Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:22




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1249 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 42  Další
 Brýle 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Jako, pokud nemáš žádný, tak si do začátku určitě kup alespoň jedny "normální", klasický brejle. Jsou univerzální, daj se nosit k čemukoli, nepřekáží, není problém je mít na xichtě klidně tři dny nepřetržitě. Potom různý taktický uzavřený brejle a podobný záležitosti jsou ve specifickejch případech lepší, takže to můžeš řešit dál, ale bez klasickejch brejlí se z mýho pohledu neobejdeš, takže bych určitě začal těma.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 úno 2012, 00:28
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Brýle
Neseď u kompu a vlez do pracovních pomůcek nebo železářství a kup si klasický ochranný brýle. Za luxusně sedící dáš maximálně dvě kila...za obyčejný osm pětek.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


27 úno 2012, 00:30
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Brýle
A pak je vždycky můžeš tahat jako náhradní, kdyby si svoje někde nechal, rozsednul, zapomenul, zničil, nebo prostě na půjčení když se výše zmíněné stane někomu jinýmu :-)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


27 úno 2012, 00:43
Profil
Četař
Četař

Registrován: 22 říj 2011, 15:25
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Brýle
Zdravím, co si myslíte o těchto brýlích??
http://www.eagleguns.cz/shop/index.php? ... se,-4-skla

Díky


29 úno 2012, 19:37
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Za tyhle prachy máš ESS ICE...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


29 úno 2012, 23:28
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: Brýle
Foxxik: Nevím jak jsou na tom ty brýle, na které odkazuješ, ale za stejný prachy máš ESS, což je to nejlepší, co můžeš sehnat-používají je i vojáci v afg. a odolají střele z ostrý brokovnice z 10m.
Za dobrý prachy je můžeš sehnat např. tady:
http://www.armyburza.cz/Detail/bryle-es ... la/404873/
http://www.armyburza.cz/Detail/superset ... ou/396623/
Od něj má ESS ICE i kluk z mýho týmu a nebyl problém.

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


01 bře 2012, 07:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 11 zář 2011, 16:34
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Brýle
Zdravím,

jak to tady tak ctu, tak vsichni vychvaluji ess bryle, cena je sice uz trochu vyssi, ale zato by mely byt kvalitni
mam jedny takticke bryle, ktere se ale mlzi, (nejlepsi sou stejne pracovni uvex, ale ty se nehodi pod headset a jeste dohromady s helmou), a tak bych rad investoval do bryli "na cely zivot". Co si myslite o tehlech ess?
http://eagleguns.cz/shop/index.php?p=po ... -%28ess%29

mate s nimi nekdo nejake zkusenosti? zase se mi nechce kupovat bryle za 2500, to bych nechal na pozdeji :) popripadne jake jiné typy ess kolem ceny 1000 - 1600 byste doporucili? hlavne, co potrebuju, aby se nemlzily, to je snad nejhorsi na softu, kdyz hrajete jako po smoke granatu...
diky moc za odpoved


01 dub 2012, 20:48
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Brýle
hele moje zkušensot je taková, že ty ess brýle se liší akorát tvarem/barvou/dalšíma pí** ... osobně mam tyhle brejle http://alfatactical.cz/index.php?Bryle_ ... etail=2444 dva měsíce z5 jsem si kupoval druhý asi za 320kč s hodně jetym sklem(škrábnutý, ale použitelný). Nový sklo jsem si sehnal za 200kč a byly vykydláno :) jako nejsou jako nový, ale výhled perfektní, balistická odolnost jako u novejch a že je ten "rámeček" škráblej ... na to sere pes :)
jinak k mlžení, ty nvg profile se mlží občas ... když sem spocenej a hejbu se, tak jsou OK, když se zastavim a chvíli stojim, tak se zamlží ... jak se zase začnu hejbat tak ok :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


02 dub 2012, 21:39
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Už jsem to sem asi někam psal, ale s ESS ICE mam stejnou zkušenost...občas se zamlží, ale to je fakt v extrémních podmínkach a stačí udělat tři kroky a výhled je zase čistej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2012, 21:49
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2012, 10:09
Příspěvky: 113
Bydliště: Merklín
Nový příspěvek Re: Brýle
já osobně používám brejle na motocross, protože vím že když to plexi zarazí velkej šutr a je jen lehce škráblí, tak kulička tomu nic neuděla
mam tuty a kupoval jsem je za 1100 před 3 lety http://www.tobefast.com/progrip-pg3400- ... -3228.html

_________________
Slova o míru jsou krásná, ale tanky, lodě, letadla a kulomety jsou krásnější !
M4 inokatsu
Desert eagle TM


04 dub 2012, 17:56
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Brýle
Má niekto náhradu (môže byť aj nejaká kvalitná replika) k ESS TurboFan? Chcem nejaké uzavreté s motorčekom.

http://www.profitactic.eu/eshop/shop.pr ... l/505.html

180€ sa mi skutočne nechce dávať.

_________________
vpred


21 dub 2012, 12:29
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
První možnost je samozřejmě sehnat origo ESSka levnějc, bohužel se po bazarech neobjevujou tak často, jako víc rozšířený modely, ale občas se to dá. Druhá možnost je čínská kopča:

http://www.ebairsoft.com/power-airsoft- ... -4069.html

Která je za ty peníze údajně po pár úpravách (origo skla, nová "kabeláž" atd.) fajnová a sám už nějakej pátek uvažuju, že jí zkusim.

Edit: Maj tam i olivovou verzi, chtěl jsem dát odkazy na obě, ale koukam, že jsem dal dva stejný...no už to dohledávat nebudu :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 dub 2012, 13:25
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Brýle
Tak toto by ma nenapadlo, skvelý nápad ďakujem.

_________________
vpred


21 dub 2012, 15:00
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Brýle
Tak , dnes som finálne vyriešil Zahmlievane Okuliarov , Mám síce ESS NVG , ale ak som sa dlhšiu dobu nehýbal a mal som kuklu tak sa aj tak vrchná časť trochu rosila ... dnes som na akcii od "zúfalstva" vytrhál komplet vrchný molitan a čuduj sa svete , za celu akciu nič a to som si poležal teda dosť .

_________________
Strelec bez zbrane :)


21 dub 2012, 16:01
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Brýle
já jsem dneska jedny svoje exx nvg upravil podobně ... mlžili se jak praase, tak sem ztrhal ten molitan a pak krása :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


21 dub 2012, 18:26
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2012, 15:17
Příspěvky: 69
Bydliště: SR - Trenčín
Nový příspěvek Re: Brýle
Griffon píše:
První možnost je samozřejmě sehnat origo ESSka levnějc, bohužel se po bazarech neobjevujou tak často, jako víc rozšířený modely, ale občas se to dá. Druhá možnost je čínská kopča:

http://www.ebairsoft.com/power-airsoft- ... -4069.html

Která je za ty peníze údajně po pár úpravách (origo skla, nová "kabeláž" atd.) fajnová a sám už nějakej pátek uvažuju, že jí zkusim.


Tie origo sklá z ESS NVG asi nebudu sediet do LOCUST Mesh goggles ze?

_________________
AK74un custom


21 dub 2012, 22:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Vzhledem k tomu, že origo NVGčka se daj koupit za pár stovek, nevidim jedinej rozumnej důvod, proč to dělat. Snad leda, že bys měl origo skla už doma, nebo ti je někdo daroval za pivko, ale to by ses asi neptal a už to dávno vyzkoušel :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 dub 2012, 23:55
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 15 dub 2012, 18:36
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Brýle
Griffon píše:
První možnost je samozřejmě sehnat origo ESSka levnějc, bohužel se po bazarech neobjevujou tak často, jako víc rozšířený modely, ale občas se to dá. Druhá možnost je čínská kopča:

http://www.ebairsoft.com/power-airsoft- ... -4069.html

Která je za ty peníze údajně po pár úpravách (origo skla, nová "kabeláž" atd.) fajnová a sám už nějakej pátek uvažuju, že jí zkusim.

Edit: Maj tam i olivovou verzi, chtěl jsem dát odkazy na obě, ale koukam, že jsem dal dva stejný...no už to dohledávat nebudu :D

Na kolik vyjde postovny a clo? ta cena je prizniva a ty brejle bych rad skusil
predim diky
E: ted jsem si vsiml ze je tam "Free shipping" chapu dobre ze postony je zdarma ja platim jenom CLO?


22 dub 2012, 11:01
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Brýle
Oh god, why, tohle se tu rozebíralo snad stokrát. Poštovný je na EB v ceně, clo a dph je cca čtvrtina z celkový ceny zásilky, nicméně tohle by ti s trochou štěstí mohlo projít bez proclení.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 dub 2012, 11:19
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 15 dub 2012, 18:36
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Brýle
Diky moc, promin necetl sem tu vsechno


22 dub 2012, 11:49
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 18 dub 2012, 16:31
Příspěvky: 4
Nový příspěvek Re: Brýle
Vem normalni kostku mejdla, namoč ji aby se trochu mazala a popatlej tim poradne ty brejle. Nech tak 2 minuty zaschnout a pak to poradne rozetri aby se na nich vytvoril takovej film. Takhle to delam pred kazdou akci a jeste ani ve 32°C se mi nezamlzili.


25 dub 2012, 08:43
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 23 dub 2012, 14:49
Příspěvky: 5
Bydliště: Jablonec n. N. / Turnov
Nový příspěvek Re: Brýle
Tesik91 píše:
Vem normalni kostku mejdla, namoč ji aby se trochu mazala a popatlej tim poradne ty brejle. Nech tak 2 minuty zaschnout a pak to poradne rozetri aby se na nich vytvoril takovej film. Takhle to delam pred kazdou akci a jeste ani ve 32°C se mi nezamlzili.


A jak tu bylo napsáno milionkrát, není to jen o teplotě, ale spíš o vlhkosti vzduchu, jak se potíš, kolik se tam dostane vzduchu..


Když už jsme ale u toho, zvažuji investici do ESS Turbofan Profile nebo Striker a potom nějakých otevřených, ale nemohu se rozhodnout mezi Profile a Striker kvůli "drobnostem".. Nevím, jestli je nutné do větraných brýlí rovněž pořizovat termální skla, ale vzhledem k tomu, že při takové investici chci brýle, které se prostě nezamlží i kdybych s nima běhal v džungli a navíc jsem člověk, který se extrémně potí, asi se tomu nevyhnu.. Soudě dle obrázků je rozdíl mezi Profile a Striker rozdíl především ve velikosti, ale nechci brýle jako na lyže, Profile mi připadají menší, nepletu se? Na druhou stranu na Profile nedělají termální skla, což na Strikery ano.. a dioptrickou vložku nebo tear-off folii taky, v tom rozdíl není.. Může mi prosím někdo poradit, zda jsou tedy v případě nutných brýlí vhodná/nutná/zbytečná termální skla a zda jsou Profile menší než Striker?

Díky :)


25 dub 2012, 13:46
Profil ICQ
Desátník
Desátník
Uživatelský avatar

Registrován: 01 lis 2011, 21:45
Příspěvky: 9
Nový příspěvek Re: Brýle
Daw3 píše:
...Může mi prosím někdo poradit, zda jsou tedy v případě nutných brýlí vhodná/nutná/zbytečná termální skla?


Obecně termální skla jsou lepší než netermální. Přesto - i maska s termálními skly se mi mlžila (vím, že je to trochu něco jiného, narážím teď na fakt, že termální skla nejsou samospasitelná).

Mám obdobné potíže - potím se jako kůň, a na očích 3,75 resp. 3,25 dioptrie - čili slepej jak patrona. Vyzkoušel jsem (půjčené) masky s netermálními skly (naprosto nepoužitelné), s termálními skly (1. se mlžila děsivým způsobem, 2. vcelku v pohodě i při 12 stupních a vysoké vlhkosti - podzimní "syrovice", taky stála 2.000,-).

Zkoušel jsem brýle uzavřené Bollé Defender, otevřené (půjčené Guarder 3G a vlastní CE ochranné "pracovní" brýle za cca 300,-Kč; "značku" z hlavy nevím), které jsou v pohodě a spokojeně je nosím.

Zkoušel jsem na pár akcích i ty drátětý brýle, ale jsem rád, že je už nemusím nosit, bezpečnost drátěné mřížky mi přijde dost pofidérní, navíc zužuje dále zorné pole a snižuje dohled.

Nakonec jsem problém vyřešil.

Pořídil jsem na soft jednorázové (jednodenní) kontaktní čočky -> cena za 15 párů je cca 600,- Kč. Což není málo, ale komfort oproti brýlím či dioptr. vložkám je absolutně nesrovnatelný - neomezený zorný pole, absence mlžení, posouvání po spoceném nose apod.

Je pravda, že mám čočky chvíli, takže cca 20 minut nandávám jedno oko + sundávám cca 10 min (ale to je 100% jen o cviku), je to porod, ale stojí to za to. Minimálně bych je vyzkoušel. V optice dávají většinou zkušební sadu zcela zdarma (já dostal 5 párů).

Nosím právě ty zmiňované otevřené CE ochranné brýle (tuším, že zde byly vcelku doporučovány, jako lehká, cenově dostupná, ale dostatečná ochrana zraku, nkde jsem vyčetl, že ochranné brýle musí vydržet náraz do 6J, zdroj už bohužel nevím), mají zorníky protažené i do stran a dost přiléhají k obličeji, ale přesto pěkně větrají. V neděli bylo na sluníčku hodně přes 30°C, lilo ze mě jak z konve, ale brýle se mi nezamlžily ani jednou.

Pokud tě trápí problém mlžení dioptr. skel, zkus čočky, sám za sebe vřele doporučuju. když nic jiného, rozšíří se ti pak možnost použít "běžných" AS ochranných brýlý (a z těch už se dá vybrat), které bys třeba přes dioptrická skal vůbec nenasadil.

Pokud se přesto skla mlží, tak doporučované mýdlo -> rozšudlat a vyleštit, v optice se dá koupit antifog sprej (ale ten mi nefungoval, někdo na něj zase nedá dopustit), a tuším že snad k plynovým maksám se dřív daly sehnat nějaký vodičky, který údajně mají mít supr dupr nemlžící účinek (čistě z doslechu, neověřeno). Mlžení je boj a každýmu vyhovuje/funguje něco jiného.

_________________
Obrázek
Perks&challenges: [Fortunate Son] [Ženijní práce a demolice] [Magnet na BB] [Zásobovací důstojník] [Válečný zpravodaj] [Vítězství nebo smrt]


07 kvě 2012, 15:01
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 23 dub 2012, 14:49
Příspěvky: 5
Bydliště: Jablonec n. N. / Turnov
Nový příspěvek Re: Brýle
Díky za radu - dioptrie mě prozatím až tolik netrápí (mám jen -0,5, nicméně počítám s postupnou degradací zraku), čočky jsem rozhodně zvažoval, ale nejvíc mě trápí mlžení a orosení brýlí jako takových, sice jsem četl, že u TurboFanů se to fakt nezamlží, ale jak se znám, tak uvažuju i pro extrémní situace kombinaci turbofan + termální skla..

Byl jsem nucen použít drátěné brýle, ale paradoxně se mi zamlžily, nebo ještě lépe řečeno orosily i ty a nebylo přes ně vidět nic - jen pro představu jak se potím :-) Když jsem je pak zkusmo nastřelil zblízka cca m150, první kule se odrazila, druhá roztříštila, třetí šla rovnou skrz, tak jsem je rovnou zahodil..


09 kvě 2012, 10:17
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2012, 15:17
Příspěvky: 69
Bydliště: SR - Trenčín
Nový příspěvek Re: Brýle
Pred istým časom som sa v tejto téme pýtal či sklo z ESS NVG Profile bude sediet do LOCUST taktických sieťových okuliarov. Odvtedy som si kúpil originál ESS a vyskúšal som či by tie sklá sedeli. Výsledok? Nesedeli! Ak niekto nadtým tiež uvažoval tak nech aj hneď prestane.


Přílohy:
IMG_3950.JPG
IMG_3950.JPG [ 919.61 KiB | Zobrazeno 11549 krát ]
IMG_3951.JPG
IMG_3951.JPG [ 865.15 KiB | Zobrazeno 11549 krát ]
IMG_3952.JPG
IMG_3952.JPG [ 692.3 KiB | Zobrazeno 11549 krát ]
IMG_3953.JPG
IMG_3953.JPG [ 876.79 KiB | Zobrazeno 11549 krát ]

_________________
AK74un custom
11 kvě 2012, 11:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 lis 2011, 19:24
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: Brýle
dajú sa tieto okuliare nasadit na dioptrie? http://www.municak.sk/takticka-vystroj/ ... lke-9161-5 som slepý no :lol:


15 kvě 2012, 20:21
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Brýle
tieto su malinko drahsie...ale dioptrie do nich bezproblemu a zatial sa nezamlžili

http://www.municak.sk/takticka-vystroj/ ... -na-tvar-4

vyskúšané

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


15 kvě 2012, 20:56
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: Brýle
dioptrie dáš pod NVGčka vpohode , miesta je tam habadej ma rozdávanie.

_________________
Strelec bez zbrane :)


15 kvě 2012, 21:48
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 29 lis 2011, 19:24
Příspěvky: 38
Nový příspěvek Re: Brýle
ok dík tak berem tie druhé


16 kvě 2012, 17:35
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 10 črc 2012, 08:13
Příspěvky: 8
Nový příspěvek Re: Brýle
ma niekdo skusenosti s okuliarmy Swiss Arms mask "compact" , pisu ze je tam anti-fog ktory by som chcel (ci aj funguje?)a takisto sa pytam zmestia sa tam pod ne aj dioptricke okuliare?
http://begadishop.com/catalog/product_i ... dd958826d4
http://www.cybergun.sk/tovar/1399-Okuli ... MS_Compact
diki za akekolvek info


12 črc 2012, 08:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1249 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 42  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz