Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 21:12

Pravidla fóra


Zde si můžete přečíst pravidla na tomto fóru
Pokud budete mít jakékoliv připomínky či dotaky kontaktujte mě buď na PM nebo na mail: info@airsoft-forum.cz



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1474 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 50  Další
 Novinky.cz 
Autor Zpráva
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
LOL http://www.novinky.cz/veda-skoly/269355 ... zpravy-dne :roll:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 čer 2012, 19:58
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
"...a Vláďa nezískal dostatečný počet diváckých hlasů a musí tedy opustit základnu navždy. Do přetlakového uzávěru se mu moc nechce, ale ostatní mu ochotně pomáhají...Renata jakožto hlavní kandidátka na vítězku celé reality show tiskne tlačítko...vzhledem k drastičnosti následujících záběrů zařazujeme reklamu, ale nebojte se, VyStřelení budou za pár minut zpět."

Na tohle se vyloženě těšim! :P

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 čer 2012, 20:24
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Griffon píše:
"...a Vláďa nezískal dostatečný počet diváckých hlasů a musí tedy opustit základnu navždy. Do přetlakového uzávěru se mu moc nechce, ale ostatní mu ochotně pomáhají...Renata jakožto hlavní kandidátka na vítězku celé reality show tiskne tlačítko...vzhledem k drastičnosti následujících záběrů zařazujeme reklamu, ale nebojte se, VyStřelení budou za pár minut zpět."

Na tohle se vyloženě těšim! :P


:lol: :lol: :lol: jsi zabijak :lol: :lol: :lol: lezime s mladou pod stolem a smejeme se jak jebli :D


04 čer 2012, 20:56
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
není to sice z novinek.cz ale ok ČTK. Není ta nášivka na rameni příslušníka VS náhodou trošku pozměněnej znak 4th PSYOPS group US ARMY ?

http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/docume ... ny-7221819

jinak Griffonova reality show by měla velkou sledovanost :lol: :lol:


05 čer 2012, 21:51
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Uf...
http://www.novinky.cz/koktejl/270529-za ... rmany.html

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


14 čer 2012, 21:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
nahodou dost zajimavy zarizeni, clovek si musi uvedomit, ze se jedna o prototyp, kde se testuje myslenka. tadyto ocividne funguje a muze se porkacovat ve zdokonalovani, takze finalni produkt s timto nebude mit vzhledove skoro nic spolecneho.

docela by me zajimalo, jaky zarizeni bys vymyslel ty podle toho zadani armadou!

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


14 čer 2012, 21:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2011, 16:40
Příspěvky: 62
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Teď Vám to možná přijde vtipný, to by lidem v roce 1950 dnešní Laptopy, Iphony, ipady a další vymoženosti co maj větší výkon jak některé stolní PC přišlo taky... Možná by strčili ruku do ohně za to, že za 60 let něco takovýho nebude a hle je. Takže tomu dejte pár let a uvidíte, že bude mít v kapse iphone s akplikací "Spiderman" připne do jacku sluchátka, kde místo sluchátek bude 1x1cm sací roura a už poleze :D

_________________
Aim with the hand, shoot with the mind.


14 čer 2012, 22:16
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
No ve vývoji zaostáváme.
Když si v roce 1985 tvůrci filmů představovali, že už v roce 2015 budou vznášející se auta, teleportace a další věci z "budoucna" :D

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


15 čer 2012, 11:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Máš zařízení, který se ti vejde do kapsy, je ovládaný dotekem ruky a umožní ti se bezdrátově spojit s člověkem na druhej straně planety :wink:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


15 čer 2012, 11:49
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ne, mám zařízení které nelze ovládat dotekem, nedovolám se skoro nikam a je to cihla jak kráva :D
Ale jen dočasně, ten muj dotukové je v opravce.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


15 čer 2012, 11:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jeryk píše:
Ne, mám zařízení které nelze ovládat dotekem, nedovolám se skoro nikam a je to cihla jak kráva :D


tak jsi 100% za opicema a měl by jsi se vrátit na strom :) ale to sem nepatří

jako osobně si mylsim, že je dost zajímavejch zařízení a ještě dost věcí přijde ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


15 čer 2012, 15:20
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
jj pro me vrchol, ze si dovolenou uz nevybiram v internetovy katalog nebo v cestovce, ale pres google earth :-D


15 čer 2012, 15:58
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Babica bavil vojáky v Afghánistánu, griloval a dělal palačinky

jo dobrý jsou kamna a celkově podmínky :D

Novinky.cz píše:
K tomu si vyrobili kamna z toho, co měli zrovna po ruce. Cihly slepili hlínou a plotnu udělali z přídavného pancíře z amerického obrněnce Mrap. Vaření pro kolegy se s chutí zhostil nadrotmistr Veselý. Neměl kuchařské náčiní, musel si ho tedy vyrobit. Metlu na míchání palačinkového těsta si udělal z drátů, které ohnul a zastrčil do akuvrtačky.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


16 čer 2012, 10:46
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Prostě Babicův styl :D nemá te tohle tak použijte tohle a když ani to tak si to vyrobte :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


16 čer 2012, 17:01
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Řekl bych, že teď bude další vlna střevních potíží, ale tentokrát nebudeme obviňovat hygienu :D

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


16 čer 2012, 17:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
ho tam neposlal Picek, ale taliban, s ukolem zlikvidovat zakladnu :-D


17 čer 2012, 10:42
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Pánové sorry, ale těmito komentáři se dostáváme tak na úroveň serveru v názvu topicu... Babica je mi ukradenej, na televizi nekoukám a vařím podle sebe, ale když jsem viděl pár jeho dílů, tak mi to nepřišlo až tak šílený jak se říká, hold vždycky se musí najít někdo do koho většina kope, ikdyž jeho pořad třeba ani neviděli :roll: . Netvrdím že je to super kuchař, to třeba ne, ale dost možná vaří líp než většina z vás. No a že rád používá olej? No a co? Já taky :mrgreen:
A tady si dovolím zkopírovat koment od AČR z jejich FB:
Citace:
Armáda České republiky (Czech Army) Vážení, to je jako diskuse minule. Občas jsou komentáře rádoby vtipné, ale jaksi povrchní. A především opakovaný vtip už není vtipem. Čili... Do Afghánistánu byl pozván i pán šéfkuchař Pohlreich, ale bál se, popřípadě mu naši vojáci za to nestáli. Tedy už to, že naopak Jiří Babica ani na okamžik neváhal, značí jisté jeho lidské kvality, jakkoli možná neumí vyšlehat pravou holandskou omáčku. Vzhledem k podmínkám "polních kuchyní" by to ani nebylo možné. Pokud jste viděli tv reportáž, vojáky nejvíce potěšilo, že dovezl domácí potraviny, které tam jinak musí celého půl roku oželet - český chléb, hořčici, případně pořádnou flákotu vepřového (Afghánistán je muslimská země a prasata tam tudíž nejsou k dostání), že uvařil něco normálního (co není ani v americké kantýně, ani v kuchyňce afghánského kandaku). Prostě krkovičku, palačinky a pár dalších obyčejných dobrot. Ale především - jako jedna z mála televizních tváří a vůbec z "prostředí kultury a šoubyznysu" se Jiří Babica nebojí říci, že práce našich vojáků je smysluplná, že ji odvádějí dobře a že si zaslouží respekt a úctu (a to včetně zahraničních misí). Když se tady pohoršujete nad komentáři "tupých a zapšklých" jedinců pod články o vojácích na Novinky.cz a žádáte po armádě, aby působila více osvětově, měla více televizních výstupů apod., tak pak si protiřečíte, pokud vám vadí, že se do mise ISAF podívá televizní kuchař a připraví speciální vydání svého pořadu, kterým pozitivně odprezentuje působení našich vojáků dokonce statisícům českých domácností. Co pro ty naše vojáky děláte vy?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 čer 2012, 11:15
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Já věřim a chápu že pro ty vojáky to byl zážite, odreagování se, myšlenkově návrat domů a vytrhnutí ze stereotypu. Člověk tohle prostě potřebuje když je x měsíců pryč bez rodiny a domova.

Tohle neni mířený na to co se pro ty vojáky dělá to oceňuji ..toto je součást Babici, vznikly na něj díky jeho pořadu vtipy a držej se ho, proslavily ho.
Stejně tak jak vznikly vtipy na Ratha (proti čemu zas mnoho lidí neprotestovalo a naopak se přidávalo, tak i na jiný lidi..jak se řiká sranda musí bejt a z cizího krev neteče :) je demokracie a hlavně nikdo mu nenadává a neposílá ho do určitých míst.

Jeho pořad jsem sledoval když se začal vysílat, a po pár dílech sem ho přestal sledovat protože to občas nemělo hlavu a patu když děláte jídlo a nakonec náhradama ingrediencí vlastně vznikne úplně jiné. Ano, dělá to lidověji, pro lidi dostupněji. Polreich dělá zase ty nobl recepty a co jsem viděl jeho kuchařku tak normální člověk ty věci v Lídlu nekoupí nebo o nich v životě neslyšel. Ale zas jeho recepty na gril jsou dostupnější a člověk vyzkouší něco novýho :)
Trošku sem uhnul na jinou kolej když z toho nakonec vypadlo porovnávání kuchařek ale moje pointa se z toho snad dá pochopit :D

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


17 čer 2012, 11:47
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Ale jo, taky sem se některým vtipům na jeho triko zasmál, sranda musí bejt, ale opakovanej vtip už jaksi není vtipem... a když během tří dnů přečtu dvacet komentářů že by měl vařit pro Taliban, sorry ale nesměju se.

Co se Polrricha týká tak mě nepřijde že by vařil nobl recepty, teda aspoň v Ano šéfe, nebo v Šefovi na Grillu to byly většinou naprosto normální jídla, jen uvařený tak že u toho někdo přemejšlel... ale je fakt že třeba takovýho čersvýho pstruha průměrnej Čech v lidlu fakt nesežene :lol: :(
Srovnávat tyto dva kuchaře je prostě kravina, každej dělá něco jinýho a společnou mají tak možná tu kameru před sebou.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


17 čer 2012, 12:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 17 kvě 2011, 18:56
Příspěvky: 711
Bydliště: Ústecký kraj
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Babica není třída, ale to Pohlreich taky ne, protože kdyby ano, neměl by potřebu ze sebe dělat "hvězdu" v ano šefe (kde mi přijde jako absolutně namyšlený kretén) a reklamách pro interspar ani nemluvím.

_________________
M16A4 - sp140 -> 168m/s +
mk12 mod.1 - sp160 -> 180m/s +
SR25 - psg150 190m/s +



17 čer 2012, 14:18
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Mně zase přijde, že spousta lidí pořád nechápe, že humor je humor a nikoli vyjádření nějakýho názoru nebo podobně. To, že řeknu vtípek na Babicu ani omylem neznamená, že proti němu něco mam nebo že si ho nevážim, naopak, za tohleto si ho vážim hodně a je to od něj velká frajeřina. Je to prostě vtípek, humor, neni to myšlený vážně a s tim, co si o tom chlapovi myslim, to nemá absolutně nic společnýho.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


17 čer 2012, 18:44
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jako Babicu nemusím - ty jeho show jsou dost divný a proto na ně taky nekoukám, ale na tenhle speciální díl se rozhodně kouknu až budu mít čas. 8) Pohlreich na to nemá asi koule jet do Afghánu...

P.S. Babica asi vaří v pohodě, akorát ty jeho kecy fakt nemám rád :D vypadá to jako blbá improvizace a snaha získat si pozornost...ale ty jídla jsou po stránce vaření naprosto v pohodě.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


17 čer 2012, 19:55
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Nevíte kdy budou tenhle díl dávat? Na Babicu nekoukám, ani nevím kdy ho dávají ale na Ano šéfe se dívám rád. Vždycky se před obědem rozčílím co za kreteny vaří v českých restauracích (já vlastnit restauraci tak někteří ti kuchaři by letěli na minutu) a pak mi více chutná nedělní oběd. Takovýhle akce jsou super i pro morálku vojáků. Vžijte se do jejich situace. Půl roku žerete v lepší případě něco od amíků v hořším z MRE a když vám někdo přijede a udělá svíčkovou z pravího masa se šesti knedlíčkama tak je to super a hned se máte líp.


18 čer 2012, 21:12
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Solis. píše:
Babica není třída, ale to Pohlreich taky ne, protože kdyby ano, neměl by potřebu ze sebe dělat "hvězdu" v ano šefe (kde mi přijde jako absolutně namyšlený kretén) a reklamách pro interspar ani nemluvím.


Jeho reakce v Ano šéfe jsou adekvátní (koukals někdy na ty kuchaře?), "hvězdu" ze sebe nedělá, je to logický vyústění toho, že je v televizi. Ale ty bys určitě pozvání do televize a do reklam za dobrý prachy odmítnul.
Pohlreich není třída? Bitch, please...

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


19 čer 2012, 08:43
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
nox: Co jsem já občas nějakej díl zahlédl, tak mi přišel Polreich jako namyšlenej hulvát. Je mi jedno, zda-li to bylo proto, že daný kuchař omáčku trochu připálil, nebo mu do ní spadla lahvička s kyanidem. Ten člověk snad neumí vůbec pochválit, ani snahu a vždycky si na všem najde chybu, neb kdyby neřval, nenadával a neurážel, diváky by to nebavilo. A takhle se s lidma z mého pohledu vůbec nejedná. Ano, chápu že to dokáže být zábava, když se něčí reputace a práce obrací před tísícovkama diváků v prach a ti se tomu ještě smějou. Ta jeho pomluvačná kritika do kamery, kdy se dotyčný nemá jak bránit je také... ubohá, ale jistě chápu že to někomu může přijít vtipné.


19 čer 2012, 09:16
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Tak koukni na všechny díly, dobrou práci (pokud se objevila) vždycky ocenil.
"Snaha" se cení? Proč? Když chcu vydělávat prachy, tak je mi snaha k ničemu.

Ve chvíli, kdy je kuchař diletant, jeho vedení si nevidí na špičku nosu a ještě toho kuchaře platí, nadával bych taky, Polhreich je jedinej, kdo těm zabedněncům před krachem řekne pravdu. Navíc restaurace si ho zvou dobrovolně (protože chtěj urvat jeho know-how, dostat nálepku a mít pak víc prachů).
Jo, asi je to show, ale ve chvíli, kdy by do tý restaurace najel někdo jinej než šéfkuchař nejlepších podniků a na každej blaf by řekl "asi dobrý", padající omítku u vchodu by přešel, tak by to opravdu nebyla ta správná televizní zábava.
Jinak vtipný mi Ano, šéfe nepřijde, spíš to beru jako real(ity) show.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


19 čer 2012, 09:54
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
namysleny mozna je, ale je to trochu samosebou pribarvene tou televizi. nicmene kdyz opravdu vidim co tam obcas je za lidi tak se mu nedivim ze nadava. kdyz si vzpomenu jak znama popisovala, ze si v restauracce objednala Carpacio a oni ji prinesli syrove prorostle hovezi zadni, stolni olej a eidam, tak bych nechtel videt co by na to Pohlreich rekl. uz se obcas nedivim ze lidi rikaji - jak to muzes jist, ja si to daval tam a tam a nedalo se to zrat. ono kdyz to v te hospode zkurvi na plny kotel, tak se pak nedivim. rict mi nekdo (a neznat to) at si dam carpacio a dostat ten hnus co dostala znama, tak uz si to taky nikdy nedam a budu rikat ze to je humus, pritom to je naprosta lahudka, jen se to musi umet udelat a pouzit na to co tam ma opravdu byt. prorostle hovezi zadni z tesca, eidam a stolni olej opravdu carpacio neni.

co se tyce tech hospod tak ty jsou v prach obracene a spousta z nich se diky nemu zachranilo. a ti co ne, tak vetsinou byli jen zabedneni tupci (viz ten ocas v bilych kozenych botkach, bilem kvadru a bilem BMW, ktery nebyl schopny jim do te kuchyne koupit lednicku).


19 čer 2012, 10:12
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
berte to tak že on je v něčem dobrej něčemu rozumí (praxe tomu odpovídá takže neni co vyvracet) a přijde do kuchyně kde si sušej fusky na sporáku tak se občas divim že se jim na to nevysere + přístup některých majitelů mi přijde,pozvem ho sem on to zařídí a my se nemusíme starat a budou prachy.

Jeden z mejch oblíbenejch dílů byl ten kdy byl nobl restaurant někde na zámečku vlastněnym nějakejma Dánama a další hospoda-roubenka s naprosto výbornym jídlem (vlastní chovy) no to bylo nebe a dudy.
Dánové to brali jako dovolenou a nikdo tam nechodil při úrovni cena/jídlo

Naopak ty dole (perfektní skromný lidi) měli ten problém že měli pokaždý narváno a musel sis zamluvit stůl snad den dopředu ale nevydělávali protože se báli to dát za víc.
Osobně se tam chystám na výlet ochutnat to tam + kouknout po okolí, je to někde na jihu čech mám ten pocit. Kdo to viděl asi midá za pravdu :)

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


19 čer 2012, 10:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
Jeho hulvátství je daný televizní licencí, mrkněte na anglickej originál ;)... mě osobně to nevadí a líbí se mi to, nadávat lidem co jsou k ničemu je potřeba, jinak se tady prostě nenajíme. Je skutečně vidět jak se pomalu začínají český restaurace měnit po tom co bylo několik sérií Ano šéfe. Nemyslím ty ve kterejch byl, ale obecně ostatní hospody který začínaj chápat že 300 jídel na lístku, otrávená obsluha a přemaštěný jídlo bez chuti s kilem salátu na talíři fakt není to co lidi chcou.
Jo a na tu Šumavu na steak se taky chystám, jen kdyby to nebylo tak strašně daleko.

Koho tohle zajímá, mrněte na slovenský Ano šefe. Je to dost jiný, Jaro Židek je hodnější, víc chválí, občas se spokojí z kompromisem a umí pochválit i věci který by chválit nemusel, a když nadává tak jiným stylem než Polreich... možná to bylo i tím že ten výběr restaurací byl trochu jinej než u nás... a vůbec prostě ten pořad je jinej, nevím jestli lepší nebo horší, ale líbilo se mi to. Fakt to stojí za podívání.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


19 čer 2012, 11:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: Novinky.cz
ObrázekObrázekObrázek
byl jsme tma minulej rok

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


19 čer 2012, 12:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1474 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 50  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz