Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 25 dub 2024, 21:27




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1311 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 44  Další
 Chci vestu, poraďte 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Bulle by mohlo být rozumný řešení, mrkni na tohle porovnání http://6-szn.cz/?choice=articles&kind=mav

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 lis 2012, 20:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Reve píše:
Tak jako já už jsem zoufalej :D jedno krásný (dokonce slušně ověšený) MAV od TT měl casey (za 2.2k) je to tak půl roku z5 ale to jsem byl zrovna bez peněz do hospody nelez :-/...
Jasně že bych byl nejradši za to MAV protže je to podle mě paráda (sice jsem ho na sobě ještě neměl ale líbí se mi že je to krásně modulární a přitom to nebrání pohybu)
Ale když ho nikde pořádně nevidim.. Pak dělá něco podobnýho bulle ale to nevim jak je na tom s kvalitou
(a to žes ho tu měl vim sleduju vše co se dá ale bohužel nebylo v olivě)

No vidíš a já jsem jeho šťastným vlastníkem :D Je to fakt super rig, ani mě moc neřeže, když nemám ani pals volnej, s batohem taky pohoda, akorád by mohl mít o 2-4 sloupce míň, sem na to nějakej hubenej... :D

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


09 lis 2012, 00:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Zdravím chcem sa popýtať na nejaký "low profile" MOLLE čierny chestrig, ktorý by som prehodil cez balistiku. Do nejakých 1000Kč. Dakujem,

_________________
vpred


19 lis 2012, 18:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Nějaká čína z ASM?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2012, 18:20
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Nie, niečo podobné ako 5.11 chest rig, ten stojí 900Kč

http://www.homeland1.com/homeland-secur ... -prepared/.

Hľadám niečo podobné aj za podobnú cenu, v ČR/SR je v čiernej všade vypredaný čo som písal, volal...

_________________
vpred


19 lis 2012, 18:25
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2009, 21:30
Příspěvky: 339
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
bunda87 píše:
Nie, niečo podobné ako 5.11 chest rig, ten stojí 900Kč

http://www.homeland1.com/homeland-secur ... -prepared/.

Hľadám niečo podobné aj za podobnú cenu, v ČR/SR je v čiernej všade vypredaný čo som písal, volal...

Kámoš šije a prodává tohle https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 5032_n.jpg kdybs chtěl nějaký info napiš PM a já tě přesměruju :wink: kvality šití se vůbec bát nemusíš, dělá i nosítka pro 120kg chlapy, takže šití i materiál je ok

_________________
Bojuj tak, aby i porážka byla stylová...


19 lis 2012, 22:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Zdravím potřebuju pomoc s výběrem tam kde tomu moc nerozumím. Tahám NPP už asi 2 roky a chtěl bych přejít na něco pohodlnějšího a co se dneska tahá u ačr v zahraničí. Koukal jsem na vesty od warrior o kterých jsem se dočetl že je celkem kvalitní, chtěl bych jen nosič barva TAN na kterej bych mohl dát sumky alp/spm co mám na npp abych to mohl vůbec nosit ...
na co jsem koukal tak bylo http://www.tacticalgear.cz/armyshop-tak ... oyote-tan/
http://www.tacticalgear.cz/armyshop-tak ... -base-tan/
případně
http://www.tacticalgear.cz/armyshop-tak ... an-medium/
Jde o to že se v nich nějak neorientuju a tak dík za každej tip a radu

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


30 lis 2012, 22:10
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Uff, no rozhodně neuděláš bychu s tím prostředním RICASem, ale chtělo by to lepší specifikace co od toho očekáváš ... ;)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


30 lis 2012, 22:14
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
KrteQ píše:
Uff, no rozhodně neuděláš bychu s tím prostředním RICASem, ale chtělo by to lepší specifikace co od toho očekáváš ... ;)


Určitě komfort nošení, rychlejší nandání a sundání resp i rychloschoz (npp si málo kdy sám zapnu) možnost vložení balistických prvku a určitě aby vesta vydržela to se asi ale spojuje z výrobcem vesty. A to všechno aby se rovnalo tomu co nosí v misích češi. Co dál říct :D

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


30 lis 2012, 22:25
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
V AČR se asi dají vidět všechny tři tyhle vesty a taky další od Warrioru, nikdo to nefasuje a tak je na vojácích co si vyberou. Nejčastěji to je co si tak vybavuju asi RICAS Compact, ale to nic moc neznamená, třeba je to jen proto že je v UK nejlevnější.
Elite Ops Raptor jsou o něco novější, modernější a asi i vychytanější vesty, osobně bych uvažoval právě o něčem z novějších serií Warrioru, než o těch prvních kopiích Eaglu. Ale měl jsem to v ruce jen tak trošičku, tak třeba někdo poradí ještě jinak.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


30 lis 2012, 22:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Taky se chystám jít do RICASe od Warrioru (http://www.uktactical.com/acatalog/section_Warrior_RICAS_Fully_Loaded.html) a čistě náhodou někdo nemáte zkušenost, jestli se to dá tahat i s menší postavou aniž by to lítalo kolem dokola? :) Btw, nevíte, jsetli uktactical posílá i jako "dárek", že bych cáloval jen poštu a zboží?

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


01 pro 2012, 02:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
V rámci EU se neclí a daň zaplatíš už v UK, takže neni co řešit :P

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 pro 2012, 06:42
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 20 čer 2011, 14:05
Příspěvky: 27
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
A na menších postavách ten RICAS sedí v pohodě, když si pořídíš Mko. Jen musíš používat ten pás přes břicho. Některý lidi jsou schopný si ho narvat za záda a divit se, že jim to lítá ze strany na stranu.


01 pro 2012, 08:47
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
hlavně lítá to tomu, kdo v tom nemá komplet balistiku (nebo náhražku) a je to k tomu i dobrej salát. Klasickej RICAS bych zavrhnul, měl jsem ho, ty ramená jsou opravdu nic moc (resp. dá se to, ale proč to trpět) a kord s batohem. Tahle vesta je prostě dědeček, však ciras se vyrábí už od roku 2005-06, dneska už jsou vesty mnohem propracovanější. Compact je fajn, ale absence síťoviny zevnitř jde znát a taky je to už vesta dědeček.
Jak psal Reyes, volil bych něco z nový řady, mě osobně se líbí DTS + možná ještě k tomu ten balistickej opasek. A asi bych šel radši do multicamu, než do čistý kojotí, zdá se mi to víc maskovací. Ale to je věc názoru..


01 pro 2012, 09:54
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Samo píše:
Jak psal Reyes, volil bych něco z nový řady, mě osobně se líbí DTS + možná ještě k tomu ten balistickej opasek. A asi bych šel radši do multicamu, než do čistý kojotí, zdá se mi to víc maskovací. Ale to je věc názoru..


A celej název tohodle kousku pod kterým to najdu na netu? Já se v těch novejch vestách houby vyznám ale sháním právě něco modernějšího, dejme tomu do těch 6/8 tisíc a hlavně to potřebuju v olivě, RG.. prostě jakýkoliv zelený.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


01 pro 2012, 10:27
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
normálně warrior dts a musí ti to vyhodit. Ale problém je, že se to v olivě nedělá. Pouze multivitamín, kokotí no a teď se to začalo dělat ještě ve atacsu, take možná ten fg by splnil tvoje požadavky... nebo pak jiný výrobci..


01 pro 2012, 11:48
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Samo píše:
normálně warrior dts a musí ti to vyhodit. Ale problém je, že se to v olivě nedělá. Pouze multivitamín, kokotí no a teď se to začalo dělat ještě ve atacsu, take možná ten fg by splnil tvoje požadavky... nebo pak jiný výrobci..


Není to náhodou DCS ? http://www.warriorassaultsystems.com/el ... -multicam/

Pod dts nemohu nic najít

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


01 pro 2012, 11:53
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Jop DCS, sorry :D jinak v kategorii nosičů bych hodně ještě uvažoval o blueforce od messe, jen škoda, že k nim nedováží ještě ty vycpávky na ramena...


01 pro 2012, 11:57
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
A ještě bych se chtěl zeptat na firmu Condor vs Warrior ?

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


01 pro 2012, 20:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Warrior je lepší, Condor je takovej víc airsoftovej.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 pro 2012, 21:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Díky, tak jsem výběr z užil na Warrior DSC nebo Raptor nemá někdo z uvedených nějakou zkušenost ?

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


03 pro 2012, 20:42
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
no zrovna srovnávat raptora a dcs je jako srovnávat malýho brouka s transporterem.. dcs je nosič plátů, je takovej low-profile, což raptor je zase velká celotělová balistika v který seš míň pohyblivej.. jestli nemáš nějaký konkrétní zaměření, chceš mermomocí balistiku a je to jen na soft, tak bych asi šáhl po tom dcsku, do lesa určitě lepší (a nejlepší je normální vesta či rig)...


03 pro 2012, 22:58
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Zdravím, zajímalo by mě, jak je na tom tahle vesta:
http://www.e-army.cz/takticka-vesta-9-k ... -e748.html

hlavně sumky, sundávací, nebo jsou napevno přišité ? Díky

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


09 pro 2012, 10:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Miltec...

Obrázek

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 pro 2012, 13:21
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Aha tak ne no :)

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


09 pro 2012, 13:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 09 led 2011, 14:47
Příspěvky: 74
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Tak sem přehodnotil a vybírám mezi
Warrior DSC
a
Eagle Plate Carrier

Která vesta bude lepší? Je to skoro samej styl vesty, EI je prej dobrej výrobce. Takže nějaký rady? dík

_________________
Zbraně zabíjejí? Pomozte nám hlídat!

Zabít umí každý.

Nehrajte si na hloupé a tlusté Američany, buďte hrdými Čechy!
Mysli si, piš si a říkej si co chceš.


09 pro 2012, 18:15
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
No ten od eaglu asi skoro stoprocentně kopíruje i warrior, takže klidně bych vzal i to samý od warrioru. ale zase chybí tomu síťovina..
edit: ha koukám, že jsi mi odpesal na sz, tak pokud nevadí rozeberu to tady i pro další případný zájemce..
Co se toho eaglu týče, + je že to má rychloodhoz, ale tak jak jsem psal warrior dělá kopii (kvalita stejná s eaglem), takže bych ho vzal na uktacticalu (ricas compact) a rovnou k tomu i kevlar do něj (pokud budeš chtít), tam sice vyjde ten compact o pětistovku dráž než ten eagle z burzy, ale zase to už má i maskáčový popruhy který by neměly svítit v notku (vím, že alp s tím měl problém). Navíc pokud ten kompakt vezmeš už i se sumkama, tak tě vyjde o něco výhodněji. Mínus jak jsem psal je ten, že to nemá tu větrací síťovinu, ale kamarád z chrudimi ho má a říká, že ho to moc nesere, že když už se zpotí tak ta síťovina to moc nezachrání (taky fakt, ale venku s tím ještě nebyl, tak nevíme jak moc chybí ta síťovina v pořádným vedru) a že by tu síťovinu asi rychle rozdrbal.
DSC síťovinu má, je to trošku modernější nosič, ale zase nemá rychloodhoz. Je zase otázkou jak moc užitečnej je rychloodhoz na souši, když se člověk netopí, v případě průseru se ta vesta dá sundat s minimálním spožděním oproti rychloodhozu.
Dál pokud bys přecijen chtěl něco většího, ale ne zas tak velkýho jako je tbv, uvažoval bych o tom raptoru (ne o obyč ricasovi, ty jeho ramena u tak velký vesty jsou zlo). BTW, pokud uvažuješ, že do toho prdneš balistiku, můžeme vybírat jen z nabídky evropskejch výrobců, kvůli sehnatelnosti toho kevlaru do toho.. ještě by bylo možno se kouknout po nějakejch německejch výrobcíchm určitě se tam taky šijou nějaký lahůdky pro jejich specky (otazkou je za kolik), ale v tom se nevyznám, tak snad poradí někdo znalej.
Nejlíp bude asi pořád vycházet ten warrior v poměru cena/výkon, tahá to x lidí na misích a jsou s tím spokojený, navíc dodání z uk je do týdne, žádný blbý clo a dph, poštovný okolo šestistovky, takže myslím, že je to asi nejlepší možnost. :)

edit2: ještě co se toho uktacticalu týče, tak jsou velice komunikativní a vstřícný, např. při poslední objednávce jsme si vybírali už vesty se sumkama aby to bylo levnější, ale neyhovovaly nám zásobníkovky, tak nám je v pohodě vyměnili za jiný buďto zadarmo, nebo za minimální poplatek (jdou vyměnit jakýkoliv sumky za jakýkoliv, taky se měnila v konfiguraci jedna uni za medik a taky úplně v pohodě, doplatek asi 5 liber).


09 pro 2012, 20:07
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Mám RICAS Compact už nějakou dobu a s absencí síťoviny nebylo problém. Rozdíl jestli je tak síť nebo ne je minimální a já to ani nepoznám. Stejně se budeš péct protože ti na tělo přiléhá měkká bal. Rychlo-odhoz, má u nás na souši výhodu při ošetřování. Teď vemu v porovnání s kopčou toho EI PCčka od BULLE: u Ricase čapnu kábl, zmáčknu dvě spony a týpek je holej. U PCčka je to vcelku boj, ale dá se.
K RICAS compact X DCS bych řekl jedno: oboje je dobrý a vyber si co se ti víc líbí :wink:

Edit: na našich webovkách http://www.3drsvitavy.wz.cz je v recenzích pár fotek RICAS compact. Samotná recenze snad brzy.

_________________
PAMWE CHETE


09 pro 2012, 23:59
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2009, 17:41
Příspěvky: 237
Bydliště: Karlovy Vary
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
fedi svitavy píše:
Mám RICAS Compact už nějakou dobu a s absencí síťoviny nebylo problém. Rozdíl jestli je tak síť nebo ne je minimální a já to ani nepoznám. Stejně se budeš péct protože ti na tělo přiléhá měkká bal. Rychlo-odhoz, má u nás na souši výhodu při ošetřování. Teď vemu v porovnání s kopčou toho EI PCčka od BULLE: u Ricase čapnu kábl, zmáčknu dvě spony a týpek je holej. U PCčka je to vcelku boj, ale dá se.
K RICAS compact X DCS bych řekl jedno: oboje je dobrý a vyber si co se ti víc líbí :wink:

Edit: na našich webovkách http://www.3drsvitavy.wz.cz je v recenzích pár fotek RICAS compact. Samotná recenze snad brzy.

samozřejmě,rychloodhoz je výhoda, ale dá se fungovat i bez něj - když tě někdo ošetřuje, tak rozepnout 3 sucháče a rozepnout vestu zabere o 7 vteřin víc než rychloodhoz, samosebou každá sekunda je dobrá, ale dneska se už snad žádnej lehkej nosič nedělá s rychloodhozem... takže bych tomu až zas takovou prioritu nedával...


10 pro 2012, 00:48
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 08 led 2012, 19:50
Příspěvky: 97
Nový příspěvek Re: Chci vestu, poraďte
Zdar hoši, už dlhšie riešim problém s novou vestou robím PMC a požiadavky mám len také aby tam šli M4 a AK zásobníky, nebola nejaké extra nepohodlná a aby bola na tom kvalitovo na úrovni vyberám z týchto dvoch a to Warrior ricas compact http://www.tacticaldc.eu/ricas-compact- ... 15996.html a warrior chestrigom http://www.tacticaldc.eu/warrior-901-de ... 89557.html ak má dakto skúsenosti s jedným alebo druhým privítam akýkoľvek názor.. dik vopred

edit : ma napadla ešte normálna RICAS


10 pro 2012, 15:05
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1311 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 44  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz