Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:45




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 766 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Další
 Chci koupit boty. Poraďte 
Autor Zpráva
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Griffon píše:
Jaký číslo máš v civilu? Normálně by to mělo sedět. Jinak ale číslo samotný tě nezachrání, oni ještě dělaj různý šířky a je potřeba si fakt vybrat nejlepší kombinaci délka-šířka a to bez vyzkoušení nezvládneš. Osobně bych ty boty alespoň koupil v ČR a případně využil čtrnáctidenní lhůty k vrácení/výměně.


41-42, hmm taky dobrá možnost s tím vrácením, to mě ještě nenapadlo. A šířka, už jenom proto, že jsem ženská bych brala malou šířku.

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


11 pro 2012, 18:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Hele zrovna Narrow jsou pěkný svinstvo, zpravidla neseděj ani lidem s hodně úzkou nohou, tobě jako ženskej by sice mohly, ale stejně bych sahnul spíš po Regular. Ale fakt to chce zkusit, třeba já nemam nijak velkou nohu a nejvíc mi sedly Wide, přitom naopak kamarádovi co má namísto nohou ploutve seděj víc Regular. Osobně bych bejt tebou klasicky sahnul po Regularech...hlavně se vyhni extrawide a (jestli to existuje) i extranarrow, to neni pro normální lidi. Jinak velikost bys měla mít osmičku.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 pro 2012, 19:35
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Griffon píše:
Hele zrovna Narrow jsou pěkný svinstvo, zpravidla neseděj ani lidem s hodně úzkou nohou, tobě jako ženskej by sice mohly, ale stejně bych sahnul spíš po Regular. Ale fakt to chce zkusit, třeba já nemam nijak velkou nohu a nejvíc mi sedly Wide, přitom naopak kamarádovi co má namísto nohou ploutve seděj víc Regular. Osobně bych bejt tebou klasicky sahnul po Regularech...hlavně se vyhni extrawide a (jestli to existuje) i extranarrow, to neni pro normální lidi. Jinak velikost bys měla mít osmičku.


Ony jsou právěže jenom od Regular výše mám pocit, tak jo, když to nevyjde s těmi osmičkami, mrsknu to někam na armyburzu nebo aukro...

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


11 pro 2012, 20:38
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Hele v bestarmy mají Batesy (civilní z číny) a Bellevile v UK osmičce
http://www.bestarmy.cz/obuv-pantofle-ba ... 9_579.html
http://www.bestarmy.cz/obuv-belleville- ... Path=19_26
Lepší než kupovat uplně na slepo. Třeba nezkusíš přesně danej model, ale je dobrý zkusit si aspoň tu značku... mě třeba americký addisony seděli přesně podle tabulky, ale batesy byly hodně mimo, no a u někoho to zase může být jinak.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 pro 2012, 20:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Zdravím,


Potřebuju rychle nějaký boty nejlépe boty do jungle olivové. Rád bych rači originál,ale i kopii snesu. Cenová relace 1400 max, nákup jen v ČR.

(co říkate na ty mil-tec ''panama'' ?? )

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


05 led 2013, 20:53
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
maverik píše:
Zdravím,


Potřebuju rychle nějaký boty nejlépe boty do jungle olivové. Rád bych rači originál,ale i kopii snesu. Cenová relace 1400 max, nákup jen v ČR.

(co říkate na ty mil-tec ''panama'' ?? )

no to už určitě budou lepší i ty jungle od prabosu (což vlastně ani není vyloženě blbá bota), který se dají sehnat dneska i za pětikilo funglovky, než miltec..


05 led 2013, 21:04
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Samo píše:
maverik píše:
Zdravím,


Potřebuju rychle nějaký boty nejlépe boty do jungle olivové. Rád bych rači originál,ale i kopii snesu. Cenová relace 1400 max, nákup jen v ČR.

(co říkate na ty mil-tec ''panama'' ?? )

no to už určitě budou lepší i ty jungle od prabosu (což vlastně ani není vyloženě blbá bota), který se dají sehnat dneska i za pětikilo funglovky, než miltec..



A co ty rothco ?? nevypadaj zle...

http://www.armytrade.cz/detail/boty-us-jungle-g-i-oliv/

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


05 led 2013, 21:28
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Velikost?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 led 2013, 21:46
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Griffon píše:
Velikost?



1x 10R a 1x 9R

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


05 led 2013, 21:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Věděl bych o 8.5W, kdyby to k něčemu bylo: http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 led 2013, 22:04
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2011, 17:38
Příspěvky: 170
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Griffon píše:
Věděl bych o 8.5W, kdyby to k něčemu bylo: http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3



taky sem se na ně dival jenze nevim jake tady maji cislovaní....

_________________
Do you want to be SEALs?...so do not ask you what to wear! SEALs is SF, and SF can wear what they want.....


05 led 2013, 22:07
Profil
Četař
Četař

Registrován: 11 zář 2012, 18:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Fort Bragg
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Zdravim, pár dní si pročítám toto téma a hledám boty. Hraju jak v lese, tak i CQB a zatim sem se rozhodl pro tyto http://www.armymarket.cz/boty-bates-m-9 ... 2-d4196-12 tak se chci zeptat, jestli vydrží na hry do lesa(běhání v lese,průchod potokem). a taky mě zajímá, jestli se lyší něčim jinym, než barvou od těhle http://www.armymarket.cz/boty-bates-m-9 ... 2-d5038-12

za dalši mě zajímá, jestli někdo nemá zkušenost z těmahle botama
http://www.armyprodej.cz/boty/poustni-b ... rmy-desert

Děkuju


09 led 2013, 22:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak ty pouštní combaty už jsou klasika, super boty, ale do našich podmínek docela nevhodný, chce to verzi s goretexem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 led 2013, 22:36
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 11 zář 2012, 18:53
Příspěvky: 17
Bydliště: Fort Bragg
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Takže ty batesy co jsem postnul by byli vhodný?


09 led 2013, 22:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Kdybych si to myslel, tak bych ti to napsal, ne? Já nevim, nemam s nima zkušenosti...chce to trochu trpělivosti, lidi ti odpoví, ale nebude to do hodiny, tohle neni Facebook.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 led 2013, 22:58
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
jak psal Griff, ty poustnaky s goretexem a nemas co resit. kvalitni odolne boty do kazdeho pocasi. ja osobne je nosim uz tretim rokem 24/7/365. v zime v nich je akorat, v lete je v nich horko, ale bota dycha, takze nemas nohy jako v igelitovem sacku. goretex nepropusti vodu, takze nejake cvachtani po prolezeni kaluzi/potoku se taky nekona. jak jsem psal mam je tretim rokem, nosival jsem je na soft, chodim v nich na hory, chodim v nich do prace i do obchodu a i po te dobe drzi (u me skoro zazrak protoze u me maji boty zivotnost cca 3 mesice(tenisky) az jeden rok (kanady vz.90/vz.2000)). kdyz mas stesti tak sezenes fungl nove (ted nemyslim nejake skladove ulozenky) i za 1800 kc (mistni znalci je mozna budou umet sehnat i levneji).


09 led 2013, 23:19
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ty batesy už se tu řešily, je to čínská komerce pro policajty a securiťáky do tesca. Nechci tu firmu nijak urážet, ale prostě to odflákli a je vidět že šetřej na blbostech - třeba tkaničky co se rozvazujou mě u bot za 2000kč fakt štvou. Vnitřek boty je nějakej nylon co se dá nevhodnou velikostí roztrhat, sice nic extra, ale prostě armádní nezničitelný boty to nejsou. Jo a taky je tam dost lepidla v místech kde by to spíš chtělo nit - přechod guma-kůže na špičce apod.... bál bych se že na CQB kde je plno bordelu, skla, cihel atd. bych je brzo zlikvidoval. Goráč to nemá a ten čínskej nylon na bokách určitě do potoka nebude moc dobrej.
Jinak teda nemám ty M9, ale Delty, což je trochu jiný, ale matroš z zpracování je stejnej. Pochválit se dá asi hlavně pohodnost, v tom jsou slušný. Ale třeba jejich supr protiskluzová podrážka je teď v zimě fakt směšná!!!

Celokožený kanady jsou prostě nenahraditelný a to i na cqb kde máš to sklo, suť atd. prostě bych si na zásah do baráku radši vzal pořádný kanady, než supertaktický odlehčený pantofle ;)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


09 led 2013, 23:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ok, tak jsem si to tu pročet, Většinou se doporučují Bellewille, Batesy...
Vybírám něco na celý rok (takže slušně nepromokavý)na normální érsoft v lese, abych to nemusel prošlapávat (takže asi spíš něco moderního),o boty se neumím pořádně starat takže asi spíše něco co není tak náročný na údržbu,strop je 4000...Nejsem limitovanej nějakou reálnou předlohou (švédský boty neseženu), barva asi černá nebo OD
Známý mi doporučil toto:
http://www.blackhawk.com/product/Warrior-Wear-Black-Ops-Boots,1063,20.htm
Koukal jsem na ty Batesy u morrise ale asi teda ne...
V tomhle se nevyznám tak se ptám...
Díky...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


11 úno 2013, 12:25
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3
http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3

Pokud nebudou mít tvojí velikost, prolez jiný armyshopy, burzy, nebo se optej překupníků (Mike Fencl, Libor Sedl, Casey atd.)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


11 úno 2013, 13:14
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jacob píše:
Ok, tak jsem si to tu pročet, Většinou se doporučují Bellewille, Batesy...
Vybírám něco na celý rok (takže slušně nepromokavý)na normální érsoft v lese, abych to nemusel prošlapávat (takže asi spíš něco moderního),o boty se neumím pořádně starat takže asi spíše něco co není tak náročný na údržbu,strop je 4000...Nejsem limitovanej nějakou reálnou předlohou (švédský boty neseženu), barva asi černá nebo OD
Známý mi doporučil toto:
http://www.blackhawk.com/product/Warrior-Wear-Black-Ops-Boots,1063,20.htm
Koukal jsem na ty Batesy u morrise ale asi teda ne...
V tomhle se nevyznám tak se ptám...
Díky...


vybirej jak psal griff.

jinak ja mam Belleville 790 s goracem (poustnaky) a chodim v nich temer cely rok i v civilu. nijak extra se taky o ne nestaram, jednou za pul roku to napatlam Nikwaxem a potom uz jen chodim :) pocitam ze ty cerne na tom budou stejne. co se tyce vydrze tak vydrzi fakt hodne - ja mam nejake na pi*u nohy a boty (jakekoliv) mi vydrzi maximalne rok - at uz drahe tenisky, trekove nebo pantofle. jedina vyjimka jsou prave tyhle Belleville a vz.90 :) Belleville nosim uz ted tretim rokem a naprosta pohoda.


11 úno 2013, 14:11
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
To prošlapávání, o kterým mluvíš, bylo potřeba naposled snad u vz. 60, ty celokožený Batesy s goráčem jsou v tomhle úplně v pohodě.

Blackhawk jsem kdysi taky chtěl, ale když se na to podívám s odstupem, tolik švů nemám ani na vestě :lol: a životnost bych u nich počítal na počet prošlých ostružin :| ale na nějaký tůry a vycházky by to šlo :)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


11 úno 2013, 14:50
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ber Bellevillky, já je sice nemám skoro ani tejden, ale nožky mám jak v bavlnce a vypadaj nerozbitně :-) Já je brala z Ameriky (resp. typ 770), páč jsem nemohla sehnat mou velikost (teda pokud jsem nechtěla zaplatit 7k v nějakém militaryshopu) a vyšly mě na konci asi na 3k.
Jinak Jindrulák má taky nějaké Bellevillky v nabídce.
A na ty Blackhawky jsem se tady taky ptala (může to být tak 3 stránky back), ale ty švy prej nemůžou dělat nic dobrího.
Hehe prošlapávání? Stačila jedna cesta do školy :-D

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


11 úno 2013, 15:18
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Teď mě určitě sežerete :lol: ale nesouhlasím s tím, že moderní boty se nemusí rozšlapávat. Vím že je to trochu jinej typ boty, ale Meindly islandy sem do dostatečně měkkýho stavu dostal až tak po prvních 100km (než se dala ohýbat špička)

Jinak za ty prachy bych zkusil možná už nějaký meindly ve slevách, nebo aji ty ICW bellevillky jsou docela slušný boty...


11 úno 2013, 20:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ono je rozšlapávání a rozšlapávání... u vz.90 prabosů jsem musel nachodit 30km než se mi přestali dělat krvavý odřeniny a puchýře (velikost jsem měl správnou). U Addisonů/Batesů jsem je obul a od první chvíle dokonalost. Samozřejmě že každý boty si asi po 100km sednou líp jak nový, ale i s novejma se dneska dá rovnou chodit i delší trasy - samozřejmě vždy záleží na konkrétní botě/člověku a jsou vyjímky.

Ono je to dost jednotvárný furt doporučovat armádní bellvilky a batesy (armádní, ne civilní), ale prostě ten poměr cena/výkon tam je dost nepřekonatelnej.
Osobně mě poslední dobou nejvíc rajcujou USMC Bates/Danner RAT

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 úno 2013, 20:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 led 2012, 20:42
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Belleville 790 (tedy přesněji to samé od Wellco, v pískové) mám už 4 roky a jediná vada je již docela ochozená podrážka - jinak maximální spokojenost, snad jen v zimě by ta podřážka nemusela na kamenech tak klouzat 8)

Jinak jako alternativu k americkým botkám bych zmínil fracouzké kanady s gore-texem. Jsou to celokožené boty, vyšší než americký "standart". Mají možná lehce neškovné šněrování na háčky, ale jinak jsou to kvalitně vyrobeé boty a jsem s nimy též spokojen.....


11 úno 2013, 20:37
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Hornisse píše:
snad jen v zimě by ta podřážka nemusela na kamenech tak klouzat 8)

Ale musela, Vibram má hodně různejch podrážek a kdyby to mělo bejt universální tak sme na úrovni spousty mizerných výrobců. Hold jsou to boty do horký pouště... a taky na to teď nadávám :lol:

Kdo si myslí že se béžový a černý kanady lišej jen barvou kůže tak na tohle bacha!

_________________
http://www.Sniperblog.cz


11 úno 2013, 20:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 21 led 2012, 20:42
Příspěvky: 61
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
reyes102: jj, mě je jasné, že není guma jako guma,ale poprvé mě to nemile překvapilo :D
Jinak o USMC Bates RAT poslední dobou hodně uvažuji, ale jak jsou tyhle boty na tom s životností? Někde jsem četl, že ty boty jsou sice hodně pohodlné,ale že jsou na druhou stranu docela spotřební materiál...ale už si nevzpomínám na zdroj tohoto hodnocení.


11 úno 2013, 20:49
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
reyes102 píše:
Ono je rozšlapávání a rozšlapávání... u vz.90 prabosů jsem musel nachodit 30km než se mi přestali dělat krvavý odřeniny a puchýře (velikost jsem měl správnou).


presne na tohle si pamatuju taky. nove vz.90 a hned 30 km pochod :-D prvni dva kilaky a uz tekla krev :mrgreen:

Hornisse píše:
Belleville 790 (tedy přesněji to samé od Wellco, v pískové) mám už 4 roky a jediná vada je již docela ochozená podrážka - jinak maximální spokojenost, snad jen v zimě by ta podřážka nemusela na kamenech tak klouzat 8)


opet souhlasim. ja mam sice boty cca 2 a pul roku a taky uz mam lehce sjety vzorek. v zime klouzou jako svin, ale co clovek nadela :)

reyes102 píše:
Kdo si myslí že se béžový a černý kanady lišej jen barvou kůže tak na tohle bacha!


jestli si dobre vybavuju, tak ty poustnaky jsou snad vsechny z brousene kuze ne? a klasicke cerne maji kuzi ve stylu ceskych kanad. nebo se pletu?


11 úno 2013, 21:52
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak zase zháňam kanady / vysoké topánky , tentokrát trochu naponáhlo kedže sa mi doslova rozsypali vysoké trekingové topánky na civilné nosenie aj cez zimu. čiže je to priorita a iná výstroj ide bokom :/.

Už dlhšie pokukujem práve po kanadách od Obuv Special s.r.o Bardejov , konkrétne tieto http://www.obuvspecial.sk/sk/11-produkt ... tml?list=1
pozdáva sa mi vzhľad a odozvu mám takú že sú kvalitne šité a vydržia dosť + príjemne sa nosia , no ak by som ich kupoval z nejakeho shopu tak sa dostanem na hranicu rozpočtu. Preto skôr riešim inzeráty s osobným vyskúšaním.

Rozpočet mám cca tak 80euro , maximum do tých 100.

Pokukoval som aj po iných modeloch , zaujímalo by ma aké mate skúsenosti pri Goretexových topánkach s potením nohy ak sú obuté povezdme 10-12 hodín čo je premňa bežné (škola/práca).

Pozerám aj na bez Goretexové modely , niečo takéto nižšie 8-9 dierkové klasika tiež Slovenská výroba z Bardejova http://uniformy-a-maskace.armybazar.eu/ ... 5-id15603/

Prezrel som aj stránky FCB predajcou čo už bolo spomenuté niekoľko krát , nebránil by som sa ani US značkám , no radšej by som si ich ale vyskúšal vopred. {dostupne na vyskusanie tu mam akurat Bates zasahove topanky ale to asi nebude to prave ? }

Akurát sa obávam či by nebola teraz zima v púštných kanadách bez goretexu ?

_________________
Strelec bez zbrane :)


Naposledy upravil Tairo dne 12 úno 2013, 12:41, celkově upraveno 1



12 úno 2013, 00:33
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
vanhouten píše:
reyes102 píše:
Kdo si myslí že se béžový a černý kanady lišej jen barvou kůže tak na tohle bacha!


jestli si dobre vybavuju, tak ty poustnaky jsou snad vsechny z brousene kuze ne? a klasicke cerne maji kuzi ve stylu ceskych kanad. nebo se pletu?

Jo to je vlastně taky fakt, mě už to ani jako broušený nepřijde protože snoseal :lol: ... ale měl jsem namysli hlavně rozdíl v podrážce, stejnej typ kanad, jedny pouštní, jedny černý a ty černý v zimě klouzat nebudou tolik jako ty pouštní. Pouštní zas budou pohodlnější při chůzi po silnici.

Hornisse píše:
Jinak o USMC Bates RAT poslední dobou hodně uvažuji, ale jak jsou tyhle boty na tom s životností? Někde jsem četl, že ty boty jsou sice hodně pohodlné,ale že jsou na druhou stranu docela spotřební materiál...ale už si nevzpomínám na zdroj tohoto hodnocení.

Já je zatím zkoumal jen podle fotky, prostě se mi líbí :lol: , ale to že jsou pouštňáky určený na jednu rotaci se tvrdí asi o všech značkách. Nicméně já už mám jedny skoro 4 roky a ikdyž jsou už malinko v crashi, tak jsou furt lepší než cokoliv jinýho co jsem kdy měl :wink: ... pokud to má vydržet půl roku inenzivního nasazení v afghánu, tak v našich "víkendových" podmínkách to imho vydrží docela dlouho.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


12 úno 2013, 06:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz