Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:24




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 563 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další
 Vysílačka 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 22:07
Příspěvky: 42
Bydliště: QTH: JO70FC
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Já osobně mám Wouxun KG-UV2D, zkus místo UV1D sehnat tuhle verzi. Je novější a řeší některý bugy ve firmware (kontinuálně zasqelchováno apod). Po cca 1 roku používání si jej začali pořizovat i ostatní členové v teamu. Konektory pro headset má standard kenwood 2 pin (2,5+3,5 jack). Jedinou věc co bych vytknul je viklající akumulátor při častém vyměňování.
PS: nejnovější z těhlech Wouxunu je teď KG-UV6D která lze přepnout i do režimu převaděče.


14 kvě 2012, 23:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Vysílačka
ja ted objednaval pres kolegu z čajny Puxe777 za krasnych 1200 kc :-) ten wouxun se ud1p se da v cine sehnat okolo 2000 kc.

o tom midlandu jsem taky uvazoval. je vodotesny, ma dlouhou antenu, pry docela kvalitni soucastky. kdyz se podivas po netu, tak se ten Midland da sehnat u nas okolo 1400 kc.


15 kvě 2012, 06:20
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Měl bych menší dotaz, u puxe888 UHF je vhodnejsi nastaveni modulační zdvihu wide nebo narrow? Ani nevím k čemu to slouží...ještě by mě zajímalo nastavení převaděčového odskoku, jednak taky nevím k čemu to je ani jak to nastavit... :roll:
díky za odpověď


16 kvě 2012, 16:35
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
ad 1) nemyslíš šířku pásma? Pokud ano tak Narrow
ad 2) Pokud nevysíláš přes převaděč, nebo používáš PMR kmitočty (což tipuji), tak to nepotřebuješ.

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


16 kvě 2012, 16:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Vysílačka
ten výraz se zdvihem je napsaný v tom českým překladu, jak říkám, tomuhle zrovna moc nerozumím. Kmitočty používám různý, jak kdy, ale přes převaděč ne...


16 kvě 2012, 17:23
Profil
Generál poručík
Generál poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 21 čer 2008, 11:01
Příspěvky: 2422
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Jen můžu mýt takovou jednu pro některé z vás debilní otázku :?: Co je to vlastně ten odskok ? POridil sem PX-888 a ve spouste vyrazu se nečapu, sem totální lama ohledne radiostanic a vseho okolo, tak kdybyste vedeli kde je to vse vysvetleno jako pro blbce, byl bych vdecny za odkaz :wink:

_________________
TO JE SAMÝ CALL OF DUTY A PAK HOVNO
KDO NEDOKÁŽE TŘI DNY SRÁT A CHCÁT DO KALHOT NENÍ U MĚ SNIPER !!!
KDO SE BOJÍ SMRTI UMÍRÁ KAŽDÝ DEN


http://www.scpmc.estranky.cz/


16 kvě 2012, 18:53
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Odskok = rozdíl mezi frekvencí na které posloucháš a na které vysíláš. Je to několik kHz. Používá se to právě u převaděčů, kde pomocí jedné frekvence vysíláš na převaděč a ten jí převysílá na druhou frekvenci s tím odskokem.

Pak by ještě šlo říct odskok==krok pomocí kterého ladíš frekvenci, bývá nastavitelný, dle toho jaký zrovna potřebuješ např. 12.5kHz mezi PMR frekvencemi (RF-10 25kHz krok).

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


16 kvě 2012, 19:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Vysílačka
a jde puxing nějak nastavit (jestli sem to trochu pochopil) jako automatickej převaděč? jakože taková automatická mezistanice mezi dvěma vzdálenějšíma


16 kvě 2012, 21:04
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Ste-Lu_cz píše:
Odskok = rozdíl mezi frekvencí na které posloucháš a na které vysíláš. Je to několik kHz. Používá se to právě u převaděčů, kde pomocí jedné frekvence vysíláš na převaděč a ten jí převysílá na druhou frekvenci s tím odskokem.

Pak by ještě šlo říct odskok==krok pomocí kterého ladíš frekvenci, bývá nastavitelný, dle toho jaký zrovna potřebuješ např. 12.5kHz mezi PMR frekvencemi (RF-10 25kHz krok).


Pochopil jsem to k tomu "Odskok" :lol: nekdy mi to budes muset trochu osvetlit :mrgreen:


16 kvě 2012, 21:06
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Ptak píše:
a jde puxing nějak nastavit (jestli sem to trochu pochopil) jako automatickej převaděč? jakože taková automatická mezistanice mezi dvěma vzdálenějšíma

netuším, někdo tu výše psal, že nějaká nová verze puxe nebo vokouna něco takového umí. Logicky dedukuju, že pak s touto stanicí nelze klasicky vysílat. Takže dle mě asi zbytečnost. Myslím, že pux nebo vokoun s kvalitní anténou nebude mít problém s dosahem. Když z Poruby (severo-západní konec) chytám ATIS Mošnov, OVaK/SmVaK po celé Ostravě a převaděč na Lysé, to vše na pendrek.

ad Van: někdy hodíme nějakou radio část trenalu :D

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


16 kvě 2012, 21:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 06 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 91
Nový příspěvek Re: Vysílačka
můžu se orientačně zeptat na nějakou lepší anténu k puxovi? Je mě jasný, že je jich kotel ale radši bych nějakou konkrétní...


17 kvě 2012, 10:19
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
myslím, že cokoliv bude lepší jak ta původní :D

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


17 kvě 2012, 10:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 22:07
Příspěvky: 42
Bydliště: QTH: JO70FC
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Souhlas jak už to u těhlech širokpásmovejch handheldů bývá tak pendrek je na "pendrek" :lol: , anténa je jeden velkej kompromis protože musí pokrýt s rozumným SWR (PSV) celé pásmo co vysílačka umí. Pokud by někdo chtěl používat účinnou anténu třeba na sdílákách tak jedině pokud si ji sám vyrobí.


18 kvě 2012, 18:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Ptak: Na jakou vzdálenost se chceš nebo potřebuješ spojovat?
dneska otestováno:
Wouxun KG-UVD1P a Puxing 777 Plus (s tovární anténou)
vzdálenost cca 13.2km přes celé město, pásmo UHF
zkouška spojení za 2-3
Což je myslím pro běžný airsoft dostatečné.

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


18 kvě 2012, 21:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Vysílačka
fakt prekvapko ze jsme se spojili docela pekne. kdyz vezmu ze 100 metru od baraku mam 4 lajny VVN, a mezi mnou a Ste-lu_cz byla celá ostrava, tak fakt docela prekvapko (zvlast po zkusenostech kdy jsme se v lese nebyli schopni spojit na 80 metrů :-D )


18 kvě 2012, 21:40
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Vysílačka
tak ten les je začarovaný :D ten bych neřešil, Allamat síbíčka se nespojily na 35m a RFka ani na 50m

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


18 kvě 2012, 21:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2009, 16:47
Příspěvky: 198
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Už jsem to tu někde psal. S PX-888 se standardní anténou s výkonem 0,5W na kanálu PMR 2 jsem se spojil s radioamatérem, který měl asi hodně dobré rádio i anténu z vesnice vzdálené 99km slyšitelnost tak za 2. Koukal jsem jak blázen.

_________________
Airsoftu 18+ a zdravému rozumu ZDAR


19 kvě 2012, 08:56
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Vysílačka
I s obycejnou PMR se ctvrkou se bez problemu spojis na 100Km kdyz bude dobrej teren (nejlip z kopce) ono hodne zalezi na tom jestli je uzivatel trotl nebo ne (nesmi si zakrejvat antenu pod rukou, nemela by se dotykat ani tela ani vystroje) nebo nekdo kdo tomu aspon trochu rozumi.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


19 kvě 2012, 09:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 11 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 494
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Nemate nekdo zkusenost s vysilackou motorola T4?

_________________
Kdo se bojí nesmí do lesa!


12 črc 2012, 11:17
Profil
Nadporučík
Nadporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 dub 2012, 09:33
Příspěvky: 280
Bydliště: Praha 6
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Včera jsem do toho šel taky, v sobotu máme větší akci, tak jsem zainvestoval pár korun, že si pořídim aspoň PMR (jinak v týmu máme PMR + RF).

Předtím jsem tu docela pročítal různé hodnocení a názory a výsledek byl... inu žádný :lol:

Nakonec jsem koupil Sencor SMR600, cena byla slušná a recenze taky. Takže jsem z Alzy mazal domu, že to vyzkoušim.

První věc, co mě překvapila byla, že to najednou u mladý začalo mluvit, tak jsme poslouchali :D Staví u nás metro a dělňasové jsou slušní kecálisti :)

Pak jsem docela dlouho laboroval a četl, než jsem pochopil ty CTCSS a DCS kódy, ale dobrý, obsluha jednoduchá, jack na sluchátka / micro tam je taky, takže dobrý.

Večer jsem šel na pivo a zkoušel jsem s mladou signál, po tom, co jsem tu četl, jak to nemá ve městech dosah, atd atd, tak jsem nečekal zázraky, ale opět milé překvápko, dosah (dle map) z domova do hospody 400m, ale cestou stojí panelák, 3 činžáky a zimní stadion :D Signál krásný, dalo se mluvit i rozumět.

e: tak headset vyroben, koupil jsem za kilo pade sluchátko s microfonem, přepájel 2x 3,5mm jack na 1x2,5 a funguje, PTT mačkám na vysílačce a paráda (vysílačku mám na rameni) :)

_________________
Začínám :-)
/ WE G18c - GP M16A3 - GP M4 CQBR /
* Friendly fire expert * Magnet na BB * Evropské směrnice * Do kulí *
http://www.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=245&t=5307


05 srp 2012, 19:25
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Vysílačka
chalani hodim to sem. Chcem sa spýtať, či je možné použiť túto vysielačku http://www.midlandradio.com/New-Arrival ... GXT1050VP4 na učely AS na SVK /CR. Kamoš si ju kupil v USA a chce s nou hravat na SVK. Mne sa ale zda ze to nepojde. Aby som nečakal len na vase odpovede predtym som hladal pomocou uja google a nasiel som frekvencie PMR ze je 446.XXX ale tato vysielačka ma frekvenciu od 462 do 467. Preto mi logicky vyplíva že to na SVK asi bude nepoužitelne. Nakolko sa ale do tejto problematiky vobec nevyznám chcem si dat od vas poradit. Otázka znie, či je na tom mozne teda chytat iné PMR vysielačky. DAlej ci je toto pásmo platene alebo nie. A celkovo či je to na AS vhodna vecicka. Podla tých frekvenci mi vyplíva ze na tom PMR nepojde kedže je to uplne iná frekvencia a na nete som aj nasiel to ze pasmo GMRS je nejake pasmo pre komunikaciu pre rodiny ci co. ale naozaj tomu nechapem a neviem ci to je platene alebo nie. Niekde som čítal o výkone do 0,5W ze je povolené a toto má asi viac. Fakt som z toho blazon. Ak niekto vie poradit budem rád. ale myslim ze to je asi na AS asi nic moc. Budem rád za kazé vysvetlenie . Dakujem

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


13 srp 2012, 21:41
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Vysílačka
S PMR se nespojíš. Jde použít ke komunikaci s UHF vysílačkami. Legálně (v ČR, v SK nevím) můžeš používat 462.5625-462.7125 MHz a 467.5625-467.7125 MHz (odskok 0,0250)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


13 srp 2012, 22:21
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 22:07
Příspěvky: 42
Bydliště: QTH: JO70FC
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Je to jak píšeš, FRS a GMRS pásmo NENÍ dovoleno používat v ČR a na Slovensku to bude stejné.
Bundesman píše:
Legálně (v ČR, v SK nevím) můžeš používat 462.5625-462.7125 MHz a 467.5625-467.7125 MHz (odskok 0,0250)

To není pravda, viz můj příspěvek. Na těchto frekvencích (aspoň v Praze a okolí) fungují převaděče pro profi služby (taxi, balíkové služby apod).


13 srp 2012, 22:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Přečetl jsem si vyhlášku. Tyto frekvence jsou použitelné pro civilní použití. A to: rozhlasové (to se nás netýká), družicové a astronomické (taky nic pro nás) a pozemní pohyblivé (to je to co se nás týká). Takže pokud se používají na této frekvenci převaděče, je to porušení zákona. A to že na této frekvenci fungují firmy neznamená že není legální na ní vysílat. Tyto frekvence jsou časté, protože velké množství profi stanic v tomto rozsahu funguje (americká obdoba PMR)

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


13 srp 2012, 22:51
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 22:07
Příspěvky: 42
Bydliště: QTH: JO70FC
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Citace:
Přečetl jsem si vyhlášku.
Ujasněme si pár věcí, NKT není VO! Tahle tabulka je pouze soupis toho co na daných frekvencích dle zákona a případného oprávnění můžeš a nemůžeš provozovat. Je to především kvůli tomu aby výrobci měli obecný seznam kde co funguje - jinými slovy aby mohli upravovat svá zařízení pro daný rozsah kmitočtů.
Citace:
Tyto frekvence jsou použitelné pro civilní použití
To jsou ale pouze v případě individuálního oprávnění. (za peníze)
Citace:
Takže pokud se používají na této frekvenci převaděče, je to porušení zákona.
V NKT je u frq 460-470 MHz uvedeno "PEVNÁ POHYBLIVÁ 5.286AA (dle řádu) a POHYBLIVÁ 5.286AA (dle přidělení)" což nevylučuje využití převaděčů.
Citace:
A to že na této frekvenci fungují firmy neznamená že není legální na ní vysílat
Tak to se docela pleteš, firmy si totiž za tyto frekvence platí a ne zrovna malé částky. Ve chvíli kdy by ses jim nacpal do vstupu převaděče tak očekávej velmi rychlou reakci (řádově hodiny) a peněžní flastr.
Citace:
Tyto frekvence jsou časté, protože velké množství profi stanic v tomto rozsahu funguje (americká obdoba PMR)
Myslíš že když mám radiostanici (ručku) s VFO který je schopen ladit od 136-174 a 400-470 MHz že mě to opravňuje využívat kmitočty 460-470 Mhz? Další věc, nesrovnávej US TABLE OF FREQUENCY ALLOCATION s Českou NKT - jiný kraj jiný mrav.
----
Ještě na konec jen tak pod čarou, trochu mi příspěvek připomíná diskusi o RF10 kde se lidé mylně domnívají že využívání HAM bandu pro airsoft je v pořádku.


14 srp 2012, 09:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Jasně že nemůžu vysílat na jakékoliv frekvenci. A s touto frekvencí máš pravdu. Čerpal jsem z jedné stránky, kterou jsem až do teď považoval za spolehlivou a kde byly tyto frekvence uvedené jako sdílené i v ČR. A vyhláška tomu nijak neodporovala, proto jsem to bral jako fakt.

Jinak k těm převaděčům: Nejsem právník, ale z toho co jsem pochopil z vyhlášky je "dle řádu" mezinárodní povolení a "dle přidělení" pro ČR. Je to jen slovíčkaření ale docela by mě zajímalo jak to ve skutečnosti je.

Jako kdo vysílá na RFku blízko v současnosti používaných frekvencí je blázen a koleduje si o pěknej průser.

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


14 srp 2012, 10:43
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 22:07
Příspěvky: 42
Bydliště: QTH: JO70FC
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Pokud jsi se kouknul v NKT na 5.286AA tak tam je to napsáno, mj. ve stejném znění to je v tom US dokumentu. Každopádně mohou mít vstup klidně mimo tenhle segment případně mít vyjímku, tohle se těžko zjišťuje.
PS: koukni se na 5.287, mohl by jsi poslat ten tvůj zdroj ze kterého jsi čerpal?


14 srp 2012, 11:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 05 led 2009, 16:07
Příspěvky: 480
Bydliště: Říčany u Prahy
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Díval jsem se na radiotech.cz
Prostě PMR a UHF sdíláky jsou jistota že nebudeš mít problém. To že posloucháš dětský chůvičky, nebo dvě baby co se domlouvaj na oběd půl hodiny (tohle se nám stalo v sobotu) je daň za legální použití

_________________
G36EA2 (s RIS rukojetí)
MK12 ("M120"+vzduch=136m/s)
UMP (m100+guru tryska=115m/s)

Vždy věrný jen sám sobě.


14 srp 2012, 11:56
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 23 led 2011, 21:59
Příspěvky: 124
Nový příspěvek Re: Vysílačka
takze na AS v nasom okoli kde je 99,99% PMR sa to nevyuzije. to som si chcel uistit ze mam pravdu. to mi staci:D na stranke telekomunikacneho uradu som si vyhladal tabulku : http://www.vus.sk/ntfs/php/zobrazTabulk ... acie=0%2C0 no a podla toho to vyuzivaju zelezničiari alebo obranny systém armady ci co ja som z toho vol:D obzvlast s tych roznych skratiek :D ale podstatne som zistil diky moc.

_________________
Zbran: D-Boys M4A1
pouzivana municia 0.2g 6mm BB
Zaciatocnik takze moje rady berte s rezervou ucim sa :)
Zaciatok mojej AS kariery: 1.1.2011 - pekny to datum :)


14 srp 2012, 18:15
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 08 kvě 2009, 08:51
Příspěvky: 809
Nový příspěvek Re: Vysílačka
Potřeboval bych poradit s jedním zásadním problémem, jak už zde někdo psal, tak měl tento problém u Punxingu, já jsem ho měl u Puxingu taky a doufal jsem, že se to přechodem na Wouxun vyřeší, ale nevyřešilo.
Jde o to, že když si naladím frekvenci (zkoušeno s PMR - kanál č.1) -> Já slyším, co ostatní říkají do vysílačky, ale když chci odpovědět, tak mě nikdo neslyší, slyší jen šum, ale hlas ne. Když headset odpojím, tak mě slyší v pohodě, ale jakmile zapojím headset (PTT Z-Tactical, sluchátko Element), tak nic. Mám Wouxun KG-UV2D.
Zkoušel jsem několik PTT tlačítek, ale všechny házeli stejnou chybu, ale teď mě ještě napadá, jestli nebude vadit ta kombinace Z-Tactical a Element, bohužel to nemůžu nikde vyzkoušet, víte někdo, kde by mohl být problém?

_________________
IN OMNIA PARATUS


27 srp 2012, 15:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz