Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:08




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
kdyby udělali Xtou klasickou střílečku z nějaký války, tak budete pičovat, že je to furt stejný,


Mně to nevadí. V tomhle sem docela dědek zdřevěnělej. :)

_________________
"From my cold, dead hands..."


02 kvě 2012, 12:51
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Jako, lepší válečná singleplayerová střílečka (myšleno čistě střílečka, věci jako Armed Assault jsou něco jinýho) než Call of Duty neni. A ano, tohleto je víceméně směs neoriginálních nápadů, ale pokud to bude fungovat, tak co? Ono v dnešní době udělat něco vyloženě originálního taky neni snadný. A co se týče zasazení do budoucnosti...kdyby udělali Xtou klasickou střílečku z nějaký války, tak budete pičovat, že je to furt stejný, když zkusej něco novýho, tak pičujete, že se maj držet svýho...vam se taky zavděčit neni snadný :lol:


jako jo, mas pravdu. je pravda ze od dob MW1 se nic nezmenilo a jeste vyrojily dalsi (BF:BC2, BF3, MOH). Ono zasazeni do doby mi v nejmensim nevadi. mam radeji modernu nez WWII, ale ten koncept hry: tunel ve kterem se cirou nahodou roji miliony nepratel a prestanou vzdy presne ve chvili kdy prelezu futra, ktery me nuti byt neustale v pohybu jinak do 2 sekund umiram, ale kdyz jsem v pohybu miliony kulek ktere me zasahujou mi zalivaji oblicej krvi, pres kterou nic nevidim. ale staci v male pauze zalezt za auto a rany se rychle zahoji. Tim ze neustale musim jit kupredu si vyrazne zkracuju hru. mysleni, neni treba, taktika neni treba, proste jen bezet dopredu a neustale strilet. porad si tak nejak nemuzu uvedomit v cem se v tom skryva ta zabava. proste v COD je cely koncept vymysleny postizenou opici s polovinou mozku. tunel trrrrrr, bum bac, trrrr, trrrrr, trrrrr, tunel č.2 bum bac granat, trrrr, trrrr, trrrr, bum bac, tunel č.3 trrrr, trrrr :roll:

ted je videt, ze uz i tvurci si zacali rikat, ze je treba s tim neco udelat - ze to je furt to stejne dokola, jen staci vytvorit nove levely a opet to muzem prodat, tak to zasadili do budoucnosti. udelali zmenu, bohuzel presne na tom opacnem konci, aspon pro me. bude to zase tunel trrrr, trrrr, trrrr ale v budoucnosti. opravdu inovace :-D

edit: neco noveho se da vytvorit, bohuzel se do toho nikomu nechce. takovy stalker neni primo vojenska akce, ale bylo to vytvoreno proste neco noveho. stejne tak jako zacal v roce 2001 flashpoint - sice byl zabugovany (zezacatku), ale casem se vsema patchema poskytl neco naprosto noveho a nevidaneho a dodnes ho nikdo neprekonal (stejne tak jako ARMA1 a ARMA2). Tim ze vyvojari nechali otevreny zdrojovy kod, ktery je navic napsany docela srozumitelne, tak lidi porad tvori nove jednotky, ostrovy, mise, kampane a epicky multiplayer kde se muze mlatit za podpory vselijake mozne i nemozne techniky i 100 lidi + haldy AI vojaku nema obdoby.


02 kvě 2012, 14:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jako, já ty hry hraju hlavně kvůli atmosféře a epickejm momentům. V tom, že to tunelový střílení je docela o ničem s tebou souhlasim, nicméně jako tohleto je prakticky koncept veškerejch válečnejch stříleček už od prvních Medal of Honor, protože prostě pokud hráče neženeš naskriptovanym tunelem, nemůžeš pro něj připravit epický filmový momenty s hrdinskejma činama, padajícíma vrtulníkama, hroutícíma se budovama a barevnejma explozema. Pokud tě takovýhle "interaktivní filmy" nebaví, tak se prostě tomuhle směru her vyhni a hraj Armed Assault, Stalkera, Ghost Recon, SWAT nebo cokoli podobnýho víc nelineárního a přemejšlecího. To je prostě na vkusu každýho, co za hry ho baví a co ne...já jsem taky třeba nikdy absolutně nepochopil, jak někdo může hrát jako PC hru fotbal nebo hokej, ale nesnažim se kvůli tomu nikoho přesvědčovat, jak jsou ty hry debilní a o ničem...ano, pro mě to je naprosto epesní nuda a v životě by mě ani nenapadlo to spustit, ale to neznamená, že ty hry jsou špatný.

V čem s tebou ale souhlasim a co rovněž absolutně nesnášim je to, jak ty střílečky člověku absolutně neumožňujou pomalej, rozvážnej a taktickej postup (byť v rámci toho naskriptovanýho tunelu), protože na něj neustále spawnujou hordy nepřátel a dokud nevyužije naprosto neuvěřitelný odolnosti proti kulkám a bleskovýho samoléčení na proběhnutí k dalšímu bodu, tak se dopředu nehne. Dřív to nebejvalo, třeba v Medal of Honor (samozřejmě ten druhoválečnej) nebo Return to castle Wolfenstein si člověk mohl klidně cestu napřed vyčistit a potom projít like a boss. Nicméně za tohle můžou hlavně konzole, na kterejch jsou "chytřejší" hry absolutně nehratelný díky tomu, že ovládání je pro střílečky absolutně nevhodný, takže pokud autoři nechtěj konzole odignorovat (a připravit se tak o strašně, ale strašně moc peněz), musí hru přizpůsobit a tohle je následek.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 kvě 2012, 14:45
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ja nikoho neodrazuju :-) jen se proste potrebuju vykecat a zanadavat si ze krom par starych her neni co hrat :-D

jinak souhlas s tim tunelem atd. v tomhle se mi z novych her libil i novy MOH, ten se drzi jeste docela te stare cesty. byly tam rezby, ale byly tam i stealth mise kde se moc nestrilelo. je pravda ze to slo do kopru s konzolema. predtim se to docela dalo


02 kvě 2012, 15:29
Profil ICQ
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Modernovej Medal of Honor mě taky hrozně bavil. Byla to sice taky koridorová checkpointovka a tiše ses někam dostal jen, když ti to bylo nakázáno...
ALE: ty nepřátelé se nerespawnovali za zídkou, takže si klidně moh se svojí jednotkou zaujmout pozici a sejmout je. Další ohromný plus na tý hře je, že tvoji buddies tam nejsou coby ozdoby, ale doopravdy někoho sejmou. Taky ti můžou hodit zásobník s municí. Ale když předtim řvou, že už nemaj nebo máš kvér, kterej si někde sebral, tak ti prostě náboje nedaj - nemaj z čeho. Takže to mě bavilo. :)

_________________
"From my cold, dead hands..."


Naposledy upravil PragueDemo dne 02 kvě 2012, 16:20, celkově upraveno 4



02 kvě 2012, 16:05
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Chtělo by to pořádnýho a propracovanýho Stalkera, nebo nějaký COD či Armu z WWI :)
Z první války jsem hrál jen jednu hru-Necro Vision, hrajete tam za britskýho vojáka, odehrává se to v roce 1916. Podle toho co jsem tak pochopil, když jsem to dva roky zpět hrál tak přežijete jako jediný bitvu a probojováváte se ke svým nebo co. Ovšem ihned po první misi je tam víc zombíků než Němců, ale hra je to dobrá, akorát jsem se tam zasekl a nemůžu se dostat dál :D

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


02 kvě 2012, 16:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
PragueDemo -> No, mně to, že člověku kdykoliv bez problémů dali deset zásobníků do M4ky nebo čtyři krabice do kulometu na tej hře přišlo suverénně nejdebilnější :D Jako kdyby půjčili jeden zásobník, tak dobrý, ale tohle? :lol:

Deacon -> FPS z první světový války by byla nejnudnější hra ever :D Uvědomuješ si, že ta válka spočívala čistě ve střílení ze zákopu, následnym vyběhnutí na čelní útok proti nepřátelskýmu zákopu a buďto vystřílení nepřátel a dobytí 100m území, nebo bolestivý smrti uprostřed země nikoho? :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 kvě 2012, 16:44
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Proto tam asi jsi sám :)
Ale tak či onak, mě to bavilo a nějakou hru z WWI bych si klidně ještě dal, akčnější, ale stále reálná by byla hra třeba za Stosstrupen (německý prvoválečný speciálové-pro neznalý)

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


02 kvě 2012, 17:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 zář 2011, 09:33
Příspěvky: 107
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Teď si chci zahrát Men of War. Vypadá to docela slušně. Kterej vás tak bavil nejvíc?

_________________
"From my cold, dead hands..."


04 kvě 2012, 18:12
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2009, 18:45
Příspěvky: 340
Bydliště: Mladá Boleslav
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
výbornou strategii z WWI máte v The Entente, jestli si nepotrpíte na grafiku a máte rádi starou klasiku, určitě zkuste :wink:

_________________
Challenges:Nenápadný,Magnet na BB,Vyjednavač,Odhodlaný,Last man standing,Little big horn,Modelka,Pevná muška,Infiltrátor,Obojživelné operace,Mňam,Hérečka,Evropské směrnice


04 kvě 2012, 18:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
panove super hra z WWII :-D http://wolfenstein.bethsoft.com/game_EU.php#howtoplay


10 kvě 2012, 07:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Včera jsem to objevil a zjistil, že stále ještě dovedu projít první level zpaměti...mazec :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 kvě 2012, 11:23
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
PragueDemo píše:
Tak tady máme trailer Black Ops 2. Podle mně to vypadá jako sračka. Mě prostě tyhlety nevzhledný tuctový hry moc nebaví a ještě horší je, když se to někdo snaží napodobit. Je toho tuny, tak proč si CoD nejede to, co umí? Vypadá to jak nějaká kombinace Crysis, Mass Effect a směska všech možnejch postapokaliptickejch her. Achjo.

http://www.youtube.com/watch?v=kqOjoYRgnHs

Tak už vím co nechci...
Tohle už je opravdu moc, podle mě nejhorší co mohli udělat.
Snaží se to přeplnit něčím spešl a už tam posledních pár let hážou hovadiny...

Zlatý Battlefieldy, doufám že ty nezklamou :)

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


10 kvě 2012, 13:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 led 2012, 18:49
Příspěvky: 151
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
podla mna su hry z buducnosti su blbosti ..no tak ešte hry na sposob 2012 sa daju ale 2025?z WW1 by bola najlepšia jejaká strategia na sposob men of war......a ked sa tu už rozbehla tema o "otrepaných vojnových konfliktoch" z pohladu drtičou.....tak nemuseli by robiť WW2,VW ale čo napr skusiť vojnu v juhoslávii?sfor,kfor....


10 kvě 2012, 18:21
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
z budoucnosti mě zaujmula jen serie Crysis , jinak to obecně nemam rád...


10 kvě 2012, 18:47
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jako, válek, co by se daly zpracovat je spousta, ale je třeba si uvědomit, že většina z nich prostě širší publikum nenatáhne, dneska třičtvrtě lidí ani neví, že nějaká válka v Jugoslávii vůbec byla. Takže když na to téma uděláš hru, lidi si jí nebudou kupovat a ty na tom proděláš jmění.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


10 kvě 2012, 20:21
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
WWI FPS hra by šla, ale chtělo by to aby se lidé odprostili od představy západní fronty kde ta válka byla skutečně zákopová. Na jiných frontách nicméně byla docela mobilní - ale ty jiné fronty nejsou moc lákavé pro většinu hřáčů :D .

Z moderny vyhlíží dobře i ArmA III. Jen bude trvat než to budu moc hrát, protože když rozběhám ArmA II na sotva minimální detaily, tak nechci z počítače dělat druhej sporák. :D

U války v jugoslávii vidím problém v tom, že se na to nedá naroubovat takové to klasické rozdělení dobra a zla, takže ti co by se do toho pustili by mohli slušně narazit. Plus celkový zájem by nebyl asi zrovna velký.


10 kvě 2012, 21:10
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
CrocHunter píše:
U války v jugoslávii vidím problém v tom, že se na to nedá naroubovat takové to klasické rozdělení dobra a zla, takže ti co by se do toho pustili by mohli slušně narazit. Plus celkový zájem by nebyl asi zrovna velký.


tak slo by to udelat v te jugine. operoval tam hodne zapadnich SF jednotek, ktere by mohly predstavovat to dobro. pokud by to bylo povedene tak bych si to urcite zahral.


10 kvě 2012, 22:09
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 16 led 2012, 18:49
Příspěvky: 151
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
nechápem prečo by tam malo byť dobro a zlo ,tak ako by sme si zahrali za chorvátov tak aj za srbov aj za zahraničných vojakov.


11 kvě 2012, 18:06
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jde o to ze nejaky chorvat nebo srb je pro masu nezajimavy. pokud to hustokruto US Special Force, tak to je nuda.


11 kvě 2012, 19:00
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ASman: Co se týče herních společností je vždy pro ně jednodusší dělat hru za ty "dobré" - je to jednodusší co se týče masového publika. I pro mnohé hráče je jednodusší být za ty "správné" kteří bez bázně a hany bojují za spravedlnosti či jiné kraviny.

Pak je zde i problém PR. Ani dnes, po sedmdesáti letech nemáš FPS hru, kde by jsi hrál za nacistické německo (vynechme možnost za ně hrát v multiplayeru) přestože je o to ze značné části publika zájem. Média jsou plná darmožroutů jdoucích za senzací, kteří jsou schopni si na případné studio, které by umožnilo FPS hru, kde by člověk hrál za němce v kampani, natáhnout gigantickou masáž, že dotyční jsou podporovately nacismu, šovinismu, xenofobie atd. atd.

A to je případ druhé světové kde to rozdělení "dobra a zla" je chápáno většinou populace jako směrodatné. A teď vzít případ války v Jugloslávii kdy jednak se jedná o konflikt ještě čerstvý, pro mnohé nezajimavý (neni tam žádné porážení Sadáma by US boys), ale jednak je to konflikt celkově rozporuplný kdy se nedá říct že tihle jsou ti správní a tihle ne. Udělá se kampaň za jednu stranu a ta druhá se ozve. I dnes se řeší vyhlazování vesnic a civilistů oběma stranami. Z hráčského hlediska to rozdělení na dobro a zlo vadit nemusí, ale z vydavatelského je to tanec na tenkém ledě.
Jednoduše si člověk může představit ranní zprávy na CNN ve stylu: Hra XY vytvořena studiem AB umožňuje hrát za stranu D a přímo tak podporuje vyvražďování civilistů a genocidu. Hráč má také možnost útočit na vojska mezinárodních sil OSN....

Ono se to zdá praštěné, ale viděl jsem videa organizací, které přímo rešili že ve hrách je možno střílet po příslušnících červeného kříže a tudiž se jedná o krvelačné zabijácké hry.


11 kvě 2012, 19:56
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
V Battlefieldu 1942 se taky nedá hrát za němce?


11 kvě 2012, 20:05
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
seals píše:
V Battlefieldu 1942 se taky nedá hrát za němce?


Battlefield neni multiplayer? ano je i singl na uplne stejne bazi jako mutli, tkaze vlastne multak s AI

CrocHunter: njn, o tom se spekulovalo i v ramci posledniho medal of honor, kdy amici chteli at tam vyrobce zrusi v multaku stranu zvanou taliban, a dotlacili ho az tam kde chteli, udelali z toho proste v povstalce.


11 kvě 2012, 20:08
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
třeba MoH 2010 byl zažalovanej kvuli tomu že v multiplayeru hraješ i za OpFor .... to se stane jen v americe tohle..


11 kvě 2012, 21:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco99 píše:
třeba MoH 2010 byl zažalovanej kvuli tomu že v multiplayeru hraješ i za OpFor .... to se stane jen v americe tohle..


Well, člověku se to z našeho pohledu zdá jako strašná hovadina, ale musíš si uvědomit, že ve státech na to maj úplně jinej pohled a je to výrazně citlivější téma. Naše oběti těch válek spočítáš na prstech jedný ruky, Američanů tam padly stovky a tudíž se neni čemu divit, že sem tam někoho dovede dožrat, když si představí, že patnáctiletí blbečci budou sedět za monitorem a bavit se střílenim americkejch vojáků v kůži ozbrojenců Talibanu.

Jinak CrocHunter má pravdu, ani téměř 70 let po válce se přes tohle lidi nedovedou přenést a neexistuje jediná hra, ve kterej by člověk mohl hrát v singleplayeru za nácky. Nicméně to docela chápu, když si představim, že bych měl střílet vyloďující se amíky na Omaha beach nebo něco podobnýho, tak si nejsem jistej, že bych měl náladu si takovou hru zahrát.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 kvě 2012, 11:49
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
zalezi na tom jak se na to clovek diva. jako z meho pohledu je uplne jedno jestli jako nacek strilim amiky v singlu nebo v multaku, stejne tak by mi bylo jedno jestli jako fousaty arab budu drtit amiky v singlu nebo v multaku a stejne tak je mi jedno jestli jako amik drtim rusaky nebo taliby.

jinak pomerne takovy kontroverzni byl i MW2, vsichni si jiste vzpominaji misi na letisti ze pohledu teroristu. taky to vyvolalo spoustu negativnich reakci, ale diky tomu ze se to odehravalo v moskve tak to proste nechali. Kdyby to melo byt na JFK, tak to studio necha vlada v americe vypalit.

je o tom ze co je proti amikum je spatne. kdyz se strili ve hre civilove rusaci tak to je jedno a nikomu to moc nevadi a pokud vadi tak s tim stejne nikdo nic nedela.


12 kvě 2012, 12:06
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Věř mi, že příběhovej, atmosférickej singleplayer za Němce by bylo něco úplně jinýho, než multiplayer.

A jako, to neni tak, že by to amíky sralo a zbytku světa to bylo jedno, to je tak, že to všechny sere a akorát Rusům to je dokonale u zadku :D Bejt to Londýn, Paříž nebo Káhira, bylo by z toho pozdvižení taky, stačí se podívat, jak se Iránci vztekali kvůli Bf3.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 kvě 2012, 13:15
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jo je to mozne ze to rusakum je sumak :-) ale furt se mi plete ze nejaka hra ze nemce z WWII byla. zkusim pohledat, neda mi to.

btw asi moc uspesna ale nebyla :-D

edit: tak asi nebyla :-D


12 kvě 2012, 13:18
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jinak v MW2 verzích pro německo, rakousko, australii a ještě neco tu misi zakázali a taky byla tam možnost jí přeskočit


A samozřejmě to chápu že si to američani berou víc k srdci, já spíš narážel na to jak tam jsou schopný zažalovat výrobce za to že nevěděli že kočka se do mikrovlnky dávat nemá aby ji mohli vysušit


Jinak pokud by tu hru nějak zajímavě "umělecky" zpracovali, tak by ani v roli hermana s MG42 na omaze nemusela bejt špatná... jenom tu hru prostě propracovat, pořádnou atmosféru


12 kvě 2012, 13:52
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 zář 2010, 19:30
Příspěvky: 853
Bydliště: Dačice
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já říkám každou chvíli, že bych si dal za Němce nějakou WWII akci :)
Jediná hra za Němce z WWII jsou letadla (IL2 Sturmovik, Air conficts atd.) :D

_________________
Pěkný ženský spí jen s těma, co nosí originály!
Jo, je to nadsázka

151.SOF!


12 kvě 2012, 15:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz