Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:32




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 295 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 Omezení úsťovek? 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
tomcat píše:
Dále mě mrzí že nikdo nereagoval na rozlišení běžných pušek (ty by nechal do 130 m/s) a podrpůrných zbraní družstva... viz upravené augy, hk. 416, upravené M16 i při zachování full auto, ale jen jedna do týmu nebo na cca. 10 lidí. to je možné vymáhat a podle mě by to líp odráželo realitu i při zachování zvýšení bezpočnosti.


podle me aug s vestavenou optikou a aug s optikou 6-24x56 bude mit porad stejny dostrel ne? stejne tak M16 s pevnyma miridlama a M16 s optikou.

jestli resis upravy jako tezka hlaven (nebo delsi hlaven u auga), kolik ti u ostre prida dostrelu? nejsem teda nejaky expert na balistiku, ale myslim ze rozdily nejsou temer zadne. videl bych to asi jako v softu rozdil mezi zakladni cinskou hlavni a KM head. navic uz takhle by vzniklo moc skupin zbrani a kazdy kdo by chtel strilet silneji a dale by proste shodil kolimator a hodil optiku. cim vice vymysleni tim vice problemu. tohle jsou veci ktere musi byt jednoduche a ne slozite, at se pak organizator nedohaduje jestli kolimator ACOG a optika ACOG je to stejne protoze to stejne vypada, nebo jestli pusku s ACOGem lze brat jako podpurnou zbran nebo jako obycejnou pechotni zbran. myslim ze monty to rozepsal dobre a nema smysl to vice resit.

my jsme v tymu taky pouzivali prevazne tlacaky. kdyz jdes na kropirnu tak je tvuj problem ze mas tlacaky a musis prebijet. ale kdyz ty chces organizovat akci, tak te kazdy posle do kopru, protoze kdyz pouziva tocaky, nebude si kvuli tvoji akci kupovat tlacaky.


14 led 2013, 22:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
tomcat píše:
Dále mě mrzí že nikdo nereagoval na rozlišení běžných pušek (ty by nechal do 130 m/s) a podrpůrných zbraní družstva... viz upravené augy, hk. 416, upravené M16 i při zachování full auto, ale jen jedna do týmu nebo na cca. 10 lidí. to je možné vymáhat a podle mě by to líp odráželo realitu i při zachování zvýšení bezpočnosti.


Tohle je kravina, jak z čistě praktickýho hlediska (spousta hádek a nejasností ohledně toho, kdo to může mít a kdo ne, jestli už je těch kvérů moc nebo málo...), tak z hlediska realismu...odkdy se "upravené" (jak upravené?) AUGy, HK416 nebo M16 používají jako snarpshooterský zbraně?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 led 2013, 23:30
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Asi tak smysluplný dělení je podle úsťovky, podle ničeho jinýho to ještě nemá smysl, sice by to bylo krásný, kdyby sniperky stříleli 3× dál s mnohem větší přesností, a kulomet měl 5×tolik nábojů jako puška, ale tohle je jen airsoft...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


15 led 2013, 07:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
vanhouten píše:
Monty píše:
S úsťovkou jsem to vzal takle
M4,AK,Fal a jiné 120-130 ms
M249, RPK, PK a jiné 120-140 ms
Odstřelovačky AEG 120-150 ms
Odstřelovačky pákové 120- 180ms
záložky 110ms
Do baráku pro automaty 110ms


jo tohle rozvrzeni se mi libi.


Je to dobré, ale s tím barákem bych byl osobně do 120m/s. Hned z několika důvodů. První je ten, že né každý má záložní pistoli, druhý opět ten, že to pak působí dojmem jedné zbraně do budov a druhé do lesa. Přitom v praxi jedu na akci s jednou zbraní a úplně nevím co mě třeba čeká. Kolik prostorů má velké lesy a pak pár osamnělých budov.

edit.: v praxi na akci pobíhám s jednou zbraní, ale s sebou jich samosebou beru více :-D

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 led 2013, 09:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
je pravda ze i 120 m/s se da prezit, ale na druhou stranu i tech 120 ms dokaze na blizku z udelat z xichtu maderu. ja jsem tak omylem znamemu rozmasiroval xicht, kdyz jsem strilel z baraku ven z okna, on byl venku skrceny a zvedl se aby nakouknul dovnitr presne ve chvili, kdy jsem pustil davku. vysledek bylo 6 stehu na rtech a deravy nos a vystrelil jsem max 3-5 kulicek. stejne tak jsem frajerovi tlacil kulicku z usniho boltce - cm028 2. generace.

ono se to nezda, ale na ty blizke strety v budove je i tech 120 celkem dost. budov jsem se nahral opravdu hodne - at uz baraku kde mistnosti mely max 5x5 metru, tak i ve velkych halach a uplne bohate staci M100 brko. to ze nekdo netaha zalozku, je vicemene problem dotycneho. prave z duvodu bezpecnosti by zalozka na blizko mela byt samozrejmost. kdyz jsem behal s tanakou, tak jsem u sebe vzdy tahal zalozni AEG kde jsem mel M110 brko, kterou jsem pouzival v lese + MK23 na baraky.


15 led 2013, 10:13
Profil ICQ
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Jo jo taky bych ty baraky dal klido do stovky ... fakt to staci a idelane pouzival 0.2g only ... a vzit si zalozku snad neni pro nikoho takej problem ... i dyby manualku, jak us sem psal ... to je zalezitost par stovek, pripadne aep

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


15 led 2013, 10:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Griffon píše:
tomcat píše:
Dále mě mrzí že nikdo nereagoval na rozlišení běžných pušek (ty by nechal do 130 m/s) a podrpůrných zbraní družstva... viz upravené augy, hk. 416, upravené M16 i při zachování full auto, ale jen jedna do týmu nebo na cca. 10 lidí. to je možné vymáhat a podle mě by to líp odráželo realitu i při zachování zvýšení bezpočnosti.


Tohle je kravina, jak z čistě praktickýho hlediska (spousta hádek a nejasností ohledně toho, kdo to může mít a kdo ne, jestli už je těch kvérů moc nebo málo...), tak z hlediska realismu...odkdy se "upravené" (jak upravené?) AUGy, HK416 nebo M16 používají jako snarpshooterský zbraně?


Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.


15 led 2013, 12:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Generál major
Generál major
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2009, 10:40
Příspěvky: 1961
Bydliště: Horažďovice / Sušice / Plzeň / Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
170 je na dmr fakt moc, jako max bych videl 160

_________________
No stress, be EPeS ...

2RIFLES, G Coy (07-13) / 1RGJ, B Coy (93-07)

L85A2 (RIS - GG 2,6J, UGL - Army 2,6J, RIS - GBB WE 4J)
L110A2 (AK 2,6J)
L119A1 (GBB WE 2,2J)
L1A1 (STAR 2,6J)
L128A1 (GFC 0.8J)

Podporuje ligu plynařů!


15 led 2013, 13:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Chlup píše:
Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.

Dle wiki má tohle v reálu nižší úsťovku než klasická M16 :roll: ... nikdo ti nezakazuje si to postavit, dát na to optiku, ale proč tomu hned cpát pružinu jak odstřelovačce? To pak veškerý snažení ztrácí význam.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 led 2013, 13:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Chlup píše:
Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.


a jsme zase u toho. Vezmu M16, nahoru hodim krutoprisnou optiku 6-24x56, na rail dopredu harrisku a hlasam okolo sebe "mam DMR". potom nabodnu tocak a na prvniho frajera, ktereho potkam vysypu 200 kuli. uplne presne takhle by ten scenar vypadal. a proc? protoze u utocne pusky muzu mit jen 130 a u DMR 170, tak by vsichni na svoje AKcka, M16ky, augy a G36C nahazeli optiky jen proto aby mohli mit DMR.


15 led 2013, 13:49
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
vanhouten píše:
je pravda ze i 120 m/s se da prezit, ale na druhou stranu i tech 120 ms dokaze na blizku z udelat z xichtu maderu. ja jsem tak omylem znamemu rozmasiroval xicht, kdyz jsem strilel z baraku ven z okna, on byl venku skrceny a zvedl se aby nakouknul dovnitr presne ve chvili, kdy jsem pustil davku. vysledek bylo 6 stehu na rtech a deravy nos a vystrelil jsem max 3-5 kulicek. stejne tak jsem frajerovi tlacil kulicku z usniho boltce - cm028 2. generace.

ono se to nezda, ale na ty blizke strety v budove je i tech 120 celkem dost. budov jsem se nahral opravdu hodne - at uz baraku kde mistnosti mely max 5x5 metru, tak i ve velkych halach a uplne bohate staci M100 brko. to ze nekdo netaha zalozku, je vicemene problem dotycneho. prave z duvodu bezpecnosti by zalozka na blizko mela byt samozrejmost. kdyz jsem behal s tanakou, tak jsem u sebe vzdy tahal zalozni AEG kde jsem mel M110 brko, kterou jsem pouzival v lese + MK23 na baraky.


To ano. V tom případě pak tedy nedávat v budově 110 ale 100 a tím se to vyřeší. Hold to bude znamenat tahání záložek pro všechny, což není nic špatného a minimálně manuálku či AEP si koupí každý.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 led 2013, 13:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
vanhouten píše:
Chlup píše:
Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.


a jsme zase u toho. Vezmu M16, nahoru hodim krutoprisnou optiku 6-24x56, na rail dopredu harrisku a hlasam okolo sebe "mam DMR". potom nabodnu tocak a na prvniho frajera, ktereho potkam vysypu 200 kuli. uplne presne takhle by ten scenar vypadal. a proc? protoze u utocne pusky muzu mit jen 130 a u DMR 170, tak by vsichni na svoje AKcka, M16ky, augy a G36C nahazeli optiky jen proto aby mohli mit DMR.


No a pak my, co máme kilometrové rozměrné pušky, s optikou, s pár ranama v zásobníku se s těmihle lidmi střílíme a divíme se, že nemáme čas ani zamířit, jak okolo nás sněží a přitom potřebujeme jen vteřinku či dvě na zamíření a jeden přesný výstřel :-D

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 led 2013, 13:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
vanhouten píše:
Chlup píše:
Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.


a jsme zase u toho. Vezmu M16, nahoru hodim krutoprisnou optiku 6-24x56, na rail dopredu harrisku a hlasam okolo sebe "mam DMR". potom nabodnu tocak a na prvniho frajera, ktereho potkam vysypu 200 kuli. uplne presne takhle by ten scenar vypadal. a proc? protoze u utocne pusky muzu mit jen 130 a u DMR 170, tak by vsichni na svoje AKcka, M16ky, augy a G36C nahazeli optiky jen proto aby mohli mit DMR.


No. Já mluvím o SAM-R. Ne o M16. To je rozdíl. Co ti na to říct. Přesně takovouhle zbraň mám (teda bohužel má M5 předpažbí a ne to KA free float, ale to protože jsou v redwolfu kokoti). Střílím jen semi. Mám do ní krátký tlačáky... Tohle neni o zbrani, ale o lidech. Tak bude maximální úsťovka pro DMR 160 a za DMR bude považovaná zbraň, která je i v reálu DMR. Je to jen můj názor, který vychází ze zkušeností a z toho prostředí kde nejčastěji hraju. Pokud se řekne max 150 m/s, tak budu smutný, ale přizpůsobím se.


15 led 2013, 14:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Kdo chce spřílet přesně tak do toho dá prachy, a má třeba M16 bude tam mít 130 m/s, a už je jen na něm, jestli vystřelí jednu ránu aniž by o něm někdo věděl, nebo se bude hrdě hlásit s pozicí nepříteli, kterej uvidí řadu kuliček... Jinak na velkejch akcí by záložka měla bejt naprostá samozřejmost, i já jako že sem do toho nechtěl vrážet moc peněz, tak jedna z prvních dalších věcí co jsem si koupil byla záložka.

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


15 led 2013, 14:24
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
reyes102 píše:
Chlup píše:
Od té doby co si mariňáci nechali postavit SAM-R...
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Sta ... sman_Rifle

Přikláněl bych se aby DMR měli limit 160 nebo 170 m/s.

Dle wiki má tohle v reálu nižší úsťovku než klasická M16 :roll: ... nikdo ti nezakazuje si to postavit, dát na to optiku, ale proč tomu hned cpát pružinu jak odstřelovačce? To pak veškerý snažení ztrácí význam.


Ale jako DMR to používaj. Moje SAM-R má výkon kousek pod 170 m/s (150 pružina). V tom prostředí kde hraju je to nad útočnými AEG, ale pořád pod snipery. Nicméně obecně vzato je těch 170 moc blízko toho limitu pro snipery.

Pokud bych měl útočnou pušku se 130 m/s a 0.28 g municí, tak výsledná úsťovka bude přibližně 110 m/s.
Pokud bych měl DMR se 160 m/s a 0.40 g municí, tak výsledná úsťovka bude přibližně 120 m/s.

Rozdíl 10 m/s za vteřinu není už tak markantní. DMR tu získává přesnost a útočná puška kadenci, ale oběma to lítá přibližně stejně rychle. V tuhle chvíli mi přijdou tyto zbraně vyrovnané, jen má každá jiné použití.

No ale teď už řešíme rozdíl 10ti metrů za vteřinu. Já klidně schroupnu i těch 150 u DMR, ale je problém, že na tuhle úsťovku skoro není použitelná munice. 0.30 je lehké a 0.36 je zelené...


15 led 2013, 14:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Já jsem přesně čekal, kdo na mě vytáhne SAM-R :D Každopádně SAM-R je v reálu pokud vim rovněž pouze poloautomatickej kvér. Já bych rozdělení prostě viděl podle možnosti pálit dávkou - cokoli může pálit dávkou, spadá do kategorie klasickejch pušek s nižší maximální úsťovkou a nazdar. Naopak pokud budeš mít M4ku s vyřazenou dávkou a optikou, ať je to klidně sharpshooterskej kvér a má to vyšší úsťovku. Neni to stoprocentně reálný, ale v airsoftovym prostředí rozumný. Sice i na semi se dá docela kropit, ale určitě člověk nevysype celej zásobník na jednu "dávku" a taky nutnost mít dávku pevně vyřazenou odradí spoustu kreténů.

Edit: Jo, to je sice hezký, že rozdíl v úsťovce je jenom 10m/s, ale rozdíl v energii je téměř 1J, což je rozdíl naprosto zásadní. Navíc kule si tu energii déle drží a tudíž je nebezpečnější na delší vzdálenosti.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 led 2013, 14:44
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Griffon píše:
Já jsem přesně čekal, kdo na mě vytáhne SAM-R :D Každopádně SAM-R je v reálu pokud vim rovněž pouze poloautomatickej kvér. Já bych rozdělení prostě viděl podle možnosti pálit dávkou - cokoli může pálit dávkou, spadá do kategorie klasickejch pušek s nižší maximální úsťovkou a nazdar. Naopak pokud budeš mít M4ku s vyřazenou dávkou a optikou, ať je to klidně sharpshooterskej kvér a má to vyšší úsťovku. Neni to stoprocentně reálný, ale v airsoftovym prostředí rozumný. Sice i na semi se dá docela kropit, ale určitě člověk nevysype celej zásobník na jednu "dávku" a taky nutnost mít dávku pevně vyřazenou odradí spoustu kreténů.


:D Super. To zní skvěle a nemám s tím nejmenší problém. To, že ty zbraně s vysokou úsťovkou budou střílet jen semi jsem bral za samozřejmost. Na tom svém krámítku vyřazenou dávku nemám, ale nikdy jsem ji nepoužil a nepoužiju. A pokud by to mělo být podmínkou přijetí do DMR sekce, tak ji nechám vykuchat.

Citace:
Chlup -> Jo, to je sice hezký, že rozdíl v úsťovce je jenom 10m/s, ale rozdíl v energii je téměř 1J, což je rozdíl naprosto zásadní. Navíc kule si tu energii déle drží a tudíž je nebezpečnější na delší vzdálenosti.


No jasně. A o to je koule přesnější a lépe projde křovím. To je to co z toho dělá to DMR. Zase jsi potom limitovaný minimální vzdáleností a když se k tobě někdo dostane blíž a potom musíš vytáhnout záložku a nebo zdrhnout dřív než on. Když už jsme u toho SAM-R, tak se do ní používají težší náboje, které jsou efektivnější pro střelbu na delší vzdálenost.


15 led 2013, 15:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Tak s tím vyřazením dávky by to mohlo být zajímavé. Z praxe mohu potvrdit, že poloautomat je určitě značné znevýhodnění oproti jiným puškám, pokud se k vám automaty dostanou na dostřel.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 led 2013, 15:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
jinak nesouhlasím s tím že do budovy 110 m/s, dal bych 120 m/s, protože 110 překračuje hodně zbraní v základu...

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


15 led 2013, 15:10
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Husky píše:
jinak nesouhlasím s tím že do budovy 110 m/s, dal bych 120 m/s, protože 110 překračuje hodně zbraní v základu...


Do budovy bych nepovoloval víc než 100. Je zbytečné si rozstřílet obličejíky. Buď bude mít někdo speciální zbraň do budovy, nebo záložku.


15 led 2013, 15:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Bože lidi zamyslete se proč mít v budově víc jak 100m/s k ničemu to neni. Jako v podstatě by stačila pistole od větnamců, ta taky nemá velký problémy přestřelit celou větší místnost... navíc pistol je mnohem obratnější, než jakýkoliv dlouhý zbraně, vyjma bullpup, ale to taky neni nějakej extra zázrak.

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


15 led 2013, 15:41
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 kvě 2012, 10:47
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
firstik píše:
Bože lidi zamyslete se proč mít v budově víc jak 100m/s k ničemu to neni. Jako v podstatě by stačila pistole od větnamců, ta taky nemá velký problémy přestřelit celou větší místnost... navíc pistol je mnohem obratnější, než jakýkoliv dlouhý zbraně, vyjma bullpup, ale to taky neni nějakej extra zázrak.


Zas takhe extrémně bych na to nereagoval. Tomu argumentu, že většina zbraní by se musela upravovat, aby splnila ten limit, rozumím. Je to logický a dá se to chápat. Ale jsem proti.


15 led 2013, 15:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Jak upravovat? U CO2 to je horší, ale běžný plynovky dávaj lehce nad 100, a AEP dávaj ještě míň co koukám, tak nějakejch 60m/s...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


15 led 2013, 16:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Já myslim, že tady jde spíš o to, že spousta "barákovejch" AEG - Mp5ky, krátký kalachy, M4ky atd dneska už v základu zpravidla dává přes limit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 led 2013, 16:35
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Griffon píše:
Já myslim, že tady jde spíš o to, že spousta "barákovejch" AEG - Mp5ky, krátký kalachy, M4ky atd dneska už v základu zpravidla dává přes limit.


dneska kazdy koupi kver a hned tam rve misto 130ky minimalne SP150. proc by to neslo naopak? misto 130ky narvat SP100? ja ficel na MP5 s M100 pokud hrajes s lidma co maji v kveru max 120 ms tak se s tim da fungovat naprosto bez problemu. nevim co je za problem proste do kveru hodit slabsi brko.

jinak myslim ze tohle tema uz je u konce. monty tu slysel co chtel a ted uz to jsou jen dohady co komu vice pasuje. ja rikam ze do baraku bohate staci 100ms, na ven 120 ms a pro snipera 150-170 ms a pak tu jsou takovi co by do baraku klidne chteli 130, ven 150 a pro snipera 180 a vic (coz hlavne v te posledni vete hruba odpovida tomu co je dnes na akcich videt).

myslim ze montymu slo hlavne o to MINIMALIZOVAT zraneni. takze at ma clovek SAM-R ktere je k tomu urcene nebo si u AK47 zrusi full auto, tak vlastne bude mit DMR taky a vsichni po sobe zase casem budou prat 160kama, protoze proste bude lepsi mit semi strelbu a 160ku nez 120(130) a full auto. proto rikam ze veskere AEG by mely mit strop max 150, vse bych nechal jen opakovacky.


15 led 2013, 16:58
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 31 říj 2010, 13:07
Příspěvky: 33
Bydliště: Hvozd, Plzeň-sever.
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Krása.. :)) Takže budu překopávat AK ze 126m/s na 120.. :(
Jinak Monty kde děláš ty akce? Musí být paráda jet na akci a nebát se, že se budeš vracet ze špitálu...

_________________
Mír a lásku!


15 led 2013, 17:09
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Mám dvojnásobné štěstí :)
Za prvé, že bydlím daleko od Montyho, takže se omezení nemusím bát.
A za druhé, naštěstí, a to musím zaklepat (klep,klep) jsme na větších akcích nenarazili zatím na žádné lidi, kteří by svými zbraněmi způsobili zranění na obličeji a chovají se jak mají.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


15 led 2013, 18:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
vanhouten píše:
Griffon píše:
Já myslim, že tady jde spíš o to, že spousta "barákovejch" AEG - Mp5ky, krátký kalachy, M4ky atd dneska už v základu zpravidla dává přes limit.


dneska kazdy koupi kver a hned tam rve misto 130ky minimalne SP150. proc by to neslo naopak? misto 130ky narvat SP100? ja ficel na MP5 s M100 pokud hrajes s lidma co maji v kveru max 120 ms tak se s tim da fungovat naprosto bez problemu. nevim co je za problem proste do kveru hodit slabsi brko.

jinak myslim ze tohle tema uz je u konce. monty tu slysel co chtel a ted uz to jsou jen dohady co komu vice pasuje. ja rikam ze do baraku bohate staci 100ms, na ven 120 ms a pro snipera 150-170 ms a pak tu jsou takovi co by do baraku klidne chteli 130, ven 150 a pro snipera 180 a vic (coz hlavne v te posledni vete hruba odpovida tomu co je dnes na akcich videt).

myslim ze montymu slo hlavne o to MINIMALIZOVAT zraneni. takze at ma clovek SAM-R ktere je k tomu urcene nebo si u AK47 zrusi full auto, tak vlastne bude mit DMR taky a vsichni po sobe zase casem budou prat 160kama, protoze proste bude lepsi mit semi strelbu a 160ku nez 120(130) a full auto. proto rikam ze veskere AEG by mely mit strop max 150, vse bych nechal jen opakovacky.


Beru u levných čajn, ale chápu že někdo chtít nebude, ale vem si, že si koupíš G&P za třeba 8000kč a hned jak mile tam hodíš slabší brko a propadne ti záruka, což je u dražší zbraně docela blbé

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


15 led 2013, 18:38
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
No tak si tam to brko nech dát už při koupi. :roll: Kdo chce hledá způsoby kdo nechce hledá důvody.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 led 2013, 18:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Omezení úsťovek?
Tak, přesně tak, pokud někdo chce, tak to určitě neni problém. Chápu, že to někomu připadá trochu otravný, ale to je tak všechno.

Jeryk -> Nenapsal jsi to v tomhle tématu už asi potřetí? Nikdo tě nenutí na akce s omezenou úsťovkou jezdit, pokud se ti to nelíbí. Že jsi měl doteď štěstí ti přejem, pokud jej chceš pokoušet dál, je to na tobě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 led 2013, 18:51
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 295 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz