Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 934 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Další
 Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
No ono je to asi fakt o tom podkladu a pak u těch autolaků dost o stěstí. Co jsme třeba stříkali autolakem na bílo jednu tanaku, tak to mi i přes pitomou konzistenci toho spreje přišlo hodně odolný, až skoro nezničitelný (myšleno mechanicky, aceton to sundal jedním pohybem). Krylon snese hodně, ale třeba na hladký lakovaný kose drží hůř a dost se obouchává, tam by se dost vyplatilo vzít to jemnim smirkem.

Neříkám že Krylon je špatnej, to ani náhodou, jen že to není žádnej hi-end. Když občas kouknu na US fora, tak mi to přijde jak nějakej spotřební průměr z drogerie... hold až u nás bude stát sada 5ti odstínů Duracoat v množství na 1-2 zbraně jen 70USD, tak na to budem taky koukat jinak :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 úno 2013, 17:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 píše:
No ono je to asi fakt o tom podkladu a pak u těch autolaků dost o stěstí. Co jsme třeba stříkali autolakem na bílo jednu tanaku, tak to mi i přes pitomou konzistenci toho spreje přišlo hodně odolný


fakt je, ze tanaka ma dost zdrsneny matros toho pazbeni, teda aspon M700 a M24 (u AICS si ted nejsem jisty jak to je), takze tam to bude drzet fakt asi o neco lip.


18 úno 2013, 17:51
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 píše:
No ono je to asi fakt o tom podkladu a pak u těch autolaků dost o stěstí.


to reyes:
Prosim te, ty stříkáš aeg s noxem? Jen jednu věc ale to se ti nesměju, žádný učený z nebe nespadl. Jen že se mi tu nox vysmál...viz předešle !! Tvoje věta "No ono je to asi fakt o tom podkladu a pak u těch autolaků dost o stěstí."

S tím podkladem je to prostě technologický postup jak zaručit maximální soudržnost s povrchem ne fakt! U těch autolaků je to stejné, dodrž technologii a bude to držet. Ale něco za něco, většinou lepší=drahý. Viz Keracota, protože se to vlastně vypaluje je to asi na principu keramiky a to musí něco snést nejen teploty!
A taky píšeš "o štěstí" u autolaků. Takže pokud to vezmu vše kolem a kolem. Je vůbec štěstí, že to na AEG noxovi vůbec drží :-D, má asi v aplikacích nátěrových hmot celekm guláš. Pomsta je sladká.

No nic.

To reyes a vohnout: Borci líbí se mi poslední příspěvky na konci 25 strany. 1-bez nejapných narážek
2-věcné a zkušené pro toto téma

Děkuji moc, budu také něco testovat. Zdar


18 úno 2013, 19:11
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
S tím štěstím jsem to myslel tak že vezmeš dva autolaky od různých výrobců se stejnejma specifikacema a jeden drží líp a druhej hůř.

Na zbraně patří Krylon apod. to jsou barvy dělaný na zbraně a tedy na kovy i plasty. Na žádnej povrch to není ideální, ale to ani nechceš. Dneska většina moderních zbraní má půlku kovovou (a to ještě něco ocel, něco dural), půlku plastovou, nemůžeš na každej kousek zbraně hledat ideální barvu, potřebuješ funkční universál. (něco jinýho je dřevo, tam se bez předchozí úpravy tmelem obejít nedá).

U Noxe to není štěstí že mu to na zbraních drží, když používáš sprej určenej na zbraně, tak štěstí nepotřebuješ. Autolak jsme na kvér dávali asi tak dvakrát, jednou protože bílej Krylon nešel sehnat, podruhé když to byl nástřik jen tak z nudy na rozbitýho kalacha aby byl hnusnej.

Klidně přiznám že naše teoretický znalosti v oblasti nátěrů jsou na úrovni základní školy, s tím nemám problém, ale teorie je k ničemu. Mě zajímá praxe a ta je taková že jsou tu ověřený spreje pro daný použití a nemá smysl nad ničím bádat. A je jich ve stejný cenový víc než jen Krylon, ale ten je nejlepší.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 úno 2013, 19:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 píše:
...a ta je taková že jsou tu ověřený spreje pro daný použití a nemá smysl nad ničím bádat. A je jich ve stejný cenový víc než jen Krylon, ale ten je nejlepší.


Tak určitě, to je právě ten důvod proč na našem trhu není žádný výrobce, jak si řekl, není poptávka aby stálo za to něco vyvíjet.
Tak bral jsem to s nadsázkou, i trocha štěstí je třeba. Jinak od teorie je kousek k praxi. Bez teorie by nebylo co praktickovat a bez praktických zkušenností není rozvpj dalších teorií. (vejce a slepice??? :-D)

No ale jistě, zkušennosti druhých jsou lepší než vomšelý teorie. A to je to....rád bych tu nabral trochu zkušenností druhých aby něco nevysmahnul na AEG a pak to nemohl dostat dolů protože to stojí za prd nebo naopak, sleze mi jen co se na to podívám.

Díky zatím


18 úno 2013, 20:14
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
zaujímavé čítanie , akurát dnes mi prišli spreje MTN 94 ( odtieň "Maya Verde" hnedá a "Verde Comarca" zelená + Belton "Camouflage" olivová) kedže na Cibenopk-ových fotkách vyzerajú celkom fajn+ bol ochotný mi poskytnúť ďalšie foto. Navyše som si mohol niektoré odtiene pozrieť naživo u kamaráta.

Tie čo som objendával zo vzorkovníka na stránke sa ako inak mierne líšia , ale stým som nejako počítal :D.

Zatiaľ som spravil pokusný nástrek všetkých farieb a nechám to 3-4 dni schnúť nech viem s čím môžem počítať než to dám na zbrane.

Ale vzhľadom nato že ma 3 spreje a pošta stály toľko čo 1 Krylon tak na skúšku to stojí. Aj keby som ich nakoniec mal použíť na niečo úplne iné.

Za pár dní dám poznatky ako to vyzerá.

_________________
Strelec bez zbrane :)


18 úno 2013, 20:16
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
martyx píše:
Nevím proč by měl být náštřik MTN94kou na prd. Svítit to bude tak moc jako kdo bude citlivý na barvy.....kamufláž je o tom jak dokážeš splynout s prostředím a oklamat zrak, ne o tom jakou značku si použil....ono totiž v zimě použít bílou pásku také nemusí být někomu košér jako tobě MTN....


Protože jsem to třeba zkoušel dva roky?

Nemluvím o svítivosti barev, ale svítivosti slunka, který se od toho lesklýho laku odrazí přes celej les světlocitlivýmu průzkumákovi přímo do obličeje :twisted: což se ti u Krylonu (kterej je od výroby matnej jak písek) nikdy nestane. "Lepší než drátem do oka" nesnáším, protože nejsem tak bohatej, abych si kupoval levný věci, který budou lepší, jak drát do oka... :roll: a říkaj to jen šmudlové, co by si tím drátem zasloužili.

Jinak zbytek tvýho příspěvku ok, až na to, že jsem se nikomu nevysmál, jen jsem nepochopil, jestli jen teoretizuješ, nebo už jsi takhle třeba nějakej kvér stříkl.

Jinak MTN/Molotow jsem na kvéru samozřejmě zkoušel a odolnost to mělo dobrou, jen to prostě byly blbý barvy (asi by to chtělo zkoušet vzorník) a lesklo se to i po třech vrstvách matnýho laku 3x víc, než jedna vrstva Krylonu, u kterýho jsem si prostě po prvním použití řekl "tohle kua chci a už nikdy nechci nic jinýho". Ale samozřejmě, teoretizovat jde, viz třeba Larsontactical, kterej takhle laky zapíká pro tuším SEALS (ale kdo ví, že jo) a další žabáky, kteří to máchaj v slaný vodě a tam je ta odolnost důležitá.
A cena je 500USD za pušku a když to chce člověk i se zásobníkem, připlatí dalších 50 a to se vyplatí :)

Jo a tuzemská alternativa Krylonu není potřeba od tý doby, co u nás jde Krylon normálně koupit za celkem slušnou cenu. Podporovat českou výrobu, která stojí za prd, nehodlám (viz zipy, plasty, látky, barvy, boty atd. :lol: ).

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


18 úno 2013, 20:54
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
nox píše:
Protože jsem to třeba zkoušel dva roky?

No ale tohle kdybys napsal hned, že máš praxi v tom či onom aj si to zažil v akci a prostě krylon vyšel nejlíp, ok, beru ani bych nepíp, než špekulovat zda jsem teoretizoval nebo ne.
Mám něco málo zkušenností s barvami,... ale ne s oborem zabívající se právě tímhle.
U mě dobrý ;-).
Zatím


18 úno 2013, 21:35
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Tairo píše:
zaujímavé čítanie , akurát dnes mi prišli spreje MTN 94 ( odtieň "Maya Verde" hnedá a "Verde Comarca" zelená + Belton "Camouflage" olivová) kedže na Cibenopk-ových fotkách vyzerajú celkom fajn+ bol ochotný mi poskytnúť ďalšie foto. Navyše som si mohol niektoré odtiene pozrieť naživo u kamaráta.

Za pár dní dám poznatky ako to vyzerá.


Zdar Tairo, jak si dopadl s tím nástřikem? Máš i foto? Už se těším až dáš info. Budeš moc otestovat jak to drží jak na kovu tak na plastu a jaký byl postup? Zda si ošetřoval základovkama (primer) na plast či kov?

Jsem fakticky zvědav jak to dopadne. Nezapomeň.


20 úno 2013, 13:40
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Zatiaľ som spravil len testovací nástrek na kus hliníkového plechu čiže bez nejakého odmasťovania a podobne , šlo mi hlavne o to ako bude samotná farba vyzerať po vytvrdnuťí , zatiaľ sú to 2 dni po nastriekaní a stále sú trochu lesklé. Uvydíme ešte do víkendu ako to bude , ale zrejme siahnem po Krylone kedže to chcem mať poriadne.

_________________
Strelec bez zbrane :)


20 úno 2013, 22:29
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 29 kvě 2012, 08:14
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Tairo píše:
Zatiaľ som spravil len testovací nástrek na kus hliníkového plechu čiže bez nejakého odmasťovania a podobne , šlo mi hlavne o to ako bude samotná farba vyzerať po vytvrdnuťí , zatiaľ sú to 2 dni po nastriekaní a stále sú trochu lesklé. Uvydíme ešte do víkendu ako to bude , ale zrejme siahnem po Krylone kedže to chcem mať poriadne.


Caw, díkes, hele leskne se i ten kamuflážní Belton? Díky


21 úno 2013, 06:57
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Tairo píše:
zatiaľ sú to 2 dni po nastriekaní a stále sú trochu lesklé. Uvydíme ešte do víkendu ako to bude ,

to už se nezmění...

_________________
http://www.Sniperblog.cz


21 úno 2013, 06:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
oba značky su natom cca narovnako

_________________
Strelec bez zbrane :)


21 úno 2013, 07:17
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 19 čer 2012, 09:45
Příspěvky: 79
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Tiež som si zaobstaral tie MTN 94, nečakal som od toho zázrak a ani som sa ho nedočkal, za tú cenu ale dostanete celkom solídny matný sprej. Síce sa mi zdalo ,že tryska mala slabý tlak ale striekať to striekalo. Čo sa lesklosti týka, neni to Krylon, ten je s lesklosťou niekde inde, tieto MTN sa stále trochu lesknú ale neni to také strašné. Ale kto chce kvalitku, výborné nanášanie a rýchle zasychanie, siahne po Krylone za ktorý si ale trošku priplatí no.

_________________
SR 416 - SP130 guarder-152m/s , 22bbs/s


27 úno 2013, 16:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Můžu se zeptat kolik jsi za ně dal? (myslím za všechny dohromady na jeden kvér). Jestli je cena 150kč za plechovku a na kvér dáš čtyři barvy, tak seš na 600kč (nebo na několika eurech prostě). A za 600kč bych ti to Krylonem stříkl ani bys nemrkl :lol: ale když lidi prostě musej šetřit.

PS: kdyžtak nahoď fotku, ať tu nejsou furt jen písmenka

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 úno 2013, 17:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Jedna fajnovka v poctivý ráži
Obrázek
http://www.puskar.cz/prestashop/cs/marz ... er-99.html

_________________
http://www.Sniperblog.cz


07 bře 2013, 19:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyesy za tenhle nástřik tě uznávam ;) opravdu pěkná práce ;)

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


07 bře 2013, 22:47
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Díky, ale já jsem jen vybral barvy, třepal plechovky a pak jsem si za to lehnul, je to Noxova práce :wink:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 bře 2013, 07:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 píše:
Díky, ale já jsem jen vybral barvy, třepal plechovky a pak jsem si za to lehnul, je to Noxova práce :wink:

Kucí to vlastníte nebo to bylo jen na stříkačku? Podle závěru to je .50 ne? Jinak práce super.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 bře 2013, 12:07
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Bohužel nevlastníme, ale třeba jednou až budem velcí tak si taky koupíme takhle veliký zbraně. :lol: A je to padesátka, docela macek. Vyrábí se to pak i v jinejch rážích, třeba v .308 to vypadalo taky na slušnou pušku, zvlášť když na to pasujou všechny dopňky z AR15.

Jinak jak už jsme byli v tom, tak se rovnou udělala i jedna osmapadina do lesa. Sice nástřiků přes trávu už jsme dělali víc a mě osobně to moc nebere, ale tahle myslím že se Noxovi dost povedla.
Obrázek

A do třetice všeho dobrýho jsem si dneska nastříkal i moju kosu, jen tak jednoduše zelenočerně, ale nejde mi to vyfotit (černá vypadá jak fialová) :-(. Takže tu ukážu až za týden.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 bře 2013, 12:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 no já oní uvažoval taky v .50 ale životnost hlavně mi odradila.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 bře 2013, 19:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Jo tak o tom já zas tolik nevim. Co mi říkal ten puškař tak to nebylo vymejšlený jako puška na super přesnou střelbu na nejdelší vzdálenosti, ale hlavně jako hračka pro zábavu a ten padesátkovej pocit což si myslím že vzhledem k nízký ceně je asi tak trochu jasný.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 bře 2013, 20:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
reyes102 píše:
Jo tak o tom já zas tolik nevim. Co mi říkal ten puškař tak to nebylo vymejšlený jako puška na super přesnou střelbu na nejdelší vzdálenosti, ale hlavně jako hračka pro zábavu a ten padesátkovej pocit což si myslím že vzhledem k nízký ceně je asi tak trochu jasný.

JAko v .308 to je super ale za tu cenu jsou kvalitní remingtony to stejné platí i pro .338 ikdyž tam je to cenově příznivější. Ono životnost hlavně M82 je 1000 výstřelů.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


08 bře 2013, 20:08
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Aby kovářova kobyla nechodila bosa... jednoduchej nástřik k českejm maskáčům a záměrně tak trochu konzervativní volba barev :wink:
Obrázek

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 bře 2013, 19:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
tohle se mi hodne libi. rekl bych docela hodne dobre namichane barvy :)


17 bře 2013, 20:36
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Díky, taky se mi to líbí. Dlouho jsem přemýšlel čím si kosu stříknu a pak Nox navrhl že bude dobrá kombinace olivy a černý tímhle stylem. Přidal jsem trochu sytě zelený aby to bylo barevnější než toto:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =536%2C800 a myslím že to sedlo dobře. Z dálky to má hodně podobnej odstín jak bundy od Snugpaku :)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 bře 2013, 20:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
parádní práce ;) ...hele jen mam dotaz reyesy jak je to se stříkáním zbraní do kamufláže u ostrých nedělaj s tím policajti nějaký problémy že to je stříknutý třeba při prodlužování zbrojáku kdy předkládáš všechny zbraně ke kontrole ? ...

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


17 bře 2013, 21:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
To nevím :lol: :lol: , ale mělo by to být jedno. Zákon to neřeší, takže buď můžou mít blbý kecy, nebo můžou závidět. Znám ale dost lidí co mají namaskovanej kvér dýl než 5 let a asi problémy na PČR neměli.
Problém by mohl být kdyby nešlo přečíst číslo a typ zbraně, což zrovna u CZ858 je blbě umístěný. Ale Krylon (zde konkrétně ve třech vrstvách) to nezakreje tak aby to nešlo přečíst, případně špendlíkem obtáhneš co je potřeba aby byl klid. Pro zajímavost u mě skutečně nešlo těsně po nástřiku vůbec nic přečíst, ale po týdnu až si barva odpočinula to přečíst jde.
Pokud by si někdo stříkl číslo zbraně autolakem, tak to možná bude mít zajímavější :|

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 bře 2013, 21:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
Mám přestríkaný dvě odstřelovačky a problém nikdy nebyl. Jen jak už psal reyes102 nesmý být nečitelné číslo.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


17 bře 2013, 21:29
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: Kamuflážní a jiné barevné nástřiky zbraní
dik chlapi chtěl sem se jen ujistit ;)

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


17 bře 2013, 22:12
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 934 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz