Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 22:34




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak pokud nekdo mate radi postapo scenare a vyhlidky, tak si zahrejte DayZ mod do Arma2. uz jsem se trochu do toho dostal a je to fakt mazec :-)

http://dayzmod.com/

hraje se online, hlavnim ukolem je necekane prezit. na svete jede kolem 1200 serveru, evropske z 80% fici uplne paradne bez lagu a s pingem do 80 ms.

ve hre jsou tri strany - survivors, bandits a zombie

survivors je skupina ve ktere zacina kazdy (vyjma zombie), zacinate s jednim brufenem, jednim obvazem, batohem a svitilnou. v prve rade musite schanet zasoby jako vodu, jidlo, leky atd. a potom zbrane a naboje (kterych je pozehnane malo). ve hre potkavate jine lidi, kteri jsou pripojeni na server. bud se jen minete, nebo navazete spolupraci a postupujete spolu (cim vic lidi, tim je hra lehci), nebo ho muzete zabit a posbirat jeho zasoby (on vas za to nebude mit rad, jelikoz kdyz ve hre umrete zacinate od uplneho zacatku - viz. brufen, svitilna, batoh, obvaz). kdyz takhle zabijete 5 lidi, stava se z vas bandita, menite vzhled a obecne nejste moc oblibeni u ostatnich survivoru.

zombie jako posledni strana je AI a vyskytuje se okolo obydli, kde se, jak jinak, ukryvaji zasoby. nastesti jsou dost hlusi a slepi (ano i na tohle se tu hraje). v noci kolem nich muzete prochazet potichu temer bez povsimnuti, ve dne vas vidi na velkou dalku kdyz si nedavate pozor a nekrcite se. kdyz jdete pomalu neslysi nic, ale jakmile vystrelite nebo sprintujete, je zle. momentalne mam asi po 8 hodinach hrani AKMko a dva zasobniky a opravdu je neprijemne kdyz vystrelite u prostred mesta :-) souboj se 30 zombikama je vetsinou fatalni.

ac to tak vypada, tak ve hre nejde v prve rade o strileni zombiku, ale sber zasob. zbrane jsou vicemene jen obranu kdyz uz se neco posere. zasoby lze ziskavat spoustou moznosti. do prazdnych polnich lahvi si muzete nacepovat vodu v jezirku, nebo staci vybilit supermarket a nasbirat si pepsi a coca coly, jidlo mame opet v konzervach, ale lepsi je v lese strelit divocaka a opect si ho na ohni (k tomu je zase treba mit sekeru, kterou nastipu drevo a sirky kteryma udelam ohen).

zraneni je taky pekne udelane. zakladem je 12000 bodu krve, cim jich je mene, tim je s vama vice zle. postupne se ztraci barvy, v pripade zraneni nebo soku se vam trepe obraz, tak ze nemuzete poradne mirit, pokud dostanete poradnou pecku, crci z vas krev jedna radost (pokud nemate veci z lekarnicky, mate problem). kdyz vas zombik nebo jiny clovek dobre trefi zlame vam nohy, pak se muzete jen plazit.

tak co, kdo mate armu+arrowhead zkusite to?

Prumerna zivotnost survivora je 38 minut :twisted:

kdyby mel nekdo zajem zahrat, piste PM, domluvime se :-)


08 črc 2012, 17:03
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jdu to shánět, vypadá to jako krutej mod. Zase něco "jinýho"


08 črc 2012, 17:25
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jestli se ale nepletu, ta bez originalky si to ale nezahrajete :-)

nekde na netu jsem videl ze staci arma 2 free a koupit jen arrowhead a nejak to zkombinovat a jede to. navody na to jsou.

edit: mod je to dobry, tohle mluvi za vse :-) http://doupe.zive.cz/doupecz/arma-ii-do ... 8-a-143545


08 črc 2012, 17:30
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2012, 13:21
Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Battlefield 2 airsoft mod ... nevím jestli to tady už padlo ale je to best

_________________
Život je jako žebřík do kurníku, krátký a po*raný

AGM M16A3 -- 130 m/s
ASG CZ 75d Compact CO2 -- 100 m/s


11 črc 2012, 10:57
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jedna otázka, proč hrát Airsoft jinde než v reálu?
Jinak, nehraje tu někdo Dooma přes Zdoom?
Kdyžtak Pm.


17 črc 2012, 10:57
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 20 črc 2012, 20:51
Příspěvky: 23
Bydliště: Kousek od Plzně
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Protože autor příspěvku se ptal na PC hry z důvodu, že má (měl) zlomennou nohu.

Já jsem pro ArmA 2 a nebo později ArmA 3, je to český vojenský simulátor, je možnost i stažení ArmA 2 free (zdarma). Co se týče BF3 (Battlefield 3), myslím si, že více realistická hra bylo CoD 1 a 2 a že za ty prachy se BF3 nevyplatí, je to jen marketingový tah, aby si to lidi kupovali, jediný co je v té hře dobré je grafika...


22 črc 2012, 13:21
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2012, 13:21
Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
jestli se ale nepletu, ta bez originalky si to ale nezahrajete :-)

nekde na netu jsem videl ze staci arma 2 free a koupit jen arrowhead a nejak to zkombinovat a jede to. navody na to jsou.

edit: mod je to dobry, tohle mluvi za vse :-) http://doupe.zive.cz/doupecz/arma-ii-do ... 8-a-143545


Neviš nahodou jestli mi stači Arrowhead??

_________________
Život je jako žebřík do kurníku, krátký a po*raný

AGM M16A3 -- 130 m/s
ASG CZ 75d Compact CO2 -- 100 m/s


28 črc 2012, 20:13
Profil
Četař
Četař

Registrován: 19 srp 2011, 18:10
Příspěvky: 10
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Arrowhead se dá "spojit" s ArmA 2 Free - http://community.bistudio.com/wiki/ArmA ... tions_Lite . Na CO:L ti to pojede.

_________________
http://102-pzpr.com/news.php


28 črc 2012, 21:14
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Sorry za ot :
Když už jsme u těch her, prodávám nadupanej Steam účet : viewtopic.php?f=142&t=14527

Díky za pozornost.
Jinak, Doom II přes zdaemon je rubačka jak sviň. Klasikum fakt doporučuju.


03 srp 2012, 18:24
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hraje tu někdo z vás Il 2 Sturmovika, nebo Pacific Fighters?


04 srp 2012, 17:25
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
díky Vanhoutenovi za skvělej tip. DayZ je naprostá bomba!
Pokud máte rádi starší hry, tak Fallout Tactics je velice zajímavá hra

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


06 srp 2012, 15:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
hrajes dayz? jestli jo tak tak se treba nekdy potkame :-) Vanhouten_CZ :-) jinak ja fallouty rad a Fallout tactics se mi jako jediny vubec nelibil.


06 srp 2012, 19:17
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tohle je repost příspěku co jsem psal na jiné forum, týká se WarZ, takzvané konkurence DayZ:

Citace:
Tak myslím, že to co se děje s hrou WarZ překročilo všechny únosné meze a musím všem doporučit, aby se hře vyhli velkým obloukem. Vynechám jakkékoli srovnávání s DayZ, či "podobnost" s War Inc. Tomu jsou věnovány stovky témat a diskuzí a nechť si udělá názor každý dle svého uvážení.

To co chci zmínit je naprosto neúnosný přístup vývojářů a komunity. Šéfem společnosti je Sergey Titov, člověk podepsaný pod hrou, která je obecně známa jako nejhorší počítačová hra. Otevřeně nadával a zesměšnoval ostatní hry ve vývoji. Otevřeně lhal o vývoji své hry, otevřeně urážel normální uživatele. Důkazem jeho absolutní neprofesionality je i to, co se momentálně děje na oficálních forech. Celá témata, která byť jen zmiňují konstruktivní kritiku hry jsou mazána, uživatelé jsou banováni za své názory na hru. Jakkákoli kritika hry je zakázána.
Titov dokonce napsal na svém foru, že kdo bude žádat o vrácení peněz si už jeho hru nikdy nebude moc koupit -> Tohle dle mého názoru v žádném případě neni profesionální přístup, který by měl šéf společnosti mít.

Titov také pořádá hon na čarodějnice. Jistý uživatel na youtube ho naštval tím, že nahrál svůj názor na hru, který nebyl vůbec přívětivý. Titov otevřeně nabádá a nechává nekontrolovaně fanoušky nadávat a zesměšňovat daného uživateli na svém foru a na Youtube. Někteří uživatelé co se ho zastali byli zabanováni a jejich příspěvky smazány.
Lidé, z tohohle co se tam děje se mi dělá fakt zle a člověk se i stydí nazývat se hráčem.

Za sebe vám doporučuji, vyhněte se té hře obloukem, i když rozhodnutí zda-li budete investovat do projektu s arogantním a urážlivým vedením je zcela na vás.


18 říj 2012, 22:05
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tenhle text je hodně tendenční, zbytečně zveličuje jednání vývojářů a zamlčuje fakt, že pár předobjednatelů hry bylo natolik zklamaných z alpha verze (do které jako předobjednatelé získali přístup), že rozpoutalo pekelný hon na čarodějnice (ať použiju stejný příměr) vývojáře tím, že všude šířili neskutečný hate a návody, jak si nechat vrátit peníze.
To vše kvůli zklamání z ALPHA verze! Na tenhle hate (dost masivní, potom co se rozšířil a fanoušci masově žádali o své peníze zpět) vývojáři nějak reagovat musejí...


21 říj 2012, 10:36
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Zbytečně zveličuje jednání vývojářů? Nechtěl jsem to rozhrabávat, ale tak si to projedeme:

Využívání falešných a duplicitních účtů na cizích forech za účelem vyzdvyhování vlastní hry: -> tohle jim bylo prokázáno když to prováděli na DayZ foru. Tohle celé bylo ještě korunováno tím, kdy Sergey Titov pročítal DayZ fora, a hned poté co Rocket nahlásil nějakou novou featuru do Dayz, tak ji Titov nahlásil do WarZ taky - Tohle jsou ověřitelná fakta.

Vysmívání se tvůrcům jiných her: -> prokázáno když se vysmáli tvůrcům Dead Linger.

Mazání témat a banování uživatelů bez opodstatněného důvodu: -> Na jejich samotném foru to nenajdeš ( i když lze to když se tam objevují témata nadepsaná "Why you banned me?" atd. ale budeš mít štěstí, pokuď je najdeš), ale na forech zabývající se her s zombie tematikou lidé tohle reportují ve velkém + vycházím z vlastní zkušenosti, když jsem několik hodin projížděl jejich forum.

Hon na čarodějnice -> myšleno celá aféra proti uživatelovi Rhinocrunch. Nesouhlasím s tím vším co o té hře řekl, ale měl v některých věcech pravdu.
Aféru co proti němu Sergey rozpoutal a zveličoval důležitost, aby se mu následně vysmál jen proto že má pouze 38 tisíc subscribe na youtube? Tady se vybízí otázka proč to vůbec proti němu rozjížděl. Každopádně ta nabídka na interview a celkové chování šéfa společnosti je něco nepředstavitelného.

Dalším příkladem dětinského a naprosto nepřijatelného jednání vývojářů, je jejich tvrzení, že kdokoli kdo požádá o vrácení peněz si již nikdy nebude moc koupit jejich hru, neb jejich email bude v databázi zablokován. To je jako když dítě, křičí, že už nikomu nepůjčí svou hračku.
Faktem je, že i mnoho lidí chce své peníze momentálně zpěť, jelikož nemají důvěru v nynější alpha verzi hry s tím, že pokud se to přecijen podaří, hodlají si to znovu koupit - Ale dle vývojářů to přá nepujde...

Lidé mají právo na vrácení peněz, ať již z důvodů, že se jim nelíbí směr, kterým hra míří, neboť tohle opravdu neni něco co bylo údajně ve vývoji již před DayZ. Mohou taky žádat o vrácení peněz, neb se cití podvedeni tím, že autoři nedostáli svým slibům.

A nelze vše omlouvat tím, že je to Alpha. Některé z základních mechanismů hry už musí být víceméně v definitivní fázi... pokuď nejsou a vše se ještě bude měnit, tak je to nekompetentní přístup k vývoji hry, kdy vývojářský tým vytváři hru bez ucelené vize a směru.
Alpha verze se nevydává všem veřejně, to je jejich diletantismus, že tak učinili -> tohle celé podlamuje i další důveru v tento vývojářský tým. Nelze se divit, že lidé chtěji své peníze zpět, když zaplatily desítky dolarů za produkt, který neodpovídá jejich představám. Aneb fakt nebudou nadšení, že investovali na "legend" a "Pioneer" status, aby následně viděli 70% věcí okopírovaných z War Inc. nedostání slibů vývojářů a o jejich foru radši už ani nemluvě.

Vývojáři WarZ si vykopali velkou jámu svými sliby, tvrzeními a jednáním a teď do ní spadly. Pokuď nechtěli aby jim hráči zmizeli ve velkém, tak neměli vydávat otevřenou Alpha verzi, měli jí nechat zavřenou pro cca 1000 lidí a interně testovat a teprve pak přijít s Beta verzí. Vyhli by se celému tomuhle fiasku... I když pak je otázka, zda-li by fakt stihli vše na jejich hře co byla "dva roky" ve vývoji stihli vše odladt a vydat to předtím, než by vyšla DayZ Standalone.

Jinak pokud mi začneš psát, že ty dva roky byly myšleno včetně předprodukce a že nerozumím hernímu vývojářství, tak tě zklamu. Započítávat předprodukci do aktuálního vývoje a trvat na tom, že tohle bylo ve vývoji dřív než konkurence, je diletanství. To by pak mohl Dean Hall počítat i dobu, kdy vlastně o DayZ přemýšlel (tj doba, dky byl v armádě), jako předprodukci. A pak by se mohli fanboyovi DayZ a WarZ hádat, kdo z z tvůrců hry na to vlastně začal myslet dřív...


21 říj 2012, 14:05
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2011, 16:40
Příspěvky: 62
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
DayZ vypadá opravdu hodně zajímavě :), hrajete to tu ještě někdo?

_________________
Aim with the hand, shoot with the mind.


21 říj 2012, 20:09
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Navro píše:
DayZ vypadá opravdu hodně zajímavě :), hrajete to tu ještě někdo?


sem tam ja, ale ted uz dlouho ne.


21 říj 2012, 20:49
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 29 zář 2012, 17:46
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Dayz mne nejak nechytl... spis na arme hraju mod wasteland... vlastne je to dayz bez otravnych zombiku a je tam mnohem vice aut... AI jsou tam ojedinele takze se strili jenom hraci navzajem->mnohem vic zabavy :D

_________________
PERKS:

[Lovná zvěř] [Zkrvavené BB] [Sběratel hmyzu] [Ninja] [Velkokapacitní] [Last man standing] [Sentry] [Nával cukru] [Infiltrátor] [Ripstop by bodnul] [Taktické přebití] [Speedy Gonzales] [Pásovec] [Motostřelec] [Baby Killer] [Člen strany]


21 říj 2012, 21:02
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Inu brzo bude MOH: Warfighter, tak kdo se těší? :)


22 říj 2012, 20:07
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
Inu brzo bude MOH: Warfighter, tak kdo se těší? :)


docela jo, ale víc se těším na klíč k beta verzi Battlefield 4

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


22 říj 2012, 20:51
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Husky píše:
Krezz píše:
Inu brzo bude MOH: Warfighter, tak kdo se těší? :)

docela jo, ale víc se těším na klíč k beta verzi Battlefield 4

Bojím se že to dopadne jak s BF3, aneb vše co se nám nepovedlo zkusíme opravit, ale počkejte si půl roku. I tak se na BF3 strávil nějakych 666 hodin podle battlelogu. Tajně doufám, že MOH bude oživeno, prootže ten poslední díl byl fakt katastrofa.


22 říj 2012, 21:12
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já zase tajně doufám že BF 4 neskončí jako BF 3, ergo základní hra 1200 + minimální výdaje za premium = 1000 ,- k tomu.


22 říj 2012, 21:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
Inu brzo bude MOH: Warfighter, tak kdo se těší? :)


Už je :P A těšim se dost, ale víceméně náhodou, pár tejdnů zpátky mě při sledování Strike Back napadlo, že bych si nějakou podobnou hru docela střihnul, tak jsem uvažoval, jestl si zopakovat ten starší modernovej MOH, nějakou Call of Duty nebo co a pak najednou koukam, že má brzy vyjít Warfighter, tak jsem si už počkal :D

A co se týče Battlefieldu, tak trojka mě bavila do té doby, než se z toho rozhodli vytřískat další tunu peněz DLCčkama, prodejem unlocků a podobně...tenhle přístup beru u F2P her, ale prodávat hru za plnou cenu a pak na tom ještě podobně rejžovat je na pěst a nasralo mě to tak, že jsem to od tý doby nepustil a čtyřku už ani nebudu kupovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2012, 21:44
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Krezz píše:
Tajně doufám, že MOH bude oživeno, prootže ten poslední díl byl fakt katastrofa.


mi se prave posledni MOH libil hodne. mozna to je tim ze to nebyla takova tupa a nudna rezba jako COD. sice je pravda ze tam byly nudne pasaze (jizda na 4kolce), ale jinak se mi to z tech akcnaren libilo asi nejvice.

edit: v tomhle typu her se ale dosti odlisuju od stada, takze vam ten muj nazor bude pripadat asi divny :)


22 říj 2012, 22:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ja osobne tiež mám radšej niečo menej premrskané ako COD ...čiže MOH a batlefieldy ma bavili omnoho viac.Dlho som premýšlal čo hrať kedže všetko som mal poprechádzané..a príjemnú zmenu som zažil keď som si zahral brothers in arms hell's highway.Jednoznačne som si prišiel na svoje aj keď to neni zrovna najmodernejšia hra 8-)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


22 říj 2012, 22:15
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
madafaka píše:
ja osobne tiež mám radšej niečo menej premrskané ako COD ...čiže MOH a batlefieldy ma bavili omnoho viac.Dlho som premýšlal čo hrať kedže všetko som mal poprechádzané..a príjemnú zmenu som zažil keď som si zahral brothers in arms hell's highway.Jednoznačne som si prišiel na svoje aj keď to neni zrovna najmodernejšia hra 8-)


zkus ARMA2 :) prekonej prvnotni odpor ovladani a uzijes si


22 říj 2012, 22:22
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
no ja mam nejaku naprd verziu stahovanu 8-D vycvik mi ide a jak ide misia tak po ukažke bum a konec..skusim si teda zohnať poriadnu verziu ale vyzeralo to dobre..len to ovládanie pfúú..už v red ocrchestre som mal dosť hlavne v tanku 8-P človek chvilku nehrá a má čo robiť aby sa do toho zase dostal

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


22 říj 2012, 22:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Mně se ten modernovej MOH líbil taky hodně, pár chybek to teda mělo, ale ve srovnání s CoD super, drželo se to víc při zemi, bylo to takový chytřejší, válečnější...no, už "kupuju" Warfighter, tak uvidíme :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 říj 2012, 23:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
No presne.Ja sa síce aj CODčka snažím hrať "takticky" ale keď vidím synovca ako to prebehne ramboštýlom tak nwm čo si o tom mám mysleť 8-P každopádne po tom warfighterovi mrknem aj ja..obrovská škoda že MOH airborne bol taký kšunt a že nebol na tento spôsob len usadený do WW2.8-(..prišlo mi to dosť odveci 8-/
inak aj Operation Flashpoint Red-River je fajn

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


23 říj 2012, 00:07
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
madafaka píše:
no ja mam nejaku naprd verziu stahovanu 8-D vycvik mi ide a jak ide misia tak po ukažke bum a konec..skusim si teda zohnať poriadnu verziu ale vyzeralo to dobre..len to ovládanie pfúú..už v red ocrchestre som mal dosť hlavne v tanku 8-P človek chvilku nehrá a má čo robiť aby sa do toho zase dostal


si stahni Arma2 free a na warez se uplne vykasli. ta arma2 free je sice jen multiplayer, ma nizsi kvalitu textur, ale obsahuje vse co plna arma 2 (bez datadisku). tam si to vyzkousej pri nejake multiplayer bitve. pokud te to chytne atk nejlepsi mas koupit arma x anniversary edition - je tam uplne vse od prvni operace flashpoint, pres arma1, arma2+vsechny datadisky (krom posledniho AČR). sehnat se to da tusim kolem 600kc.

madafaka píše:
No presne.Ja sa síce aj CODčka snažím hrať "takticky" ale keď vidím synovca ako to prebehne ramboštýlom tak nwm čo si o tom mám mysleť 8-P každopádne po tom warfighterovi mrknem aj ja..obrovská škoda že MOH airborne bol taký kšunt a že nebol na tento spôsob len usadený do WW2.8-(..prišlo mi to dosť odveci 8-/
inak aj Operation Flashpoint Red-River je fajn


COD nejde hrat takticky :-D ve hre kde funguje skript na plivani nekonecneho mnozstvi nepratel nema smysl lezet za bukem a snazit se vystrilet celou ulici :)

ad red river: ten se mi nelibil vubec. prisel mi proste takovy.... divny :-D

Griffon píše:
Mně se ten modernovej MOH líbil taky hodně, pár chybek to teda mělo, ale ve srovnání s CoD super, drželo se to víc při zemi, bylo to takový chytřejší, válečnější...no, už "kupuju" Warfighter, tak uvidíme :D


jo dobre jsi to shrnul. taky to tak vidim.


23 říj 2012, 07:07
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz