Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:24




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak ja našťastie nemám problém na akciách oprieť sniperku o stenu , vytiahnuť záložák a hurá vyčistiť budovy. Zatiaľ našťastie nemám zlú skúsenosť aby sa mi čo len pohla z miesta.

_________________
Strelec bez zbrane :)


09 říj 2012, 20:15
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
My tu na západě tedy také máme slušné množství kokotů, ale takovýchhle ubohostí jsme se naštěstí ještě nedočkali...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 říj 2012, 20:38
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
V sobotu jsme byli v Krmelíně na akci. Jako fajn, ale našli se lidi, kteří na sebe skrz celé hřiště řvali kvůli nějakým, jakože, určitě jsem tě dostal a tys nepřiznal atd atd.
Jako samozřejmě byli i nepřiznávači, kteří mi nepřiznali, ikdyž jsem na 100 % viděl i slyšel že to dostal. Ale tak já to neřeším, nechci se zbytečně hádat, buď ho prostě za trest pořádně "pokropím", anebo se jednoduše vzdálím a pokračuju ve hře někde jinde.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


09 říj 2012, 20:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ono se těžko vzdaluje, když ten zmrd nepřizná, co? :mrgreen: U nás se na dotyčnýho prostě domluvíme a dáme mu čočku i když třeba půlka z nás zařve. Typicky na akcích, kam jezdíme, jsou to snipeři. Nesmrtelný, nedotknutelný - prostě styl "mám nejsilnější pušku tak na mě prostě nedostřelíte - tečka, konec diskuze". Tohle je vščnej problém airsoftu - někteří lidé prostě neznají fair-play a chtějí přežít za každou cenu až do konce.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


09 říj 2012, 21:00
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jeryk: Teď tam byla tušil Pustina ne ? To je naštěstí organizovaná akce pořádaná slušnýma (!) lidma, tak se ti největší zmrdi neukážou.

Griffon: To vám upřímně a otevřeně závidim.. Co bych dal za to kdyby se tady vyskytovali "jen" nepřiznávači a lidi kteří si do prasokvéru narvou prasobrko.

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


09 říj 2012, 21:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
KrteQ: staci jezdit na uzavrene akce, kam tito lide nemaji pristup, ale hold to nebude nekde blizko bydliste

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


09 říj 2012, 21:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ano byla tam Pustina, sme nemohli z toho jak si tam ten jeden organizátor vyřval hlas a nemohl mluvit :mrgreen:

Ale zpátky. Tak já se vzdaluju pokud to jde, učím se pohybovat v hejkalu, a na te Pustině mě ani neviděli, takže spokojenost.
Pokud mě nevidí, vzdaluju se, pokud ano, prostě na něho vyletím a střílím, to je mnohdy lepší taktika než se někde krýt nebo tak.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


09 říj 2012, 21:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 14 kvě 2011, 11:01
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak u nás jsme měli to štěstí, že v týmu byli dva 18 letí kluci, jeden semtam něco na kouření, ale měli rozum a vedli nás dobře, stanovili pravidla a hrálo se. Teď jsme zase my povyrostli a vedeme zase mladší ve stejném stylu, takže když si je vychováte už od začátku, je to ideál. Je to prostě klasickej soft. A kupodivu se divím, jestli se nás sejde i 15, tak s nikým není žádnej problém. Když někdo něco ztratí, vše se vrací, prostě pohoda :D

Osobně jsem ničení zbraní nikdy nezažil, ale to bude tím,že jsem zatím nebyl na pořádný akci no. Pokud jsme k nám někoho pozvali a neosvědčili se, tak už prostě nepřijeli.

Taky u nás byl "tým" dětí, hulení, bumbání, bordel... ty slušný jsme zachránili a hned nato se rozpadli. Prostě perfektní stav.
No a jedinej tým s "maličko" předimenzovanými zbraněmi z okolí skončil. Potěšilo.

_________________
G36 předěláno na G36C (CA) - 119 m/s (M120 systema - ano, byl jsem nezkušený a hloupý)
M4A1 (CA) - 147 m/s (M130 SHS)
Servis? Už jedině sám...


Naposledy upravil Zvedák dne 10 říj 2012, 16:23, celkově upraveno 1



10 říj 2012, 09:47
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Jednou sem si takhle řek, že by asi bylo lepší napsat na místní státní policii jestli by jsme si mohli zahrát soft v takovym lesíku poblíž vodárny nedaleko Mnichova Hradiště, a po pár dnech mi přišel mail s tim, že je to veřejně přístupný místo a že tam s airsoftovejma zbraněma nemáme co dělat, díky bohu sem se už znal s lidma, který už maj větší rozhled a akce, kde je míň jak 20 lidí už pro mě nemaj význam, ani ten lesík okolo vodárny, a jak už tady někdo psal, radši tam hrát na černo, protožei když to je v zákoně že nám můžou zabavit airsoftový zbraně při používání na veřejně přístupnym místě, asi by to vypadalo dost absurdně, takže nás maximálně vyhoděj...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


10 říj 2012, 11:35
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
radši tam hrát na černo, protožei když to je v zákoně že nám můžou zabavit airsoftový zbraně při používání na veřejně přístupnym místě, asi by to vypadalo dost absurdně, takže nás maximálně vyhoděj...

Si děláš srandu žejo? "Sice je to v zákoně, ale mě to vlastně nezajímá, protože bla bla bla... " :evil: :evil:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


10 říj 2012, 11:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
napadla mě stejná reakce jako reyese...to nemůžeš myslet vážně...co si nepochopil na tom že tam nemáte co dělat?
Zákon je jasnej, a reakce policie taky. Tečka sklopim hlavu poděkuju za odpověď a šoupu nohama...to je myšlení...zeptám se jestli mi to povolej a když ne tak tam stejně půjdu

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


10 říj 2012, 11:45
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Taky sme tam od tý doby nehráli, co vyšilujete, něco podnýho tady už někdo napsal, dokonce mu i tohle co jsem konstatoval řek policajt, a nikdo takhle nereagoval, prostě se nikoho neptat, když tam po tom lese nebudou pobíhat lidi, tak tam v klidu hrát a pak když někdo přijede a řekne nám, že tam nemáme co dělat, tak odjedem, takhle sem to myslel...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


10 říj 2012, 12:05
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tohle je průserovej přístup.


10 říj 2012, 12:17
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Aha, a můžete mi teda poradit, jak to udělat?

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


10 říj 2012, 12:39
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Zjistit si majitele pozemku a s nim to dohodnout.


10 říj 2012, 12:47
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
To je úplně jedno, čí ten pozemek je, když je veřejně přístupnej... A tohle byl zrovna takovej pozemek, kde byli jen stromy, ani žádná honitba, nebo něco podobnýho, mám takový tušení že to je zrovna města...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


10 říj 2012, 12:51
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
CrocHunter píše:
Tohle je průserovej přístup.


This. Jako existujou místa, kde je ideální řešení nic nehlásit, ale musí to bejt takováta tichá dohoda, kdy majitel ví, že se tam střílí a dokud s tím nemá žádný starosti, tak mu to nevadí a policie ví, že se tam střílí a dokud z toho není průser, tak jí to taky nevadí. Taková je třeba plzeňská prasna nebo tak dřív fungovalo i Stříbro (než to koupili barvičkáři :evil: ), ale nemůže to bejt úplná černota prostě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2012, 12:54
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
firstik píše:
To je úplně jedno, čí ten pozemek je, když je veřejně přístupnej... A tohle byl zrovna takovej pozemek, kde byli jen stromy, ani žádná honitba, nebo něco podobnýho, mám takový tušení že to je zrovna města...


Když to vemu do důsledku tak vlastně můžem jít udělat akci u vás na zahradě protože branku si otevřem a svym způsobem to je veřejně přístupný... a majitele se ptát nebudem, v nejhorším nás vyhoděj...
:roll:

máme k dispozici les a nějakej ten pozemek..ale načapat tam nějakou partu kindrsáků co se nám tam budou prohánět tak se taky neznám...protože nejhorší na tom je že nikdo pak neni schopnej otevřít pusu a zeptat se..

a myslíš že když vás tam někdo načape že nemůže zavolat policii?

Tenhle přístup co máš hodně rychle vymaž z hlavy

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


10 říj 2012, 13:21
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 09 zář 2011, 08:55
Příspěvky: 404
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No tohle bejvávalo, sem ještě skoro nic o softu nevěděl, jen sem čet, že by se to mělo oznámit na místní policii... Ale jak nás teď hraje víc, tak buď kousek od bolky v u nějakejch polorozpadlejch baráků co patřej armádě, a tam někdo z těch lidí co tam jezděj má příbuzný, a žo tak prej neni problém. A co se týče lidí co bydlej nedaleko, tak stačí, když tam po nás nebude zůstávat bordel. A v Mimoňi na vojenskejch pozemcích už to je tak profláklí, že to ani nemá smysl někomu řikat, no a pak už jen ty velký akce na soukromejch pozemcích...

_________________
M249 MK II; Li-pol 3S; 135 m/s; 1100 r/m
AKS74; Ni-MH 8S; 125 m/s
Desert Warrior 4.3 OPS GG
Ultramat 14; battery master 6
"Zbrojíř, Velkokapacitní, Odhodlaný, Kutil, Silikonová huba, Obchodník se smrtí, Hipík, Sochař, Vítězství nebo smrt"


10 říj 2012, 13:30
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Když pominu hloupý lidi na érsoft akcích (který naštěstí už pár let nenavštěvuju a je mi dobře), tak mě trochu začlo vadit to, že se nikdo nikde (až na pár výjimek, který napočítám na levý ruce) neprezentuje a nesepisuje tady z toho reporty a nejsou ani žádný fotky.
Přijde mi, že dřív jsem vídával víc kulervoucích fotek... dneska nejsou ani fotky a jednotky nemají ani weby, kde bych si přečetl něco o jejich činnosti.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


10 říj 2012, 14:58
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No jednodušše - je tu hrozně velký procento lidí, kteří nejsou uvedeni na vlastním webu. Důvod je jednoduchý - jsou to skupinky typu Facebook-tým, hospoda-tým a kinders-tým...těmhle lidem prostě stačí, že si jdou zapifat do lesíka za městem a nepotřebujou nic umět.

Ostatní týmy bez webu jej nepotřebují ke své činnosti (lidi, co je mají znát, je znají...a zbytek ne) a i tak naprosto dokonale fungují, cvičí, trénují...a ten zbytek dobrejch týmů web má. Ovšem mě taky už přijde zbytečný se prezentovat na webu. Lepší je si pro sebe trénovat, zbytečně necpat fotky na veřejnost - což web je (každej trouba nemusí vědět vše, co děláš) a v klídku si fungovat.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


10 říj 2012, 16:03
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
nox píše:
Když pominu hloupý lidi na érsoft akcích (který naštěstí už pár let nenavštěvuju a je mi dobře), tak mě trochu začlo vadit to, že se nikdo nikde (až na pár výjimek, který napočítám na levý ruce) neprezentuje a nesepisuje tady z toho reporty a nejsou ani žádný fotky.
Přijde mi, že dřív jsem vídával víc kulervoucích fotek... dneska nejsou ani fotky a jednotky nemají ani weby, kde bych si přečetl něco o jejich činnosti.


on se hlavne ten airsoft strasne zmenil. tehdy kdyz nekdo mel pekne sesbiranou vystroj nebo treba poctive drilloval taktiku, tak se tim rad pochlubil na webu ostatnim. dneska se nema nikdo moc cim chlubit, protoze dneska se resi akorat kdo ma silnejsi pruzinu v kveru a komu teklo z xichtu vice krve potom co ho tim kverem strelil. kdysi to bylo jinak a to me soft jeste bavil, akce o necem byly a i kdyz to nebyly milsim akce a k realite to melo daleko, tak jsem se bavil - upgrady byly na unosne urovni, tak silene se nekropilo, lidi se snazili u toho myslet a hlavne HYBAT SE. dneska vezmou kver, dupnou tam SP160, poladi at to ma 180 m/s, zalezou za strom a sypou jeden tocak za druhym a za tim stromem sedi do vecera. a kdyz tak sedi vsichni, tak to je pak strasna zabava.


edit: ad reporty: ono na trrrrrrrrrrrrrrrr trrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trrrrrrrrrrrrrrrrrrrr mam, trrrrrrrrrrrrr trrrrrrrrrrrrrr trrrrrrrrrrrrrrrr neni moc co sepisovat :)


10 říj 2012, 19:10
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Hele, lidi co ocení naše fotky, naší činnost a reporty z akcí se k tomu dostanou. Prezentovat to zbytku světa je házení hráchu na zeď, protože viz vanhouten, široká érsoftová veřejnost to prostě neocení a akorát rejpe a vysmívá se. A to nemáme zapotřebí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2012, 19:25
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
to Vanhounten: a čo ti bráni ich obísť a zabiť?

_________________
vpred


10 říj 2012, 19:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Že je to děsuplná nuda a zkaženej den, protože si člověk akci neužije, zpravidla se ještě pohádá kvůli nepřiznávání a jede domů nasranej. To radši pojedu jednou za dva měsíce na pořádnou akci, než jednou za dva tejdny na takovouhle pakárnu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2012, 19:53
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
bunda87 píše:
to Vanhounten: a čo ti bráni ich obísť a zabiť?


mi nic. na tyhle akce nechodim :-D obecne se treba kruhovka docela spatne obchazi, takze kdyz proste je potrebujes strelit tak musis jit blize. problem je v tom ze mas tym s 5 lidma, kde mas max upgrade 120. kdyz pred tebou lezi frajer ktery ma v M249 M200 brko a batohu asi 30000 kuli a 15 baterek a kolem neho dalsich 5 jemu podobnych, tak obchazeni a utok ma asi takovy smysl jako jit rozmlatit tank pazbou.

nerikam ze to nejde pokazde, ale kdyz kurva chci kempovat, tak si vezmu stan a jedu na prehradu nebo jdu hrat counter strike. kdyz mas na akci 50 lidi a z toho 45 nekde lezi v prikope a ceka az tech 5 nekde vystrci hlavu, je fakt na bednu a tenhle styl me nebavi. rikam a budu to rikat porad. kdo nezazil airsoft pred tim boomem s cinama, tak to nepochopi. ciny zkazily airsoft. klidne bych byl ochoten radeji dat za kver 12 litru a za nahradni zasobnik litr, nez potkavat to co se objevuje na dnesnich akcich za individua a krutoprisnaky.

tim ze se mi soft jako takovy zhnusil, tak jsme se vydali vlastni cestou a tam to nefunguje na 100%, protoze je proste problem sehnat dostatek schopnych lidi.

edit: Bunda87: ta tvoje otazka me taky rozpalila ze kdybys tu sedel vedle tak te asi maznu pazbou po hlave, ac proti tobe normalne nic nemam. nezlob se na me, ale ta otazka byla asi tak smysluplna jako kdybych ti na ni odpovedel, ze si radeji poridim .308W a ustrelim jim hlavu, ze to je taky reseni.


10 říj 2012, 19:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
rikam a budu to rikat porad. kdo nezazil airsoft pred tim boomem s cinama, tak to nepochopi. ciny zkazily airsoft. klidne bych byl ochoten radeji dat za kver 12 litru a za nahradni zasobnik litr, nez potkavat to co se objevuje na dnesnich akcich za individua a krutoprisnaky.


^^THIS

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 říj 2012, 20:04
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
:D Neviem, čo sa rozčuľuješ. Mne zas vadí ako každý stále vyplakáva henten tam kempi a ma 200 brko, to sa nedá a bla bla bla. Koho to zaujíma? Tak keď tam celý čas leží tak tam nepôjdem a hotovo. Alebo ako si sam písal, vlastné akcie s vlastnými ľudmi a je vybavená vec.

_________________
vpred


10 říj 2012, 20:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Problém je i jinde. Plno lidí si díky érsoftu plní svoje počítačové sny být krutej bojovník. JEnže pak se potkaj s realitou a je to v prdely. Nechápou to že když ho nesejmu se 130 brkem tak mi to určitě nepujde i s 160 brkem protože neumím to čemu se říká taktika a z her se to na 100000000000000000% nenaučí.
Další věc je absolutní lenost ale fakt brutální lenost 15-16-17 a vejš si strašně stěžujou jak musej jít do kopce a že sou po hodině unavení a tím začnou naprosto likvidovat akce. Já sem vyžranej a nedělá mi problém celej den makat. Jezdí s náma i 68 letej pán a je to PÁN s velkým P protože ten si strčí právě ty floutky do kapsy. Nestěžuje si a maká tak že kolikrát čučím s odevřenou papulou.
Další věc je nechuť mladejch dělat cokoliv co je od jejich baráku 10km daleko. Pořádáme pravidelně akce i výcedenní. Jediný co porát sliším je to je moc daleko a jak se tam dostanem a tak dále. Jen kroutím hlavou. Když sou schopní dojet kluci až z Plzně a to je nějaká štreka tak tohle mi fakt hlava pak nebere.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2012, 20:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
bunda87 píše:
:D Neviem, čo sa rozčuľuješ. Mne zas vadí ako každý stále vyplakáva henten tam kempi a ma 200 brko, to sa nedá a bla bla bla. Koho to zaujíma? Tak keď tam celý čas leží tak tam nepôjdem a hotovo. Alebo ako si sam písal, vlastné akcie s vlastnými ľudmi a je vybavená vec.

Aha takže on většinou takovej člověk leží jen tak v lese a nebrání zrovna pozici kterou máš za úkol dobýt že? O lidech o kterejch mluví vím taky dost a mužu ti říct že to je docela peklo se k nim přiblížit. Zažil sem několikrát a dalo to opravdu dost zabrat je vyštípat a po celou dobu to bylo opravdu doslova o hubu. Takže si nech ty svoje hemzy pro někoho kdo ti to sežere.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


10 říj 2012, 20:34
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz