Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 10:47




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Laser airsoft 
Autor Zpráva
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Pein píše:
Tak koukám že se nám to tu mění na bitvu na život a na smrt mezi AS a LT.
Airsoft je hra, Paintball je hra, Laser tag je hra a stejně tak je i fotbal hra ale nechápu, jaký má smysl se mezi sebou hádat co je lepší, protože každý pravý fanda zůstane věrný svému družstvu :roll:

Btw, nevím, proč se divíš, že tu hájíme airsoft na airsoft-foru? :lol:


ja se nedivím ani jsem nepřišel sem to propagovat jen mě na to upozornili že je o tom zde debata a že maj lidi otázky jinak bych sem vůbec nelez ... já proti As nic nemam(sám hraju přes 10 let ) jen ta hráčská základna už není kvalitní co bývala kdyby to bylo jako dřív tak jsem o Lt neměl vůbec potřebu uvažovat ale ta stále se zvyšující sbírka terminátorů je ten soft dost sráží začínám mít pocit že ho hraje stále víc lidí co se chtěj jen hádat


24 dub 2012, 19:33
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
FECHS píše:
... a když tady mluvíte o závyslosti tak si vemte jak jste závislí na AS firmách v dodávání náhradních a upgrade dílů (to je to na čem především vydělávají a né na prodeji zbraní , alespon podle lidí co znám a pracujou či vlastní AS obchody (to jen tak k zamyšlení ) ...


Sice jsme závislí na AS firmách (ale každý kdo se něčemu věnuje je závislý na někom, kdo to vyrábí) ale AS firem existuje strašně moc a navzájem si konkurují. Když jedna zkrachuje, skoro to člověk ani nepozná. Zato když skončíte vy, tak už za nikým žádný technik na akci nepřijede.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


24 dub 2012, 19:35
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Screpheep píše:
FECHS píše:
... a když tady mluvíte o závyslosti tak si vemte jak jste závislí na AS firmách v dodávání náhradních a upgrade dílů (to je to na čem především vydělávají a né na prodeji zbraní , alespon podle lidí co znám a pracujou či vlastní AS obchody (to jen tak k zamyšlení ) ...


Sice jsme závislí na AS firmách (ale každý kdo se něčemu věnuje je závislý na někom, kdo to vyrábí) ale AS firem existuje strašně moc a navzájem si konkurují. Když jedna zkrachuje, skoro to člověk ani nepozná. Zato když skončíte vy, tak už za nikým žádný technik na akci nepřijede.


vždy je dodavatelská firma a pokud mi skončíme tak nám skončí i exkluzivita takže to po nás může kdkoliv převzít


24 dub 2012, 19:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
a co kdyz zkonci vyrobce?

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


24 dub 2012, 19:52
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jeff píše:
a co kdyz zkonci vyrobce?


jsou i jiní (já osobně vím cca o 4 hlavních ) akorát ten náš dodavatel je nejlevnější proto jsme si vybrali jeho


24 dub 2012, 19:59
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
ale rekl bych ze nikdo z nás nemá náladu končit, ta hra samotná mě baví to je důvod proč se to snažím šířit mezi další lidí abych měl s kým hrát jelikož pokud děláme firemní akci tak ta s mnohem menšími starostmi vynese vice peněz než jakákoliv akce pro hráče či zisky z prodeje , jenže na firemních akcích si jem málo kdy zahrajeme a proto bych chtěl vytvořit jistou hráčskou základnu, už v 10 lidech se dá zahrát dobře ale až od 20 má cenu zapojovat techniku a potom to teprve stojí zato, a jak jsme psal výše jednou bych se chtěl dostat na uroveň simulovaných cvičení se zapojením techniky a těžkých zbraní stejne jako funguje Miles jen bez akustické munice


24 dub 2012, 20:08
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Tak jestli je pro vás velká akce od 20ti lidí a stojí vám za to do ní zapojovat techniku, tak proč ne no :lol:
Mimoto mi teď připadá, že v posledních příspěvcích děláš jenom reklamu svému podniku a né sportu :evil:

PS: Pijte pivo Duff! :wink:

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


24 dub 2012, 20:44
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Pein píše:
Tak jestli je pro vás velká akce od 20ti lidí a stojí vám za to do ní zapojovat techniku, tak proč ne no :lol:
Mimoto mi teď připadá, že v posledních příspěvcích děláš jenom reklamu svému podniku a né sportu :evil:

PS: Pijte pivo Duff! :wink:


neříkam že 20 lidí je velká akce jen že má smysl už používat techniku. pokud ti to tak připadá ..... myšleno to tak nebylo


24 dub 2012, 20:49
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
upřímě ať se do systému nebo do mě navážíte jakkoliv tak mě to moc nezajímá (s tím musí člověk počítat když přijde s novinkou) váhu pro mě mají pouze dotazy a komentáře zaměřené na funkčnost systému a jeho ovládání , díky poznámkám mám pak co s dodavatelem probrat a argumentovat (jelikož sám znám ten systém z jednoho pohledu a je dobré vědět co si veřejnost žádá. třeba právě díky vašim připomínkám budeme daleko úspěšnější (za což jsem vděčen a proto se snažím reagovat na vše) Mě osobně by třeba nikdy nenapadlo že hráči budou mít tendenci měnit nastavení své zbraně několikrát za měsíc i když hru mohou ovlivnit právě obživovacími boxy , ale jak to tu čtu tak očividně ano , tak že to zadám dodavateli a nejspíš s něčím přijde a systém si bude moct každý nastavovat 10x za den a bude na organizátorech akce jak si to vymyslí a ochrání ale pokud chcete aby se to ubíralo touto cestou tak proč ne :shock:


24 dub 2012, 21:04
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
No, mluvíš tu pořád o vysoké ceně ládovacích boxů nebo co je to za blbost, ale proč neřekneš konkrétní částku? Jak víš, že je to pro ostatní vysoké? Jak víš, že je to vysoké třeba pro tým, který by se dokázal složit?

Počítá vůbec ten váš slavný monopol s tím, že by prakticky jakýkoliv např. airsoft shop mohl fušovat do toho samého? Stavíte si firmu na jedinečnosti a závislosti lidí na vás ale přijde mi, že vůbec nepočítáte s konkurencí, která by vám s trochou zdravého rozumu mohle celý váš byznys zhatit.. a že by to byla potřeba jako sůl, když to tak tady čtu.

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


24 dub 2012, 21:20
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
- Nikoli nastavení zbraně (ačkoli když už by se to dělalo nastavitelné, tak by bylo fajn, aby šlo ovlivnit všechno), ale nastavení parametrů vedlejších faktorů jako je munice nebo respawn.
- Kdyby se oživovací/nabíjecí boxy daly koupit, byla by situace jiná, jelikož jsou nedostupné (uznej sám, že najet několik stovek km kvůli půjčení a vrácení boxů je dost nereálné, uvědom si, že tenhle stát není jenom Praha), je to naprd.
- To je na výrobci, aby zařídil ochranu před podváděním, ne na organizátorech ;-) Implementovat nějakej časovej zámek, kterej umožní na x hodin vypnout možnost jakýchkoli změn snad není takovej problém.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 dub 2012, 21:32
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Opik92 píše:
No, mluvíš tu pořád o vysoké ceně ládovacích boxů nebo co je to za blbost, ale proč neřekneš konkrétní částku? Jak víš, že je to pro ostatní vysoké? Jak víš, že je to vysoké třeba pro tým, který by se dokázal složit?

protože si stěžují že komplet je drahy a ovládací a řidící jednotky jsou 2x až 3x dražší tak proto

Počítá vůbec ten váš slavný monopol s tím, že by prakticky jakýkoliv např. airsoft shop mohl fušovat do toho samého? Stavíte si firmu na jedinečnosti a závislosti lidí na vás ale přijde mi, že vůbec nepočítáte s konkurencí, která by vám s trochou zdravého rozumu mohle celý váš byznys zhatit.. a že by to byla potřeba jako sůl, když to tak tady čtu.


počítáme,ale v rámci evropy je mají firmy již rozebrané patenty a daná konkurence by musela přijít zcela s něčím jiným a pokud bude využívat systému od jiných vyrobců tak s tím problém nemáme (oslovili jsme je všechny ) a ten italský byl nejlevnější a nabízel nejlepší možnost využití proto jsme u něj

to musíš fakt hodně závidět že nám přeješ krach a to jsi si systém nevyzkoušel a s námi nikdy osobně nemluvil :roll:


24 dub 2012, 21:33
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Griffon píše:
- Nikoli nastavení zbraně (ačkoli když už by se to dělalo nastavitelné, tak by bylo fajn, aby šlo ovlivnit všechno), ale nastavení parametrů vedlejších faktorů jako je munice nebo respawn.
- Kdyby se oživovací/nabíjecí boxy daly koupit, byla by situace jiná, jelikož jsou nedostupné (uznej sám, že najet několik stovek km kvůli půjčení a vrácení boxů je dost nereálné, uvědom si, že tenhle stát není jenom Praha), je to naprd.
- To je na výrobci, aby zařídil ochranu před podváděním, ne na organizátorech ;-) Implementovat nějakej časovej zámek, kterej umožní na x hodin vypnout možnost jakýchkoli změn snad není takovej problém.


najet nemusíš nic zašleme poštou

podněty mu budou předány a co zvládne zvládne o výsledcích vás budu informovat , problém je že nabourat heslo je vždy snadnější než kvůli tomu muset postavit celej přístroj a vzhledem k tomu že to pak hráči budou mít doma mohou se v tom vrtat libovolně dlouho a pak mohou být zámky snadno obejitlné


24 dub 2012, 21:37
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Opik92 píše:
No, mluvíš tu pořád o vysoké ceně ládovacích boxů nebo co je to za blbost, ale proč neřekneš konkrétní částku? Jak víš, že je to pro ostatní vysoké? Jak víš, že je to vysoké třeba pro tým, který by se dokázal složit?

Počítá vůbec ten váš slavný monopol s tím, že by prakticky jakýkoliv např. airsoft shop mohl fušovat do toho samého? Stavíte si firmu na jedinečnosti a závislosti lidí na vás ale přijde mi, že vůbec nepočítáte s konkurencí, která by vám s trochou zdravého rozumu mohle celý váš byznys zhatit.. a že by to byla potřeba jako sůl, když to tak tady čtu.



Přesně tak, to je stejné, jako s novými airsoft shopy jejichž majitelé příjdou s inovacemi a trh si představují jako Hurvínek válku, přičemž je ani náhodou nenapadne, že zajeté české obchody (které mají samozřejmě kontakty s dodavateli a často různé slevy) se na ten nápad podívají a když malým obchodníkům přivede zákazníky tak to stejné, nebo i lepší, zboží koupí za nesrovnatelně nižší cenu a tím malé obchody postaví do situace, ve které jim výdaje převrší příjmy.


Poznámka pro Fechse --> napadlo tě například, že existuje taková malá, pro výrobu bezvýznamná, zemička jménem Čína a ta že dokonce umí vyrábět to samé co nějací Italové za nižší cenu?

2.Poznámka pro Fechse --> cit. ,,najet nemusíš nic zašleme poštou´´ jaká je cena zapůjčení? Aby vám to ještě někdo neštíp, jak je v tomto státě běžné :lol:

3.Poznámka pro Fechse --> cit. ,,a to jsi si systém nevyzkoušel´´ ? Systém jo? Připomínáš mi nějakého sektaře :lol:

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


24 dub 2012, 21:42
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 úno 2010, 18:40
Příspěvky: 607
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
A když bude dělat člověk akci každej víkend, tak se ten box bude točit pořád na poště? Trochu nepraktické a nákladné... A navíc se pošta určitě jednou třeba o den zpozdí a bude po akci. To už by bylo fakt lepší prodávat ty boxy mezi lidi.

_________________
Jak na lipolky
__________________________________________
M4A1 G&P SHS M130 - 1.99J 17bb/s
AKS-74U Cyma M120 - 1.58J 25bb/s


24 dub 2012, 21:49
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
takze kdyz nahodou krachne vyrobce tohoto konkretniho systemu, tak budu vlastnit mrtvou technologii, protoze se jiz dalsi veci nikdy nevyrobi. podle toho co jsi napsal konkurencni vyrobci pouzivaji nekompatibilni technologii

popripade nekrachne vyrobce, ale vyvine novejsi system, ktery nebude mit stejne funkce jako predesly, co s tim starym, preci jenom stoji dost penez, abych si ho dejme tomu po 2-3letech kupoval znova

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


24 dub 2012, 21:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jeff píše:
takze kdyz nahodou krachne vyrobce tohoto konkretniho systemu, tak budu vlastnit mrtvou technologii, protoze se jiz dalsi veci nikdy nevyrobi. podle toho co jsi napsal konkurencni vyrobci pouzivaji nekompatibilni technologii

popripade nekrachne vyrobce, ale vyvine novejsi system, ktery nebude mit stejne funkce jako predesly, co s tim starym, preci jenom stoji dost penez, abych si ho dejme tomu po 2-3letech kupoval znova


systémy se liší především napsaným programem jenž je nahrán v čipu anpequ takž pokud by taková situace nastala ta se dá čip vyměnit to samé i pri upgrade a technologie není mrtvá jen by nepřibývali novinky a byla by stále funkční a pokud výrobce uvolní řídící jednotky tak si každý může dělat co chce

všechny generace od našeho dodavatele jsou kompatibilní , liší se napřiklad jen využitím kabelových či bezdrátových senzoru či vzhledem anpequ , program jako takový je aktualizovám v anpequ (výměnou nebo přehráním čipu )


24 dub 2012, 21:58
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Screpheep píše:
A když bude dělat člověk akci každej víkend, tak se ten box bude točit pořád na poště? Trochu nepraktické a nákladné... A navíc se pošta určitě jednou třeba o den zpozdí a bude po akci. To už by bylo fakt lepší prodávat ty boxy mezi lidi.


jak jsem říkal pokud bude vyřešeno blokování půjdou boxy do prodeje


24 dub 2012, 21:59
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
FECHS píše:
to musíš fakt hodně závidět že nám přeješ krach a to jsi si systém nevyzkoušel a s námi nikdy osobně nemluvil :roll:


To co ti tu píše většina lidí není závist a ani ti nepřejeme krach ale spíše je tu snaha tě informovat o rizicích a aby sis na chvíli sundal ty růžový brejle a zkusil si ještě párkrát promyslet jak, a jestli vůbec má cenu v takovém oboru podnikat. (tím neříkám že se na to máte vykašlat ale abys vzal v potaz i možnost, že by se potvrdily ty apokalyptistické předpovědi, které ti tu píšeme :lol: )

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


Naposledy upravil Pein dne 24 dub 2012, 22:07, celkově upraveno 1



24 dub 2012, 22:04
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Pein píše:
Opik92 píše:
No, mluvíš tu pořád o vysoké ceně ládovacích boxů nebo co je to za blbost, ale proč neřekneš konkrétní částku? Jak víš, že je to pro ostatní vysoké? Jak víš, že je to vysoké třeba pro tým, který by se dokázal složit?

Počítá vůbec ten váš slavný monopol s tím, že by prakticky jakýkoliv např. airsoft shop mohl fušovat do toho samého? Stavíte si firmu na jedinečnosti a závislosti lidí na vás ale přijde mi, že vůbec nepočítáte s konkurencí, která by vám s trochou zdravého rozumu mohle celý váš byznys zhatit.. a že by to byla potřeba jako sůl, když to tak tady čtu.



Přesně tak, to je stejné, jako s novými airsoft shopy jejichž majitelé příjdou s inovacemi a trh si představují jako Hurvínek válku, přičemž je ani náhodou nenapadne, že zajeté české obchody (které mají samozřejmě kontakty s dodavateli a často různé slevy) se na ten nápad podívají a když malým obchodníkům přivede zákazníky tak to stejné, nebo i lepší, zboží koupí za nesrovnatelně nižší cenu a tím malé obchody postaví do situace, ve které jim výdaje převrší příjmy.


Poznámka pro Fechse --> napadlo tě například, že existuje taková malá, pro výrobu bezvýznamná, zemička jménem Čína a ta že dokonce umí vyrábět to samé co nějací Italové za nižší cenu?

2.Poznámka pro Fechse --> cit. ,,najet nemusíš nic zašleme poštou´´ jaká je cena zapůjčení? Aby vám to ještě někdo neštíp, jak je v tomto státě běžné :lol:

3.Poznámka pro Fechse --> cit. ,,a to jsi si systém nevyzkoušel´´ ? Systém jo? Připomínáš mi nějakého sektaře :lol:


nezlob se na mě ale firemní strategie a jištění s vámi opravdu probírat nebudu


24 dub 2012, 22:07
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Pein píše:
FECHS píše:
to musíš fakt hodně závidět že nám přeješ krach a to jsi si systém nevyzkoušel a s námi nikdy osobně nemluvil :roll:


To co ti tu píše většina lidí není závist a ani ti nepřejeme krach ale spíše je tu snaha tě informovat o rizicích a aby sis na chvíli sundal ty růžový brejle a zkusil si ještě párkrát promyslet jak, a jestli vůbec má cenu v takovém oboru podnikat. (tím neříkám že se na to máte vykašlat ale abys vzal v potaz i možnost, že by se potvrdily ty apokalyptistické předpovědi, které ti tu píšeme :lol: )


varování a přání něčeho je dosti rozdílné, čas ukáže jestli byla rozhodnutí dobrá nebo špatná s tím rizikem jsme o toho šli


24 dub 2012, 22:09
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
tak všem přeji dobrou noc ve spolek :mrgreen:


24 dub 2012, 22:21
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 12 pro 2010, 11:27
Příspěvky: 402
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
vemte si že je to u nás něco nového takže asi chvilku potrvá než si to sedne viz. problémy s boxy přes poštu (dost nepraktické)

Oficiálně tedy pouze prodáváte něco co se vyrábí jinde, což mi přijde i jako slabina jak tady někteří chtělí říci. Jelikož jste tedy závislí na jeho výrobcích,na jeho dodávání (já vim neni to nic převratného je to u každého výrobku) ale tady mi to přijde jako lehoučká brzda než kdybyste si to dělali sami.

Jinak je to svym způsobem alternativa pro ty co airsoft už tak nenaplňuje, co si budeme povídat komunita se rok od roku zhoršuje..pro ty kteří to dělají xx let to může být nuda + aktuální chování lidi a atmosféra , tak si řeknou vyzkouším něco nového a tohle mi přijde celkem zajímavé

Docela by mě to lákalo si to vyzkoušet, problém teda asi bude s cenou..
Na žádné vaše stránky sem nekoukal takže se zeptám tady kde je možné vás zastihnout a vyzkoušet si to s pár lidma a za kolik nabízíte tuto možnost.

Nejsem nějakej nepřejícnej člověk, věřim že když se sejde komunita lidí a rozšířilo by se větší množství těch boxů po republice aby teda na každej kraj/okres byl člověk pro kterýho neni problém za váma do hodiny přijet a nastavit to tak by to mohlo bejt funkční

A nekteří nedělejte že to sebere všechny kdo jedou AS...většina zůstane věrná, třeba si to vyzkouší jen ale myslim že jen malá část na to přejde...možná až budou příznivější ceny

_________________
Airsoft 18+
Upgrade 120 Max


24 dub 2012, 22:52
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
to proč tu vyjíždim na toho kokota je z jednoho prostýho důvodu. Je to obchoďák, co tu do fora hrne více méně klasický sračky za účelem prodeje svého produktu.

1) tvrdí tu, že všechno je úžasně super a úžasně vymyšlený
2) Když něco nejde, tak nás tu přesvěčuje že není důvod k tomu aby to bylo, protože je to "zbytečné" a mohlo by se "podvádět"
3) tvrdě potírá pokus o kritizování jeho produktu
4) snaží se nám vnutit, že airsoft je ta špatná drahá věc.

Takže proč leze sem na airsoftforum je to, aby prodal nějaký svoje prdukty, který s airsoftem nemají nic společnýho.

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


24 dub 2012, 22:58
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
FECHS píše:
počítáme,ale v rámci evropy je mají firmy již rozebrané patenty a daná konkurence by musela přijít zcela s něčím jiným a pokud bude využívat systému od jiných vyrobců tak s tím problém nemáme (oslovili jsme je všechny ) a ten italský byl nejlevnější a nabízel nejlepší možnost využití proto jsme u něj

to musíš fakt hodně závidět že nám přeješ krach a to jsi si systém nevyzkoušel a s námi nikdy osobně nemluvil :roll:


O krachu nikdo nemluvil, to si jen celou dobu namlouváš ty. Mně se jen nelíbí, že nemám možnost volby od koho si systém koupím, a když si to koupím u vás, tak jsem na vás kvůli všem změnám závislý a už jen tenhle fakt mě odrazuje, i kdyby byl výrobek sebelepší. Obzvlášť, když sám tvdíš, že "patent" máte jen vy. Opravdu by byl takový problém, aby byl patent prodán i někomu dalšímu? Nevyznám se v tom ale pochybuju.

A orientační cena doplňovacího boxu není uvedená nedorozuměním nebo záměrně?

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


24 dub 2012, 23:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Misi v klidu, tohle je zase docela overreact, už jenom proto, že jsme si tu o tom začli žvanit sami :D Nicméně v čem s tebou naprosto souhlasim je bod 2), tohle taky nemam vyloženě rád. Když objevim nějakej zjevnej nedostatek a namísto toho, aby mi bylo řečeno "díky za podnět, zapřemýšlíme o tom" (a následně to bylo samozřejmě odignorováno, pokud to z nějakého důvodu nebyl nedostatek, ale záměr) mě někdo začne přesvědčovat, že to tak je vlastně v pořádku, správně a že vůbec nemám pravdu, když mi to připadá jako nedostatek, tak si připadam, jak kdyby se ze mě někdo snažil udělat idiota a na to jsem fakt alergickej. Hergot, oba víme, že to tak neni dobře, oba zároveň víme, že je to součástí business modelu a že do toho je mi hovno, protože pokud se mi to nelíbí, mam plný právo se sebrat a jít do hajzlu, tak se mi nesnaž věšet bulíky na nos, nemáme to zapotřebí ani jeden. Pokud se vám to vyplatí, dobře pro vás, pokud díky tomuhle modelu přijdete o hromadu zákazníků, vaše blbost, mně je to jedno...ale nesnaž se ze mě dělat kreténa tim, že se mi pokoušíš tvrdit, že je to tak pro nás jako pro zákazníky lepší nebo nedejbože že to jinak udělat nejde...oba víme, že to není pravda. A tim povýšeneckym příspěvkem ve stylu "no tak když to tak chcete, tak to holt udělat můžeme, ale je to pěkná píčovina" jsi tomu teda nasadil korunu. Váš zákazník, váš pán, pokud si myslíte, že se vám to vyplatí, tak takovou verzi udělejte bez zbytečnejch keců, pokud ne, napiš na rovinu "to se nám bohužel nevyplatí dělat, takže máte smůlu" a vyřešeno.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 dub 2012, 23:38
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
V této diskuzi se projevila jedna z typických čechačkovských vlastností. Hádejte jaká?

Fechs sem přišel s informacemi o systému, který provozuje a vy mu hned začnete nadávat do kokotů, vychcánků a podobně. Měli byste si vypláchnout hubu mýdlem. A pokud vás sere že má na tenhle systém monopol, tak vám přece nic nebrání v tom, začít taky v tomhle odvětví podnikat.


24 dub 2012, 23:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Nicméně uznej, že ta uzavřenost systému je prostě špatně. Nikoli z toho důvodu, že na tom vydělávají (Proboha proč by nevydělávali, když můžou? Mně přijde, že Češi se v tomhle ohledu dodneška nebyli schopný vyhrabat z komunismu...máme tady kapitalismus, tak se s tim konečně smiřte, každej má plný právo vydělávat tolik, kolik se mu povede a vás nikdo nenutí mu za něco platit, pokud se vám na něm cokoli nelíbí), ale jednoduše proto, že tě to jakožto (potenciálního) uživatele strašně omezuje. Pokud maj dobře spočítaný, že se jim vyplatí tuhletu uzavřenost držet, tak je jasný, že to tak zůstane, ale pokud ne, tak by se měli zamyslet nad tim, jestli jim to náhodou neodradí spoustu potenciálních zákazníků, protože třeba zrovna pro mě je tohle docela zásadní problém, kterej mě od případný koupě hodně odrazuje. A hlavně buďto na rovinu přiznat, že to tak maj záměrně, protože je to jejich obchodní model, nebo rovněž na rovinu přiznat, že tohleto nedomysleli a že to do budoucna vezmou v potaz. A ne se nás tady snažit ukecávat, že je to tak pro nás lepší, nebo že to jinak udělat nejde, když všichni víme, že je to blbost.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


24 dub 2012, 23:56
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Tak to záleží na nich jakou obchodní strategii maji zavedenou. To, že to spoustu lidí odradí je fakt. Třeba zjistěj že jim to nevydálává a svou strategii změní. Když by měli konkurenci tak by jistě postupovali jinak, protože by je k tomu trh nutil, ale mají zatím monopol a tak potencionálnímu zákazníkovi nezbývá než přijmout pravidla prodejce/poskytovalele.

Nechal bych jim čas jak postoupí dál a třeba vezmou v potaz některé konstruktivní připomínky, které jsme jim tady vznesli.


25 dub 2012, 00:18
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
tak až se to objeví nopět nějaký normální dotaz a né neustálá diskuze o tom samém do kola tak jsem k dispozici , na zbytek stále se opakujících rádoby podnětů je fakt voser neustále odpovídat a jak debil se opakovat to doufám chápete. Jediná věc co mě trochu mrzí ,že většině nedochází že jsem toto téma zde nezaložil já a neměl jsme potřebu cpát vám novej sport jen jsme se snažil bejt k dispozici a opravit většinu špatných názorů jak systém fachá co se objevili na začátku, to že máte potřebu najít si určitou část věcí která vám nevyhovuje a neustále to omílat do kola moc konstruktivní není a mluví to o jistém náhledu jenž nejste schopni si udělat, takž od teď fakt jen technicé a neopakující se dotazy
nemám potřeu systém bránit své hráče si našel a najde další jen jsem chtěl aby jste o něm měli kopmletní info a ne věci co si někdo vymyslí nebo typne vyz začátek tohoto vlákna
(AS mí taky spoustu chyb jen to všichni hrajem tak dlouho že už nám je to jedno...je to prostě jen o tom co člověku vyhovuje či vadí )


Naposledy upravil FECHS dne 25 dub 2012, 06:26, celkově upraveno 1



25 dub 2012, 06:21
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz