Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:31




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ? 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 zář 2011, 18:15
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Snad by ti v rozhodování, co maskuje nejlíp, mohla pomoct fotka :) jsou to už párkrát prané MARPATy od Helikonu, foceno letos v listopadu.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9274_n.jpg


28 pro 2011, 19:34
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
tak to je celkem nic nevypovidajici fotka, kdyz se naseru pod naky ostruziny suchy v D3, tak taky nebudu videt ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


28 pro 2011, 20:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
PepiCzech: Pár fotek ti pošlu přes PM.

_________________
Trololol... :facepalm:


28 pro 2011, 20:28
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Podle mě je potřeba uvažovat (třeba do budoucna) i o výstroji, pokud k origo Marpatům hodíš ACM/MFH/Mil-tec/ebairsoft plate-carrier, budeš stejně k smíchu jako v černých teplákách. Takže s relativně drahýma a současnýma maskáčema je podle mě spojenej nákup origo současný výstroje.

Když koupíš DPM a assault vestu nebo PLCE, tak to sice nebude tak cool, ale to je jenom tím, že tomu ti lidi v MFH carrierech nerozuměj ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


28 pro 2011, 20:47
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 zář 2011, 18:15
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Mitchell píše:
tak to je celkem nic nevypovidajici fotka, kdyz se naseru pod naky ostruziny suchy v D3, tak taky nebudu videt ...


Však já neřikám, že to jsou jediný maskáče, v kterých člověk není vidět. Nezlob se na mě, ale spíše mi příde tenhle tvůj příspěvek jako nic nevypovídající :) omlouvám se za svou snahu pomoct, už to pro jistotu příště neudělám :lol:


28 pro 2011, 20:58
Profil
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2011, 21:45
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Děkuji všem za pro mě cenné rady.

DPM bohužel opravdu vnitřně nepřekonám...

Co jsem si z toho dal dohromady, tak nejlépe z toho vychází MARPAT woodland od Helikonu za cca 1400,- což je přijatelné. Barvy by tedy měly vydržet. Ten vzor ve finále asi tak nějak skousnu, hlavně když funguje.

@Griffon: Originály (kalhoty+blůza) se mi nepovedlo najít pod cca 2200-2300,- - použité, to tak nějak odpovídá "kolem dvou tisíc", přesto bych raději asi nové kopie o něco levněji.

@seth-catchme: za fotky jsem rád, děkuji.

@nox: netrvám rozhodně na 100% věrnosti k originálu (nenapodobuji žádnou konkrétní jednotku), jde mi o to nebýt za šaška (viz třeba M4 spolu s flecktarny). Opravdu se to obecně tak hrotí? Resp. jiný model taktické vesty vůči předloze mi nepřijde jako nějaký extra prohřešek... nebo ano? Vnímám to asi trochu jinak... no offense, jen dotaz.

_________________
Obrázek
Perks&challenges: [Fortunate Son] [Ženijní práce a demolice] [Magnet na BB] [Zásobovací důstojník] [Válečný zpravodaj] [Vítězství nebo smrt]


28 pro 2011, 21:31
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
PepiCzech píše:
Opravdu se to obecně tak hrotí? Resp. jiný model taktické vesty vůči předloze mi nepřijde jako nějaký extra prohřešek... nebo ano? Vnímám to asi trochu jinak... no offense, jen dotaz.


zalezi na lidech a zalezi i na nazvu tymu. borci co jsou polovina v flekach a polovina v DPM si daji nazev tymu 601. skss tak to se potom se neni cemu divit. jak se budes jmenovat, zde nase oblibene, airsoft tym horni dolni, tak se ti nikdo smat nebude, za predpokladu ze si nevezmes DPMka a k tomu nejakou modern neprustrelku v UCP. kdyz to dobre sladis tak no problem


28 pro 2011, 21:44
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Já nemluvil až tak o výstroji vůči předloze, jako spíš o výstroji z hlediska kvalita/cena (když už tak porovnáváš ty maskáče ;) - a výstroj k tomu patří).

Prostě pokud budeš později hledat kvalitní výstroj, je potřeba počítat s tím, že tak levný jako starý assaultky (pro DPM) nebo jetý ALP vesty (pro vz. 95) to nebude.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


28 pro 2011, 21:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Nejde o to, že bys měl jiný model vesty, to ti může být docela jedno, jde spíš o, když to tak řeknu, úroveň výstroje...ke každým maskáčům prostě patří určitý styl výstroje, nabídka je většinou relativně široká, ale cenově je to povětšinou tak nějak na stejné úrovni. A cokoliv jiného prostě vypadá blbě. K DPMkům nebo Woodlandům seženeš vhodnou výstroj za pár stokorun, k MARPATům nebo něčemu podobně modernímu se připrav na to, že za základ nejlevnější vesty dáš třeba 2-3 tisíce a za příslušenství třeba ještě jednou tolik. A pokud nebudeš chtít vypadat jako šašek, tak se tomu prostě nevyhneš, protože mít MARPATy a k tomu čínskou vestu za pětikilo vypadá fakt hloupě. Ve finále vypadají mnohem lépe třeba ty DPMka nebo Woodlandy s dobrou origo výstrojí, než MARPATy s nějakým šméčkem.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 pro 2011, 16:07
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2009, 12:53
Příspěvky: 491
Bydliště: Coronado, CA
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
nejenom jak to vypada, ona i uzitna hodnota nejaky assaultky je nekde jinde, nez cinskyho plate carrieru, nemluve o kvalite ...

_________________
ENS Chuck Mitchell
1/ECHO/SEAL Team 1 1998-2003


30 pro 2011, 23:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Mne sa osvedčili na prevažnu časť roka Slovenské vz. 97 WDL , na jeseň ked je všade kopu suchej trávy mám Slovenský Púštny maskač čo je celkom vyhovujúce a par ľudi od nas si ho tiež kupuje teraz ale digital , na zimu sa mi osvedčila zas 97čka WDL a kombinujem to z bielou kombinezou kedže už je sneh ...
takže aspoň mne sa zda že je lepšie mať viacero uniforiem , celkom dobre v našej oblasti maskuje aj BW vzor...

pokiaľ nemáš nejaky fakt konkretny vzor vyhliadnuty tak by som bral buď vz. 97 WDL alebo u vas v Čechách mate zas vz. 95 WDL ... ale oba sa daju zohnať originalne za pomerne lacno do nejakych 800-900 kč ( 25-30eur) /////

( mne sa osvedčilo nakupovať vystroj na "armadnych vypredajoch" kde som si zohnal už dosť veci za cenu aka nieje ani na bazaroch :D )

_________________
Strelec bez zbrane :)


12 led 2012, 10:52
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Tairo píše:
Mne sa osvedčili na prevažnu časť roka Slovenské vz. 97 WDL , na jeseň ked je všade kopu suchej trávy mám Slovenský Púštny maskač čo je celkom vyhovujúce a par ľudi od nas si ho tiež kupuje teraz ale digital , na zimu sa mi osvedčila zas 97čka WDL a kombinujem to z bielou kombinezou kedže už je sneh ...
takže aspoň mne sa zda že je lepšie mať viacero uniforiem , celkom dobre v našej oblasti maskuje aj BW vzor...

pokiaľ nemáš nejaky fakt konkretny vzor vyhliadnuty tak by som bral buď vz. 97 WDL alebo u vas v Čechách mate zas vz. 95 WDL ... ale oba sa daju zohnať originalne za pomerne lacno do nejakych 800-900 kč ( 25-30eur) /////

( mne sa osvedčilo nakupovať vystroj na "armadnych vypredajoch" kde som si zohnal už dosť veci za cenu aka nieje ani na bazaroch :D )

Nevím jak u vás, ale u nás je to klasický vzor 95, ne žádný WDL. ;)
Jak říkáš, dá se sehnat i levněji, armyburza je toho příkladem.

_________________
Trololol... :facepalm:


12 led 2012, 17:12
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
U nás je to vz.97 les/púšť a tak isto aj vz.2007... Tairo aspoň si niečo overím keď napíšem :roll: .

A ak mám pravdu povedať, u náš som ešte nevidel nič lepšie maskovať ako vz.97.

_________________
vpred


12 led 2012, 19:41
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 29 pro 2010, 22:22
Příspěvky: 144
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
mrkni se tady na tu fotku:
http://namornipechota.eu/index.php?lang ... y&rok=2008
druhý řádek odspodu, fotka nejvíc vpravo..ti 2 kluci vpravo mají kalhoty a blůzu kopii MARPATu, myslím že Truspec, nebo podobná jebka a klobouk je origo, ten uprostřed má origo (kalhoty od kolen dolů má jen špinavé). tohle je stav po cca půl roce nošení :-( takže doporučuji tyhle hajzly nebrat


12 led 2012, 22:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Truspec a Helikon je ale trošku rozdíl.

_________________
Trololol... :facepalm:


13 led 2012, 14:50
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
truspec rozhodne shit je, bohuzel i za ty ukrutne penize a bohuzel jsem udelal tu chybu a jednou si je koupil a je to fakt des. na helikon kdysi byly stiznosti, ale posledni cca dva roky slyslim hlavne chvalu.

edit: ale truspec pro nekoho dobry bude, vydrzi vic jak teplaky :-D


13 led 2012, 16:09
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Já nevím.. ten přístup, že vybíraš primárně podle toho, jak ti to bude maskovat alespoň mě teda nepřijde košér. Vesměs ti to všechno bude maskovat podobně - ať už to bude vz95, DPMka, WDL, MARPATy - ale k čemu ti to bude platný, když se třeba neumíš pohybovat (nemusí to být tvůj případ) a prozradíš se hlukem/ukvapeným pohybem/whatever... Normálně bych se na takové přemýšlení vykašlal. Vybral bych si maskáč, co se mi líbí, k tomu pohledal tady na foru nebo jinde na netu, co se k tomu hodí za výstroj, podle financí vybereš do začátku základ a je to. Stejně nakonec poznáš, že pokud to nebudou sněhuláci v lese aka UCP, tak ty rozdíly jsou minimální. Můj názor.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


14 led 2012, 01:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Nechápu, co tady řešíš, myslim že tady kolega zvolil nejlepší přístup k výběru, jaký v jeho situaci mohl ;-) Maskovací účinek, osobní sympatie a vhodnost ke kvéru jsou myslim naprosto ideální kritéria pro výběr. Máš pravdu v tom, že rozdíl v maskovacím účinku mezi DPM, wdl a vz.95 je víceméně neměřitelnej, záleží na prostředí a podmínkách, ale to neznamená, že by si mezi nima měl člověk vybrat náhodně...maskáče člověka určujou, určujou jak k němu budou lidi přistupovat na akcích (zkus si přijít v MARPATech na akci, kde se budou vyskytovat reenactingoví mariňáci) a dost často určujou i směr jeho budoucí "kariéry". A že maskáče nejsou neviditelnej plášť a maskujou jenom v případě, že jim to umožní člověk v nich navlečenej víme všichni, ale to na výběr vzoru jaksi nemá absolutně žádnej vliv.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


14 led 2012, 12:23
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
No tak je to takovej víc ,,free" přístup na tom není nic špatnýho.Podle mě by ti nejvíc vyhovovalo to DPM - maskuje dobře, je levný, dá se dobře sehnat..
Já třeba jezdim v těch M90 švédech který mají zajímavě řešený ,,fleky" jsou v podstatě trojuhelníkové..a mám je radši než DPM co jsem měl dřív..ale M90 je taky 2x dražší..

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


14 led 2012, 18:56
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Dneska zrovna vyrážim koupit něco k mojí vz.95t, potřebuju ještě druhou variantu, protože kamarádi jsou spíše amíci a jak mi řekli (sám nevím, jsem u AS nový), tak se často dělí čr vs zbytek. Co jsem tak koukal, tak cenově (i citově) se mi líbí právě DPM, akorát právě ta cena mi přijde podezřele levná, takže nekupuji přes net, ale jedu se na to mrknout.

Řeším spíš, že se na DPM moc neprodávají sumky a podobně, takže je možné kombinovat s klasikou woodlandem, nebo bych byl za blbce? Už jsem teda i koukal, že v anglii prodávají látku, tak bych to svěřil kamarádovi, aby mi něco ušil (není to bastlíř, šije fakt krásný věci od sumek po vesty a vypadá to opravdu dobře).

Ještě dodávám, že nemám v plánu být "těžkooděnec", ale spíš nalehko, blůza, gatě, na noze kvér a nějaký šátek/šálu na hlavě + pár zásobníku někde.

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


20 čer 2012, 14:07
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
DPM jsou obecne levne, stejne jako nemecke fleky. ono se prodava dost vystoje v DPM, ale chce to trochu hledat.


20 čer 2012, 14:09
Profil ICQ
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Tak už je to doma, docela dobrý, když to srovnám s vz95, tak ten mi přijde promakanější, ale tohle zase pohodlnější.
Mám gatě + nějakou blůzu, která mi spíš přijde jak lehká bunda (ve srovnání s vz95), jaký to je přesný druh bohužel nevím. Každopádně vzorem je to ten "starší" DPM, na první pohled trošku woodland.

Poraďte mi ale prosím, kam dáváte zásobníky a podobně, sumky jsem teda nějaký na netu našel, ale dávat na tu "blůzu" ještě vestu (našel jsem nějakou neprůstřelnou), tak se akorát oberu o přístup ke kapsám a místo pro sumky tím stejně nevyřeším. Když je budu mít na pásku, tak zas budou hůře přístupné skrze blůzu, která je delší (stejně si myslím, že se jedná spíš o bundu)

e: a pohazovat zásobáky pro M5 do kapes mi přijde taky taky divné

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


20 čer 2012, 22:35
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
CharlitoCZ píše:
...


nosný systém PLCE nebo starší M58, do sumek M58 dáš lépe zásobník od MP 5, než do PLCE. (Jedna komplet M58 je to ode mě na prodej)

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


20 čer 2012, 23:37
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
http://www.e-army.cz/britska-takticka-v ... e1539.html
http://www.army-shop.cz/produkty/taktic ... /1866.html
ten rig se dá z druhý ruky najít i za 350kč

_________________
http://www.Sniperblog.cz


21 čer 2012, 05:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Taky bych ti doporučil ten chestrig. Vesta je super, ale spíš na delší akce, pokud to chceš jen na čistej airsoft - tj. pár hodin si zastřílet a pak zas domů, tak rig je nejlepší dáš tam všechno co potřebuješ. Kapsy na bundě bych moc neřešil, do nich si můžeš hodit peněženku a třeba mobil ale jinak si plně vystačíš s nosnym systémem - ať už rig, nebo vesta.

PLCE je další možnost (pokud chceš mít komplet bristký vybavení, což by asi bylo lepší než to míchat). Výhoda je, jak máš jen pásek a kšíry (yoke se jim u britů řiká) tak ti to nezakrývá moc těla - míň se potíš. Ale komfort nošení je horší a pro soft je to zase zbytečný.

Klasickej chest rig by ti měl vyhovovat, sám ho nosim taky, ikdyž silně upravenej (přeci jen má menší kapacitu což u delších akcí je už problém).


21 čer 2012, 05:31
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Nahrál jsem teďka na web porovnání vz.95 a digitálů ze Slovenska. http://www.102pruzkumnyprapor.cz/porovnanitl.jpg docela je slovákům co závidět

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 lis 2012, 09:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Napíšu co je tobě asi jasný, ale jak je to v porovnání v jinym prostředí? Co kvalita materiálu? Osobně mi to může bejt jedno, tahám DPM, ale o rád sleduju i jiný maskovací vzory a jejich možnosti.

Když se to hodí do suchýho prostředí, tak to bude krýt líp než tmavej vz.95. Navíc je to rozdíl mezi relativně moderním vzorem a vzorem dost zastaralym. Ale foto je to pěkný, hodí se. Díky


27 lis 2012, 14:26
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
V jiným prostředí je to furt lepší než vz.95, což je asi očekávatelný. Přijde mi to ale i lepší než marpat, přímý srovnání jsem zatím neviděl, takže těžko soudit, jestli bude příležitost tak to zkusim vyfotit. Kvalita výstroje bude shodná jako CZ, oblečení nevím, můžu se poptat. Brutální jsou ceny, když jsem slyšel kolik stojí třeba fleeska, tak nějakej arcteryx se muže jít zahrabat, to je oproti tomu pro socky. :roll:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


27 lis 2012, 15:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
Pripomenul si mi tieto fotky :
Příloha:
1.jpg
1.jpg [ 121.11 KiB | Zobrazeno 19896 krát ]

Příloha:
2.jpg
2.jpg [ 105.93 KiB | Zobrazeno 19896 krát ]

Příloha:
3.jpg
3.jpg [ 103.1 KiB | Zobrazeno 19896 krát ]


Vaša 95ka mi pripadá tak že zelená je príliš výrazna oproti väčšine vzorou ,ale zas do určitých prostredí to môže byť výhoda.

Zdroj: http://www.militaryphotos.net/forums/sh ... ops/page40

Je tam dosť veľa fotiek vz2007/97/95/85v/Multicam pre porovnanie , ale málo ich je z úplne rovnakého prostredia

Zatiaľ je cena vz.2007 trochu vysoká ( ten kto veľmi chce si jú ale kúpi) no pokiaľ som sa to snažil dávnejšie spočítať tak komplet výstroje by mal vychádzať na nejakých 1000-1200euro podľa zdroja odkiaľ sa kupuje.

_________________
Strelec bez zbrane :)


28 lis 2012, 09:06
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nejlepší maskování do zdejších lesů AČR? WOODLAND? BRITSKÉ?
tak vz. 95 se barevne fakt hodi max v lete do lesa. na podzim, jaro kdy neni listi a vsechno je hnede tak 95ky sviti vanocni stromecek

tu si dovolim pouzit jednu harryho porovnavaci vz.95 vs multicam

Obrázek


28 lis 2012, 12:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz