Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 05:46




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 766 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Další
 Chci koupit boty. Poraďte 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Třeba toto? http://www.us-armyshop.cz/index.php?pag ... t&Itemid=3
nebo jakýkoliv jiný pouštní americký boty, negoráčový Belvilky se daj koupit i pod 800kč

EDIT: tak použitá dokonce pod pětikilo, ale asi bych do toho přes internet nešel http://www.militaryrange.com/obuv/boty- ... al-pouzite

_________________
http://www.Sniperblog.cz


26 čer 2012, 21:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Kamarád ty použitý má už víc jak půl roku a nemůže si stěžovat. Ale tak může to bejt kus od kusu...

_________________
"From my cold, dead hands..."


26 čer 2012, 21:56
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jasně, můžou to být zaprášený skladovky a můžou to být boty vyzutý z mrtvýho američana po třech rotacích v afghu...
já mám taky boty koupený jako "použitý" ale věděl jsem že se jedná jen o ty zaprášený skladovky v A1 stavu, tedy s nerozšlapanou podrážkou - protože nosit boty co před tím prošlapal někdo jinej je docela chyba. Zas na druhou stranu těch 500kč za Bellevile je docela k smíchu a to riziko by za to třeba někomu stálo, případně bych doporučil se poptat prodejce na víc info (a je tady možnost do 14 dnů vrátit).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


26 čer 2012, 22:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 09 srp 2009, 19:14
Příspěvky: 228
Bydliště: Svitavy
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Pokud se nepletu tak když to militaryrange přivezl, psal že je možné napsat mail a dodají fotky konkrétního kusu :)

_________________
PAMWE CHETE


26 čer 2012, 22:10
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
tak to by bolo fajn , a vyzeraju celkom k svetu :D , idem sa informovať

_________________
Strelec bez zbrane :)


27 čer 2012, 12:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Má niekto skúsenosť z Slovenským výrobcom z Bardejova ? žeby som podporil domáci produkt http://www.obuvspecial.sk/

tu ich mám za prijateľnú cenu http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/16445 ... o-nove.php

_________________
Strelec bez zbrane :)


27 čer 2012, 16:23
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Co tyhle?

http://www.militaryrange.com/obuv/boty-tactical-se-zipem-ykk-khaki

_________________
"From my cold, dead hands..."


01 črc 2012, 09:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte

Výrobce: MIL-TEC
......
jinak na boty s bočním zipem jsem neslyšel příliš chvály, že prej si to lidi i nechávaj dávat pryč a zašívat na pevno.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 črc 2012, 10:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Já teď taky dlouho laboroval co pořídit, chtěl jsem Britský, bohužel moje velikost nebyla k sehnání, pak jsem usoudil, že bych je chtěl nosit i běžněji a tak vyhrály glády, už jsou i docela rozšláplý, jednu akci mám za sebou a zatím dobrý :)

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


02 črc 2012, 07:04
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 28 čer 2012, 10:07
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja najradšej používam kanady VZ. 60, keď sa vychodia sú super, perfektne fixujú členok, len tá hmotnosť :D (je to kvalitná hovädzia koža takže...) ale keď nie sú vychodené je to strach a hrôza, ale potom sú na nezaplatenie, keďže sú z kvalitnej kože tak nehrozí žiaden prienik vody ani ničoho podobného, proste super obuv, kto má prachy ten si kúpi GOREtex. Ja som svoje VZ. 60 zohnal za super cenu 27€ ale inak stoja od 40€+


02 črc 2012, 12:48
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
No jestli je ta hovězí useň stejně kvalitní, jako u dnešních Bot polních 2000, tak to potěš pr*el.

_________________
"From my cold, dead hands..."


04 črc 2012, 17:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak vz.60 jsou boty k nezaplacení, jsou prakticky nezničitelný a po pořádnym vyšlápnutí jsou pohodlný. S kamarádem, co na ně nedá dopustit, si z toho děláme srandu, že to je rozdíl mezi americkejma a českejma botama...americký jsou dva roky naprosto super a pak jsou na vyhození, šedesátky jsou dva roky na vyhození a pak začnou bejt naprosto super :D S dvoulitrama nemá smysl srovnávat, dvoulitry jsou boty ve stylu těch "americkejch" (od začátku pohodlný, ale nic extra nevydržej), akorát docela nepovedený.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 črc 2012, 22:08
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 28 čer 2012, 10:07
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja som si ich obľúbil po tom, čo som ich mal 1.krát na nohách :D A sú to nezničiteľné kandy, keď je o ne postarané tak ich budú nosiť aj vaše deti :D Jediné čo sa na nich môže opotrebovať je podrážka, ale po novom podbití sú z nich zase nové topánky. Niekomu vadí tá starostlivosť, pre mňa je to relax keď viem že ma nesklamú a čo sa týka hmotnosti, na ňu si človek zvikne. Nepoznám lepšie kanady :D

_________________
Ani krok späť! Tak teraz musí znieť naše heslo!


05 črc 2012, 08:11
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Jo zlaté šedesátky a devadesátky v létě je v nich horko v zimě zima.


Naposledy upravil Bohuš dne 15 pro 2012, 21:23, celkově upraveno 1



05 črc 2012, 15:24
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
jo vz.60 a vz.90 byly super do doby nez jsem obul vz.2000 a vz.2000 byl fajn do doby nez jsem obul Bellevillky. pravda ze bellevillky asi nevydrzi tolik co 60ky nebo 90ky, ale to pohodli a komfort je natolik paradni ze si je klidne koupim co dva roky znova.

u vz.2000 zimnich mi prislo naprosto na bednu to ze podrazka byla gumova a nebyla nijak odizolovana, takze i kdyz bylo treba jen -5 stupnu, tak me studila podrazka a tim byla kosa na celou nohu.

btw: mam doma jeste vz.60 co nafasoval muj tatik na vojne :-) dat si s nema ted trochu prace, tak je zase dam dohromady :-) na tyhle "vyschnute" kanady se mi osvedcila indulona (hoooodne indulony) nebo sadlo. dat cca 1 cm vrstvu a nechat treba tyden nebo 14 dni :-) pak v ruce trochu rozhybat, co je tvrde tak tomu pomoct kladivkem, pak dat na nohy a rozchodit :-)


05 črc 2012, 15:34
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 28 čer 2012, 10:07
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Indulona by sa nemala vôbec používať, raz mi to jeden chlapík vysvetľoval prečo (neviem to tak dobre vysvetliť ale tu je dobrá poučka)
Přípravky typu Indulona apod. NIKDY nepoužívejte na koženou obuv. Tento typ prostředku není určen pro ošetření kožených usní. Z velké většiny obsahují vodu, která má za následek:
V zimě: Voda při nižších teplotách mrzne, kožený materiál ošetřen tímto typem prostředkem popraská.
V létě: Voda neustále zvlhčuje(nepleťme si s vyživuje) kožený materiál který se tímto vlivem deformuje..

Na vojne bol zaužívaný delostrelecký olej, alebo rybí tuk, po ňom boli krásne mäkké.

_________________
Ani krok späť! Tak teraz musí znieť naše heslo!


05 črc 2012, 17:43
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
No právěže Indulona by moc vody obsahovat neměla, protože slouží k hydrataci pokožky, třeba na rukou, aby nebyly suché a popraskané, což se děje, když si třeba často někdo myje ruce. Voda totiž vysušuje.
Navíc sádlo funguje také jako izolant.
Vodou to podle mě není.

_________________
"From my cold, dead hands..."


05 črc 2012, 20:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
JuFu13 píše:
Indulona by sa nemala vôbec používať, raz mi to jeden chlapík vysvetľoval prečo (neviem to tak dobre vysvetliť ale tu je dobrá poučka)
Přípravky typu Indulona apod. NIKDY nepoužívejte na koženou obuv. Tento typ prostředku není určen pro ošetření kožených usní. Z velké většiny obsahují vodu, která má za následek:
V zimě: Voda při nižších teplotách mrzne, kožený materiál ošetřen tímto typem prostředkem popraská.
V létě: Voda neustále zvlhčuje(nepleťme si s vyživuje) kožený materiál který se tímto vlivem deformuje..

Na vojne bol zaužívaný delostrelecký olej, alebo rybí tuk, po ňom boli krásne mäkké.


je pravda ze indulona co jsem na to patlal byla nalezena u babicky v garazi a rok vyroby bych tipoval cca 1970 :-D asi mely tehdy jine slozeni nez dnes.

edit: po te indulone byly krasne mekke a nepraskaly, drzely nekolik let bez udrzby


05 črc 2012, 20:44
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 28 čer 2012, 10:07
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ja osobne ju nepoužívam, používam iba originál ,, leštidlo na vojenskou obuv ,,. To s tou indulónou je podľa mňa pocítiteľné pri dlhšom používaní, neviem neskúšal som, možno by bolo dobré urobiť pokus :D Ale starká mi raz rozprávala že jej brat mal také tie celokožené ,, holínky ,, čo sa nosili kedysi a tiež ich potieral indulónou a ozaj boli mäkké aj lesklé... ale po čase sa mu rozpadli. Trebalo by fakt ten pokus, ale ja používam a verím len osvedčenému leštidlu/boxu :D

_________________
Ani krok späť! Tak teraz musí znieť naše heslo!


05 črc 2012, 20:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
vanhouten píše:
jo vz.60 a vz.90 byly super do doby nez jsem obul vz.2000 a vz.2000 byl fajn do doby nez jsem obul Bellevillky. pravda ze bellevillky asi nevydrzi tolik co 60ky nebo 90ky, ale to pohodli a komfort je natolik paradni ze si je klidne koupim co dva roky znova.
)

Přesně tak to je, kdo nevyzkouší něco lepšího bude chválit to co má. Já měl na nohách asi všechny ty český boty pěkně popořadě a prostě to není ono... neumím si představit šlapat několik desítek kilometrů ve vz.60/90 s tím že by byli kompletně promočený, ale s Adisonama (vpodstatě Bellevile) mám právě za sebou krásnejch 70km s kompletně mokrým vnitřkem (goretex na hadry, déšť a mokrá tráva, vedro a propocený nohy, prostě labůžo). No a po těchto 70km jsem naprosto vpohodě, žádnej puchejř a doslova pohodička. Nevěřím tomu že by v nějakých těch celokoženejch oldskůlech byl schopnej dojít. Ale každýmu po chuti :)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


05 črc 2012, 23:16
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 28 čer 2012, 10:07
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Pravda, VZ. 60 sa nemôže zrovnávať s modernou obuvou, ale v životnosti nemá konkurenta :D (samozrejme vydrží len toľko ako sa o ňu budete starať)
Ja moc peňazí nemám tak sa uspokojím s VZ. 60, ale musím povedať že som si ich obľúbil a už ich mám krásne rozchodené, takže žiadne otlaky ani nič podobného. Ešte jedna vec je tá hmotnosť, ale na to sa dá tiež zvyknúť. Je to na každom akú obuv si vyberie (kto má peniaze nieje problém), ale asi najdôležitejšie je to aby sa v nich cítil dobre a aby sa v nich dobre chodilo, také boty sú na nezaplatenie.

_________________
Ani krok späť! Tak teraz musí znieť naše heslo!


06 črc 2012, 09:34
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Ono teda, pánové, neni nad pořádný pohorky nad kotníky. :)

_________________
"From my cold, dead hands..."


06 črc 2012, 13:26
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Říká člověk co se nedávno dotazoval na miltecový kanady se zipem :lol: , ale v čem jsou lepší pohorky než kombinovaný pouštní kanady (kůže+cordura)? V čem se podle tebe liší kvalitní pohorky, od kvalitních kanad?

Mě nízký boty přijdou do terénu strašně tragický v tom že do nich vrchem musí padat hodně bordelu.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


06 črc 2012, 13:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak co se týče bot, tak já jsem měl nějaký bellevilky, sic pohodlný, ale nebylo to ono. Oproti tomu představovali Vz.60 resp. US M43 vysší ligu pohodlí a spokojenosti. A tedka jsem ve stádiu, kdy vyhlížím nějaké pěkné Marschstiefel :twisted:

Reyes102: Od toho jsou spínky a ovinky :twisted:


06 črc 2012, 14:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
reyes102 píše:
Říká člověk co se nedávno dotazoval na miltecový kanady se zipem :lol: , ale v čem jsou lepší pohorky než kombinovaný pouštní kanady (kůže+cordura)? V čem se podle tebe liší kvalitní pohorky, od kvalitních kanad?

Mě nízký boty přijdou do terénu strašně tragický v tom že do nich vrchem musí padat hodně bordelu.


když máš nohavice bez gumy dole tak pěkně plandaj přes a nic ti tam nepadá.


07 črc 2012, 10:25
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
thx cpt obv, jsem fakt idiot že mě to nenapadlo, anebo počkat... co když mám kraťasy? :roll:
Stojím si za tím že do vysokejch bot padá míň bordelu než do nízkejch, bez ohledu na jakýkoliv další okolnosti, tvrdí někdo opak?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


07 črc 2012, 10:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
reyes102 píše:
thx cpt obv, jsem fakt idiot že mě to nenapadlo, anebo počkat... co když mám kraťasy? :roll:
Stojím si za tím že do vysokejch bot padá míň bordelu než do nízkejch, bez ohledu na jakýkoliv další okolnosti, tvrdí někdo opak?


bral jsem to v případě že máš maskáče. Když máš normální pohorky (ne ty nízký) a utáhneš si je tak by ti tam bordel padat neměl. Sám mám pohorky a bordel (kamínky, bláto) se mi nikdy do boty nedostal.


07 črc 2012, 13:53
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Tak k ovínkám ani spínkám kalhoty mít nemusíš. Prostě krásně si to uvázat přez ponožku či na holou nohu :twisted:

Do vysokejch bot toho padá méně, je to prostě dáno jejich konstrukcí, ale nejsou vhodný do každé lokality.

BTW: Jinak co se týče výšky bot, tak i ty americký pouštní kanady sou spíš nízké boty nežli vysoké.


07 črc 2012, 14:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
CrocHunter píše:
BTW: Jinak co se týče výšky bot, tak i ty americký pouštní kanady sou spíš nízké boty nežli vysoké.


Počkej počkej, jak jsi na tohle přišel? Americký pouštní kanady jsou stejně vysoký jako klasický kanady...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 črc 2012, 14:40
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Chci koupit boty. Poraďte
Však samosebou že jsou stejný. Já jen za vysokou botu považuji něco co má tak přes 40 cm výšky a to ty kanady nemaj :) Tj. boty jako jezdecké holiny, prvorepublikové kanadky, to jsou opravdu vysoké boty

A asi to slovo nízké nebylo nejvhodnější. Středně vysoké boty by tomu asi více odpovídalo. ;)


07 črc 2012, 14:43
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 766 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz