Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 541 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Další
 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 

Jaký je podle Vás nejvážnější problém současného airsoftu v ČR?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR? 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Vlastni prostor je nejlepsi, idealni kdyz je vedeny jako strelnice, jinak co se prezentace tyce tak s teamem prezentujeme airsoft v dobrem svetle kazdy rok na akci Tank power show v přelouči, mame tam strelnici na terce a stanek s ukazkou zbrani a vystroje:
http://www.airsoftchrudim.cz/galerie/20 ... _2010.html

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


25 dub 2012, 12:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
jako uprimne se montymu vubec nevidim, protoze cokoliv dneska resit s urady je boj s vetrnymi mlyny. navic pokud porada akce, tak to hlasit proste musi (pokud nechce mit problem - zvlast v brne) a je to neco jineho nez v peti lidech vylezt nekde do lesa a v pripade problemu rict, ze jste na prochazce. jak se rika "s poctivosti nejdriv pojdes" a bohuzel to u nas plati na 100% a v tomhle je mi montyho fakt lito, protoze vim co to ze zaridit jednu blbou akci u policie, uradu atd. cim vic se v CR clovek snazi, tak o to narazi na vice problemu.



Potom nevidím důvod, proč někteří nechápou pořadatele akcí načerno?

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


25 dub 2012, 12:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
je rozdil delat akci na pozemcich mesta/statu nebo na soukromem pozemku. (beru zpet) :-)

nechapeme je prave proto, ze takovi troubove co udelaji velkolepou akci a ani se nesnazi neco nekde hlasit, prilevaji olej do ohne a vrhaji spatne svetlo. a kdyz tam potom prijde takovy monty, ktery chce mit vzdy vse v cajku, tak ho poslou do <I>. staci to jako duvod proc to nechapeme?


Naposledy upravil vanhouten dne 25 dub 2012, 13:23, celkově upraveno 1



25 dub 2012, 13:02
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Pein píše:
vanhouten píše:
jako uprimne se montymu vubec nevidim, protoze cokoliv dneska resit s urady je boj s vetrnymi mlyny. navic pokud porada akce, tak to hlasit proste musi (pokud nechce mit problem - zvlast v brne) a je to neco jineho nez v peti lidech vylezt nekde do lesa a v pripade problemu rict, ze jste na prochazce. jak se rika "s poctivosti nejdriv pojdes" a bohuzel to u nas plati na 100% a v tomhle je mi montyho fakt lito, protoze vim co to ze zaridit jednu blbou akci u policie, uradu atd. cim vic se v CR clovek snazi, tak o to narazi na vice problemu.



Potom nevidím důvod, proč někteří nechápou pořadatele akcí načerno?

Noa nebude to proto že díky nim jsou takové problémy? Na poslední kaci co sem jel jen okolo udělaly zátah lesní stráže. Akce byla bez povolení jeden z organizátorů nalitej jako prase mluvil s lesní stáží na zádech flašku rumu (čouhala mu z vesty) na rameni M14 u pasu záložku. Strašně drsnej naně řval že to sou šulini a zmrdizkurvení aŤ jim políbý prdel. Ten člověk od lesní stráže byl dost vysoce postavený policista a jen díky intervencím tam neudělaly komplet zátah na všechny. Naštěstí to někteří pochopily zbalili se a jeli dom (jinak chlast tam točili rovnou z pípi a kdo chtěl tak bumbal zbraň nezbraň). Promě lidi co nedaj tu hodinku na žádost o povolení sou kreteni. A mužeš mě klidně nesnášet.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 dub 2012, 13:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
je rozdil delat akci na pozemcich mesta/statu nebo na soukromem pozemku.

Je jedno jestli to je soukromej nebo státní pozemek lesní zákon je bohužel postavenej tak že se jim musí řídit všichni stát i soukromník. To je ten nejvěší bordel.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 dub 2012, 13:07
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Možná se mnou budete souhlasit, možná mě budete kamenovat ale není jedna z příčin tohoto bordelu v AS to, že kvéry jsou takhle levné? Já když jsem si kupoval před 10 rokama manuální MP5 tak jsem za ní dal 3500,-- Potom za rok jsem si kupoval bazarovou MP5 ještě přelomenou za 6000,--. M4 RIS mě v roce 2006 stála 12000,-- (Maruika, plast s M90) Tohle když řeknete nějakýmu mlaďasovi tak mu spadne brada. Airsoft měl ten závoj ilegálnosti a tajemna.


25 dub 2012, 13:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Seal- Když na to kouknu zpětně tak máš pravdu. Protože nebylo tolik lidí co měli jakoukoliv zbraň. Lidi to braly jako výstřelek pár jedinců a nestaraly se oto. Teď má AEG každej druhej a hlavně si střílej kde se jim zachce protože oni sou ti drsní oni maj zbraň a sou kingové. No a špatná medializace tomu taky nepomáhá. Potažmo příde chlap do lesa zeptá se "co tu děláte " a klasická odpověď je "co vám je potom táhněte do prdele ať se vám něco nestane" a je zaděláno.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 dub 2012, 13:36
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Dřív si totiž každý vážil toho, že vůbec hraje airsoft. Zbytečně s tím neblbnul, jezdil jen tam, kde věděl že nikoho neruší. A vůbec byl rád, když se někde sešel s nějakou stejně zaměřenou partou. Ale asi to bylo taky tím, že na ty (tehdy) drahé zbraně měli spíše lidi výdělečně činní (resp. dospělí) a ti moc dobře věděli, co se všechno může stát a že za ty problémy to nestojí. Ale když je vám ani ne patnáct, tak tyhle věci prostě neřešíte...Kdybych ve čtrnácti začal se softem taky, můj přístup by možná byl podobný. Zvláště, když pak tyhle kluci tvoří týmy, kde nikdo z nich zletilej není a nemá je kdo vést a "učit" nějaké té "Airsoftové kultuře". Něměli čas ji poznat. Přeci jen, mladí kluci co jsou v týmech, kde většina jsou dospělí (co si je pak hlídá, aby nedělali bordel) tak jsou často bezproblémový, ať jim je kolik chce.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


25 dub 2012, 13:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
seals, monty: jj davam za pravdu. za airsoft rozdeluju na dve obdobi:

1) období před čínama: super období, kdy byl airsoft sice kurevsky drahy, ale diky tomu by vyfiltrovali lidi (az na par pitomcu), upgrady staly neskutecne hromady penez a kdo mel tehdy M120 tak byl polobuh a kdo mel odstrelovacku s 300% upgradem tak byl buh. tehdy porizovaci cena zakladniho nadobicka (pocitam u aeg) se nedostala pod 10000kc, mnohdy ani v pripade bazaroveho zbozi. lidi byli fajn, clovek se nemusel bat ze mu nekdo blbou airsoftkou prostreli hlavu na skrz, lidi se mezi sebou znali, tolerovali, nebyly problemy s policajtama, o airsoftu se vubec nevedelo, akce byly pohyblivejsi, akcnejsi, muselo se vice myslet; airsoft akce nebyla modni prehlidka (az na vyjimky) a nikomu to nevadilo.

2) období s čínama: airsoft jako takovy sel uplne do hajzlu, ke zbranim se zacaly dostavat 10 lete deti, ceny upgradu sly brutalnim zpusobem dolu, diky silnym cinam v zakladu. ted mi pripade ze nejde ani tak o airsoft, ale o tuneni kveru, sbirani co nejvice krutoprisne vystroje a dokazovani toho ze taktika je uplne k hovnu, ze staci stat za stromem a vsechny kropit SP170kou v kveru. lidi se mezi sebou vubec neznaji, pribylo enormne nepriznavacu, akce jsou jednim slovem NUDA (opet na vyjimky uzavrenych skupin).

airsoft ztratil to kouzlo co byvalo kdysi. kdo nezazil airsoft pred cinama, tak to nikdy nepochopi. bohuzel airsoft jako takovy je nadobro v prdeli a my airsoftove starsi muzeme jen vzpominat nebo zakladat komunity.


25 dub 2012, 13:54
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No vono je tak problém v tom že když už pro ty děcka něco děláš a máš zájem je véct a ukazovat jim co a jak dělat tak nemáš kde. Jako není to všude někdo má štěstí a prostory má.
Další velkej problém vidím i v tom že si někdo to povolení udělá na akci vše má v pořádku ale udělaj tam takovej bordel že už to nikomu jinýmu nepovolí.Co je horší tak si to majitelé mezi sebou řenkou hlavně hajní a polesní.
No a pak je lidská závist ze strany lidí v okolních vesnicích kdy jim stačí aby někoho viděli v lese že tam běhá a hned volaj starostovy co se to tam sakra děje že zrovna se tam chtěl jít projít (což v 99% případů je kec). Starosta takle bude mít 8 telefonátů a pak vám jen řekne "chlapi vše bylo v pořádku nebyl bordel žádnej hluk jenže mě volali lidi co setam děje a mě to zato nestojí tak dál nepokračujem".

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 dub 2012, 14:02
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
seals, monty: jj davam za pravdu. za airsoft rozdeluju na dve obdobi:

1) období před čínama: super období, kdy byl airsoft sice kurevsky drahy, ale diky tomu by vyfiltrovali lidi (az na par pitomcu), upgrady staly neskutecne hromady penez a kdo mel tehdy M120 tak byl polobuh a kdo mel odstrelovacku s 300% upgradem tak byl buh. tehdy porizovaci cena zakladniho nadobicka (pocitam u aeg) se nedostala pod 10000kc, mnohdy ani v pripade bazaroveho zbozi. lidi byli fajn, clovek se nemusel bat ze mu nekdo blbou airsoftkou prostreli hlavu na skrz, lidi se mezi sebou znali, tolerovali, nebyly problemy s policajtama, o airsoftu se vubec nevedelo, akce byly pohyblivejsi, akcnejsi, muselo se vice myslet; airsoft akce nebyla modni prehlidka (az na vyjimky) a nikomu to nevadilo.

...

airsoft ztratil to kouzlo co byvalo kdysi. kdo nezazil airsoft pred cinama, tak to nikdy nepochopi. bohuzel airsoft jako takovy je nadobro v prdeli a my airsoftove starsi muzeme jen vzpominat nebo zakladat komunity.


Nedávno jsem hledal něco na starým airsoftportále a čuměl jsem... když si nějakej "spešlák" začal vyskakovat nebo držkovat, že on přece kopie používat může, když mu to vyhovuje, tak dostal roční BAN na IP adresu, přirozený autority na fóru se poslouchaly, protože opravdu něco věděly (ne jak když tady první ostrostřeleckej maďar s pěti příspěvkama Reyesovi napíše, že je skiller a spammer *rofl*).
Neřešil se upgrade, ale výstroj... ale zbytečný nad tím uvažovat, je potřeba si hledět svýho, situaci nezměníme ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


25 dub 2012, 15:27
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Monty píše:
No vono je tak problém v tom že když už pro ty děcka něco děláš a máš zájem je véct a ukazovat jim co a jak dělat tak nemáš kde. Jako není to všude někdo má štěstí a prostory má.
Další velkej problém vidím i v tom že si někdo to povolení udělá na akci vše má v pořádku ale udělaj tam takovej bordel že už to nikomu jinýmu nepovolí.Co je horší tak si to majitelé mezi sebou řenkou hlavně hajní a polesní.
No a pak je lidská závist ze strany lidí v okolních vesnicích kdy jim stačí aby někoho viděli v lese že tam běhá a hned volaj starostovy co se to tam sakra děje že zrovna se tam chtěl jít projít (což v 99% případů je kec). Starosta takle bude mít 8 telefonátů a pak vám jen řekne "chlapi vše bylo v pořádku nebyl bordel žádnej hluk jenže mě volali lidi co setam děje a mě to zato nestojí tak dál nepokračujem".


Legální cesta
Domluvíš se s úřady? policií? majiteli? hajným? Dělej jak chceš ale příjde jeden civil a výsledek? Akce se ruší a další už si v okolí nezahraješ

Ilegální cesta

Nedomluvíš se s nikým? Jsi prachsprostý hajzl, ilegál a měl sis to zařídit na příslušných místech a výsledek? Akce se zruší a další už si v okolí nezahraješ

Takže jak to tak čtu tak jsi měl pravdu?
Airsoft je ilegální a nezříditelná aktivita která není dostupná ani legální ani nelegální cestou a jakýkoli pokus ji provozovat je předem ztracen.
...

Všude a vždy se našly černé ovce v bílém stádu a s přívalem levných čínských zbraní se situace otočila...
Nezoufejme nad realitou, najděme a hlavně realizujme řešení!

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


25 dub 2012, 15:33
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
jj taky se tu bavim kdyz se nekdo pusti do montyho ze o tom prd vi a stejne tak jak se nejaky ten newbie pustil do Reyese. si pamatuju jak jsem byl na airsoft-portale novy a napsal mi tam neco veteran nebo harry (ted nevim kdo z nich to byl) a mel jsem ze toho spatne spani 14 dni :-D Ono to nema smysl resit, presne jak pises. soucasne situaci se smat a hledet si sve uzavrene skupinky lidi a nevmesovat se, jinak by se clovek unervoval.

Pein: tak realizace reseni je, ale chce to jen par milionu na koupi vlastnich pozemku byvalych vojenskych posadek a pak par znamych na vyssich postech, kteri do toho muzou mluvit.

monty: jeste tak me napada: jak to maji paintballisti se svymi hristi? to maji tak jak jsi psal, tzn. treba vlastni pozemek, okolo nabite cedule? vzdyt oni to maji vzdycky ohranicene plotem nebo necim takovym.


25 dub 2012, 15:41
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
vanhouten píše:
Ono to nema smysl resit, presne jak pises. soucasne situaci se smat a hledet si sve uzavrene skupinky lidi a nevmesovat se, jinak by se clovek unervoval.

Pein: tak realizace reseni je, ale chce to jen par milionu na koupi vlastnich pozemku byvalych vojenskych posadek a pak par znamych na vyssich postech, kteri do toho muzou mluvit.


1. Pravda, proto taky zatím nechodím na větší akce a hraju vážně jen se známými

2. Tak nápad pěkný, neřeknu že ne, ale jak už jsem psal - Uskutečni ho :lol:

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


25 dub 2012, 15:49
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
PB hřiště co jsem já viděl jsou řešený jako dočasná střelnice (Ořechov a Pánov), podle mě se jedná o nejlepší a nejneprůstřelnější řešení jak něco zorganizovat, ale samozřejmě to není snadný ani levný.

Jinak my poslední dobou máme s lesákama dobrý zkušenosti, za flašku tulamorky a borovičky jsou lidi ochotný orazítkovat, nebo povolit různý věci... fakt že teda spíš dál od velkejch měst kde jsou ještě lidi slušný a můžou si trochu vzájemně věřit a v místech kde softový akce snad ještě nikdy nebyly.

A jak se tu psalo že lidi jsou blbý atd., tak včera jsem narazil na úžasnej dokument, skvěle se hodí jak na diskuzní fora, tak i na samotný akce... asshole management, neboli návod na obratné zacházení s kretény :lol: http://zahrada.bloguje.cz/225207-asshole-management.php

_________________
http://www.Sniperblog.cz


25 dub 2012, 16:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
reyes102 píše:
A jak se tu psalo že lidi jsou blbý atd., tak včera jsem narazil na úžasnej dokument, skvěle se hodí jak na diskuzní fora, tak i na samotný akce... asshole management, neboli návod na obratné zacházení s kretény :lol: http://zahrada.bloguje.cz/225207-asshole-management.php


tak tohle je velice pekne a poucne :-) ukladam do zalozek


25 dub 2012, 19:19
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Paitball má obehnané hřiště plotem jenže to je velikost kolem 100 na 100 což proně stačí ale na airsoft to je nedostačující.
Jo prostor jako je ořechov by člověk uvítal jenže jak sem už psal akci si tam udělaly jiní a udělaly tam bordel a majitel už otom nechce ani slišet.
Jinak sehnat něco takovího jako je ořechov je nadlickej úkol a hlavně ta cena. Poslední co sem zjistil tak cena přes 37 milionů.
JAko akce v prostorech kde o lidi nezavadíš to problém moc není jenže tam nedostaneš 95% érsofťáků páč je to proně daleko, hustej les a tak dále.
Prostorů na 3dení akce mám dost ale na jednodení akce u brna to je problém a velkej.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


25 dub 2012, 20:22
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
No asi patřím do té menšiny hráčů, kteří uznávají taktiky boje. :D

Jinak co se týče hřiště, docela se mi líbilo hřiště TTM ve Frýdku, kde se v Sobotu konala Rutovie. Oni to maj nějak v podnájmu nebo co, ale jen do roku 2015, pak jim z toho udělají bikepark nebo lanevé centrum.
A to by byla právě ta škoda, prý tam trénuje hodně týmů z okolí FM, mají to oficiální, je to jako docela daleko od cesty a oni jim to chtějí zrušit. Podle mě by města atd. měly podporovat i airsoft a vymezit jim alespoň nějaké to místečko. Ale oni ne, oni to radši narvou do skateparku, kde se budou scházet jenom feťáci a jim podobní.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


25 dub 2012, 20:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
co se tyce hriste TTM tak to je byvala raketova zakladna, kterych je/bylo v okolo ostravy tusim 6 nebo 8. V arealech operovala 77. protiletadlova raketova brigada ostrava, jejiz sidlo bylo primo v ostrave na Hranecniku a měli jak jinak než chránit ostravu před letadly imperialistu :-) pod ne patrily zakladny Oldřišov u Opavy, Frýdek-Místek (hřiště TTM), Stará Ves nad Ondřejnicí (část stojí a dodnes ji používá armáda), Nový Jičín - Hukovice (dnes mají pronajaté barvičkáři), Karviná (dnes už stojí jen část - v části kde bylo velitelstvi, sklady, ubikace, kino atd. už dnes nestoji tušínm nic a bude tam domov duchodcu) a konečně Březová Leskovec (část mají pronajatou kluci z bývalého shop toys4boys, jestli se nepletu, a odehrává se zde spousta airsoft akcí).

ty ostatní bez poznámek nevím jak na tom jsou. To že z Frýdecké základny bude nejaky skatepark je opravdu "potesujici". By me zajimalo kolik je v okoli skejtaku a kolik airsoftaku :roll:

edit: zapomnel jsem na samotny hranecnik. cast pouziva dopravni podnik ostrava jako garaze, cast vyuziva krajska zasahovka a hasici na treninky.


25 dub 2012, 22:03
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu? Nedodržiavanie, že airsoft je 18+ !!! A taktiež niektorí 20+ roční mi vadia! Človek by povedal, že po 20 rokoch puberta prejde... nie začnu hrať na parkovisku :roll: je možné aby airsoftka poškodila úplne lak na aute?

_________________
vpred


12 srp 2012, 15:56
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 04 bře 2012, 10:09
Příspěvky: 113
Bydliště: Merklín
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
snadno ti tam udělá důlek jako kroupy, ale nevím jestli sedře lak

_________________
Slova o míru jsou krásná, ale tanky, lodě, letadla a kulomety jsou krásnější !
M4 inokatsu
Desert eagle TM


12 srp 2012, 16:02
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 15 čer 2011, 18:19
Příspěvky: 333
Bydliště: Zvolen, Slovensko
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
JJ ako krupa hej. Ale ten týpek malčervenú oktaviu kombi, a keď som sa kukal či mu to nepoškodili tak tam mal taku bodku a okolo poraskaný lak úplne. Jako keby tam klincom ktosi riadne pichol.

_________________
vpred


12 srp 2012, 16:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Wtf to tu řešíte? Co to má proboha společného s topicem?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 srp 2012, 17:04
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán

Registrován: 19 bře 2012, 18:37
Příspěvky: 347
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Můj mladší bratr "hraje" airsoft...
Naše jednotka je spíš pro srandu králíkům, víc trénujeme taktiku, výdrž, souhru nebo střelbu na terč než jezdíme po akcích (ročně tak 4-5 "veřejných akcí). Brácha si z kapesných sám zafinancoval maskáče a k narozeninám dostal mojí starou zbraň. Chodí s náma na tréningy a zapojujeme ho taktik. Učíme ho střílet na terč a snažíme se, aby měl rozum, choval se slušně a dodržoval pravidla. Dokonce k nám přitáhl i kamaráda a snažíme se i u něj. Na akce s náma ještě nejezdí, ale občas zapojujeme je do tréningovejch přestřelek a už se nemůžu dočkat, až s nima budeme moct jezdit po akcích...
Samozřejmě, že u nás v okolí jsou partičky kluků co sotva dochodili základku a hrajou si na borce a jednou se dokonce stalo, že se našim "malým" smáli, že s náma vůbec hrajou a silácky se vytahovali, že by je utřeli. Jak to dopadlo na plácku asi nemusim řikat...
Timhle bych chtěl jen poukázat, že ne všichni kluci, kterým do 18 let eště nějakej ten rok zbejvá, jsou nepoužitelní.

Mě osobně v AS poměrně slušně štve vysoký upgrade. V AEG mám tovární 120ku a to je podle mě strop. To je taky jedním z důvodů, proč nějak moc nejezdíme na velký akce. Většinou jde o bezmyšlenkovitou kropičku na vzdálenosti, o kterých si může polovina teamu dát jen zdát a téměř bez scénáře. To radši řekneme známým a dáme si malou soukromou akci se scénářem, taktizujeme jako diví a můžem třeba i vzít přítelkyně zkusit si "tu naší hru" bez strachu, že naše drahá polovička bude mít prošpikovanej obličej.

_________________
Nelíbí se mi projekt ČFA a nehodlám jej podporovat
http://plejk.wgz.cz/rubriky/uvodni-stranka


13 srp 2012, 21:38
Profil
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 22 črc 2012, 17:24
Příspěvky: 147
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Ano, taky nas tým zaučuje jednoho, komu je 15let, a že by se choval jako kindersák to fakt ne, respektuje prikazy nechá si poradit, když mu reknem ze to je spatne tak to pochopí a dela vse pro to, aby to delal priste dobře. Ale co jsem videl už tech nad 18let, co se chovají jako hovada a jeste machrují jaci to sou borci a že sejmuly týpana a tekla mu krev, tech je. Znám jednoho co si do kveru nacpal M190 (AK74U) a v klidu stim hraje na male vzdalenosti, toho jsem na zadne akci dikybohu par mesicu nevidel.

_________________
ČSLA 70-90LÉTA.

Nelíbí se mi projekt ČFA a nebudu ho podporovat!


14 srp 2012, 00:01
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Já nějak nechápu proč musíte furt vytahovat těch 10% lidí pod 18 co nemaj v palici jen COD..to je nějaká argumentace že airsoft pod 18 je ok nebo co??
A nemusím dělat airsoft abych ti řekl že existují kreténi kterým 18. už dávno bylo...

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


14 srp 2012, 09:18
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Taky mi přijde že furt někdo má potřebu sdělovat, že tu jsou i mladý kluci co maj rozumu víc jak 25 letej cápek. Jo to třeba maj, ale ukažte mi 13ti letýho kluka (i staršího) kterej bude tak fyzicky zdatnej aby zvládnul to co dvacetiletej, hlavou pobere to co se po něm chce, necloume s nim puberta a je slušnej..a zase sme na tom mizivim procentu.
jak psal Jacob - retardů pod i nad 18 ti najdu spoustu a nemusíme mluvit ani o airsoftu.

Taky máme jednoho pod 18 v týmu, ale je to s nim prostě těžký, osobně neví co chce pořádně dělat, zkouší milion věcí ale žádnou ne pořádně. přístup ze začátku super teď už moc ne. Následující dny ukážou co s nim bude dál. Ale osobně prostě preferuju nad 18 jelikož tam je ten přístup trošku jinde nehledě na to že je to tak daný zákonem. !Tečka!

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


14 srp 2012, 10:15
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2012, 10:07
Příspěvky: 127
Bydliště: Winterfell
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
Tak mě nejvíce vadí první čtyři pravidla.

Nedostatek herních areálů/prostor - je těžké sehnat prostory, kde nikdo nechodí nebo to nikomu nepatří. A když už je někde pořádný les, je to samá gřapa.
Příliš nízký věk hráčů - Jo to je těžké, malí kluci prostě chtějí si zastřílet, jinak než myškou, ale skončí to tak, že se zakempí a a střílí po všem co se hýbe. (I po spoluhráčích a někdy ani nepřiznávají)
Zneužívání upravených AS zbraní s velkým výkonem (použití silné pružiny apod.) - Nechápu proč mít 200 m/s, někdo si myslí, že se tím pochlubí pro druhé je to noční můra...
Záměrné nepřiznávání zásahů při hře - Tak to je to nejhorší ze všech. To už ani není airsoft, po čase na to nepřítel stejně přijde a dotyční si vyklubou špatnou pověst.

_________________
Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.
Challenges
[Potížista, Divoká kočka, Fortunate Son, Rebel, Nenápadný, Tail end Charlie, Infiltrátor, Ženatej chlap, Tancuj!, Vítězství nebo smrt, Terminátor, Odhodlaný, Last man standing]


01 říj 2012, 18:36
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
1) špatná pověst airsofťáků - podstatná část jich totiž rozbíjí sklo a dělá bordel, takže je tam pak už nepustěj oficiálně a choděj tam načerno...takže se není čemu divit, že si pak ani slušní sofťáci nemohou domluvit to, co dříve šlo

2) to by měl řešit zákon a taky mě to štve, ale jsme v ČR a tady to tak prostě chodí...a to nejen u zbrojního zákona ale u spousty dalších věcí...kromě toho spousta lidí včetně PČR vidí airsoft jako neškodnou hru a tak neřeší problémy bordelu od neslušných airsofťáků...maximálně se tam přijedou podívat, když to nějakej civil nahlásí, a pokecají s nimi/řeknou jim ať jdou domů...

3) to zase souvisí s dementy co si potřebujou řešit vlastní problémy silnou zbraní :) s tím se nedá nic dělat...leda si udělat FRAG nožem 8) samozřejmě kobercovým :D

4) to by se dalo řešit nekobercovým nožem... :D my to řešíme tak, že se na danýho nesmrtelnýho magora domluvíme a jdeme ho třeba v pěti prohnat pořádným deštěm kuliček

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


01 říj 2012, 18:48
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Co Vám nejvíce vadí na dnešním airsoftu v ČR?
smolda píše:
2) to by měl řešit zákon a taky mě to štve,

Zákon to řeší imho docela dobře :lol:

Jinak taky jsme v jednom komplexu rozbíjeli skla, dveře, zdi, za půl roku přijel buldozer a fabrika zmizela, prostory prostě ubejvaj protože všechno někoho je a ono je naprd mít nemovitost, platit z ní daň a nevyužívat ji, žejo? To se není co divit.

PS: Mě vadí jak furt někdo ublíženě brečí kvůli čemukoliv.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


01 říj 2012, 18:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 541 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz