní si myslet..."...

Z těch blábolů a podnětů k urážkám co se tady na fóru vyskytují viz i těch posledních pár OT je pouze jeden k něčemu:
"Airsoft díly se boužel žádných norem nedrží, jak to větnamec ve svěraku vypiluje v továrně tak ti to dojde domů :D :D (a to doslova)"

Se pak nedivím..., ale pro dobrotu na žebrotu když chce člověk jen reagovat a přispět, vždycky se najde někdo kdo vypíchne z textu to nejhorší a nezmůže se na reakci jinak než narážkou, posměchem, apod....

Spoustu hezkých příspěvků Vám tu přeji ať to tady na TOMTO fóru pěkně žije.
Se tu mějte fajn.


31 bře 2013, 15:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Další příspěvek, ve kterém se akorát vztekáš, jak to tady na fóru stojí za hovno a jak jsou na tebe všichni zlí. Pokud se ti nelíbí, jak se tu lidi chovají a co se tu dočteš, mám pro tebe jednoduché řešení:

Obrázek

Nikdo tě nenutí tu zůstávat ani sem psát. Ostatním několika stovkám aktivních uživatelů to tu vyhovuje, deal with it.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2013, 15:23
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Pružiny
Griffon píše:
Nikdo tě nenutí tu zůstávat ani sem psát. Ostatním několika stovkám aktivních uživatelů to tu vyhovuje, deal with it.


To madafaka: respekt chlápku, však jsem neměl nic proti.
To Griffon: :-D

Ostatím soráč za OT a dík za slušné jednání.


01 dub 2013, 08:06
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 01 dub 2013, 12:30
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: Pružiny
Zdravím ..... když už tu řešíte ty pružiny, tak kolikátku pružinu považuje za nejvhodnější pro snipu ( Mb01) aby se dalo střílet na větší vzdálenosti :D :D


05 dub 2013, 13:24
Profil
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Pružiny
GD 150ku max 160ku -> s ustovkou budes na minimalne 170 m/s

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


09 dub 2013, 11:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 05 kvě 2013, 18:53
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Pružiny do m4
čau jsem v airsoftu nováček, vlastním http://airsoftshop.cz/product_info.php/ ... ts_id/2718 je manuální, hrajeme se známejma spíš rekreačně když je čas..ale, chci se zeptat jakou by jste mi doporučili pružinu, ta co mi v ní přišla má hrozně malej dolet. Tak jestli by se to dalo zlepšit..? :)


05 kvě 2013, 19:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Pružiny
Ne, nedalo, takovýhle manuálky nelze upgradovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 kvě 2013, 11:38
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Pružiny
Resp castecne lze ale pouze home-made

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


06 kvě 2013, 15:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Pružiny
prosím zkušenější o radu zda neví kolik vydrží (jakou pružinu) tento základní nový Mechabox verze II. (na 7mm ložiska) - China (D-Boy) :
http://www.armymarket.cz/mechabox-verze ... -boy-d5324

Kolega tam chce abych mu tam dal M130:
Pružina s progresivním vinutím 130MS pro AEG a SVD [AirsoftPro]
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ucts_id=67

M-Blok nemá.

Díky za odpověď.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


18 kvě 2013, 10:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Pružiny
m130 to dlouhodobe nevydrzi

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


18 kvě 2013, 12:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Pružiny
Díky za odpověď.

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


18 kvě 2013, 15:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 03 pro 2012, 19:04
Příspěvky: 479
Bydliště: Prostějov
Nový příspěvek Re: Pružiny
hlodaQ* píše:
Ta hustěji navinutá

(částí vlevo k trnu)
Obrázek



Je problém když tam bude daná obráceně?

_________________
Hledáš aktuální airsoftové akce ve svém okolí nebo v celé republice? Pak je to jasné! Jdi na WWW.AIRSOFTKOALICE.CZ


18 kvě 2013, 16:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Pružiny
jasne, tym padom bude kazde natiahnutie pruziny omnoho narocnejsie na suciastky, nakolko progresivna cast bude v predu

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


18 kvě 2013, 16:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 606 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz