Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 08:30




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Česká Pošta nebo PPL 
Autor Zpráva
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jason píše:
Mě teda ČP štve konstantně.....všechno chodí pozdě, domluva žádná, někdy to je pomačkaný....jediná nevýhoda PPL je, že můžou posílat jenom firmy, jinak bych všechno odesílal a nechával si posílat PPlkem...

Počkej, ty to můžeš taky poslat přes PPLku, aniž by jsi musel mít firmu. Jen to stačí dovést na krajskou pobočku nebo zavolat, aby se u tebe zastavili (tam nevím, jak je to s poplatkem) a můžeš to normálně poslat.

_________________
IN OMNIA PARATUS


13 led 2011, 16:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Já jsem s ČP spokojenej...většinou to mám do 2 dnů doma obsah balíku je vždy v pořádku.A když mě nezastihnou můžu si to vyzvednout na poště kterou mám 100 metrů od baráku takže žádnej problém. Osobně s PPL nemám moc zkušeností, jde mi hlavně o to že nejsem tak často doma a když mě nezastihnou (vim že se to domlouvá po telefonu) ale kdybych nebyl doma musim tam opět volat a domluvit se s ním kdy jindy...to si radši fakt skočim na poštu. ;) ale každej máme jiný zkušenosti

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


15 led 2011, 11:12
Profil
Podplukovník
Podplukovník

Registrován: 25 lis 2009, 21:19
Příspěvky: 579
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Shav0 píše:
Já jsem s ČP spokojenej...většinou to mám do 2 dnů doma obsah balíku je vždy v pořádku.A když mě nezastihnou můžu si to vyzvednout na poště kterou mám 100 metrů od baráku takže žádnej problém. Osobně s PPL nemám moc zkušeností, jde mi hlavně o to že nejsem tak často doma a když mě nezastihnou (vim že se to domlouvá po telefonu) ale kdybych nebyl doma musim tam opět volat a domluvit se s ním kdy jindy...to si radši fakt skočim na poštu. ;) ale každej máme jiný zkušenosti

No tak ale treba u nas je vyzvedavani baliku v den, kdy te nezastihnou pouze asi pul hodiny, cili zandje zazrak. Vetsina veci co objednavam, tak na ne taky dost specham, jinak byvam v praze a tam clovek koupi vsecko.


15 led 2011, 11:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Pro zajímavost zkouška pošty v testovinách:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... 237-posta/

_________________
http://www.Sniperblog.cz


18 led 2011, 14:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 02 lis 2010, 12:56
Příspěvky: 58
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Nu tak prispevek mne celkem vydesil :-o ... pac jsem si objednaval zasobnik a nechal jsem is ho poslat prave pres ČP ... takze se davam na modleni...
ikdyz v miste bydliste jsem s postou problem nikdy nemel - tak snad je to od mesta k mestu zase jine :-D - "sna" :-)


18 led 2011, 15:13
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Já už jsem přes ČP posílal i dostal desítky balíků do/z různejch koutů republiky a koneckonců i světa a (musim to zaklepat) nikdy mi balík neztratili ani nějak extra dlouho nezdrželi.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 led 2011, 15:30
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík

Registrován: 11 pro 2010, 12:46
Příspěvky: 92
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
já mám s Českou Poštou dobré zkoušenosti a kdybych měl na výber mezi PPL a ČP beru českou poštu :wink:


18 led 2011, 16:43
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 19 říj 2008, 10:37
Příspěvky: 29
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Česká pošta už nikdy v životě!!! Když jsem si něco objednal, vždy to dovézli jinému člověku, mému jmenovci, se kterým nemám nic společného. Na balíku bylo vždy uvedena má správná adresa, ale řidič to vždy dovézl tomu druhému pánu. Několikrát jsem řidiče napomínal, ale on se pouze pousmál a vozil to stále stejně. Stěžoval jsem si na něho a pošta mi řekla že to budou řešit.

Preferuji službu PPL. S chlapíky, kteří to k nám vozí jsem si potykal a už ví v jaké době mě balík mají dovést a nemusí mě tak volat.


25 led 2011, 12:03
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
[irony]svolavam hromadny utok zapalnymi lahvemi na pobocky ceske posty[/irony], protoze jak mi za zasrana posta pije krev, mi nepil krev jeste nikdo za cely zivot.

za posledni rok jsem pres postu resil 19 transakci (dopisy, vypisy, baliky) a pouze ve dvou pripadech vse probehlo bez problemu. za rok se mi ztratily dva dopisy (z toho jeden dosti dulezity), nebyly mi doruceny asi 4 baliky, neprisla mi zpet dodejka, za pultem sedi same kravy ktere nevi, ktera bije. zna svoje 4 chvaty na klavesnici a kdyz chce clovek neco nestandartniho (vypis z katastru pres czechpoint), tak si predtim musi cca 20 minut cist manual a nakonec stejne zavola dalsi dve kolegyne, aby to mohly probrat spolu a po dalsich 15 minutach se dobrat ke zdarnemu vysledku.

Česká pošta je stredoveka instituce, ti by byli schopni fungovat i po jaderne apokalypse bez jakychkoliv zdroju energie, protoze od doby svateho vaclava se u nich nezmenilo.

Kdo muzete poste se vyhybejte obloukem, protoze jejich problemy co mi zpusobili za posledni rok nebo dva me staly nekolik tisic.


25 črc 2012, 14:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
zrejme to zalezi na konkretni pobocce, protoze ja jsem poslal za posledni rok cca 150 baliku jak na dobirku, tak doporucene a bez problemu (pouze jednou nedali oznameni adresatovi do schranky)

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


25 črc 2012, 15:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jeff píše:
zrejme to zalezi na konkretni pobocce, protoze ja jsem poslal za posledni rok cca 150 baliku jak na dobirku, tak doporucene a bez problemu (pouze jednou nedali oznameni adresatovi do schranky)


to co jsem psal jsou zkusenosti ze 4 post ktere mam ve svem okoli. kdyz jsem psal stiznost na postu, tak mi odpovedeli, ze ano, ze o techto problemech vi ze se stavaji a ze se mi omlouvaji :lol: nic vic.


25 črc 2012, 15:21
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jo jsou to hajzlové. I když ono se nedá moc vybírat...tady u nás je snad ČP i lepší než PPL (nebo podobné zásilkovky - všechno stejný). U nás ti jednou zavolaj ráno že tu budou tak v 10, ale pak ti najednou volaj v 9 ze už tu 10 minut stojej a kde jako jseš. No někdy nevolaj předem vůbec - jen když tu jsou a taky se tvářej tak, že k nim musíš dojít půl kiláku i když bydlíš na hlavní třídě a že už jsi tam dávno měl být. Pošta je sice zlo, ale ve výsledku asi menší než tyhle služby :D

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


25 črc 2012, 15:46
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
smolda píše:
Pošta je sice zlo, ale ve výsledku asi menší než tyhle služby :D


asi jak pro koho :D


25 črc 2012, 15:56
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Spíš jak kde :D u nás máme sice taky tyhle nevrlý starý báby, kterým musí počítač zapínat vedoucí každý den a který mají zákaz šahat na Escape...ale nakonec se k požadovaný činnosti dostanou. Zásilkovky mě točej mnohem víc, i když poštu taky nesnáším :)

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


25 črc 2012, 15:59
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2012, 10:09
Příspěvky: 113
Bydliště: Merklín
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
já radši ppl přez poštu jen v krajní mezi, ppl je rychlejší a nikdy se mi nestalo že by něco doručily někomu jinýmu, čož se mi u pošty stávalo celkem často.

_________________
Slova o míru jsou krásná, ale tanky, lodě, letadla a kulomety jsou krásnější !
M4 inokatsu
Desert eagle TM


25 črc 2012, 17:27
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 14 dub 2012, 17:28
Příspěvky: 7
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Česká Pošta... Pokud není čas na vyzvednutí balíku, zůstane na poště a já mám čas a pohodlí si ho vyzvednout... Navíc, kurýrní služby dováží jen 2x-3x (nevím přesně) ? A poté si lze vyzvednout balíček na centrále, které jsou ve větších městech a to mi nevyhovuje, kdežto pošta je téměř v každé vesničce.

EDIT: PPLka mi 2/2 objednávek přivezla balík porušený.


25 črc 2012, 19:23
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
já napíšu nejnovější poznatky.
U české pošty záleží jak zásilku pošlete. Jestli jako obyčejný balík, nebo jako obchodní balík (balík do ruky/pošty bůh ví jak je to teď).u těch dražších balíků je garantované dodání druhý den a nebyly zaznamenány větší problémy. U levných balíků může docházet k dodání až za několik dnů.

Příklad:
1) objednávka u SPM balík bez dobírky, placeno online kartou. Objednáno v neděli ve 22:30, zboží doručeno v úterý v 8:45. V pondělí přišla sms že mi to budou doručovat. cena 125kč

2) objednávka u jiné firmy, opět pladba předem, balík odeslán v pondělí a doručen ve čtvrtek, cena 80kč

Oba balíčky byly stejně velké a těžké


jinak na posílání je nejlepsí UPS ... tam jsou schopný garantvovat dodání do 9:00 druhý pracovní den po podání ... ale ta cena :D
pak je si česká pošta ... ano dochází k problémům, ale % problémů je nejmenší ze všech ostatních přepravců. Co se týče doby, tak je to závislé na tom co si kdo zaplatí :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


25 črc 2012, 21:42
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Hele, mě na poště serou fronty, sere mi že se občas vybodnou na doručení balíku domů a rovnou to hoděj na poštu, sere mi že občas nehodí do schránky oznámení, sere mi že na přepážkach se občas chovaj na zabití, ale to jsou spíš detaily a jinak si nemůžu stěžovat a to jsem poslal a obdržel určitě už několik stovek balíků.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 11:27
Profil ICQ
Četař
Četař
Uživatelský avatar

Registrován: 23 črc 2012, 08:12
Příspěvky: 17
Bydliště: Olomouc
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Griffon píše:
Hele, mě na poště serou fronty, sere mi že se občas vybodnou na doručení balíku domů a rovnou to hoděj na poštu, sere mi že občas nehodí do schránky oznámení, sere mi že na přepážkach se občas chovaj na zabití, ale to jsou spíš detaily a jinak si nemůžu stěžovat a to jsem poslal a obdržel určitě už několik stovek balíků.


naprostej souhlas, stává se, ale vždy jsem měl balík OK
PPL naštěstí taky bez problémů, jen když mě jednou nechytli doma, tak to nechali na depu, který je na kraji města a nic tam nejede, poštu mám aspoň za rohem

_________________
Cpl. P.Keith
USMC 2nd Reconnaissance Battalion USMC Re-enacted 2009-2012


26 črc 2012, 11:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Mě u PPL a těchhle dopravců obecně naopak hrozně irituje, že nenabízí jednoduchou možnost "nevožte mi to, vyzvednu si to na depu." Pro mě absolutně není problém si na to depo zajet, ale jelikož furt někde lítam, tak nahánět se s řidičem je pro mě strašně idiotský, zvlášť když ta domluva s nima je většinou fakt na zabití a pokyn "já si to přebírat nebudu, hoďte mi to na depo" většinou nechápou a pokouší se mě donekonečna shánět.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 12:26
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Griffon píše:
sere mi že na přepážkach se občas chovaj na zabití,


Važ slova vole ... kristýnka je pěkná a milá holka :P

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


26 črc 2012, 12:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
:D Zrovna dneska jsem se tam s ní bavil, ona je samozřejmě světlá výjimka :P

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 črc 2012, 12:45
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 03 dub 2012, 19:02
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Ja radsi volim CP mam tam hodne znamych a hlavne me nikdo furt neotravuje telefonama ze prijedou behem pul hodiny a ze na ne musim cekat. Postu mam nakejch 300m od baraku takze si tam muzu kdykoliv zajit.


02 srp 2012, 10:55
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Česká pošta je to největší zlo na světě !!!!
Už minimálně 3x se mi stalo že mi poníčily balík a nemohli ho poslat (Například se jim povedlo strhnout adresu atd.) nebo balík odeslaly až 2 týdny po tom co jsem ho podal (že ho prý "zašantročily" bo co, pche).
Prostě ČP v kladně (pobočka 272 02 konkrétně) je to nejhorší co může bejt!


02 srp 2012, 22:25
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 03 dub 2012, 19:02
Příspěvky: 52
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Tak to musi bejt asi spatna pobocka...


02 srp 2012, 22:28
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Jinak, jak si stěžujete na nerudnost, spousta pošťaček hraje z nudy hru kdo bude nerudnější. (Jo zní to divně, ale vim to od matky která na poště pracovala 30 let) :D


02 srp 2012, 22:31
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2012, 10:09
Příspěvky: 113
Bydliště: Merklín
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Po 2 měsících čekání než anáč mi konečně odešle plyn a kuličky, tak po týdnu přez českou poštu balík stále nemám a budu mít zase i jiné problémy, protože mi nepřišli dopisy se složenkama na paušál atd. dnes mě informovala sms že už jenom 3 dny splatnosti, zaplatil bych to přez IB, ale šikovná česká pošta mi už 2x někde ztratily. Přez českou poštu v životě už nikdy nic nebudu chtít poslat!!! To si klidně proto zajedu do prahy autem.

_________________
Slova o míru jsou krásná, ale tanky, lodě, letadla a kulomety jsou krásnější !
M4 inokatsu
Desert eagle TM


09 srp 2012, 09:26
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Česká Pošta nebo PPL
Vesuv1 píše:
Po 2 měsících čekání než anáč mi konečně odešle plyn a kuličky, tak po týdnu přez českou poštu balík stále nemám a budu mít zase i jiné problémy, protože mi nepřišli dopisy se složenkama na paušál atd. dnes mě informovala sms že už jenom 3 dny splatnosti, zaplatil bych to přez IB, ale šikovná česká pošta mi už 2x někde ztratily. Přez českou poštu v životě už nikdy nic nebudu chtít poslat!!! To si klidně proto zajedu do prahy autem.


vitej. ja musim dalsi rok platit pojisku protoze mi posta zajebala dopis s vypovedi ktery mi mel prijit, ktery jsem mel poslat zpet na pojistovnu. CP rulezz. a dneska daji clanek ze ceska posta obstala na jednicku v nejakem posranem testu :roll:


09 srp 2012, 15:45
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz