Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:33

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Proboha, vždyť Peake pochází z Věcí Veřejnejch...VĚCÍ VEŘEJNEJCH! První strany v historii týhle země, která byla od začátku založená jakožto podnikatelskej projekt s cílem využít politický moci k dalšímu rozvíjení soukromýho byznysu. Kdo o nich něco věděl, tak jim nevěřil ani nos mezi vočima, ale lidi jsou holt kreténi, čtou Blesk, neví nic a tohleto jsou pak následky. Dovolim si tvrdit, že se jich zbavila čistě proto, že věci rozuměli a bála se, že jí nepůjdou na ruku a budou dělat problémy.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 pro 2012, 15:30
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shav0 píše:
van: věří..poslední volby to ukázaly. Když lidi dostali do vlády VV :D ..strana bojující proti korupci, která vyčistí politiku od špinavejch peněz a vrhne na ní lepší světlo :D
Výsledek: Okoukli korýtka, zjistili že to celkem šmakuje a pustili se do toho. Protikorupční strana se stala symbolem korupce ve vládě :D ... ale jo chápu že to byli bažanti a ještě nevěděli jak se to dělá aby to nebylo vidět.
Myslim že si užijem ještě hodně podobný 'srandy' .
Pak zajdem do hospody, zanadáváme si jak bysme je všechny vyměnili (nikdo nepřemejšli nad tim co by to mělo za důsledky) a pak si půjdem v klidu lehnout s pocitem že jsme u piva bojovali za myšlenku že pravda zvítězí, nebát se a nekrást. A ráno půjdem spokojeně do stádečka.

Teď se nám dotoho ještě plete konec světa (pro armádu to už platí teď díky Peake) :D
No tak sem si tady zase trošku ulevil, večer budu muset jít na pivo to rozebrat :D


njn. saskarnu nazyvanou volby tu nechci tahat, pac to je s mym nazorem vzdy na flame :mrgreen:

svym zpusobem mas pravdu. ve vlade je hnuj a hnuj uz tam bude vzdy. nic lepsiho nez ted uz tam asi nikdy nebude.


13 pro 2012, 15:31
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2012, 11:43
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Myslis, ze je az tak moc chytra? Me spis pripada jako loutka... Uznavam, ze hypoteza, ze by tam neco svedla je asi dost prestrelena :) Ale co s tim teda? Koho volit? Staci se podivat na prezidentsky kandidaty, polovina z nich delala pro komunisty a o druhy se to jen nevi.

Ono to bohuzel vzdycky dopadne tak, ze o tom budem mluvit, nadavat na to, ale nic se nestane, protoze nikdo z nas nema koule ani dostatecnou podporu s tim neco delat... a po tomhle vsem ma bejt clovek vlastenec, mit rad svoji zemi, kdyz naposled to za neco stalo za Karla IV. Je mi z toho na bliti...


13 pro 2012, 15:37
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
je to o lidech, nikdo je ty úplatky nenutí brát ...ale prostě prachy prachy prachy..moc moc moc..co víc si dneska přát..jako by jim 60 000 + prémie + další placený posty který zastávaj nestačili. To ať se pak nedivěj že si lidi myslej že si s nima vytíraj prd*l ...nehraje se na to kdo tam přijde a bude čestnej, ale kdo tam přijde a jak dlouho to vydrží bejt čestnej

Peake si je dle mého moc dobře vědoma co dělá (rozuměj ne ve smyslu řízeni obrany), zbavit se nepohodlnejch..joo jeden měl doma rachejtličky a popotahovačky po soudech ale za to se snad nevyhazuje ne :D ..
Zajímá mě co ta holka má za myšlenku v hlavě...asi si všimla že v obraně se poslední dobou dost rozhazovalo ..respektive více než se mělo tak usoudila že to je dobrý místečko

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


13 pro 2012, 15:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shaker píše:
Myslis, ze je az tak moc chytra? Me spis pripada jako loutka...
Tahle holka je daleko chytřejší než si zpousta lidí myslí, jinak by se tak daleko nedostala. Blbá je, to asi jo, ale zároveň asi ví co dělá... bohužel pro nás.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 pro 2012, 15:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Si moje zlato moje zlatá kopka moje zlatokopka jo jo tak toje a ne jinak.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 pro 2012, 15:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
otazka:
Shaker píše:
Ale co s tim teda?

odpověď: hovno :-)

otazka:
Shaker píše:
Koho volit?

odpověď: a není to jedno? za 20 let se tu vystridali snad vsichni - cerveni, modri, zeleni, nekorupcni, korupcni, VyVoleni a do hoven to jde porad. tudiz ma smysl jeste vubec chodit volit? At maji sliby a myslenky jakekoliv, tak jak se dostanou k moci nam na hlavu hodi maximalne velke teple zatocene hnede smradlave hovno a serou na to co slibili. staci at se udrzi 4 roky, za ty 4 roky nahrabou tolik ze zbytek zivota uz to muzou mit na parku. je to pruhledne jak vzduch.

DOKUD SE BUDOU HAZET OBALKY, TAK SE NIC NEZMĚNÍ :!: :!:

staci si precist Montyho podpis...


13 pro 2012, 16:15
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
By mě zajímalo co by se stalo kdyby k volbám přišlo třeba jen 10% obyvatel... nebo 0%. :roll:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 pro 2012, 16:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
rekl bych ze nic. oni by si nahazeli ty obalky sami sobe 8)


13 pro 2012, 16:27
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nestalo by se nic to je právě to pokud vim tak u nás neni žádnej zákon kterej by nějak stanovoval minimální % lidí u voleb.. Já osobně si myslim že jakmile neni odvoleno aspoň 60% hlasů tak by měli bejt volby neplatný.. Jak jinak vyjádřit svuj nesouhlas vůči tomu co se tady děje než tim že k těm volbam nepudu..
Jinak k těm komoušum ve všech stranách tady mam povedenej bilbord kterej se na mě směje 2x denně když jedu do školy
http://i.lidovky.cz/12/121/lnc460/KIM47 ... 465401.jpg

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


13 pro 2012, 16:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shaker -> Na tohle není potřeba žádná velká inteligence, to je hra s docela jasnejma pravidlama, kterou se člověk po nějakym čase v politice naučí. Plus samozřejmě nikdo neříká, že kope sama za sebe a nikdo za ní nestojí, to těžko.

Reve -> Jak jinak? JAKKOLIV. Myslet si, že nejít k volbám je nějaká forma boje proti současnýmu systému je nesmysl, to je akorát lhostejnost a alibismus. A hloupý lidi tam budou chodit vždycky, protože se nechaj snadno zviklat jednim letáčkem nebo pivem a párkem zadarmo, takže vzhledem k tomu, že neexistuje minimální nutná účast, tak čim míň normálních rozumnejch lidí tam bude chodit, tim je větší šance, že vyhrajou komunisti nebo nějaký podobný zmrdstvo.

vanhouten -> Jistěže se dá házením obálek něco změnit, ale muselo by se sebrat milion chytrejch lidí, co na to teď serou a maj tisíc výmluv, proč k volbám nechodí a hodit tam třeba SSO nebo nějakou podobnou stranu. A máš tu změnu hned. Nechozením k volbám nebo volením "menšího zla" se nic nezmění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 pro 2012, 17:12
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Já tam byl a volil jsem malou stranu resp. menší stranu takže stranu která by teoreticky nemusela bejt tak zkorumpovaná.. Jen řikam že by jeden posranej zákon (vcelku primitivní) mohl kurevsky ovlivnit rozhodování a chování politiků..
A jak si sám viděl podle výsledků voleb tak lidi už neví co maj volit (tak volí zas komouše :roll: ) protože jsou ve všech stranách stejný kurvy a když řikam stejný tak tim myslim doslova stejný jen si přebíhaj ze strany na stranu a k ničemu to nevede

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


13 pro 2012, 17:28
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
To že teď ve volbách v krajích vyhrála ksč není podle mě až takovej průser jako to že spousta přebarvenejch komunistů je tady posledních 20 let ve vládě. Okamura to na svůj blog napsal dobře, tihle komunisti co se ke komunismu hlásí a několikrát se omluvili za minulej režim jsou menší zlo než ti co převlíkli kabáty a tváří se jako pravice. Nebo že samotná komunistická myšlenka není až takovej průser jako se nám média snaží namluvit. (bráno z čistě filosoficky utopistickýho pohledu). Aby si někdo nemyslel že volím komáry, to ne, ale je dobrý dívat se na věci ze širšího pohledu.

Volit malý strany je super, jen je blbý že tady máš třeba deset stran co dostanou po dvou procentech, žádná z nich si nemůže dovolit pořádnou kampaň aby se dostali někam dál a málokomu se chce spolupracovat s jinou stranou jen proto že se třeba v pár bodech neshodnou... třeba zrovna SSO (a reformy.cz) se mi docela líbí, ale jejich problém je jednoduše v tom že nic jinýho než svoji jedinou správnou myšlenku neuznávaj a na cokoliv jinýho jen plivou špínu, tím si sami docela podkopávaj cestu nahoru.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 pro 2012, 17:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ono to neni o tom, že by komoušům nějak zásadně vzrostly preference, ono to je právě tim, že kreténi co je volí k těm volbám chodí, zatímco voličů všeho ostatního ubejvá, protože čim dál tim víc lidí je zhnusenejch a sere na to.

A jinak zákon by byl primitivní, ale politici by si tim na sebe upletli obrovskej bič (což samozřejmě neudělal) a další věc je to, jaký by to mělo následky. Podle mě by to volební účast nijak zázračně nezvedlo, výsledkem by bylo to, že po skončení období současný vlády by nastal status quo, během kterýho by se neustále opakovaly volby s nedostatečnou účastí a vládnuli by nám buďto ti původní zmrdi, nebo nevim kdo. Výsledek nulovej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 pro 2012, 18:02
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Ono to neni o tom, že by komoušům nějak zásadně vzrostly preference, ono to je právě tim, že kreténi co je volí k těm volbám chodí, zatímco voličů všeho ostatního ubejvá, protože čim dál tim víc lidí je zhnusenejch a sere na to.


tak po 20ti letech co to tu jde do hoven se nedivim ze jsou lidi zhnuseni (mi staci tech 7 let co muzu volit a jsem zhnuseny). jo male strany mozna maji budoucnost, ale kdo zaruci, ze potom co by se dostali k moci by jim nejeblo a nezacali prahnout po korytku jako ostatni? kdyz VV zacinali, taky byli mala neznama strana s jednou znamou osobnosti a nikoho by nenapadlo dohledavat a lustrovat jednoho clena po druhem co to je nebo neni za zmrda a cekat ze ten vudce dane strany je jen loutka nejakeho saska co se schovava obycejneho clena. taky jejich sliby znely pekne, zvlast boj s korupci a co z toho? hovno... tak jako u vsech predchozich vlad. jak se divam jak ten statni dluh roste rok od roku, tak se mi chce zvracet. 10x predrazene je v tomhle curakove vsechno na co ti zmrdi sahnou. kdyz vidim kolik realne vcetne vsech nakladu 1km dalnice (znam cloveka ktery dela na tohle cenove nabidky) a kdyz vidim kolik penez se tam promrda bokem...

idea je sice pekna dostat treba milion lidi k volbam nejake male strany, ale jak jiste vsichni vime, je to asi takova utopie jako kdyby mela cela nase vlada jen cestne clenstvi a delala zadarmo. kdyz si nekdo postavi zakony sam pro sebe, aby si zil jako prasatko v zite i kdyz se vi ze si nakradl, aby si mohl zit v klidu i potom co politiku nedela (dozivotni imunita) atd atd tak to nema uz daleko do nejakeho pojebaneho deleneho absolutismu.


13 pro 2012, 18:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hele Komunisti už nejsou ti komunisti jak se tu prezentují. Já komouše u vlády zažil. Zažil sem i májové průvody a jiné srandy. Nevím jak kdo ale já se necítil nějak omezovaný. Každý rok sem jezdil na tábory pořádané podnikem otce. Každý rok sem jezdil k moři. To že sem neměl na vánoce metrák pomerančů a dva metráky banánů mě nějak moc nesralo. Nebyli jsme nějací pro komouši. Dědu sejmuly zato že nesouhlasil s 68. otec byl černej baron a pak makal v dolech a nakonec skončil u TransGazu a dělal potrubí pro plyn. Nic příjemného zvlášť když zapomněli v tom potrubí chlapa. To že byli političtí jo super jenže to je v každé vládě v každé době. Teď není cenzura mužem si říkat co chceme ale stejně je nám to k hovnu páč nikdo neposlouchá. No a slavná charta 77? No z 80% to byli pijavice co jen využívaly zahraniční disidentské fondy. Tak třeba Havel a jeho mercedes v době kdy luxus byla volha. Nebo za těžkého komunismu Klaus studující v USA že. Mě se na komouších líbí to jak se staraly o děcka. Páč moc dobře věděly, že si další generaci musí vychovat a ne ji zkurvit.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 pro 2012, 18:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty píše:
Hele Komunisti už nejsou ti komunisti jak se tu prezentují. Já komouše u vlády zažil. Zažil sem i májové průvody a jiné srandy. Nevím jak kdo ale já se necítil nějak omezovaný. Každý rok sem jezdil na tábory pořádané podnikem otce. Každý rok sem jezdil k moři. To že sem neměl na vánoce metrák pomerančů a dva metráky banánů mě nějak moc nesralo. Nebyli jsme nějací pro komouši. Dědu sejmuly zato že nesouhlasil s 68. otec byl černej baron a pak makal v dolech a nakonec skončil u TransGazu a dělal potrubí pro plyn. Nic příjemného zvlášť když zapomněli v tom potrubí chlapa. To že byli političtí jo super jenže to je v každé vládě v každé době. Teď není cenzura mužem si říkat co chceme ale stejně je nám to k hovnu páč nikdo neposlouchá. No a slavná charta 77? No z 80% to byli pijavice co jen využívaly zahraniční disidentské fondy. Tak třeba Havel a jeho mercedes v době kdy luxus byla volha. Nebo za těžkého komunismu Klaus studující v USA že. Mě se na komouších líbí to jak se staraly o děcka. Páč moc dobře věděly, že si další generaci musí vychovat a ne ji zkurvit.


Hele Monty, tohle je pekne napsane


13 pro 2012, 19:11
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 29 zář 2012, 17:46
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
tolik chyb ve tvém komentráři možná o nečem svědčí... ale nic proti Monty :mrgreen:

_________________
PERKS:

[Lovná zvěř] [Zkrvavené BB] [Sběratel hmyzu] [Ninja] [Velkokapacitní] [Last man standing] [Sentry] [Nával cukru] [Infiltrátor] [Ripstop by bodnul] [Taktické přebití] [Speedy Gonzales] [Pásovec] [Motostřelec] [Baby Killer] [Člen strany]


13 pro 2012, 19:12
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Monty píše:
To že sem neměl na vánoce matrák pomerančů a dva metráky banánů mě nějak moc nesralo.

Fronty na banány vystřídali fronty na úřadech :lol: :lol: :(

spiro: důležitej obsah, ne forma, možná to o tobě něco svědčí... ale nic proti

_________________
http://www.Sniperblog.cz


13 pro 2012, 19:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
spiro píše:
tolik chyb ve tvém komentráři možná o nečem svědčí... ale nic proti Monty :mrgreen:
Pokud nemáš nic proti mě tak drž hubu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 pro 2012, 19:21
Profil
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Hmm, jsem také pamětník jako Monty (a asi ještě o dobrých pár let starší) a s podobným vývojem. Otec bývalý mukl, seděl za komančů pět let coby "špión", pak dělal na uranu, ale i když na bolševika nadával, vždycky zároveň říkal, že v krimu a pracovních táborech přežíval hlavně díky humoru, a nebyl nijak zapšklej. A po "revoluci" si nehrál na disidenta a nepachtil se po funkcích jako spousta těch, co seděli s ním. Do smrti byl řemeslník a na politiku víceméně sral. Hodně lidí si myslí, že když budou volit komouše, tak se něco změní. Nezmění se nic, protože v poslanecké sněmovně budou síly vždycky rozvržené takřka fifty fifty, s malou převahou jedněch proti druhým, takhle se to mele stále od roku 1989. Furt se bude muset koalice s opozicí nějak domluvit za cenu ústupků, bude tady stále stejný bordel a obyčejní lidé, ať již si říkají pravice nebo levice, budou pořád stejně (a více) nasraní. Já fakt nevím jak z toho, kdybych věděl, bylo by to na nobelovku...:D Leda, že by, až zklamou i komouši, došlo k nějakému velkému třesku typu defenestrace a politici se začali lidí bát. Jedině strach tuhle bandu přinutí makat ve prospěch občanů, na dobré slovo neslyší. Ale musím ještě dodat, že pořád se ještě nemáme tak špatně, aby k takovému "řešení" muselo nutně dojít, na což ovšem politici hřeší. A vůbec, za osm dnů je konec světa, tak co.. :lol:


13 pro 2012, 21:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
vanhouten -> Že to tu malou stranu nesemele a že se z jejích členů nestanou zmrdi ti nezaručí nikdo, ale furt je to lepší, než to co tam je teď, protože u těch už je naprosto zaručený, že to jsou zmrdi největší.

A u veverek nebylo potřeba žádný velký lustrování, kdo si třeba občas přečte Hospodářský Noviny, ten to věděl. Já to věděl a málem jsem z toho zešílel, když mi lidi kolem mě vyprávěli, jak v nich vidí naději, jak je budou volit a jak od nich čekaj že zatočí s korupcí...a mohl jsem jim stokrát řikat "ty čuráku, já ti pošlu pár odkazů, věnuj jim hodinu a uvidíme, jestli budeš řikat to samý" a prostě ne, lidi chtěj radši planou naději než hnusnou pravdu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 pro 2012, 00:12
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2012, 11:43
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
55veny to vystihnul podle me dost presne. Ja to zazil, kdyz sem jeste tahal kacera, takze vim kulovy, ale i kdyz se treba lidi zas az tak spatne nemeli, tak to podle me bylo spis proto, ze si nikdo politiky nedovolil kontrolovat a kdyz jo, skoncil na tech mistech, jak rika 55veny a Monty. Staci se podivat, jak sla cela ekonomika do ha*zlu. A ze by se nekdy vratila ta doba, kdy za nadavani na politiku nebo neclenstvi ve strane jdete sedet, zmlati vas nebo se nedostanete na vejsku, ci do zahranici, to si myslim, ze nehrozi... Alespon ne v nejblizsi dobe, mozna az se opravdu totalne zhrouti ekonomika EU a kazdej stat bude jen za sebe.


14 pro 2012, 08:31
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shaker píše:
Alespon ne v nejblizsi dobe, mozna az se opravdu totalne zhrouti ekonomika EU a kazdej stat bude jen za sebe.

Možná že až se zhroutí EU tak se tu konečně budeme mít aspoň trochu dobře.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 pro 2012, 08:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Shaker píše:
A ze by se nekdy vratila ta doba, kdy za nadavani na politiku nebo neclenstvi ve strane jdete sedet, zmlati vas nebo se nedostanete na vejsku, ci do zahranici, to si myslim, ze nehrozi...


Ono aby ses nedivil. Už teď je možný jít sedět za "špatnej" politickej názor.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 pro 2012, 08:46
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
Shaker píše:
A ze by se nekdy vratila ta doba, kdy za nadavani na politiku nebo neclenstvi ve strane jdete sedet, zmlati vas nebo se nedostanete na vejsku, ci do zahranici, to si myslim, ze nehrozi...


Ono aby ses nedivil. Už teď je možný jít sedět za "špatnej" politickej názor.


tykadla treba :mrgreen:


14 pro 2012, 08:51
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2012, 11:43
Příspěvky: 40
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes: tezko rict... sice by zmizela spousta omezeni a dalsi spousta by se jich vratila, dotace pryc (i kdyz dost velka cast z nich jde taky do soukromych kapes). Nekdo muze tvrdit, ze neni nad vlastni suverenitu, ale na druhou stranu, dokazeme byt opet jen sami za sebe?

Griffon: Jasne, ze kdyz te chteji potopit, tak te potopi, ale aspon to porad neni to, ze kdyz nekde v hospode zahlasis, ze Langer je s*ac, tak se nemusis bat, ze te nekdo naprasi, seberou te "policajti" a namlati ti na kokos.

edit:
Vanhouten: tykadla, to je taky fraska a vysmech... kazdej vi, ze si ti haj*love zaslouzi daleko horsi veci nez tykadla, ale zakon je na jejich strane, protoze bohuzel pocita s tim, ze politici jsou bezuhony slusny lidi, coz ani omylem...


14 pro 2012, 08:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Dotace u EU jsou ta nějvětší kokotina co nás tady postihla... nejdřív něco zdaním a oškubu a pak to s velkou slávou dotuju a podporuju. :roll: Všichni platíme nehorázný částky do EU, který se nám vrátí ve formě dotací na věci který nepotřebujeme. (jo jasně kanalizace atd. jsou fajn, ale šlo by to určitě i bez dotací z EU, kdyby nás o ty prachy nejdřív neoškubali). U nás ve škole jsme od EU dostali skripta do většiny předmětů zdarma... jo hezký, ale uměl bych si bez nich život představit a takhle je to skoro se vším.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


14 pro 2012, 09:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
reyes102 píše:
Dotace u EU jsou ta nějvětší kokotina co nás tady postihla... nejdřív něco zdaním a oškubu a pak to s velkou slávou dotuju a podporuju. :roll: Všichni platíme nehorázný částky do EU, který se nám vrátí ve formě dotací na věci který nepotřebujeme. (jo jasně kanalizace atd. jsou fajn, ale šlo by to určitě i bez dotací z EU, kdyby nás o ty prachy nejdřív neoškubali). U nás ve škole jsme od EU dostali skripta do většiny předmětů zdarma... jo hezký, ale uměl bych si bez nich život představit a takhle je to skoro se vším.


jo presne, hlavne nejlepsi jsou z evropskych dotaci golfove hriste a podobne picoviny.


14 pro 2012, 09:49
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Problém s dotacema neni, že bysme z nich dostávali málo peněz (dostáváme mnohem víc, než tam hrnem), nebo že by je EU špatně rozdělovala...průser je ten, že v tomhle státě se jich opět půlka "odkloní" (rozuměj rozkrade) nebo použije na úplný píčoviny.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 pro 2012, 10:21
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz