Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:19




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Airsoft Morava - už nikdy víc ... 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Venzen: tak o tom že ASM uznává reklamace bych se hádal!
Kolega z týmu tam koupil JG G36C. Takovej šrot jsem ještě neviděl (dřív jsme kupovali ještě jednu 36ku od JG a ta byla v cajku). Tady nebyla dolisovaná komora (chyběl kus plastu, takže komora nedržela ve zbrani, plus byly úniky),
motorová klec byla na dvě půlky, na první akci zůstala majiteli páka závěru v ruce, když normálně zatáhl.. Pastorek se sjel ani ne po 2000 střelách, zásobník taky odmítal podávat, takže si musel půjčovat..
Když po první akci s ní volal do ASM kvůli reklamaci (kvér jsme nerozebírali) tak mu bylo řečeno že si za to všechno může sám.
Tu zbraň nemá cenu opravovat, protože by to stálo více než nová, proto teď kupuje jinou zbraň.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


08 srp 2012, 08:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 19 čer 2012, 17:42
Příspěvky: 20
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Tak to si ma veľmi nepotešil, G36 od JG som chcel kúpiť. :?


08 srp 2012, 09:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Tak tohle je jeden případ z mnoha, většina z těch kvérů je naprosto v pohodě.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 srp 2012, 09:34
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Griffone pleteš si zaujatost se zkušeností, nynější fakta na mém názoru nic nemění a můj názor je stejný již několik let.
To že oprava takové zbraně v takovém stavu je dražší než její nákup je pravdivá. Pokud však poškození bylo od výroby a vztahuje se na něj záruka nevidím důvod proč by to neměl jakýkoliv prodejce dbalý zákonů uznat jako reklamaci.
Tuhle situaci bych rád viděl na tomhle tvrzení mi něco smrdí

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


08 srp 2012, 09:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Smaily: Jak říká Griffon, jedna zbraň z mnoha. Kupovali jsme tam dvě, jedna byla naprosto parádní kvér a proto jsme se nebáli tý druhý, ale to už byl šrot. Hold jsme chytli dosti špatnej kus.

Venzen: Popíšu to přesně, jak to bylo.
V březnu, na první akci této zbraně, chtěl majitel natáhnout závěr. Ten mu zůstal v ruce, jako by byl vyndavací, prostě vůbec nedržel. Zbraň měla mizerný dostřel a zjistili jsme že z výroby na komoře chybí kus plastu, chyběl kus na kterém byl zobáček co drží komoru, takže ta se tam volně pohybovala. Motor vůbec nezabíral, když jsme odendali kryt pažbičky, klec se hýbala, vypadalo to jako by byla rozlomená, ale nerozebírali jsme to, kvůli reklamaci.
Ihned po akci se volalo na ASM (u toho už jsem nebyl). Reklamaci neuznali, a říkali něco v tom smyslu, že si to způsobil sám.
Po neuznaném pokusu o reklamaci jsme zbraň rozebrali s tím, že se jí pokusíme opravit. Několik šroubů v mechu bylo napůl vytažených, šrouby v kleci naprosto nedotažené a díky tomu klec vejpůl praskla. Uvnitř byly horší (vzhledově stejné) díly než v předchozí JG G36C (píst mnohem měkčí, pružina taktéž měkčí). Navíc pastorek motoru se po DVOU (!), vystříleno mohlo být max 1000kulí, akcích sjel tak, že motor už je nepoužitelný. Zbraň stojí nová nějak 2700 a tohle nemělo cenu opravovat, protože díly by stály pomalu co nová zbraň. A není to jen info "jedna paní povídala", je to zbraň kolegy z týmu. Všechny tyto závady jsem viděl a osobně jsem tu zbraň rozebíral.

Ovšem, abych jen nenadával, jak jsem dřív říkal, kupovali jsme dvě. Ta první byla parádní kvér, stačilo promazat a vypodložkovat a jela hodně pěkně. Po sezóně se sjel píst (trochu tomu pomohla silnější baterka), ten se vyměnil a jela zase..
Mimochodem, ten základní píst s jedním kov. zubem vydržel víc než píst GURU s jedním kov. zubem (ten stojí doslova za hovno).

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


Naposledy upravil Deacon dne 08 srp 2012, 10:17, celkově upraveno 1



08 srp 2012, 10:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
No zrovna Student me potvrdil ze kvalita a spolehlivost JG G36 sla velice dolu, sam nevi cim to je, ze by se zmenila vyroba ci vyrobce?

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


08 srp 2012, 10:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 14 lis 2011, 16:38
Příspěvky: 33
Bydliště: Poblíž Hradce Králové
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Já mám ASM celkem rád, jediné co mne mrzí je to, že sumky které sem si tam koupil hned odešli. Tedy ony ne, jsou v naprostém pořádku až se divím, ale ty cvočky k MOLLE uchycení se hned p* :D Nějak se mrškám nechce zůstat na těch sumkách. Většinou nejdou přidělat a když už je přidělám tak to po*u :'D Mno to jen taková drobná zkušenost s Moravou. Jinak ten obchod má velkej sortiment a společně s ASpro ho mám nejradši.

_________________
They see us rollin, they hatin


25 zář 2012, 21:35
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Objednali jsme tam 3 kvéry + nějaký drobnosti celý to dávalo okolo 30k Kč.
Dva kvéry při jednej objednávce a poslední asi tejden po..
Všechno to byly m4 od src a všem třem prasknul na druhej akci naprosto totožně mech. Bylo mi řečeno že je to nevhodnym zacházenim atd atd prostě ty kecy jako vždycky.. už bych si od nich neobejdnal ani tatranku

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


25 zář 2012, 23:00
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 kvě 2011, 15:19
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
reve: stěžuješ si tu akorát tak na vlastní nedbalost, obchodní podmínky (třeba část "záruka se nevztahuje na prasklý mech") tam mají vypsané jasně.. nelíbí? nakupuj jinde;)
osobně s moravou nemám špatnou zkušenost, ale to už je asi holt tím, že třikrát měřím, jednou řežu..


26 zář 2012, 01:00
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
SRC má prostě nic moc mechy to je asi tak jediný co se k tomu dá říct....

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


26 zář 2012, 06:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
mikyDD píše:
reve: stěžuješ si tu akorát tak na vlastní nedbalost, obchodní podmínky (třeba část "záruka se nevztahuje na prasklý mech") tam mají vypsané jasně.. nelíbí? nakupuj jinde;)
osobně s moravou nemám špatnou zkušenost, ale to už je asi holt tím, že třikrát měřím, jednou řežu..


Já bych řekl, že si tudíž stěžuje na idiotské obchodní podmínky ;-) By mi zajímalo, jestli podobné vyloučení něčeho ze záruky není dokonce protizákonné...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 zář 2012, 06:33
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Tak oni asi moc dobře ví, se u toho nejčastěji kazí, tak to vyloučili ze záruky aby nemuseli potom plnit reklamace.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


26 zář 2012, 06:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
KubaTT píše:
Já mám ASM celkem rád, jediné co mne mrzí je to, že sumky které sem si tam koupil hned odešli. Tedy ony ne, jsou v naprostém pořádku až se divím, ale ty cvočky k MOLLE uchycení se hned p* :D Nějak se mrškám nechce zůstat na těch sumkách. Většinou nejdou přidělat a když už je přidělám tak to po*u :'D Mno to jen taková drobná zkušenost s Moravou. Jinak ten obchod má velkej sortiment a společně s ASpro ho mám nejradši.


tak priste kup poradne sumky a ne cinu. co cekas od ciny?

ad praskly mech: neni to treba tim ze to prodavaji na dekoracku (teda jestli prodavaji).


26 zář 2012, 07:12
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
baví mě tohle číst :D

Jeryk: ty si reklamoval už GB, který ti někdo neuznal jako reklamaci? to je vtipné a který prodejce ti to neuznal, a když ti prodejce neuzná reklamaci musí i napsat důvod proč ti jí neuznal, ten by mě vskutku zajímal

a když se tu bavíme o obchodních podmínkách podívejte se na jiné ;)

Griffon:
protiprávní? určitě ne zvláště když se důvěrně seznámíš s OPZ tak zjistíš, že zákazník má právo reklamovat takřka cokoliv a kdykoliv a pak už je na výrobci popřípadě soudním znalci aby rozhodl o pravosti reklamace atd. atd.

tohle je vždy pouze ochranna prodejce před těma kteří se snaží reklamovat nereklamovatelné ale tohle na dlouhé rozebírání, a pomluva je hodně hnusná věc ;)

ne kluci opravdu nevím proč řešíte takové blbiny, a nikdy se nic nezničí jen tak z ničeho nic

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


26 zář 2012, 07:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Cituji:

Citace:
Prodejce smí rozšířit práva zákazníka nad zákonný rámec, nesmí jej však omezit nebo mu stanovit další podmínky, které nejsou již určeny zákonem. Jakákoliv ustanovení či požadavky, která zákazníka znevýhodňují, jsou dle § 627 odst. 3) občanského zákoníku neplatná, a to i tehdy, když s nimi zákazník prokazatelně vysloví souhlas. Obecně (tzn. bez ohledu na druh spotřebitelského vztahu) toto vyplývá i z § 55 odst. 1) občanského zákoníku, dle kterého se spotřebitel svých práv výslovně nesmí vzdát. Stejně tak prodávající nesmí jednostranně požadovat nic, co by spotřebitele krátilo na jeho zákonných právech - § 56 odst. 3) občanského zákoníku. Jestliže tedy prodávající něo takového požaduje, nejen že to kupujícího není závazné (ani když s tím souhlasí), ale navíc se prodávající dopouští protiprávního jednání.


Ještě něco, ty pomluvo? Musím říct, že mi přestává bavit, jak ASM a očividně i její nohsledové hrají na strunu právních výhružek, jakmile někdo řene/napíše něco, co se jim nehodí do krámu. Už jsem se dostal do hodně vyhrocených diskusí s několika prodejci včetně třeba Morrise nebo Airsoftguns (tu druhou diskusi si tu spousta lidí určitě živě pamatuje :D ) a hádali se se mnou, dělali ze mě debila, vyhazovali mě z FB skupin, mazali mi příspěvky (zdravím Guru ;-) ) a kdovíco ještě, ale nikdo z nich nikdy neměl potřebu se snížit k tomu, aby vytahoval zákony a žaloby a podobná svinstva.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 zář 2012, 08:42
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
jo pomluve ;) třeba jen to že jsi zopakoval co jsem napsal jen jsis to vidím šikovně dokázal vyhledat na googlu no gratuluji.
to s kolika prodejci jsi se ty hádal mě vskutku nezajímá nezastávám se ASM, ani Morrise, ASGunsu či jiných prodejců ale zdravého rozumu, který mnoho lidí postráda.

když jsi tak zběhlý ve vyměňování názorů s prodejci, tak konktaktuj ASM a zeptej se jich kolik reklamovaných GB mají a hlavně v jakém období ;)

věřím že pro mnohé je vskutku zábavné se v tomto hrabat bez zjevné známky logického podkladu, ale budiž smělé dál.

A kde kdo prosimtě vyhrožoval, opravdu mě každým svým slovem bavíš :D :D :D asi si pleteš výhružky s obrannou. Jasně my vlastně žijeme v ČR kdy zákazníci můžou prodejcům s**t na hlavu a prodejce si to musí nechat líbit ooo tak to pardon :D :D :D really good joke

a prosimtě podobné výšplechty a oslovení jako je "nohsled" si nech pro někoho kdo si s tebou hrál na pískovišti

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


26 zář 2012, 08:59
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
MikyDD:
A četl jsis celý ty podmínky? Kdybych je měl všechny dodržet tak by ta zbraň musela viset na stěně a možná ani to ne! Nepřijde mi zrovna správný že si tam vypíšou všecky mechanický závady který se ti s kvérem můžou stát a pak jsou krytý proti všemu. To je jako by jsis koupil auto u kterýho se ti na prvnim výjezdu vysere motor a prodejce ti řekl hele kámo.. tak jsi s tim neměl jezdit jo?
Na takovýhle rozumbradyjsem vážně čekal.. jasně že jsem si to četl jen mi prostě nepřijde správný takovýhle ochcávání lidí.
A k tomu kdo koho ochcává.. no nevim VenZene.. mě to přijde špíš obráceně než ty píšeš ;)

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


26 zář 2012, 09:09
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Reve: to není obchcávání vží se teď do role prodavače v ČR musí se bránit proti dnešním nešvarům (vypisovat je tu je to na dlouho).
a nevím mám přečtene teda opravdu podmínky všech velkých prodejců v ČR nevidím na nich nic zvláštního. Spousta z Vás vidí jen vady ale ne klady.
prasknutí gb nebrána jako reklamace, ano když prodejce ví že normálně to prasknout nemůže jenom pokud nedodrží údržbu a správné zacházení, no nevím proč by to nemohl takto stanovit.

tohle mi příjde jako spory ve státech a jiných takových zemích příklad: "baba strčí kočku do mikrovlnky aby ji usušila, no kčoka samozřejmě to nepřežije a ona žaluje výrobce že to nenapsal že se to nesmí" už chápeš co tím myslím? :)

jsem si jist, že pokud by koupíš něco u opravdu poctivého prodejce a opravdu se ti stane nečekaná závada a budeš jedna slušně není problém aby ti prodejce nevyhověl, jasně stát se může cokoliv.

navíc když to vezmu kolem a kolem a zajdu do extrému, který airsoftový hráč dodržuje zákaz střelby do zvířat a lidí? kolik vlastníků zbraně je skutečně plnoletých?

to je jako si koupit klasické auto bydlet v horách a první cestou domů ho v těch horách zničit a jít ho reklamovat, a prodejce by ti řekl ale jistě pojďte je to opravdu naše chyba že jsme vám neřekli že auto má podvozek 10cm vysoko a není do terenu (no nenzní ti to hloupě)

a to že nesmíš používat v prašnu vlhku atd. to máš u každé elektroniky ;)

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


26 zář 2012, 09:19
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
VenZen píše:
prasknutí gb nebrána jako reklamace, ano když prodejce ví že normálně to prasknout nemůže jenom pokud nedodrží údržbu


Jo, jasně, že nemůže...
ono když prodejce prodává shit a lidi kupujou shit, tak se není co divit.
Většinu věcí, co jsem si kdy nakoupil, mi prodejce opraví, nebo úplně vymění za cenu pošty i několik let po záruce. Pokud se to teda kdy rozbije.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


26 zář 2012, 09:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Jestli žiješ v České Republice, ve které zákazníci mohou srát na hlavu prodejcům a nikoli vice versa, tak bych se tě rád optal, kde tahleta ČR je, že bych se potom z Dánska vrátil rovnou tam a ne do té původní :D A že to tak dělají všichni (nebo alespoň většina) neznamená, že je to tak správně.

Když vezmu příklad prasknutého mechaboxu, tak samozřejmě, že jsou případy, kdy za to může uživatel (typicky dvojkovej mecháč v mrazu nebo palba naprázdno), na druhou stranu jsou případy, kdy za to prostě může výrobní vada. Tvrzení, že "mechabox prasknout nemůže, jenom pokud se nedodrží údržba a správné zacházení" snad nemyslíš vážně, VŠECHNO může mít výrobní vadu, bez výjimky. Takže prostě obecně neuznávat reklamace prasklého gearboxu považuju za těžce nefér vůči zákazníkům. Chápu, že se kolikrát blbě rozlišuje, jestli to byla výrobní vada nebo blbost uživatele, ale jedno z měřítek kvality a serióznosti obchodu koneckonců je, nakolik tohleto řeší a nakolik je ochotnej uznat reklamaci i v případě, že to nelze s jistotou určit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 zář 2012, 09:41
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
ČR je klasická Česká Republika, a tomu s**ní na hlavu se většinou spíše týká malých nebo poctivých prodejců a jakémukoliv zákazníkovi hraje do karet OPZ. Od toho tu však nejsem abych tohle rozebíral.

Ano pokud se jedná o výrobu vady samozřejmě to je logické. Myslím, že stejnak ať už GB nebo něco takového ať už v airsoftu nebo někde jinde je zbytečně řešit dokud se k takové situaci člověk nedostane navíc není problém zvednout telefon a o dané zbrani si promluvit přímo s výrobcem, navíc tento fakt se snad týká pouze zbraní s mechaboxem v.2

A když bychom se opřeli o OZP tak vlastně zákazník musí prokázat že jde o vad z výroby, a to ve své podstatě oficiálně může udělat jen soudní znalec. A nebo pak jen záleží na prodejci zdali se sám bez zainteresování jiných osob rozhodne zdali to uzná či ne.

Je to zapeklité a zbytečné řešit takové detaily. A říkal NOX že china shit no tak to je relativní můžeš narazit na zmetka i u značkovek. Činý jsou prostě nízkorozpočtové zbraně, osobně jsem vystřídal hodně značkových i činských zbraní a zatím až na jednu jsem nebyl zklamán ani v jednom případě. Tudiž dnes těžko soudit ;)

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


26 zář 2012, 10:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
VenZen píše:
Ano pokud se jedná o výrobu vady samozřejmě to je logické. Myslím, že stejnak ať už GB nebo něco takového ať už v airsoftu nebo někde jinde je zbytečně řešit dokud se k takové situaci člověk nedostane navíc není problém zvednout telefon a o dané zbrani si promluvit přímo s výrobcem, navíc tento fakt se snad týká pouze zbraní s mechaboxem v.2

Ty jo už vidím jak voláš do Asie a dohledaváš výrobce dané zbraně :lol:

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


26 zář 2012, 11:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
VenZen: i mechy v. 3 praskaji (ci jine), ale vetsinou ne na zakladu.

SRC neni cina, vyrabi to v Thaiwanu.

jinak co si vzpominam, tak pokud se zbozi reklamuje do 6mesicu, tak se pocita, ze vada byla jiz pri koupi a dokazovat, ze ne, je na bedrech prodejce.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


26 zář 2012, 11:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
Ale zbraně SRC co AM prodáva již nejsou v základu ,ale mají tam pružinu M120 a s kovovou hlavou pístu se může stát že mechabox praskne.Také se mohlo stát něco při montáži co mohlo mít za následek popisovanou závadu.

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


26 zář 2012, 11:23
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík

Registrován: 08 lis 2009, 12:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
sorry Daven omlouvám se byl to překlep myslel jsem prodejce samozřejmě ;) výrobci by jsi se asi těžko dovolal

Jeff: ano máš pravdu, ono je kolikrát i problém zase s tím že se kříží zákony o prodejí zbraní a zákoník. Třeba ty na bedně máš homologaci zbraně kterou musíš mít a bez této homologace zbraň prostě jako prodejce mít nesmíš. Tím pádem na reklamaci ti to zákazník musí donést s krabicí protože lepit to na zbraně je nesmysl. Ale zákonik zase říká že zákazník není povinen produkt donést s krabicí... ty zákony jsou na prd ;)

a jasně že prasknout může každý ale jaký je zase poměr te pravděpodobnosti a zase se musí brát i ohled na to co je uvnitř a kdo to tam dával :D

_________________
· Non nobis, Domine, non nobis, sed Nomini Tuo da gloriam.


26 zář 2012, 11:33
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 25 zář 2012, 17:46
Příspěvky: 50
Nový příspěvek Re: Airsoft Morava - už nikdy víc ...
A nepatří náhodou tohle do sekce k obchodům??

Uděleno varování za offtopic, v pravidlech je myslím jasně napsáno, jaký je správný postup, když se obyčejnému uživateli nezdá nějaké téma/příspěvek. Griffon


02 říj 2012, 20:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz