Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:40




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 Spotřeba kuliček 

Jak vám vydrží vzhledem k vašemu stylu hry kuličky (hodnota 1 pytel = 4 000 ks)
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Spotřeba kuliček 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
no já a spotřeba ... vzhledem k tomu že mam zásobník s kapacitou 2300 kuliček, tak hoooodně velká :)

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


31 bře 2012, 23:55
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
s AEG sem teď na 3 pytle 0.3 BLS / rok, jinak mám s manuálkou 1000 0.4 / rok... občas i míň, podle projektů co dělám...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 dub 2012, 00:01
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 19 zář 2011, 14:19
Příspěvky: 48
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Griffon píše:
Někdy má a někdy nemá. Pokud si potřebuju nepřítele udržet od těla, tak prostě budu dělat randál a zasypávat prostor kolem sebe hromadou plastu, i když budu vědět, že to nejspíš nikdo z nich nekoupí.


souhlas, někdy jen ze dveří nebo okna vystrčím zbraň a začnu po krátkých dávkách střílet do prostoru kde je nepřítel, sice je mě jasný že ho netrefím, ale chci aby se schoval a já si pěkně na místo, kde je schovaný namířím a potom nepřítel "jau, mám to"

další příhoda byla když jsem v místnosti kempil asi deset minut, potom tam jde nepřátelský tým, slyším jak jeden jde po schodech, už ve dveřích řekne "čistý" a já pěkně z temnýho rohu začnu střilet (dávka 30ti kuliček) sice jsem ho zasáhl nespočetně dřív, ale z reflexu začal střílet všude kolem sebe a zasáhl mě. Velitel našeho a nepřátelského týmu toto neuznal z důvodu kempování atd... takže remíza :evil:

běžně jsme do 5 minut zasáhli 2 lidi nebo jsme 2x umřeli


01 dub 2012, 10:19
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Tak "neuznal z důvodu kempování" je teda fakt vtipný :D Nicméně tyhlety záležitosti je fakt nejrozumnější řešit tim, že jdou do háje oba, nikdy se nehádam, i když vim, že jsem byl o sekundu nebo dvě rychlejší a jdu taky.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 dub 2012, 11:16
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
kdyz jsme u te spotreby za minuly rok na trenalech jeden 50ranny tlacak :-D

letos uz to je trochu lepsi jelikoz jsme cvicili CQB a meli jeden scenarovy trenal, takze letos uz mam za sebou takovych 250 kuli na CQB a cca 200 kuli na scenarovce :-)

pravda ze toho moc normalne nanastrilime, ale ted se chystame jit na nejakou kinderkiller akci, tkaze je treba vyprasit zasobaky :-D


01 dub 2012, 11:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Jak někdo může vystřílet na CQB za celej den 250 kulí mi fakt neni jasný... :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 dub 2012, 12:11
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Protože ta mrcha je beztak venku, mimo barák a plynovkou to pere dovnitř každou dírou :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 dub 2012, 12:55
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Griffon píše:
Jak někdo může vystřílet na CQB za celej den 250 kulí mi fakt neni jasný... :D


protoze to byl trenal :-D :wink:

vanhouten píše:
jelikoz jsme cvicili CQB


ježo píše:
Protože ta mrcha je beztak venku, mimo barák a plynovkou to pere dovnitř každou dírou :-D


v posledni dobe puska lezi vicemene doma :( letos ji snad provetram vice


01 dub 2012, 13:01
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Tak jako na trainingu buďto nestřílim vůbec, nebo střílim stejně jako při akci :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 dub 2012, 13:14
Profil ICQ
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 17 úno 2011, 16:57
Příspěvky: 229
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Cca pytel na 1-2 roky...

_________________
“Semper Fidelis”
NAVY SEAls team. 54/sx/NST-6: Jednotku napodobujeme podle sebe,protože jsme si ji upravili.
Elvis z Prahy:Chytří érsoftpražáci nesimulujou pouštní jednotky


01 dub 2012, 16:30
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
tož u mě se to liší podle kvéru co zrovna mam
u manuálky tm-ka škopra co občas vytáhnu při cqb tak 50 kulí na akci

u manuálních snip (nejdřív l96 ted svd ) tak 30 když se hodně rozšoupnu a pálím abych znervozněl nejaké kempy tak 60 kulí

u aeg (ak-47, scar) co jsem dřív měl (a holt si zase nějaké budu muset koupit kombinace 2 manuálek není úplně košer ) to bylo max 500 kulí na den /tj při dvou a vícedenních akcích se to násobilo
(naučte se střílet ušetříte plast :lol: )

největší dávka co jsem kdy vypálil byla před lety na blackmanovi ve stříbře (a bylo to u mě tak neobvyklé že si to pamatuju dodnes ) byl krátkej točák do ak v jedné dávce do americké "human wave"

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


02 dub 2012, 11:00
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Já se divil, že toho vystřílíte tak málo a po přečtení Keldyho příspěvku v tom začínam mít jasno.
Píšeš 30-60 bb/akce.Jestli se nepletu byl si v sobotu na Závisti s SVD a pokud vim sám si uznal, že ten kvér se tam moc nehodí viz. situace, kdy si nestřílel od vchodu přes schodiště do budovy abys někoho nezranil a sám víš jak to dopalo (ta jemě potuněná ručka :D ).
Co tím chtěl básník říci - když někdo při CQB vystříli cca 100bb, tak je to proto, že je tam někdo další, kdo to za něj ustřílí 8) .Jsou situace, kdy to jde, ale baráky to rozhodně nejsou.
Aby to nebylo úplně vedle za akci vystřílim kolik je potřeba.


02 dub 2012, 11:53
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
A to je právě tak nějak pointa, pokud někdo příliš šetří municí, tak je v boji zbytečnej, protože to někdo musí ustřílet za něj.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 dub 2012, 12:24
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
v lese ja kdyz vim, ze mam realnou sanci dotycneho sazahnout,tak nevaham strilet, ale nestrilim jako zbesily, kdyz vidim, ze se choval, tak bud cekam, az zase vykoukne, nebo se presouvam bliz. popripade strilim na jeho misto, kdyz se presouva nekdo z mych bliz. Ale nestlim jako zbesily se rvoucim hlasem "mas, mas hajzle!"

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


02 dub 2012, 13:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2011, 22:02
Příspěvky: 227
Bydliště: Královéhradecký kraj
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Tak já mám zásobák na 450BB a mám ho tak na jednu akci (v lese).
Nepříjde mi to jako moc ikdyž, uznávám, kopírování Ramba mi hlavně v beznadějných situacích není cizí :lol:
Docela by mě zajímalo, kolik se samopalem vystřílíte na dejme tomu akci typu King of Hill? Rád bych porovnal

_________________
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.´´
Fridrich II. Veliký

Perky
[Ženista] [Člen strany] [Průzkumník] [Klidný pod palbou]
[Nenápadný] [Oko dravce] [Last man standing] [Little Big Horn]
[Pevná muška] [Infiltrátor]


09 dub 2012, 21:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Hele při nějakej fakt šíleně kropící obraně objektu nebo podobně pro mě není problém se s klasickou puškou dostat někam ke dvěma tisícům kulí za den :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


09 dub 2012, 21:40
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Mně většinou pytel vystačí měsíc, ale taky jsme byli na akci, kde padnul za den...........
Hodně záleží na typu tréninků a akcí v daným období. Někdy si skoro nevystřelíš, někdy je Rambo hadr, ale to už tu padlo víckrát........


10 dub 2012, 09:25
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 01 bře 2009, 01:09
Příspěvky: 400
Bydliště: H.Týn / Holýšov
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
pepé píše:
Já se divil, že toho vystřílíte tak málo a po přečtení Keldyho příspěvku v tom začínam mít jasno.
Píšeš 30-60 bb/akce.Jestli se nepletu byl si v sobotu na Závisti s SVD a pokud vim sám si uznal, že ten kvér se tam moc nehodí viz. situace, kdy si nestřílel od vchodu přes schodiště do budovy abys někoho nezranil a sám víš jak to dopalo (ta jemě potuněná ručka :D ).
Co tím chtěl básník říci - když někdo při CQB vystříli cca 100bb, tak je to proto, že je tam někdo další, kdo to za něj ustřílí 8) .Jsou situace, kdy to jde, ale baráky to rozhodně nejsou.
Aby to nebylo úplně vedle za akci vystřílim kolik je potřeba.


jen na vysvětlenou ...do baráku jsem nestřílel ne proto že bych "šetřil plast" ale pro to že mám morální zábrany pálit na lidi ze dvou metrů s svd s 170 brkem (pravda již asi trochu vyběhaným ale stejně ) , to že sem tam vůbec oxidoval bylo následkem chybného vyhodnocení situace kdy jsem měl za to že budova je čistá a následoval jsem vás abych mohl ostřelovat opfor v baráku dole , jinak se palbě z snipy na malou vzdálenost vyhýbám jak čert kříži a nebo samozřejmně používám záložku jenže tu jsem tu akci já hlava děravá opoměl doma (a jel na primárně cqb akci jen s snipou ach jo )
pravda ale je že kdybych ho sejmul tak on měl jen jednu díru v noze a ne rozsekané obě ruce jako ty když te přejel nablízko dávkou

jinak k tomu že je někdo musí ustřílet za mě ....jak sem psal s aeg kvérem jsem když bylo za potřebí taky zakropil ale jinak je mě prostě milejší vystřelit 5 kulí na singl a koukat jak protivník kluše na mrtvoliště než celej den pálit plast kamsi do lesa a nic z toho
pokud je třeba dokážu i z manuálního svd pálit se slušnou kadencí a krýt postup jednotky
a nakonec ...
manuálku jsem si koupil protože soft hraju pro zábavu a ne počet fragů a ten pocit když sledujete v optice jak jedinná vaše kule trefila na slušnou vzdálenost nějaké to kropítko je prostě nezapomenutelný , bohužel se ale poslední dobou dostvávám jen na akce typu jako byla ted na "závisti" (a cqb mám i celkem rád uznávám protože tam i lemra jako já někoho trefí ) a manuální záložka (k manuální primárce jako dosti exotická kombinace v dneštním airsoftu ) je bohužel proti aeg dost znevýhodnující a proto se holt budu zas muset připojut k mainstreamu a tahat s sebou i nějaké to aeg

howgl

_________________
"vždy očekávej to nejhorší a pak už můžeš být jen mile překvapen"
TM vz.61 manuál
APS ASR 110 "Unicorn" ......prostě další M4 přestavěná na DMR
Obrázek


12 dub 2012, 07:25
Profil ICQ
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 20 zář 2008, 13:29
Příspěvky: 117
Nový příspěvek Re: Spotřeba kuliček
Já pochopil, že si nestřílel, abys nikoho nezranil a ne kvůli ušetřeným pár BB.
Měl sem namysli spíš špatně zvolenej kvér, ale bylo vidět, že si dáváš pozor kam střílíš.
A ruka má nebyla, takže pohoda.


12 dub 2012, 22:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz