Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:32

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hlavně, že se borec na lavičce vedle celou dobu cucá s borkou... A zajímalo by mě, co to mělo vůbec za důvod.. jestli si jen honil ego na nějakým chudákovi a nebo to mělo nějakej důvod. Tak jako tak sakra zajdu za roh a volám -,- Ani o tom nemusí vědět.. to by si ale lidi museli vyndat hlavu z prdele.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


11 bře 2013, 23:51
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 kvě 2012, 15:24
Příspěvky: 148
Bydliště: VŠ Koleje BRNO
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Psychologicko sociologický problém tzv. efektu přihlížejícího aneb největšího zabijáka v dejinách
:( Lidi jsou nenapravitelný


12 bře 2013, 09:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jo ten strach že se zastaneš anapadne tebe tam vždy je. Možná i to že nakonec natom budeš škodnej ty. Za mě ale kdybych tohle zažil tak bych se do toho zapletl.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


12 bře 2013, 19:58
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://www.novinky.cz/krimi/295837-muz- ... ezeni.html

tak se přiznejte .... kdo to byl ?

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


12 bře 2013, 20:32
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Keldy píše:
http://www.novinky.cz/krimi/295837-muz-oslnoval-vojensky-vrtulnik-laserem-hrozi-mu-osm-let-vezeni.html

tak se přiznejte .... kdo to byl ?


No doufam, že odsud nikdo. Tohle je zločin hodnej naprostýho kreténa, měl by za to dostat pár let natvrdo a žádný sraní. Proti tomuhle je veškerý mávání kuličkárnama na veřejnosti a střílení po Klausovi klukovina.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 bře 2013, 00:21
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... trely.html

Hmm nevím co si o sobě severní Korea myslí, taková malá zemička a jaksi dovoluje. NEvím co s toho bude.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


19 bře 2013, 15:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
To už se tu rozebírá v nějakym jinym tématu :wink: Psal jsem tam k tomu slušnou slohovku :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 bře 2013, 15:58
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jeryk píše:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/296449-usa-poslaly-nad-jizni-koreu-bombardery-b-52-podle-soulu-nesou-jaderne-strely.html

Hmm nevím co si o sobě severní Korea myslí, taková malá zemička a jaksi dovoluje. NEvím co s toho bude.


viewtopic.php?f=244&t=5570&hilit=3+sv%C4%9Btov%C3%A1+v%C3%A1lka


19 bře 2013, 16:56
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Chlapec si nějak moc věří :)
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 ... utoku.html

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


30 bře 2013, 09:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
"nikdy nepodceňuj nepřítele,a raději počítej i s tím,co nevidíš."

to prohlásil kdysi dávno v jedné předaleké galaxii americký generál.moudrá to věta.rusáci se taky hnaly do afghánu s tim že vyhrajou...pak když po nich lítaly Stingery,tak už tak moc přesvědčený nebyli o tom že mají jenom klacky a kamenní :))

jen aby se amíci nespálili...víme jak dopadl vietnam

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


30 bře 2013, 10:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2012, 11:43
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Orm92: a kde se bere ta tvoje predstava, ze Rusove dostali v Afghanu vic na prdel nez Amici?

Cetl sem nekde rozhovor s byvalym vojakem Spetsnazu a krome detailniho popisu jakou meli Rusove vystroj a vyzbroj mimo jine rikal, ze stingery byly hnus, ale zdaleka ne takovej, jak se domniva verejnost. Piloti proste meli novou hrozbu, tak se ji prizpusobili viz tepelny navnady a jina taktika boje... Navzdory tomu, co si mysli vetsina lidi totiz stinger zdaleka neni "bozi mec". Ten chlapek rikal, ze vsechny vojensky akce, kterych se tenkrat Sovetskej svaz ucastnil dopadly totalni a naprostou porazkou Afghancu (stejne jako ted Amici vs Afghanci). Jedinej problem je v tom, ze Afghanci na vojensky metody moc nejsou. Napriklad kdyz projede nekde nejakej konvoj, kolem vesnicana s oslem nebo co to tam maji a on je necha projet a pak vytahne kalacha parkrat si po nich zpoza rohu praskne a pak ho zase schova, tak takovahle valka nejde vyhrat. Jedinej rozdil v tomhle mezi Ruskem a Amerikou je, ze Rusko to bud poznalo driv nebo jim driv dosly prachy...

Abych nebyl OT, tak ten citat je pravda, ale posledni dobou, hlavne po tom, co sem videl videa s demonstraci armady KLDR, ktera vypada, ze ma vystroj tak zhruba z 80. let si myslim, ze delaji jen bubaka, aby dostali dalsi jidlo...


30 bře 2013, 12:00
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
teď sem si třikrát přečetl svuj příspěvek,a bohužel sem se tam nikde nedočetl něco o tom,že by dostaly naprd*el víc než amíci ://

tak samozřejmě neřikam že Severní Korejci mají zbraně který jsou schopný zasáhnout jakékoliv místo na zemi s přesností milimetru,a že jsou nějakou velkou hrozbou pro lidstvo...jen upozorňuju na podceňování ze strany USA...posílat nad Jižní Koreu B2ky ? jak můžou vědět že korejci nekoupily od někoho zbraň která jí sestřelí ? vim že to zní trošku bláznivě,ale fakt mi příde že amíci si zase usmyslely "to dobijem bez problému"...už si někdo po všech těch americkejch "invazí" přeju,aby dostaly od někoho faaaakt hodně naprd*l,aby se uklidnily...

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


30 bře 2013, 12:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2012, 11:43
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Byla to reakce na to, ze stingery vyhnaly Sovety z Afghanu, coz neni pravda...
Vzhledem k tomu, jakou technologii disponuje USA, tak myslim, ze KLDR maji zmapovanou dost dobre na to, aby vedeli proti cemu stoji a jestli ne, tak jsou to blazni. A co se jejich invazi tyka, tak nevim co vsechno stoji za tema do Iraku, Afghanistanu a dalsich zemi s ropou a jinyma nerostnyma bohatstvima, ale zrovna v Korei by bylo dobry, kdyz uz se neco stane, aby uspeli.


30 bře 2013, 14:46
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
ale no tak.. N. Korea je v dost ekonomickych sr**kach..treba sa zviditelnit a naslapnut malinko ekonomiku aby mohli zasa par rokov fungova ako dokonala "cervena" republika..

skus si to porovnat na priklade z realu... vystrelis z luku na niekolko clennu skupinu ludi s gulometmi? asi nie... tych par horko tazko zosrobovanych striel ktore su mozno interkontinentalne by skoncili po par minutach letu zostrelene v oceane.. atomovky su dnes ako karta cierneho petra.. len sa s tym robi bubu ale nikto to nepouzije lebo by sa akurat tak sam odpisal

pozemny utok je uz uplne ina karta... na to ma NK hlavne ludske zdroje.. vystroj je sice zastarala a casto sa hovori ze na tych ich prehliadkach je viac ako polovica veci len atrapa ... no stale su hrozbou...bohuzial pre NK by uz dnes bol bol jednoduzsi pre US a SKoreu... uprimne by to bolo cistym sialenstvom, na druhu stranu, aspon by sa to mohlo konecne po dlhych rokoc cele ukoncit

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


30 bře 2013, 14:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ty vole, člověk se takticky vyhne diskusím na zpravodajskejch serverech a pak najde skoro stejný mrdky tady. Předevšim srovnáváte jablka s hruškama hned na několika různejch úrovních. Korea je něco naprosto, ale skutečně naprosto odlišnýho od Iráku nebo Afghanistánu, jakoli to srovnávat je prostě nesmysl. A potom tohle:

Citace:
jen upozorňuju na podceňování ze strany USA...posílat nad Jižní Koreu B2ky ? jak můžou vědět že korejci nekoupily od někoho zbraň která jí sestřelí ? vim že to zní trošku bláznivě,ale fakt mi příde že amíci si zase usmyslely "to dobijem bez problému"...už si někdo po všech těch americkejch "invazí" přeju,aby dostaly od někoho faaaakt hodně naprd*l,aby se uklidnily...


The fuck? Co má posílání bojovejch letadel nad území svýho vojenskýho spojence společnýho s nějakym podceňováním? Ty si fakt asi představuješ, že někde v USA sedí tlustej generál před velkou mapou světa, žere hamburger, chlemtá u toho colu a zařve "dáme jim na prdel, pošlete tam B-2ky", ne? A že jim přeješ, aby dostali od někoho fakt hodně na prdel? Škoda, že nedostali na prdel třeba už v druhej válce, to by byl od všech těch jejich invazí klid a svět by byl krásně růžovej, žejo? Ty vole, že si tohle radši nejdeš psát do diskuse na Novinky, kde tě za to český levičáci s dvojcifernym IQ poplácaj po zádech a já to nebudu muset číst.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 bře 2013, 16:07
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shaker píše:
Byla to reakce na to, ze stingery vyhnaly Sovety z Afghanu, coz neni pravda...
Vzhledem k tomu, jakou technologii disponuje USA, tak myslim, ze KLDR maji zmapovanou dost dobre na to, aby vedeli proti cemu stoji a jestli ne, tak jsou to blazni. A co se jejich invazi tyka, tak nevim co vsechno stoji za tema do Iraku, Afghanistanu a dalsich zemi s ropou a jinyma nerostnyma bohatstvima, ale zrovna v Korei by bylo dobry, kdyz uz se neco stane, aby uspeli.


opět musim uvést na pravou míru,že sem nenapsal že by stingery vyhnaly rusy z afganistánu...napsal sem,že byli překvapeni,a dost jim to přispělo na ztrátách co se techniky a životů týče...s korejou souhlasim,hladomor atd je věc jedna,věc druhá je,co bude ( a teď moje nejmíň oblíbené slovo ) když ( co kdyby ) byla válka,a amíci "vyhrály" změní se to pak k lepšímu ? doufejme že ano...
pánové rozhodně se tu nechci hádat ( ikdyž to tu má pár lidí v oblibě ) a navzájem se urážet,jen sem napsal muj názor :wink:
já sem jasně proti komunistickému režimu,a všemu tomu co se v koreji děje....hladomor,koncentráky,atd atd
jen mě bohužel na tom všem zaráží neustálá americká do nebe volající ( troufnu si říct ) namyšlenost.toť vše...přeji vám pohodový zbytek sobotního odpoledne

od toho totiž diskuze je griffe ;)
aneb co nám říká naše drahá tetička Wiki ?
Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat)[1] je věcný rozhovor několika osob nad určitým tématem, jehož cílem není rozhodovat, nýbrž věc pečlivě rozebrat z různých stránek, shromáždit argumenty a případně připravit půdu pro racionální rozhodnutí. Pravidla českého pravopisu připouští i variantu diskuze,[2] avšak za slohově neutrální považují diskusi.[3]

Diskuse od účastníků vyžaduje:
věcnost: věnovat se tématu a argumentovat, nikoli napadat nebo překřikovat,
otevřenost: nevylučovat nikoho, kdo může k danému tématu přispět;
poctivost: podstatné informace nesmějí účastníci zatajovat nebo tvrdit něco, čemu sami nevěří;
trpělivost: pochopení argumentů druhého může vyžadovat čas;
zdvořilost, která vyjadřuje společný zájem všech na každé věcné informaci.

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


30 bře 2013, 16:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Je mi líto, ale nesmyslný antiamerický výkřiky mají s věcnou diskusí velmi málo společného.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 bře 2013, 17:35
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Pořád jsem radši, když USA je světovej policajt, než kdyby to měli být třeba Rusové...

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


30 bře 2013, 20:06
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nychrom píše:
Pořád jsem radši, když USA je světovej policajt, než kdyby to měli být třeba Rusové...


USA není určitě „světovej policajt“ pouze jdou tam, kde si určití lidé stojící na pozadí namastí kapsu…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


30 bře 2013, 20:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
koldda píše:
Nychrom píše:
Pořád jsem radši, když USA je světovej policajt, než kdyby to měli být třeba Rusové...


USA není určitě „světovej policajt“ pouze jdou tam, kde si určití lidé stojící na pozadí namastí kapsu…

No a co má bejt? vadí to nečemu?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 bře 2013, 20:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
koldda píše:
Nychrom píše:
Pořád jsem radši, když USA je světovej policajt, než kdyby to měli být třeba Rusové...


USA není určitě „světovej policajt“ pouze jdou tam, kde si určití lidé stojící na pozadí namastí kapsu…


ty mit moznost a prostredky, tak bys to neudelal? ;)


30 bře 2013, 20:23
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes102 píše:
No a co má bejt? vadí to nečemu?


Řeknu to takhle, mělo by to vadit i tobě, protože honba za penězi a mocí téhle té skupiny lidí se přímo i nepřímo dotýká nás všech, ať se jedná o naše zdraví či finanční situaci…

No a k sev. Koreji, KLDR je snad jediná výjimka, kde by po zásahu USA došlo k výraznému zlepšení, na druhou stranu silně pochybuju, že USA sami od sebe vlítnou do KLDR, není tam pro ně nic zajímavého (alespoň já o ničem nevím), spíš by musely napadnou jižní Koreu, aby amíci zaútočili…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


30 bře 2013, 20:38
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2012, 16:53
Příspěvky: 141
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hele lidi kteri si v pozadi mastej kapsu vzdycky byli a s nejvetsi pravdepodobnosti vzdycky budou, s tim nic neudelas a ze se nas to dotyka, to asi jo stejne jako dalsich milion veci

_________________
sniper

mb-04 ,pruzina M160, AS pro upgrade


30 bře 2013, 22:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
koldda píše:
reyes102 píše:
No a co má bejt? vadí to nečemu?


Řeknu to takhle, mělo by to vadit i tobě, protože honba za penězi a mocí téhle té skupiny lidí se přímo i nepřímo dotýká nás všech, ať se jedná o naše zdraví či finanční situaci…

No a k sev. Koreji, KLDR je snad jediná výjimka, kde by po zásahu USA došlo k výraznému zlepšení, na druhou stranu silně pochybuju, že USA sami od sebe vlítnou do KLDR, není tam pro ně nic zajímavého (alespoň já o ničem nevím), spíš by musely napadnou jižní Koreu, aby amíci zaútočili…


Well, proč by mi to mělo vadit, když výsledky jsou pro mě a mojí zemi veskrze pozitivní? Je úplně jedno, proč to ve skutečnosti dělaj...prospěje to jim, prospěje to nám, tak kde je problém?

Jinak pohled, že USA intervenujou jenom tam, kde je pro ně "něco zajímavýho" je hodně omezenej a víceméně špatnej. Respektive teda záleží na tom, jak definuješ "něco zajímavýho", ale ten všeobecnej názor, že jdou po ropě (případně přírodních zdrojích obecně), je naprostá zhovadilost. To kdo prohlásí, ten akorát ukazuje, že o problematice ví vesrkze kulový a jenom plácá a papouškuje.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


30 bře 2013, 22:34
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Pokud jsem tě dobře pochopil Griffe, tak říkáš že USA nejdou do Iráku a Afghánu jen kvůli ropy ? (odbočil jsem sice o původního tématu ale co už)

Podle mě má USA dostatek technologie a prostředků na to, aby to tam během 1-2 let vystříleli ne ?
Pro mě je ta potřeba dovážet ropu a jiné věci z těch území jediný důvod, proč tam ještě vůbec USA je, a proč už se to tam táhne tak dlouho.


Jinak co se týče ty S. Korei, nikdy nevíme, možná někdy odkoupila od někoho něco, co dokáže opravdu napáchat škody, a teď se vytahují, aby to mohli použít. Já vím je to blbost, ale berme v potas to, že Korea možná má v záloze něco, o čem svět neví.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


30 bře 2013, 22:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Čeští levičáci s dvouciferným IQ...Všude v civilizovaném světě se občané, pokud se hrabou do politiky, dělí na pravici a levici, a je to naprosto legitimní. Pouze u nás je slovo levičák nadávka, přisuzuje se jim nízká inteligence, lenost, neschopnost atd. Pravda, je mezi nimi nemálo hovad, ale to platí i o pravičácích, kteří - ti hlasitější z nich - jsou navíc arogantní a namistrovaní frajírci a snobi. Já osobně kašlu na levé i pravé, jedu si svojí lajnu, ale nesnáším, když se někdo povyšuje nad jiné jenom proto, že on je prostě ten skvělej a nejinteligentnější pravičák s tou jedinou pravdou...


30 bře 2013, 22:48
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
55veny: Naprostý souhlas

Jeryk: V Afghanistánu sice je projekt plynovodu ve výstavbě, ale ta válka tam neni kvůli tomuhle.
Byla to reakce na 11/9/2001 a cílem bylo zlikvidování teroristických buňěk a táborů, které operovali z té země. To, že se z toho stala nynější situace je věcí různých okolností, které se přihodili.


30 bře 2013, 23:11
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jj, nemyslel jsem že je tam ta válka kvůli ropě, ale že ji tam podle mě USA kvůli té ropě tak prodlužuje.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


30 bře 2013, 23:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Je mi líto, ale nesmyslný antiamerický výkřiky mají s věcnou diskusí velmi málo společného.


rozhodně to Griffe prosim neber jako že bych byl antiameričan....naopak.přiznávám se a zároveň omlouvám,že sem mohl něco napsat jinak,fakt to neber zle

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


31 bře 2013, 00:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jeryk píše:
Pokud jsem tě dobře pochopil Griffe, tak říkáš že USA nejdou do Iráku a Afghánu jen kvůli ropy ? (odbočil jsem sice o původního tématu ale co už)

Podle mě má USA dostatek technologie a prostředků na to, aby to tam během 1-2 let vystříleli ne ?
Pro mě je ta potřeba dovážet ropu a jiné věci z těch území jediný důvod, proč tam ještě vůbec USA je, a proč už se to tam táhne tak dlouho.


Jinak co se týče ty S. Korei, nikdy nevíme, možná někdy odkoupila od někoho něco, co dokáže opravdu napáchat škody, a teď se vytahují, aby to mohli použít. Já vím je to blbost, ale berme v potas to, že Korea možná má v záloze něco, o čem svět neví.


Říkám, a neříkám to jen já, to je samozřejmej fakt a ví to každej, kdo tejhle problematice skutečně alespoň trochu rozumí. Když pomineme to, že ze všech zemí, kde USA od druhý války válčily, je ropa vlastně akorát v tom blbym Iráku, tak ropa jako důvod války je absolutní nesmysl. Je úplně jedno, kdo je v tej zemi u vlády nebo kdo jí zrovna obsadil, na obchodě s ropou to nic nemění - někdo jí tam těží, tomu někomu se za tu ropu platí tržní cena a tak to prostě je. Jediná změna je, že ta tržní cena se docela razantně zvedne, takže "válčit kvůli ropě" by bylo dosti kontraproduktivní. Nebo sis doteď představoval, že to tam jako obsadili, dovezli si velký cisterny s nápisem JŮ ES ÁRMY, natankovali do nich Iráckou ropu a odvezli si jí zadarmo? To je samozřejmě absolutní nesmysl. A to samý platí víceméně pro jakýkoli jiný nerostný bohatství.

A že maj dostatek technologie a prostředků na to, aby to tam do dvou let vystříleli? Well, kdyby to tam chtěli skutečně doslova vystřílet, tak ano. Jenže oni to tam nechtěj a nemůžou vystřílet žejo, oni by se potřebovali zbavit povstalců a přitom co nejmíň ublížit civilnímu obyvatelstvu, infrastruktuře a tej zemi obecně, což už je podstatně těžší. V boji proti lidem, kterejm nemáš co vzít, který jsou narozdíl od tebe místní a který nerozeznáš od obyčejnýho civila, dokud nevytahnou samopal nebo bombu (obrazně řečeno) tě technologie ani jakýkoli jiný prostředky nezachrání. Na to potřebuješ předevšim obrovskou hromadu lidí, abys tu zemi skutečně mohl kontrolovat a centimetr po centimetru prohledat a předevšim maximální podporu toho skutečně civilního obyvatelstva - a Amíci nemají ani jedno.

Ohledně KLDR - oni by v případě války samozřejmě napáchali obrovský škody, což je jeden z hlavních důvodů, proč se nikomu nechce je preventivně vymazat z mapy, žejo. Případná válka je pro ně absolutně nevyhratelná, o tom není pochyb, ale než by skončili zadupaný do země, tak by zvládli v Jižní Koreji (a možná i Japonsku nebo jinde) napáchat obrovský škody na životech a majetku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


31 bře 2013, 01:10
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz