Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 07:15




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 375 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
 Radar na území ČR 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Skřet píše:
Promazano... tak drzte se radaru lidi! ;)


Mam návrh...co to tu nechat nemoderovaný? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 15:57
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Speedy píše:
Jasný jediný výhody sou asi to, že nebudemem muset mit viza ale to je asi všechno. V čempa nam aimici pomuzou. dyt muzem byt spojenci spis ruska i kvuli tomu, že mají větší množství nerostných surovin. Např. ropa . když sme souhlasily s postavením radaru tak rusaci nam udelaly takovou caru prez rozpocet ze se z toho do budoucna poserem.



přesně raději bych se přiklonil k Rusákum, jednak jsme slovanský národ , pak nás osvobodili za 2sv. a hlavně kdyby tu byl fakt průser, tak jsou za kopcem a byli by tu coby dup. Amíci ať si strčí viz. do pr... udělali si spoustu nepřátel a teď hledají oporu u nás. Vůbec jim na nějaké ČR nezáleží.Prostě potřebujou umístit radar jen na strategické místo to je vše.

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 15:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Griffon píše:
Skřet píše:
Promazano... tak drzte se radaru lidi! ;)


Mam návrh...co to tu nechat nemoderovaný? :D


ne to ne, protože to by to nedopadlo dobře :D viz ten caligula ten mi připadá že moc rozumu nepobral :)

caligula píše:
Můj názor se formuje ne díky pár filmečkům vytžených z kontextu,jak píšeš,ale na základě osobního rozhledu a undergroundové literatury.To co jsem shlédl v těch"filmečkách"mi jen potvrdilo co vim už dávno.Přecejen už mi neni 17náct jak tomu týpkovi co tu psal něco o Mojžíšovi :lol: a poučoval mě o literatuře...Ale abych se držel tématu - čistě pragmaticky mi uvěď alespoň 3logické důvody proč tu mít radar...


mohl by jsi uvédst nějaký nevýhody co z toho pro nás plynou? podle mě z toho že tu bude radar je spíš výc pozitivních věcí než negativních :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 16:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Hyde píše:
přesně raději bych se přiklonil k Rusákum, jednak jsme slovanský národ , pak nás osvobodili za 2sv. a hlavně kdyby tu byl fakt průser, tak jsou za kopcem a byli by tu coby dup. Amíci ať si strčí viz. do pr... udělali si spoustu nepřátel a teď hledají oporu u nás. Vůbec jim na nějaké ČR nezáleží.Prostě potřebujou umístit radar jen na strategické místo to je vše.


Dovedeš si představit, jak by to tu vypadalo, kdyby část Evropy neosvobobili američani a celá Evropa byla ruská? Bylo by to tu mnohem horší než za nacistů! A ty si vážně myslíš, že Rusům na ČR záleží, a že kdyby tu byl nějaký průser, tak by nám přišli na pomoc? Podívej se jak "pomáhali" v Gruzii, to byla normální vojenská okupace, při které navíc rozkradli na co přišli. Jediné čeho bysme se od těch "hodných" Rusů dočkali by by bylo něco podobného. Vzpomeň si na roky 1948 a 1968 a na čtyřicet let komunismu, vážně chceš aby naše vlast byla spojencem státu, který to způsobil a podporoval?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:05
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Četl jsem tvůj příspěvek pozorně,ale svůj názor(nikoliv pravdu)předkládám vždy nezávysle na blábolech.
Takže jestli mi dovolíš abych skromě okomentovel tvé"logické"důvody -
1.Nedostanem se do žádné"sféry"o vlivu nemluvě.Jen další způsob kontroly USA cizího území.Když jsme u toho,co si představuješ pod pojmem sféra vlivu s USA? :D
2.My že si můžem něco diktovat? :lol: ...nikdy v historii jsme nemohli...budem si toho moc diktovat asi jako při vztupu do EU...tzn velký kulový :wink:
3.U nás je spousta investorů už nyní-Německo,Japonsko atd...Ale jak řikal můj děda,neni nad to,když v české továrně čechy zaměstnává čech :wink:
Co tam máš dál vlastenče?A neomýlej furt Rusko čoveče,nikdo ti ho nepředhazuje...


04 led 2009, 16:06
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula: můžu se zeptat, nejsi v nějakém združení typu ne radaru, nebo greeenpeace, jihočeské matky nebo něco podobného?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 16:11
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Caligula moc rozumu nepobral prý LOL :lol: .Alespoň mě kluci ušatí pobavíte když už nic jiného.Něco jiného je ve vašich 18ti letech si hrát na vojáčky a myslet si že"chvíli"po tom co vás pustili ze základky rozumíte politice a něco trochu jiného je se v mých 26(což taky neni na pochopení dost)věnovat politologii,antropologii,historii atd a mít to"trochu"poskládané.Jeden z mála důvodů proč by mi měl vadit radar...co takhle fakt že tohle je NAŠE zem? :idea:


04 led 2009, 16:15
Profil
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Jistě že se můžeš zeptat.Ne nejsem členem žádného takového idiotského spolku.


04 led 2009, 16:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
1. Jistěěěě, padesát vojáků na malinkaté radarové základně nás bude okupovat a kontrolovat naše území, že? :lol: Poslouchej se někdy člověče. A když řeknu že se dostaneme do sféry vlivu USA, myslím tím to, že budeme státem, který je spojencem USA a má na svém území jejich základnu...je to jako kdybys šel po městě s dvoumetrovým namakaným kamarádem, kapišto? Nikde není psáno, že když by tě někdo dal pěstí, tak ti pomůže...ale stejně se nikdo neodváží ti tou pěstí dát, protože co kdyby náhodou.
2. Očividně o tom moc nevíš, obsah té smlouvy záleží na domluvě obou států, čili je jen a jen na nás, co všechno si vyjednáme, že v té smlouvě bude. Může to být cokoliv, mimo jiné například dodávka vybavení pro naší armádu. Podívej se na Poláky, co z toho všechno vytřískali, a to také nejsou nějaký extra mocný stát.
3. Pokud u nás zainvestují firmy z USA, bude to pro nás sakra dobrá věc.

A ještě poznámka...omílat se píše s měkkým i, ty Čechu :lol:

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:17
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
PRO GRIFFON

Dovedeš si představit, jak by to tu vypadalo, kdyby část Evropy neosvobobili američani a celá Evropa byla ruská? Bylo by to tu mnohem horší než za nacistů! A ty si vážně myslíš, že Rusům na ČR záleží, a že kdyby tu byl nějaký průser, tak by nám přišli na pomoc? Podívej se jak "pomáhali" v Gruzii, to byla normální vojenská okupace, při které navíc rozkradli na co přišli. Jediné čeho bysme se od těch "hodných" Rusů dočkali by by bylo něco podobného. Vzpomeň si na roky 1948 a 1968 a na čtyřicet let komunismu, vážně chceš aby naše vlast byla spojencem státu, který to způsobil a podporoval?[/quote]

:lol: :lol: :lol: A co udělala USA na Hiroshima, Nagasaki, Vietnam, Čína ?
Co si dokazovali? Pomoc rozodně ne... do dnes tam jsou následky, tak nebuď zaujatý vůči Rusku..... Vrátím se k radaru..... Jaká positiva nám radar přinese?
Negativa..... 1.Kus naší země bude pod vlivem USA, 2. co ty lidi v Brdech a oklí.... chudáci, tebe se to týkat nebude, protože si od Rad. daleko :wink: , 3. životní podmínky.....špatné. akorád se to ututlává že né ale jak prokážeš že ne? 4. v extrému: amíci si nedovolí naběhnout do ČR a udělat tu vítr.....Ale Rusko? nevím no.5. budeme mít spoustu nepřátel jako spojenci USA. 6. proč na radar nepřistoupilo Polsko?
Skus odepsat stručně :lol: :lol: :lol:

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


Naposledy upravil Hyde dne 04 led 2009, 16:23, celkově upraveno 2



04 led 2009, 16:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula -> To jsi všechny tyhlety obory vystudoval na zvláštní škole ne? :lol: To co říkáš by tomu tak odpovídalo. A že tohle je naše zem? Samozřejmě že je, tím že uzavřeme spojenectví s USA a necháme je postavit si na našem území malinkatou základnu o ní nepřijdeme, naopak jí prokážeme ohromnou službu. Najednou jsou všichi vlastenci, bych chtěl vidět, kolik z těch, kteří vedou vlastenecké řeči když jde o radar, by za naši zemi bylo schopných doopravdy bojovat.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:22
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Griffon píše:
caligula -> To jsi všechny tyhlety obory vystudoval na zvláštní škole ne? :lol: To co říkáš by tomu tak odpovídalo. A že tohle je naše zem? Samozřejmě že je, tím že uzavřeme spojenectví s USA a necháme je postavit si na našem území malinkatou základnu o ní nepřijdeme, naopak jí prokážeme ohromnou službu. Najednou jsou všichi vlastenci, bych chtěl vidět, kolik z těch, kteří vedou vlastenecké řeči když jde o radar, by za naši zemi bylo schopných doopravdy bojovat.



a co kdyby to bylo obráceně? Jen si to představ, naše maličká zem si bude chtít vybudovat radar na území USA, myslíš že by nám to povolili?! :lol: :lol: :lol: jjj určitě jo žejo :?: :!: :lol: :lol: :lol:

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 16:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula píše:
Jeden z mála důvodů proč by mi měl vadit radar...co takhle fakt že tohle je NAŠE zem? :idea:


ano a proto jsem pro radar, nepřímo je pro nás ochranou, protože jednak nás ochrání před několika vystřelenýma raketama (řekněmesi pravdu, když by došo k totální válce, task z nás toho moc nezbyde, ale z usa, ruska, číny, atd taky moc ne, přei jenom by se všichny vyhladili navzájem :) )a druhým faktem je to, že když už si tu usa ten radar postaví, tak přeci si hio nenechají hned zničit :) takže v tomhl nám to ocharu také poskytuje :)

caligula píše:
Najednou jsou všichi vlastenci, bych chtěl vidět, kolik z těch, kteří vedou vlastenecké řeči když jde o radar, by za naši zemi bylo schopných doopravdy bojovat.


já ti odpovím, ani jeden :D protože většina z nich toto bere jako téma ke zviditelnění a jsou to akorát pobudové, co hlásají mír a lásku :D

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 16:29
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Griffone tvou naivitu snad omlouvá jen tvůj věk a mainstremový způsob myšlení :) .Jinak to přirovnání dvoumetrového kamaráda je docela pěkné 8) .Ještě že ho nepotřebuju a náš stát také ne-kdyby ho nevedla taková banda idiotů.To ti připadá normální lezti za každou cenu někomu do řiti? :)
A nejde o to kolik vojáků na té zakladně bude,ale o to že tu bude základna samotná...to už je způsob kontroly.A dík za opravu gramatiky,to víš přecejen už jsem staší člověk a ledacos přehlédnu,kdybych zas něco zmršil,včas mě upozorni.dík :wink:


04 led 2009, 16:32
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Hyde -> Pokud vím, tak ve válce USA proti Japonsku byli agresorem Japonci. Caligula by sice řekl, že napadení Pearl Harboru bylo dílem CIA, aby mohli američané napadnout Japonsko a shodit na něj dvě atomový bomby, ale tomu snad ani jeden z nás nevěří :D Prostě kdo seje vítr, sklidí bouři, jednalo se o válečný konflikt. Ve Vietnamu byl agresorem RUSKEM PODPOROVANÝ Severní Vietnam, který se rozhodl obsadit demokratický Jižní Vietnam, kterému následně USA přišly na pomoc. To, že ve Vietnamu jsou agresoři američani, kteří to tam chtějí okupovat a zabíjejí nevinné civilisty, tvrdili komunisti v dobách naštěstí již dávno minulých. A Čína? Můžeš mi říct, co udělali američani v Číně? Protože já o ničem nevim :D
1. Jo, fakt ohromnej kus :lol: Navíc nad tím územím budeme stále mít plnou kontrolu
2. Já bych si ten radar klidně nechal postavit na zahradu, to mi věř. Bohužel by se jim tam asi nevešel :(
3. Jak prokážeš že jo? Neexistuje jediný vědecký ani fyzický důkaz o tom, že by radarové záření škodilo.
4. Tak na tohle fakt nevim co říct, to je snad nejhorší argument, jaký tu zazněl.
5. Lepší než mít spoustu nepřátel a nebýt spojenci USA, ne?
6. Polsko přistoupilo, v Polsku bude umístěna základna s antiraketami...prostě se jim hodí dát antirakety do Polska, radar k nám. S Polskem nikdy o radaru nejednali, s radarem se od začátku počítalo u nás...s Polskem si domluvili antirakety, Poláci na to chytře přistoupili a vytřískali z toho pro sebe maximum. Líp to udělat nemohli.

Pozitiva radaru? Už jsem je tu psal dvakrát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:32
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
misi píše:
caligula píše:
Jeden z mála důvodů proč by mi měl vadit radar...co takhle fakt že tohle je NAŠE zem? :idea:


ano a proto jsem pro radar, nepřímo je pro nás ochranou, protože jednak nás ochrání před několika vystřelenýma raketama (řekněmesi pravdu, když by došo k totální válce, task z nás toho moc nezbyde, ale z usa, ruska, číny, atd taky moc ne, přei jenom by se všichny vyhladili navzájem :) )a druhým faktem je to, že když už si tu usa ten radar postaví, tak přeci si hio nenechají hned zničit :) takže v tomhl nám to ocharu také poskytuje :)

caligula píše:
Najednou jsou všichi vlastenci, bych chtěl vidět, kolik z těch, kteří vedou vlastenecké řeči když jde o radar, by za naši zemi bylo schopných doopravdy bojovat.


já ti odpovím, ani jeden :D protože většina z nich toto bere jako téma ke zviditelnění a jsou to akorát pobudové, co hlásají mír a lásku :D



nevím, ale myslím si že Čína aRusko by se spojili a odsrala by to spíš USA :lol: :lol: :lol:


jo a mír a lásku tady šíři amíci, tak čeho se bojí míru?

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 16:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula -> Naše země nutně potřebuje toho dvoumetrového kamaráda, a naše země musí lézt někomu do řiti...i když mám naší vlast opravdu rád, tak jsem realista a uvědomuju si, že nemáme na to abychom stáli sami za sebe a potřebujeme spojence...a USA je zdaleka nejlepší spojenec, kterého můžeme v dnešním světě mít.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:35
Profil ICQ
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Teda Griffone...tos napsal moc pěkne s tim spojencem...na konci chybělo amen :lol: ...jaksi nemám co bych k tomu napsal.Snad jen malý citátek:

"Selhává-li někomu rozum a argumentuje hloupostí po sté jen z principu a nebo jednoduše jen proto že jiného neni schopen,je jakákoliv debata s tímto srovnatelná s házením perel sviním"

A s tím kdo by byl schopen bojovat za naši zem...žádal jsem s několika kamarády o povolení bojovat v řadách nejmenovaného státu na Blízkém východě proti Izraeli...neprošlo...tim nemyslim střílení plastových kuliček :wink:


04 led 2009, 16:41
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Griffon píše:
caligula -> Naše země nutně potřebuje toho dvoumetrového kamaráda, a naše země musí lézt někomu do řiti...i když mám naší vlast opravdu rád, tak jsem realista a uvědomuju si, že nemáme na to abychom stáli sami za sebe a potřebujeme spojence...a USA je zdaleka nejlepší spojenec, kterého můžeme v dnešním světě mít.



no asi máš pravdu a je to smutné, ale rozdodně bych si zachoval hrdost a nikam bych nelezl. Nikdy nebudeme jako oni, ale můžeme být lepší než jsme teď, když by jmse stáli na svojich nohách. Kdysi dávno tomu tak bylo, proč se o to nepokusit zas?

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 16:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Hyde píše:
nevím, ale myslím si že Čína aRusko by se spojili a odsrala by to spíš USA :lol: :lol: :lol:


jo a mír a lásku tady šíři amíci, tak čeho se bojí míru?



mno odsrali by to všichni :D strategie vzájmeného vyhlazení :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 16:43
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
každopádně prosím, vraťme se k radaru.

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 16:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotný
Rotný

Registrován: 10 pro 2008, 10:16
Příspěvky: 21
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Hyde neblázni,těmhle osmnátiletým kovbojům hrdost nic neříká 8)


04 led 2009, 16:46
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula píše:
Hyde neblázni,těmhle osmnátiletým kovbojům hrdost nic neříká 8)


si myslím :lol:

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 16:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula píše:
Hyde neblázni,těmhle osmnátiletým kovbojům hrdost nic neříká 8)


hlavně že tobě jo :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 16:57
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula -> Teď jsem tu docela dlouho seděl a přemýšlel, co ti na to napsat. Nic mě nenapadlo. Prostě na vyjádření toho, co si myslím o člověku, jako jsi ty, neexistují slova. Škoda že ti to nepovolili, až by ti nějaký magor strčil se slovy "Alláh je veliký" Kalašnikov do ruky a poslal tě do boje proti špičkově vycvičeným a vybaveným Izraelským vojákům, možná bys začal přemýšlet trochu jinak.

Hyde -> Je to hezká myšlenka, že by zase naše země opět stála na vlastních nohách, a určitě bych se toho rád dožil, ale teď pro to prostě nejsou podmínky. Čtyřicet let komunismu zničilo naší zemi natolik, že na to teď jednoduše nemáme. Je to smutné, ale je to tak.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2009, 16:59
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
caligula píše:
...žádal jsem s několika kamarády o povolení bojovat v řadách nejmenovaného státu na Blízkém východě proti Izraeli...neprošlo...tim nemyslim střílení plastových kuliček :wink:


Nebyl tím nejmenovaným státem Írán ? Pamatuju se na zprávy před x lety kde se objevilo něco podobného... Ale tím se vše vysvětluje, jsi na straně teroristů a proto neuznáváš ani USA, ani Izrael... Ne že bych se nechával médii nějak ovlivňovat ale kdyby ses ty - 26ti letý historiku, všeználku, vlastenče atd. kouknul na ty zprávy, tak by ti to prospělo... Že vraždí Američané ti vadí, ale že vraždí teroristé ne ?! Proto se chceš stát jedním z nich ? Prosím objasni mi to, protože tohle nemůže normálního člověka napadnout, jít bojovat za teroristy... :roll: :shock:


04 led 2009, 17:05
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 lis 2008, 16:39
Příspěvky: 205
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
pro Griffon
4. Tak na tohle fakt nevim co říct, to je snad nejhorší argument, jaký tu zazněl.
na to je taková odpověď..... sereme na vás :!: :!: :!:
5. Lepší než mít spoustu nepřátel a nebýt spojenci USA, ne? A na to je taková odpověď: koho chleba jíš, toho píseň spívej
Neber to jako urážku, ale já nejsem bohu dík šplhač a lízač prdelí.

Radar je jedna velká mikrovlnka, která vysílá radiové vlny, taky proto se tomu ríká radiolokátor a ujišťuji tě, že radiové vlny jsou škodlivé.
Udělej si doma testík a dej si večer k hlavě třeba 4 mobilní telefony a jdi spát. Ráno zjistíš výsledek. :lol: :lol: :lol:

_________________
Nikdy nevěř tomu, kdo ti říká věř mi !!!

http://www.gladiatorsgym.cz/


04 led 2009, 17:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Grifone to že nás amíci budou bránit před rusáky, neříkaly něco podobnýho když sem vtrhli tanky v 65 :?:
Já jen že už tu pomalu melete nesmysli...

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


04 led 2009, 17:08
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Hyde píše:
Radar je jedna velká mikrovlnka, která vysílá radiové vlny, taky proto se tomu ríká radiolokátor a ujišťuji tě, že radiové vlny jsou škodlivé.
Udělej si doma testík a dej si večer k hlavě třeba 4 mobilní telefony a jdi spát. Ráno zjistíš výsledek. :lol: :lol: :lol:


mobily vyzařujou všesměrově, zatímco radar směrově :) můžu tě ujisti, že by jsi musel bít přívo ve směru vyzařování aby ti to něco udělalo. a na té frekvenci na jeké to pracuje to okonní zbytkové záření (které tam je) neprojde stěnou domu, kopcem a jakoukoliv překážkou (myslim beton, cihli, kov a podobně) takže asi tak :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


04 led 2009, 17:11
Profil ICQ
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 27 úno 2008, 19:04
Příspěvky: 260
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: Radar na území ČR
Zajímavé je že všichni jdete do Griffona, ale že máte mezi sebou teroristu vám očividně nevadí...


04 led 2009, 17:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 375 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz