Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:33




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 AS hraci vymiraji nebo co? 
Autor Zpráva
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek AS hraci vymiraji nebo co?
Vazeni,

potrebujeme asi rady a nahled nezucastnenych lidi.... jde o to, ze jsme team o par lidech, pocet slusny, ucast nicmoc, protoze ne kazdy vzdy muze, kdyz se stanovi termin srazu (jedno jestli trenink nebo akce).

Takze rozhazujeme site na nabor abychom meli vetsi zakladnu a seslo se v takovych dnech vice lidi, nez se deje aktualne... ale nejak se na nabor nikdo nehlasi. Kazdy mesic mame na webu pres 450 unikatnich navstev, ale to je taky vse.

Muze nekdo prihodit svoje moudro a osvitit nas? Co by bylo dobry pro nabor, jaka je asi odhadovana sance na nalez lidi v nasem okoli (Pardubice) atd atd.... cokoliv co Vas napadne ke zlepseni nasi situace je vitane. Zamerne nezminuji detailne vse, co jsme prozatim udelali a co jeste chystame, abych nekazil tvurci mysleni.

Diky vsem za napady a nazory.

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


07 kvě 2012, 22:57
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
tak hlavne starsi softaci, co hledaji tym ve vz.95 na pardubicku je pod nasim vlivem a vy se nemate co sr*at do naseho rajonu, KAPISTO! :twisted: :wink: 8)

no ale tak ted vazne, nechcete se zaclenit do nasi skupiny? je nas vic nez vas :D :
http://www.21pruzkumna.cz/

no dobre, tak zerty stranou a ted uplne nejvazneji:
u vas chybu vidim ve spatne prezentaci, treba tady mas nabor:
viewtopic.php?f=9&t=13470
ktery je hodne nerikajici, moc to lidi nezaujme.

na webu si prectu seznam clenu s fotkama na pozadi v trave a podrobnejsi info k naboru, ktery neni az tak spatny, ale porad me nepresvedci proc mam jit prave k vam. navic se clovek musi zaregistrovat, aby mohl vubec nekomu z vas napsat, me osobne by jenom toto uplne odradilo

nebylo by spatne mit nejaky fotky z akci, aby zajemce o vstup videl, ze jeste fungujete a jak a kde fungujete

no a nakonec dobrych lidi starsich 18let je jak safranu, my sami sezeneme tak 2lidi rocne s tim, ze aspon jeden z puvodnich odejde nebo vyrazne omezi svou cinnost, takze se rady rozrustaji velmi pomalu. Pokud chcete, tak na vas muzu odkazovat lidi pod 18let, ti maji zajem k nam jit v poctu cca 5-7 rocne a ty vetsinou odmitam

jestli ted jedete na afganistan do milovic 11-13.5, tak budeme v afganske vesnici kikslak u 9 kalachu, muzeme pokecat.

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


07 kvě 2012, 23:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Tak to me/nas uz taky napadlo, sloucit se s nejakym teamem :)

A ze ten nas team vypada spis jako Social a ne Sabotage na webu mi je taky jasny :) Ten novy web je az teprve od meho prichodu do skupiny, predtim byl tento: http://sabotage-team-pardubice.webnode.cz/ tak si myslim, ze nejake zlepseni urcite nastalo :D

Zridit cast fora aby mohl napsat kdo chce co chce by asi slo, jen mam obavy diky spam botu, ktery kdyz se jednou chytnou, tak uz to clovek nezastavi.

Fotky nejsou, protoze nikdo nefotil a to bych rad zmenil, jelikoz to je proste zaklad. Reprezentacni material je treba. Zitra mel byt treningovy sraz, kde se melo i natacet a ja bych z toho udelal video o teamu, jenze samozrejme v posledni chvili odrekl kde kdo a ve 4ech se blbe nataci ziva akce, byt jen na oko simulovana....

A deti fakt ne :D 18 je minimum, to radsi budu v teamu s 5ti lidma na akci, se kteryma se da hrat a domluvit, nez 10 CallOfDuty prcku, co z toho maji srandu a delaji si co chteji.

Ja na zadnou akci ted bohuzel nepojedu, mam zkouskovy, ale az zkonci, tak urcite s teamem zase nekam pojedu. Myslim, ze ale od nas nekdo urcite pojede, takze bych je nasmeroval sem do diskuze, pro zacatek

.. jo a dik za info, je to vicemene co jsem si myslel, ze bude vadny, jen jsem nemohl prijit na to, co presne ;) Vis jak to je s tou lampou a tmou, vid?

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


07 kvě 2012, 23:42
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
nekde je problem lidi najit, zvlast kdyz mas nejake pozadavky, nez kver, maskace a ochranne bryle.

my sami hledame lidi a nemuzem nikoho najit :( u nas je prubezne aktivnich tak 60% coz z poctu 7mi lidi je malo. hledame rok, mozna i vice a prihlasilo se par lidi, vetsinou decek ve veku 13 let. myslim ze webem nebo naborovym plakatem to neni (taky tu nekde mozna jeste je). proste lidi bud hledaji neco jineho nez se nabizi nebo nevim. pritom mylsim ze CR patri co se tyce hustoty airsoftaku na pocet obyvatel k nejvyssim na svete.

lidi si spise zalozi vlastni tym s kamosem ze skoly a tahnou treba ve trech a slucovat se s nikym nechcou.


07 kvě 2012, 23:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Naskok: nemusis zrizovat samostatnou sekci, staci naborovy email

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


08 kvě 2012, 00:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Mmmm, Jeffe, ja se spatne vyjadril, myslel jsem sekci pro neregistrovane cleny otevrit pro prispevky bez registrace... je uz pozde a nechce ta hlava moc jak bych ja chtel :)

Jinak vanhouten, mame teda jeste dva, tri pozadavky... dost takovy drsny.... 18 let, maskace (nejlepe vz.95) ale taky aktivni ucast jak na poli tak na webu... tak nevim, jestli to neni uz moc :D
Ale jinak pravda, AS teamu po 3-4ech lidech, co se s nikym moc nebavi je pomerne dost... nemaji s kym hrat a kdyz jim napises, pojdte k nam, nechte si co mate, tak nic, zadna odpoved.... nechapu to, vzdyt to neni zadarmo ta vybava...

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


08 kvě 2012, 00:17
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 18 čer 2011, 08:24
Příspěvky: 964
Bydliště: Slovakia - Sabinov
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Tak unás na Slovensku (alebo len v mojom okolí? ) sú našťastie v prevažne miere nový hráči iba +18 ( nejaké výnimky ako súrodenci a blízka rodina 16+ ale to sa obmedzuje)
a od minulého roku čo hrajem tak pravidelnejšie v septembri bolo na miestných akciách organizovaných teamom tak 10-15 ľudí , teraz nebol problém nazberať aj 40 ľudí občas ...(z tej istej oblasti)

ono dosť ľudí dnes kupuje aspoň zbraň a základnú výstroj a príde si zahráť aspoň 1x mesačne a časom ich to chytí. Soft tu prezentujeme zaujímavo na každom kroku kto sa opíta tak neni problem pozvať na akciu a požičať týmové AKčko a nejake strelivo.

počítam tak 1-2 nový ľudia Mesačne to budú určite a z toho u sa dá dať dokopy nejaké pevne jadro teamu ktoré ak chce tak si potrpí na vrámci možností podobnej výstroji a makať na taktike a potom sa dá jazdiť na väčšie akcie kde je aj viac srandy premňa keď nejdem sám.

_________________
Strelec bez zbrane :)


08 kvě 2012, 07:26
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Dobrý lidi už prostě nejsou... k nám taky nikdo nechce :-( :lol: (a když jo, tak někteří na cvika dojíždí třeba i 200km), v omezený oblasti prostě dřív nebo později slušný lidi vysbíráš a najít někoho novýho je problém.

Navíc Jeff ti to napsal naprosto přesně, velmi špatná propagace a silná konkurence v okolí, to je imho beznadějná kombinace.
Kdyby si každej šmudla (teď nemyslím tebe) nechtěl zakládat vlastní jednotku s bráchou a sousedem, ale radši trochu otevřel oči a spojil se s někým dalším, nebo se přidal k něčemu fungujícímu, tak by to taky všechno zas vypadalo jinak.

Jinak jo, lidi vymírají, to je fakt kterej trvá už tisíce let :lol: a ikdyž to nebudem brát takhle extrémně, tak prostě lidi stárnou, končí krásný období studia, přicházejí rodiny a zaměstnání na směny atd. což se s těmito volnočasovými aktivitami moc dobře neslučuje... věkový průměry starejch jednotek se nezadržitelně zvedají, mladým lidem se mezi stařešiny nechce a tak je to furt dokola.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 kvě 2012, 07:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Jeff píše:
navic se clovek musi zaregistrovat, aby mohl vubec nekomu z vas napsat, me osobne by jenom toto uplne odradilo

nebylo by spatne mit nejaky fotky z akci, aby zajemce o vstup videl, ze jeste fungujete a jak a kde fungujete


TRUE! Kliknu si do náboru, to nečtu (jsem teď v roli průměrnýho člověka, co nečte), kliknu si na fotogalerii a chce to po mě registraci?
Odcházím...

Změnit a zpřístupnit, jinak máte problém ;)

Jinak Reyes to shrnul dostatečně.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


08 kvě 2012, 07:52
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Tak ono dělat webovky jako forum je podle mě kravina. Když už neumíš dělat web, tak furt jsou nějaký www.estranky.cz apod. lepší než tohle. Hodíš si tam návštěvní knihu buď nějakou jejich, nebo od blueboard.cz a spamboti tě moc trápit nebudou.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 kvě 2012, 07:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Tak mě obecně přijde že za tenhle ,,nedostatek" může příchod čínskejch kvérů. Zbraně se zpřístupnili mladším hráčům takže se věkový průměr posunul dolů.A to pak týmy co berou lidi 18+ mají logicky nedostatek lidí...
Navíc z omlazením komunity přišlo i ,,zfrísoftění" všichni chtěj bejt najednou emerický suprkrutoandrkavr SF ale pak když přijde na boj/topografii/taktiku
tak umí kulový (krásně to bylo vidět na Lizardu III) a pro tyhle lidi jsou ty vaše jednotky buď moc nudný nebo moc ,,zelený"...

Ani z jedením z těchto názorů nesouhlasim ale myslím že to tak fakt je..:(
Náš airsoft prostě spěje k tomu emerickýmu stylu hry (respawn minutu, COD styl kropení) stačí až lidi co to dělají na úrovni ,,vymřou"..

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


08 kvě 2012, 08:21
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
S tím co říká Jacob souvisí i to, že tihle nováčci prostě koupěj za dvojku kvér, ve stejným shopu za dva litry maskáče od MFH (když použitý origa stojej půlku, jenom nejsou digital-woodland :( ) a vyrazej shánět info na airsoft-forum...
Vždycky asi bude někdo, kdo to dělá na úrovni a pak ten zbytek, hranice se ale určitě posouvá a o "tom zbytku" je v poslední době nějak moc slyšet.

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


08 kvě 2012, 08:40
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
reyes102 píše:
Tak ono dělat webovky jako forum je podle mě kravina. Když už neumíš dělat web, tak furt jsou nějaký http://www.estranky.cz apod. lepší než tohle. Hodíš si tam návštěvní knihu buď nějakou jejich, nebo od blueboard.cz a spamboti tě moc trápit nebudou.

To bych tak nevidel, kazdy ma svoji vlastni predstavu o webu a my nechteli web, jen forum s nejakou hlavni stranou. Nic vic. Ma to ucelove slouzit hlavne teamu pro komunikaci s tim, ze kdyz nekdo bude chtit, tak se muze pridat.



Hlavne treba nezapomenout, ze stranky jsou stale nove a co jsem nikde nepsal, ja taky nemam cas se tomu venovat kazdy den od rana do vecera, studuju dalkove VS Praze, k tomu jeste pracuji a kdyz mam volno, tak porad nekde neco delam (domaci opravy jak u sebe, tak u rodicu apod). Takze co ja neudelam na webu, tak neudela nikdo.

Ale s tou fotogalerii apod by slo neco udelat, mrknu dneska na par zmen

Tak zase vsem diky za prispevky ;)

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


08 kvě 2012, 10:33
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Neříkám že forum je zbytečný, pro komunikaci a třeba aktuality nic lepšího asi hned tak nevymyslíš, ale jako webová prezentace je to prostě špatně... není přeci problém mít obojí ;) Ale beru, že každej to vidí jinak a každej má v tomhle jiný možnosti a představy.

Na fotogalerii i rajče, nebo facebook bohatě stačí, námaha s programováním je nulová, prostě tam jen nasypeš fotky a dáš na net odkaz.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 kvě 2012, 10:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
No tak jak jsme my tady zakládali SPAD, tak jsme vůbec neměli ponětí, že se tady u nás v Jablunkově airsoft vyskytuje.
Vlastně o těch lidech s kterými se u nás teďka hraje, jsem se dozvěděl čirou náhodou.
Na stavbě u nás přišel dělat vodu instalatér, no a moje mamka se zná s jeho mamkou a tak mi řekla, že ten instalatér taky běhá po lese s pistolkama.
Tak jsem si o optal jak to teda je, a fakt, najednou jsem se dozvěděl o asi 30 členné komunitě hráčů airsoftu z JAblunkova a okolí.
Pak jsem zašel na pár jejich akcí, vyzkoušel, a objednal první zbraň. A tak se to rozjelo.
Máme SPAD, ale zároveň jsme pod záštitou 9. Gorolské Divize, pod kterou se jezdí na větší akce.

P.S: Z řad zkušenějších, jak hodnotíte naše stránky ?
http://spad-jablunkov.webnode.cz/

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


08 kvě 2012, 11:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Jeryk: vydržel jsem u nich asi minutu pak jsem se vrátil na fórum...takový nezajímavý. Ale dejme tom že kdo si tam chce najít info tak ho tam asi najde.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


08 kvě 2012, 11:12
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Proč máte u topografie ukradenou fotku?! :evil:
http://spad-jablunkov.webnode.cz/news/v ... -v-terenu/
http://www.38prapor.cz/topo.htm

_________________
http://www.Sniperblog.cz


08 kvě 2012, 11:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2011, 02:20
Příspěvky: 75
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Puvodni muj napad byl udelat webovky kde by jako jeden tab byl odkaz na forum, ale protoze na to proste mam cas jen nekdy a obcas plus absence jakychkoli fotek nebo dokonce videi, tak jsem sahl po teto moznosti, aby byli aspon stranky funkcni s tim, ze se postupne bude doplnovat obsah.

Tezko se delaji videa a fotky, kdyz mas 10 lidi v teamu, jeden je uplne k nicemu (uz neni v teamu), dalsi dva nikdy nevis jak prijdou neprijdou a na trenink,kde by se mohlo natacet, fotit a vymyslet kraviny prijde 5 lidi s tim, ze ten paty tam je jen protoze ho vsichni ukecali a on se podle toho patricne tvari.... to ted pisu jen obrazne, ale asi je kazdemu jasny, co myslim :)

Az bude dostatek materialu, tak i samotny web dostane treba i jiny rozmer, prozatim je toto nejlepsi reseni pro nas.

_________________
...byl jsem zpocatku jen Naskok, ale vypada to, ze se tu zdrzim dele


08 kvě 2012, 11:31
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 28 pro 2010, 12:16
Příspěvky: 199
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Jo, o to jsem se snažil taky, nabrat do týmu alespoň dva lidi, aby se vykryly odchody lidí a tým fungoval dál, bezúspěšně… Došlo to tak daleko, že jsme z původních 9ti lidí zůstaly dva…

_________________
Dulce et decorum est pro patria mori. Horatius

Perky: Sběratel hmyzu, Banzai!, 1 z 300, Speedy Gonzales, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Člen strany


08 kvě 2012, 11:34
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Naskok: Nejlepší je vyházet lidi co na to úplně serou a nechat jenom aktivní popř udělat externí členy a tam dát vyzkoušené lidi kteří chodily a chtějí pokračovat jenom jim to čas nedovolí(rodina,stavba domu,..)


08 kvě 2012, 12:14
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Řeší se kvalita webu, kvalita členů, nebo (již tradiční) zhoršení úrovně airsoftu vlivem přílivu čínských zbraní? :)

Ad kvalita webu:
Na internetu jde najít spousta článků, jak vytvořit dobrej web. To fórum tady prezentovaný je nepřehledný, uživatelsky nepříjemný, člověk odejde po minutě a nic se nedozví.
Pokud chcete vytvářet web "aby to tam alespoň bylo", je to špatně. Pro web musíte mít podklady, nejde začít stylem "tak co tam asi dáme, když chceme, aby tam něco teda bylo, ale nemáme čas to tam dávat". Musíte se prostě rozhodnout, jestli se chcete prezentovat dobře, nebo špatně.
Jerykův web je taky nic moc, hromada kinders videí, fotky nepromazaný (opakujou se), menu šíleně velký (půlka položek by tam nemusela být) a tak dále...

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


08 kvě 2012, 12:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Jeryk píše:
P.S: Z řad zkušenějších, jak hodnotíte naše stránky ?
http://spad-jablunkov.webnode.cz/

Tak stranky dostacujici, ale kategorie O nas nicnerikajici, u teamu bych se snazil sjednotit aspon maskovaci vzor at se poznate, ale co jsem opravdu nepochopil proc mate na strankach zkopirovane produkty z eshopu jefftronu?
http://spad-jablunkov.webnode.cz/jefftron/

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


08 kvě 2012, 12:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
No,u SPADU mě kromě toho,že věk pro vstup je 13-18 let(tj 18 let max? :o )
Dostává střídání bojových umění v sekci O nás.Např konkrétně:

Kolem roku 2010 jsme v lese začali trénovat bojové umění s názvem Systema, ruské bojové umění, používané příslušníky Specnaz. Ikdyž to pro někoho vypadalo jako věc, která nikam nevede, my jsme si z vlastních tréningů odnášeli cené zkušenosti, ač se jednalo o maličkosti. Učili jsme se odzbrojit ozbrojeného nepřítele, zpacifikovat násilníka, ale taky tichý a neviditelný pohyb po lese, maskování...

V sekci o nás,bych tohle určitě vynechal,stejně jako zmínky o tréningu Ninjutsu a parkouru.Myslím,že to na dojmu serioznosti dost ubere...Jak můžete bez jakýchkoliv znalostí,či kohokoliv zasvěceného ,,trénovat systemu-odzbrojení/zpacifikování ,, ? Neřeknu kdyby jste tam napsaly,někteří naši členové navštěvují hodiny blabla a o své poznatky se dělí s ostatnímy,ale takto to vypada dost divně.


08 kvě 2012, 17:03
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
No to bylo na starých stránkách kde kdo chodil, ale na nové jsme to přenesli už jen jako zmíňku, že jsme to dělali.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


08 kvě 2012, 18:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Viděli na youtube, ne? TS, to je přeci jasný, ne? :-D :-D :-D
To je ta sorta lidí, co končí mrtvá, nebo škaredě pořezaná :-P

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


08 kvě 2012, 18:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Hele, kvalitní lidi prostě nejsou a to je celej problém. Nám se nepodařilo sehnat ani jednoho novýho člověka už několik let. Co se webový prezentace týče, tak vytvořit pěknej web je i pro úplně neznalýho člověka otázkou jednoho odpoledne a to za to myslim stojí.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


08 kvě 2012, 21:06
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Griffe, u nás je zase celkem lehké někoho sehnat, ale ne každý je takový aby se tomu věnoval aktivně. No a takové lidi tam nechceme v týmu, které vidíme 1 za měsíc.

Jinak k tomu věku na SPADu.
13-18 let, samozřejmě že k nám můžou i 18+ lidi, ale spíš bychom chtěli lidi v naší věkové kategorii, čili průměr 15 let.
A chceme dát šanci i těm mladším, ať si to mají taky možnost zkusit co AS obnáší.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


11 kvě 2012, 06:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Jenže grif a ostatní neshání lidi pod 18 u nich prostě není záruka jak právní zodpovědnosti tak jistý mentální úrovně ( jo jasný jsou i výjimky ale těch je fakt málo - takovejch lidí jsem za skoro 8 let potkal 5..)

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


11 kvě 2012, 07:08
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2009, 17:18
Příspěvky: 629
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
Musím se přiznat, že nám se podařilo sehnat teď 2 nové kousky samozřejme věk 18+ na dobré úrovni a to tím, že jsme se k nám přetáhli z jiného týmu. Prostě chlapci hledali něco lepšího jako typografii, něco jiného než ,,hostopřísnej emerikan kropící styl" a tak šli prostě za lepším. Ale je pravda, že to je teď víceméně náhoda také předtím už několik let nebylo o nováčky vidu ani slechu.

_________________
my neustoupíme.....průzkum pičo
http://www.hpkolinec.webnode.cz

Hloubkouvý průzkum Kolinec


11 kvě 2012, 08:48
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: AS hraci vymiraji nebo co?
no to se celkem mate :-) na to ze jsme z ostravy, kde by clovek cekal ze bude lidi na soft hromady tak nikde nidko :-D


11 kvě 2012, 09:45
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz