Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:29




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ] 
 Nováček 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 29 bře 2012, 15:56
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Nováček
Zdar lidi. Chci začít se softem jako sniper, jenomže nevím co je dobrá zbraň a podobné věci okolo. Prostě úplný nováček. Na netu jsem brouzdal celkem dlouho a jelikož nejsem zase tak moc bohatý a ani výdělečně činný, tak si nemůžu moc vybírat. Našel jsem tuto zbraň a chci se teda zeptat jestli je do začátku dobrá http://www.armymarket.cz/ch-mb07d-snipe ... d-d3794-BK . Dík za rady :)


29 bře 2012, 16:03
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
viewtopic.php?f=64&t=13422

Ještě něco?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 bře 2012, 16:05
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 13 lis 2011, 18:21
Příspěvky: 14
Nový příspěvek Re: Nováček
Chápu že bejt snajpr je krutopřísný ale neni to pro každýho - teda je a pak to tak vypadá viz. l96 obarvená temperama :)
Bud zezačátku normál ''střelec'' a když se ti bude dařit tak zkus bejt sniper.
Bejt tebou a mít nějaký předešlý znalosti a dovednosti tak si koupim M16 a udělám si sní nějakej custom ostrostřeleckou zbran' a jako záložku nějakej vhodnej samopal třeba MP5k a podobně. Jinak o tom snipeření v začátcích je toho tady dost.


29 bře 2012, 16:47
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Nováček
Řeknu ti jak jsem já začínal jako odstřelovač:
Tak první krok byla samozřejmě AEG, to abych si ohmatal airsoft, vytvořil svůj styl hry atd. To trvalo tak cca 8 měsíců.
Hraju se snipery, kteří už nejsou začátečníci a chtěl jsem bát jako oni, prostě být neohrožený sniper, který bude krýt ostatní, bude mít přesnou sniperku a na dálku sestřelovat nepřítele.
No, boužel to tak nebylo.
Když jsem si koupil svou L96, tak jsem byl během 3-4 her sám na sebe naštvaný, protože mi to vůbec nešlo, během celého dne jsem nic netrefil a jediný kdo zabitý odcházel na mrtvoliště jsem byl já. Hodně krát jsem myslel na to, že tu snipu prodám a koupím nějakou tu AEG.
Teprve až teď začínám objevovat taje odstřelovačů umět se maskovat, seřídit si optiku a mít pevné ruce.

Jako klidně si jako svou první vyber snipu, ale nečekej že to půjde ráz naráz.
A pozor není to jako v CoD :D

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


29 bře 2012, 17:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Nováček
Já bych dodal to, že tvoje výmluva že nemáě dost peněz fakt není na místě. Snipeřina je v airsoftu jedna z nejdražších...to co si koupíš je jenom blbej polotovar a musíš do toho koupit všechno od lepší pružiny přes vzduchotechniku a spoušťový mechanismus až k hop komoře a pořádné hlavni. Pak je tu samozřejmě otázka pořádného puškohledu, pořádného maskovacího čehosi (hejkal atp.).

Výsledně se dostáváme na částku natolik vysokou, že kdyby sis koupil AEG tak se tam nedostaneš (pokud nebudeš blázen a nebudeš to upgradovat závratně drahými díly). Radím ti dobře - nekupuju si sniperku...budeš hrozně zklamaný a brzo to prodáš s velkým prodělkem.

Stačí?

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


29 bře 2012, 17:13
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Nováček
Ještě dodatek o té ceně.
Já koupil bazarovou snipu za 3200 s puškohledem, nožkami a upgrade z AS Pro. Pak ještě domácí hejkal ten vyšel tak na 800.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


29 bře 2012, 17:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Nováček
Jeryk píše:
Ještě dodatek o té ceně.
Já koupil bazarovou snipu za 3200 s puškohledem, nožkami a upgrade z AS Pro. Pak ještě domácí hejkal ten vyšel tak na 800.

Super a co stím trefíš? a na jakou vzdálenost?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


29 bře 2012, 18:18
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Nováček
Tak podařilo se mi trefit i na delší vzdálenosti možná tak 50 metrů, jinak na kratší a střední vzdálenosti už střílím celkem přesně.
Teď ještě budu kupovat přesnou hlaveň do té nové Hop Up komory co jsem k tomu dostal a věřím že se mi výsledky ještě zlepší.
Mě to stačí.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


29 bře 2012, 18:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
njn, s timhle dostrelem je to prave o tom ze jak jednou mines tak te rozcupuje cm028ka co stoji kolem dvou tisic, nasledne jdes znechuceny na mrtvoliste se slovy - "kdybych mel aeg, tak by se mi to nestalo".

4 griff: vidis, uz se ta mala investice casu zacina vracet :-D


29 bře 2012, 18:28
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Nováček
Jeryk píše:
Tak podařilo se mi trefit i na delší vzdálenosti možná tak 50 metrů, jinak na kratší a střední vzdálenosti už střílím celkem přesně.
Teď ještě budu kupovat přesnou hlaveň do té nové Hop Up komory co jsem k tomu dostal a věřím že se mi výsledky ještě zlepší.
Mě to stačí.

Hmmmm mám dvojnásodnej dostřel co ty. NA 80 strefím nekrytě ležící fuguru s kruhy. JEnže to je velká investice aby to šlo.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


29 bře 2012, 18:36
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Nováček
Tak to tě obdivuju doufám že taky jednou dostanu na takovou úroveň.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


29 bře 2012, 18:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
chce to mit prachy a umet trochu ladit a jde to. bez penez to je horsi.


29 bře 2012, 18:47
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Nováček
Jeryk píše:
Tak to tě obdivuju doufám že taky jednou dostanu na takovou úroveň.
obdivovat mě nemusíš to je bohužel vše o penězích když je máš tak to uděláš když ne tak prostě to nejde.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


29 bře 2012, 18:49
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Nováček
tak ono dnes už sniperky v základe majú dostrel celkom fajn , ale ta presnosť nad 50 metrov je už úbohá ... buď máš peniaze na Upgrade alebo dúfaj v priaznivý vietor :lol:

_________________
Strelec bez zbrane :)


29 bře 2012, 20:57
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Nováček
já radši žádný vitr, metr nevyzpytatelného dsotřelu je metr nevyužitelného dotřelu.. leda děláš "přizemňovací" palbu...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


29 bře 2012, 20:58
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
radeji nez sniperku s dostrelem jako prase a mizernou presnosti tak radeji L96ku nebo VSRku od Marui s ubohou M90, ale presnosti se kterou jsem se dodnes nesetkal u zadne jine zbrane (40 m sloupek od plotu 9krat z 10)


29 bře 2012, 21:14
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 13 dub 2012, 08:21
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Nováček
Zdravím ve spolek. Se softem se teprve seznamuji. Chtěl bych se zeptat (jen tak ze zajímavosti) na jakou zbraň bych se měl zaměřit. Měl bych tu 3 kandidátky, tak by mě zajímal váš názor.
1. http://www.airsoftmorava.cz/index.php?_ ... ductId=575
2. http://airsoftmorava.cz/index.php?_a=vi ... ductId=583
3. http://www.zbrane-airsoft.cz/airsoft-zb ... blow-back/

Nejvíce se mi zamlouvá ta první. U té 3. by mě zajímalo, jestli třeba má smysl na ní čekat (cca ten měsíc) nebo až takový zázrak to není. P.S. má ten blow back nějaký zásadní vliv na funkčnost nebo je to jen takové "pozlátko".

Děkuji za vaše reakce. :)


13 dub 2012, 08:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
První je fajn, Dboys M4 už je evergreen, parádní co se týče poměru výkon/cena. Už se tu o nich napsalo dost, v knihovně je určitě i recenze, tak si to neváhej najít. Druhej kvér je A&K, což taky nejsou blbý kvéry, rovněž tu najdeš dost infa o M4ce od nich a tohle bude srovnatelný, vlastně akorát odlišnej vnějšek. Každopádně Dboys jsou lepší, A&K má atypickej hop, blbej mechabox atd. Na tu Mp5 bych se vykašlal, když už, tak v podobnej cenovej relaci bych bral celokov od Cymy. Blowback je kravina, spíš vybírej kvéry co ho nemají.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


18 dub 2012, 16:58
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 06 úno 2012, 15:38
Příspěvky: 33
Nový příspěvek Re: Nováček
Recenziu podobnej zbrane od A K (neviem či je to ten istí typ ) je na Chrudim airsoft


02 kvě 2012, 14:18
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 čer 2012, 08:55
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Nováček
Zdravim, obracim se nas s prosbou jestli by jste mi mohli pomoci (poradit) se zacatky v military airsoftu. Mne osobne se libi britska armada, konkretne SAS. Prosil bych jestli by jste mi poradili co se tyce teamu, vystroje, vyzbroje atd. nebo jsem se ptal lidi co delaji MAS ale delaji napr. ACR, US Army atd. a s moji tematikou mi neporadili.
Na internetu jsem hledal ale napr. teamy co jsem prohlize jsou treba neaktivni, nedostal jsem odpoved atd. Dekuji za odpovedi s pomoci v zacatcich.


16 čer 2012, 09:26
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Nováček
Narovinu, první si v hlavě srovnej jestli na to má prachy (zvlášť teda na SAS), jestli nechceš dělat nějaky volný styl co se ti líbí a co ti bude pohodlné nebo naopak military styl a.k.a modelka (nemusíš mít origo věci, stačí když to prostě vypadá jako reálná výstroj) nebo reenacting kde neexistuje "vypadá to stejně" nebo "je to podobné". A hlavně si rozmysli jestli to budeš dělat opravdu pořádně, abys nedopadl jako plno hustodémonských spešláků kteří dělaj největší ramena a když postnou tvoje fotky nebo přijedou na akci tak všem okolo upadne čelist a sednou si nad jejich demencí na prdel. Jinak, reenacting teamy třeba konkrétně SAS v ČR jsou, akorát si musíš počkat až bude nábor, nebo tu je taky možnost založit si vlastní, ale to je spíš cesta do pekel protože musíš mít aspoň základí know-how jak vést jednotku apod., nejideálněji člena ze zrušené jednotky který by ti radil + samozřejmě kontaky a jak už sem říkal, spoustu chechtáků :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


19 čer 2012, 13:23
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nováček
Miky89 píše:
Zdravim, obracim se nas s prosbou jestli by jste mi mohli pomoci (poradit) se zacatky v military airsoftu. Mne osobne se libi britska armada, konkretne SAS. Prosil bych jestli by jste mi poradili co se tyce teamu, vystroje, vyzbroje atd. nebo jsem se ptal lidi co delaji MAS ale delaji napr. ACR, US Army atd. a s moji tematikou mi neporadili.
Na internetu jsem hledal ale napr. teamy co jsem prohlize jsou treba neaktivni, nedostal jsem odpoved atd. Dekuji za odpovedi s pomoci v zacatcich.


www.militaryphotos.net - tam se dozvis otazky ohledne vystoje a vyzbroje

potom bych doporucil shlednout dokumenty ohledne SAS, je jich celkem dost, od tama si taky jiste vytahnes par informaci. no a nakonec bych ti doporucil www.google.com (zamerne pisu .com a ne .cz) a hledat na zahranicnich forech a webech jakekoliv info.

jak psal krteq nademnou, musis si prvne srovnat v hlave co chces delat jakym jit smerem:

1) military airsoft - tzn. obcas plackobitky, obcas nejakou vikendovou military akcicku, na vystoj se moc nehledi, pouziva se co je uzitecne a pohodlne

2) military model - modelka se vsim vsudy

3) reenacting - naproste napodobeni

u vseho snad krome dvojky (prece by sis nechtel spinit maskace) budes potrebovat i nejake materialy ohledne taktiky atd. ktere se ne zrovna jednoduse schaneji.

v pripade SAS myslim ze to budes mit docela tezke, ale zalezi co si vyberes za obdobi.

delat military SAS neznamena zajit na forum a rict "napiste mi vsechno co budu potrebovat a co a kde si mam koupit", ale hlavne o hledani a vlastnim zapalu. v tvem pripade bych se koukl, jestli nekde v okoli neni nejaky takovy tym ktery by se zabyval SAS. po republice jich par urcite bude. pokud bys nasel, tak je nejjednodussi se k takovem tymu pridat nez delat vlastni.


19 čer 2012, 13:35
Profil ICQ
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 čer 2012, 08:55
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Nováček
Zdravim, dekuji za vase informace a nazory, moc si jich vazim.
Prosel jsem net stahnul dokumenty, obrazky, info atd.
Mam vystroj vse original a zbyva mi uz jenom dokoupit kver a par drobnosti
Ale jelikoz pochazim z J.Hradce tak v okoli neni tym SAS akorat v C.Budejovicich je Para takze je moznost spojit se snima na cviceni ale neni to jednotka zabivajici se SAS :( a byt sam je na h...o.
v JH je par tymu ale jsou to lidi kteri jsou ovlivneni CS a CoD takze to neberou tak vazne a nebo jsou to uz zabehnuty tymy napodobujici ACR a US
a jsou to sice mi kamosi ale v tomhle jsou docela arogantni a proste ACR nebo US jsou best a vic je nezajima :( a menit vystroj, vyzbroj jen abych se prispusobil ostatnim a nejit si za svim se mi nechce, ach to mam dilema :D

Jeste jednou dekuji


19 čer 2012, 14:01
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Nováček
Ono pokud jde o napodobování čehokoliv, tak jde v první řadě o lidi, mě osobně by asi bylo jedno, co na sobě mají za výstroj. Samozřejmě, když se to spojí a máš dobrej kolektiv oblečenej v něčem, co je ti blízký, tak je to plus.

Já osobně bych šel po dobrým kolektivu a vystrojil se podle něj.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


19 čer 2012, 14:30
Profil
Major
Major

Registrován: 30 dub 2012, 20:28
Příspěvky: 444
Nový příspěvek Re: Nováček
Miky - jezdim SAS už pár let. Nechci se tě nijak dotknout, ale nevěřim že máš originální výstroj - resp. vybavení přímo od SASíků. U nás je pár vest který jsou přímo z herefordu, cesta k nim byla těžká a v republice moc kusů není (asi by mi na to stačily prsty na jedný ruce).

Pokud chceš vypadat jako sasík, tak doporučuju stále ještě vybavení na 90. léta. Z moderního období už trochu informace prosakujou, ale je to spíš že se podívaš co nosí SFG (řekněme podpora SAS) a odvodíš si co by mohli mít sasíci. Přesto je to pak šíleně nákladný, pokud to budeš chtít mít úplně správně. A popravdě na naše víkendový válčení je to zbytečný.

Pokud to tedy chceš dělat na úrovni, tak to na 90. léta - assault vestu (doporučuju origo jako je třeba wyvern, WEBTEX taky briti nosej, ale nemá tak velkou kvalitu) popř. klasickej chestrig. Na záda bergen popř. berghaus vulcan. Z oblečení nejlíp SAS smock, ale stačí ti i obyčejná košile, tahali co se jim vyhovovalo. Kalhoty jsou prostě kalhoty. S botama bych si moc nelámal hlavu, černý celokožený kanady splňujou to co stačí pro 99.9% lidí.

Zbraně - nejlíp M16A2 s M203, popř. minimi (nejlíp MKI, ale radši nebudu popisovat tu směsku co u nás máme), dá se i M4 ale tam jsou oproti britský verzi rozdíly a právě ta M16 je přesná. Dá se tahat i gpmg, za nějakejch 13000 se dá sehnat nějaká hliniková kopie, ta je lehounká jako minimi, takže je to jen o vzhledu (akorát počítej že je to dolouhý jako prase, mám 184cm a na rameno se to nahazuje blbě). Pistole buď Browning HP (vyráběla jen Tanaka, kdybys měl tak bys byl fakt za frajera) popř. SIG P226.

Ono to není o vybavení, ale o výdrži na akcích, taháme obyčejný věci, nic extra tacticalcoollook, ale vydržíme ve všech sračkách a to je to co má s SAS aspoň něco společnýho.

V Jižních čechách nevim o žádný kvalitní jednotce co by jezdila SAS, jediný co je u vás jsou právě paragáni. Běž k nim, spoj se s Dylanem co je vede a určitě s nima nějaký akce budeš moc odjet (jen počítej že jsou to fakt paragánský hovada :) ). Pokud u toho vydržíš a budeš vážně chtít jezdit za SAS tak ti nezbude nic jinýho než přidat se k již existujícím jednotkám. Akce stejně nemáme v místech bydliště ale po celý ČR, takže by se stejně dojíždělo (namátko u nás jsou kluci jak ze západu, tak z prahy, moravy...já jsem z Kutný Hory, je to fuk, prostě se sjedem). Máš tu tedy pražský SAS, Hradecký, Hrochův Týnec, Trutnov a ještě další (nebudu všechny vyjemenovávat).

Briti jsou celkem uzavřená skupina, moc toho o sobě nechceme pouštět ven, takže je to jen a jen na tobě. Musíš se snažit jezdit a pak se mezi nás klidně dostaneš, ale musíš jezdit. Proto napiš Paras, přidej se k nim (je fuk jestli budeš mít na hlavě přilbu nebo klobouček, všechno ostatní máme relativně stejný) a uvidíš jak ti to bude vyhovovat. Ale snaž se a rychle - v létě máme nějaký společný akce a věř mi že to stojí za to.


20 čer 2012, 05:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Nováček
Promazáno, takový varování za offtopic hned poránu byste kurva všichni nechtěli?! Neserte mi hned takhle po ránu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 čer 2012, 06:54
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 14 kvě 2011, 11:01
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: Nováček
Já k tomu řeknu jedno: Snipu do začátku určitě ne. Všichni okolo mě měli stejné ideje a představy jako ty buďto skončili nebo prodávali a kupovali AEG. Proč? Protože tě přestřílí každá druhá elektrika, v základu snipa není moc přesná a rozhodně nestřílí tak daleko jak bys čekal.

_________________
G36 předěláno na G36C (CA) - 119 m/s (M120 systema - ano, byl jsem nezkušený a hloupý)
M4A1 (CA) - 147 m/s (M130 SHS)
Servis? Už jedině sám...


22 říj 2012, 07:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Nováček
proč píšeš do dva(tři?) měsíce starého tématu to co už tu jednou napsáno bylo?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


22 říj 2012, 12:06
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz