Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 62 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Volby 2012 
Autor Zpráva
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Volby 2012
Tak co, jaký máte názor na současné volby a jejich výsledky ?
Můj názor je takový, že lidi se prostě nepoučí, opět budou volit levičácké parchanty a opět to bude v ha*zlu. :?

Ps.. http://www.youtube.com/watch?v=CjCeg5ytEOM - Netušil jak zakrátko, bolševik tě zmrví!

/Nezměním, to je jasné. Ale můžem to seriozně prodiskutovat ne ? 8)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


Naposledy upravil KrteQ dne 13 říj 2012, 18:05, celkově upraveno 1



13 říj 2012, 17:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Prooooooooooooooooooooooooooooooč proč takové téma.
Hovno prd pakáž je jedno co tam bude za zmrdy porát nás budou ojebávat ať tam sedí kdo chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokud se ta zkurená pakáž nyvystřílí tak se jí nikdy nezbavíme!!!!

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 říj 2012, 17:54
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Volby 2012
taky se ptám proč? tímhle tématem nic nezměníš a jak píše monty vždy nás někdo bude okrádat...

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


13 říj 2012, 18:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Teď když vidím v televizy toho šmejda Nečasa jak se směje do kamery a tvrdí že to není žádná prohra a že lidi je nevolyly ne protože už maj hluboko do kapes táč je ždímaj jako prase ale že to je normální a že je lidi porát berou je mi na zvracení. No a doprdele taď ještě ten ochlasta Kalousek se tetelí že je strana úspěšná kurva lidi ježiš kterej kokot vymyslel sametovou revoluci by měl dostat pažbou kalacha přes držku.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


13 říj 2012, 18:40
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Jednom se vyskytl článek o tom, jak by ČR fungovala ne jako demokracie, ale jako monarchie. Jak myslíte že by to vypadalo ?

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


13 říj 2012, 19:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 17 dub 2011, 17:45
Příspěvky: 611
Nový příspěvek Re: Volby 2012
úplně stejně.... vždy se najde někdo kdo si chce urvat něco pro sebe

_________________
Per Mare, Per Terram

Challenges:
Nešika, Zkrvavené BB, Vítězství nebo smrt, a mnoho dalších....


14 říj 2012, 11:24
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Jeryk píše:
Jednom se vyskytl článek o tom, jak by ČR fungovala ne jako demokracie, ale jako monarchie. Jak myslíte že by to vypadalo ?


pleteš dvě věci dohromady. Kdyby ČR byla monarchie, tak by byla monarchií konstituční jako je např. Nizozemí nebo UK. Kde ten král nebo královna mají funkci víceméně reprezentativní.


14 říj 2012, 12:01
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Demokracie i konstituční monarchie (protože absolutistická je prostě v dnešní době totální blbost) jsou vcelku naprd. Nejvíc by tady vyhovovala Oligarchie ;-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


14 říj 2012, 12:09
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Monty píše:
ježiš kterej kokot vymyslel sametovou revoluci by měl dostat pažbou kalacha přes držku.


Monty na toto téma,bych ti mohl dohodit tátu :)) on by ti to vysvětlil jak to bylo,nebo být mělo.muj otec byl velmi dobrý přítel prezidenta Václava Havla,ve spisech StB měl po havlovy druhý největší dohled ( havel měl 3,táta 2-oba prohlášeni ( doslova ) za nepřátele státu ) byl vyslíchán policií,doslova mučen,a má rodina téměř vysídlena.díky bohu že máme v zahraničí vlivné příbuzné,a vysídlení bývalého šlechtického rodu původem ze skandinávie by asi nebylo pro tehdejší režim 2x fajne.táta byl jeden z prvních členů Charty 77,a hlavní zakladatel Občanského fóra ( všechno se dá dohledat na internetu pokud máš zájem,abych nebyl označen za lháře a mluvku ( popř. ve spisech které máme doma ( mimochodem i první spisi ČSFR z tehdejšího min.vnitra kde otec chvíli působil...když sem se odhodlal k tomu to jednou přečíst,chtělo se mi zvracet )
sametová revoluce měla proběhnout naprosto jinak,a i mediálně je teď pošpiněna.ona proběhla dobře,ale po ní se to začalo s*át.bohužel Havel to pos*al ještě víc ...muj otec se snim kvuli tomu šíleně pohádal,už jenom kvuli rospuštění charty a dalších dvou věcí,které se nikdy neměly v historii naší země stát ( samozřejmě táta nebyl sám,bylo jich víc než si myslíte )...a Havel nasázel do vlády všechny ty ku*dy,které udávaly a byli rudý víc než husák sám.a víš jak dopadly všichni ti,kteří s tim nesouhlasily a chtěly tyhle rudý hajzly nechat pozavírat ? zajeď někdy na kafe,a táta ti to řekne...nebudeš věřit vlastnim ušim.

sorry za OT

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


14 říj 2012, 13:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Volby 2012
osobně fandim nečasovy a kalouskovy ... teď to tu zase začíná rozumě fungovat. bohužel za vlády čssd se půjčovali prachy, tak se to teď musí řešit a bude to holt bolet. jestli se k moci dostane čssd, tak to tu půjde ještě víc do piče než je to teď ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


14 říj 2012, 13:55
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Po misiho příspěvku můžeme opravdu potvrdit, že lidská blbost je opravdu nekonečná. :roll:


14 říj 2012, 14:15
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2012, 20:38
Příspěvky: 95
Bydliště: Prague
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Radim.M4 píše:
Po misiho příspěvku můžeme opravdu potvrdit, že lidská blbost je opravdu nekonečná. :roll:

tady už schází jenom tlačítko "LIKE"

_________________
never forget
3rd Regiment Royal Military Police , 158th Provost Company

Boyi BI-3981 + full metal-long barrel+M203+ACOG
Tokio Marui H&K MP5 SD5
Well MB03
Well MB08D
KJW 1911


14 říj 2012, 14:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík

Registrován: 05 říj 2010, 21:08
Příspěvky: 195
Nový příspěvek Re: Volby 2012
4 Radim.M4

Asi bys to měl upřesnit, protože tvoje větička se dá vykládat:
a) že se týká Misiho osobně
b) že blbci jsou voliči ČSSD
:D
P.S. Uznávám, že Kalousek umí být vtipný chlapík, kníže žoviální šoumen, a naproti tomu Sobotka je nezáživný suchar, ale co se týká současné politické situace, vidím to podobně jako Monty.


14 říj 2012, 15:10
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Trololol misi...trololol.... :roll:

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


14 říj 2012, 15:12
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Volby 2012
zbytecne tema. takhle republika jde doprdele at je u moci kdokoliv, protoze je zajima akorat kolik penizku jim nasypem do kapes a kolik jeste jde vytunelovat z rozpoctu. oni si nahrabou a az to tu bude uplne v prdeli, tak oni si jen sbali svych par svestek a prestehujou se do svych honosnych sidel na floride a jinde po svete, zatimco tu nebudou mit lidi co zrat.


14 říj 2012, 15:34
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Orm92 - no já ti to věřím a výc než si myslíš. Jednu dobu sem dělal pro určité lidi a přesně to co říkáš naprosto zapadá do toho co vím. K tomuhle je jen to co je v mém podpisu.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


14 říj 2012, 16:48
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 05 dub 2009, 15:48
Příspěvky: 558
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Prachy by se nemusely za levičáků půjčovat kdyby Havel s Klausem a celé jejich slavné Občanské fórum se nedohodlo se západem, že za podporu Sametové revoluce omezíme vlastní průmyslovou výrobu, težbu, těžké strojírenství atd. viz zbrojovky, ocelárny, hutě atd.

Nemluvě o tom jak se každý "korektně" napakoval při hodně "férových" privatizacích v 90. letech, jak nebyly vůbec řešené zákony, a jak se dalo "krásně" černo-šedivě podnikat na hranici zákona, někdy až přes ...

Kdybychom vykopali všechny hajzly co sem dováželi sračkojidní textil od asiatů a čecháčky, které to nakupovali, distribuovali, měli bychom podobně udržitelný textilní průmysl jako mají teď např. v UK ...

Tohle byla už na začátku 90. let jedna velká dlouhá cesta přímo do pr*ele, a je úplně jedno která strana bude u koryt, jelikož se sami chtějí napakovat - hezky upřímně a sobecky ...

A já osobně pochybuju, že s tím MY něco uděláme, jelikož tady v týhle malý zemičce nefunguje žádný typ demokracie prakticky, papírově možná ano, ale de facto ne a nebude :wink:

Můj názor, nikoho a nic nehájím. Co si lidí zvolí, to mají :lol:

_________________
LCpl. Freeman G.
4th Recon Bn. USMC
2006-2007 Reenacted
(Finished 2013)

Můj Airsoft MEGAVÝPRODEJ na Rajčeti
Prodej vlastních airsoft přebytků již od 10 Kč


14 říj 2012, 16:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Orm92 píše:
Monty píše:
ježiš kterej kokot vymyslel sametovou revoluci by měl dostat pažbou kalacha přes držku.


Monty na toto téma,bych ti mohl dohodit tátu :)) on by ti to vysvětlil jak to bylo,nebo být mělo.muj otec byl velmi dobrý přítel prezidenta Václava Havla,ve spisech StB měl po havlovy druhý největší dohled ( havel měl 3,táta 2-oba prohlášeni ( doslova ) za nepřátele státu ) byl vyslíchán policií,doslova mučen,a má rodina téměř vysídlena.díky bohu že máme v zahraničí vlivné příbuzné,a vysídlení bývalého šlechtického rodu původem ze skandinávie by asi nebylo pro tehdejší režim 2x fajne.táta byl jeden z prvních členů Charty 77,a hlavní zakladatel Občanského fóra ( všechno se dá dohledat na internetu pokud máš zájem,abych nebyl označen za lháře a mluvku ( popř. ve spisech které máme doma ( mimochodem i první spisi ČSFR z tehdejšího min.vnitra kde otec chvíli působil...když sem se odhodlal k tomu to jednou přečíst,chtělo se mi zvracet )
sametová revoluce měla proběhnout naprosto jinak,a i mediálně je teď pošpiněna.ona proběhla dobře,ale po ní se to začalo s*át.bohužel Havel to pos*al ještě víc ...muj otec se snim kvuli tomu šíleně pohádal,už jenom kvuli rospuštění charty a dalších dvou věcí,které se nikdy neměly v historii naší země stát ( samozřejmě táta nebyl sám,bylo jich víc než si myslíte )...a Havel nasázel do vlády všechny ty ku*dy,které udávaly a byli rudý víc než husák sám.a víš jak dopadly všichni ti,kteří s tim nesouhlasily a chtěly tyhle rudý hajzly nechat pozavírat ? zajeď někdy na kafe,a táta ti to řekne...nebudeš věřit vlastnim ušim.

sorry za OT



Krása, jeden známý mi to popisoval velmi podobně, ano vše se dá opravdu dohledat na internetu, díky bohu za něj, protože v novinách jsou jen sračky. :-)

Naprosto souhlasím s těmito vyjádřeními :-D
Monty píše:
Prooooooooooooooooooooooooooooooč proč takové téma.
Hovno prd pakáž je jedno co tam bude za zmrdy porát nás budou ojebávat ať tam sedí kdo chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokud se ta zkurená pakáž nyvystřílí tak se jí nikdy nezbavíme!!!!


Bohužel ikdyž se postřílí všichni, vždycky tam vleze nějaká černá ovce :-D

-ROOKiE- píše:

Můj názor, nikoho a nic nehájím. Co si lidí zvolí, to mají :lol:

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


14 říj 2012, 17:17
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Radim.M4 píše:
Po misiho příspěvku můžeme opravdu potvrdit, že lidská blbost je opravdu nekonečná. :roll:


dobře, tak mi řekni koho má smysl volit mimo top09 na státní úrovni a ods na komunální/krajské?

když volíš malé strany které se nedostanou přes 5%, tak tím akorát podporuješ socany nebo komouše.
a volit čssd nebo komunisty? to je ještě větší peklo než ods

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


14 říj 2012, 20:11
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Volby 2012
jo a ve chvíli kdy by jste chtli dělat násilnej převrat, tak to stejně dopadne tak, že 99,9% národa se na to bude dívat v televizi a řikat si co ste za čů***, že stejně nic nezmůžete :(

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


14 říj 2012, 20:14
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Volby 2012
misi píše:
jo a ve chvíli kdy by jste chtli dělat násilnej převrat, tak to stejně dopadne tak, že 99,9% národa se na to bude dívat v televizi a řikat si co ste za čů***, že stejně nic nezmůžete :(



Hehe, že nic nezmůžeme? Koukni na pirátskou stranu jak se dokázala zvednout . ;-) Já bych řekla, že většina mladých volila pirátskou stranu, protože se nedávné téma ACTA týkalo z části i jich a pirátská strana byla proti tomuhle zákonu. Bohužel senioři neví koho volit a už vůbec ne koho volí, respektive volí komouše, protože za komunismu se měli přece dobře...

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


14 říj 2012, 21:08
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Volby 2012
pirátská strana má dobrej program na vládní úrovni, tam je má možná smysl volit. ale co proboha bude pirátská strana v kraji? tam vůbec nejde řešit jejich hlavní témata jako svobodu slova/internetu, autorská práva, přístup k informacím atd.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


14 říj 2012, 21:15
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Volby 2012
misi píše:
pirátská strana má dobrej program na vládní úrovni, tam je má možná smysl volit. ale co proboha bude pirátská strana v kraji? tam vůbec nejde řešit jejich hlavní témata jako svobodu slova/internetu, autorská práva, přístup k informacím atd.


Tak to je supéér a koho jiného chceš v kraji volit? :-D Naštěstí mě tato otázka ještě tři roky nemusí žrát ;-)

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


14 říj 2012, 21:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Třeba Svobodný, Sdružení Nestraníků nebo ty různý krajský strany? Misi má sice pravdu, že volbou těchhle malejch srand člověk socanům ani komounům neubere, ale prostě tuten přístup "volim menší zlo" může za to, že se tady neustále točí dokola modrý svině s oranžovejma sviněma. Dokud si lidi nezvyknou chodit k volbám a volit to, co je jim programově blízký, tak se to nikdy nezmění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 říj 2012, 22:03
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Volby 2012
zase řekněme si, je pospíšil v čele plzeňský ods zlo? já bych to ani jako problém neviděl

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


14 říj 2012, 22:36
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Rekl mi jednou jeden clovek, ktery komunismus nenavidi, trefnou vetu:

"radeji budu stat frontu na banany nez na pracaku"

Co tim chtel basnik rict je podle me jasny.

Z politiky se stal vyhodny business a lidi jsou jen financni jistina tohoto obchodu, nic vic. A pokud si nekdo antikomunisticky zalozeny mysli, jak jine strany jsou nekomunisticke, tak staci prolustrovat par lidi online a je hned jasne, ze komanc sedi vsude. A volit mensi strany? Nekolik "mensich" stran jsou tiche odnoze velkych stran, jen to na prvni pohled neni videt.

PS: nutno dodat, ze komunistum nefandim, nefandil a nikdy nebudu.

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


14 říj 2012, 23:10
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Naskok píše:
Rekl mi jednou jeden clovek, ktery komunismus nenavidi, trefnou vetu:

"radeji budu stat frontu na banany nez na pracaku"

Co tim chtel basnik rict je podle me jasny.


Ano, je, tady je překlad: komunisty nenávidí, ale komunismus byl lepší než současnej stav. Kromě toho, že by se to dalo použít jako učebnicovej příklad protiřečení si, je to pěkná píčovina.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 říj 2012, 00:09
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Jestli si někdo myslí že je nějakej rozdíl mezi čssd a ods a že tady máme ve vládě aspoň jednu pravicovou stranu, tak je pro mě najivka. Každopádně na kraji ani tak nezáleží na straně, jako na konkrétních lidech, tam bych takovýty barevný republikový obrázky vůbec neřešil protože je to úplně jedno.
Jinak za mě Svobodný!

_________________
http://www.Sniperblog.cz


15 říj 2012, 06:19
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Na úrovni krajů se stávají nebezpečnými hráči právě ty menší lokální strany. Jednak mají místní problematiku v merku a vědí co je potřeba, jednak jsou v těch oblastech stejně znamé, jako jiní vyšší politici a jejich strany na státní úrovni.

Můj táta tvrdí, a já s ním souhlasím, že demokraci je už dávno překonaný vládní model, že je načase vymyslet zase něco nového. Je to stejně zastaralý způsob vlády jako monarchie nebo kult boha. Jenže těžko říci, jak by takový nový systém měl vypadat, na tom jsem se s ním nedokázal dohodnout (jen chci upozornit, že se tu nebavím o nějaké revoluci, převratech a tak, ale prostě o jiné organizaci fungování státu). Až jednou bude nějaká velká společenská změna, jdu do toho :-D

Já si myslím, že záchrana státu je možná v případě, že vyměníte celý vládnoucí aparát současně, nebo jeho hlavní část (vládu a všechny bližší podřízené). Protože když do vlády pronikne jedna strana, tak je po čase zblbnutá fungováním a zažitými mechanismy fungování ostatních stran a vlády a jejich praktikami. Ale když by se vyměnila celá současně, tak by se začalo hezky odznova s čistým stolem. Ale to je teorie a utopie.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


15 říj 2012, 09:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Volby 2012
Naprosto s tebou souhlasim, že jediná šance je vyměnit to komplet a naráz. Jenže pak dojdeš k dalšímu problému...kdybys měl tu možnost, koho bys tam dosadil? Já už jsem o tom párkrát přemejšlel, nebo jsme se o tom bavili s někym nad pivem a došli jsme k tomu, že z lidí v tomhle státě by byl sakra problém složit vládu, kterej by se dalo věřit, i kdybychom měli tu možnost vybrat úplně kohokoli.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 říj 2012, 10:31
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 62 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz