Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:41




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 povídání o ho... politice :) 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Řikám, že mi je humanita u prdele a humanista nejsem. Ale zase že bych měl potřebu plácat na net něco o regulacích lidí to ne. Jasný...přežije ten nejsilnější. Ale ta vaše regulace je blbost jak z nosu...rodina a vaši přátelé patří do té vaší regulace taky. Pokud vy byste byli nejsilnější z vaší rodiny, tak byste jí zabili a sežrali v případě nouze? No to bych chtěl vidět. To je keců na netu ale kdyby přišlo tvrdý na tvrdý tak hovno hovno slavnej soude :!:

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 bře 2012, 18:44
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Crocku, a ty budeš ve válce snad zabíjet lidi které znáš ? Ne, stejně jako nepřítel tě bude chtít zabít ikdyž tě nezná.. A monty to napsal úplně přesně, a hlavně pravdivě :-) Jinak, ano na humanitu opravdu zařvalo nejvíc lidí ... Dám ti příklad, před tebou klečí žena z nepřátelské strany a ty ji máš zastřelit. V rámci humanity zahodíš zbraň a v tom momentě ona popadne nejbližší předmět který by se dal jako zbraň použít a zabije tě ... A potom budeš akorát čumět ze země a říkat si: "Proč byl já takový kokot a hrál si na humanistu ..." ;) Blbost? Né, realita.

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


03 bře 2012, 18:48
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
CrocHunter píše:
Monty: Přežij ten nejsilnější... na humanitu tu zemřelo nejvíc lidí... Zabij nebo budeš zabit... Žiješ v lidský společnosti, nebo ne? Pokud ano, proč jsi se již neprobojoval na vrchol společnosti jako ten nejsilnější? Neni to proto, že ti vyhovuje prostředí, které se neřídí pravidlem "zabij nebo budeš zabit?"
A ne, nejvíc lidí tu nezemřelo na humanitu, nejvíc lidí zde zabil člověk, ať již s nějakou ideou, či bez.

Všem: Já to vzdávám, očividně po válce tak všichni bažíte a shledáváte jí za tak nutnou, Jen se dejte pozor na to co zasejete...

NO právě že žiju v lidský společnosti pokud si to nepoznal tak zrovna ona mě to naučila z přírody to nemám.
Ja jekým vrocholu společnosti muvíš? To jako politika? ne bo co? Jak ty můžeš soudit kde sem? Nebo kam sem se probojoval? to co si napsal je naprostej blábol.
A co vzdáváš? A na co si máme dávat pozor nato že chcem válku? Jééééé já už zažil 3 kosovo, Afganistán, Irák jak to je tak nějak teda vím a co od toho čekat taky. Čeče a tam sem právě poznal pravej význam humanity tam byl dokonalej příklad.
Takže mír s tebou slunce v duši a hlavně jakmile to začne tak až budeš okolo sebe házet kvítka v rámci podpori míru tak to vem i s květináčema jinak budeš první co bude prdět do hlíny.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 bře 2012, 18:49
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Krteq: V dané situaci by byla reakce následující: klečící žena z nepřátelské strany by byla zajata, dopravena do zajateckého tábora. Odhazování zbraně jsi vzal kde? Nebo jsi myslíš že humanista se rovná debil? A já že jsem humanista?

Monty: ty si myslíš, že já bych házel kvítka? Nebo, že každej, kdo je proti válce je hned hippies vyznávající pravdu lásku, malující kvítka?


03 bře 2012, 19:01
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Kromě toho na tu vaší stupidní regulaci nejsou potřeba války a přímého zabíjení lidí lidmi...ta se děje kontrolovaně vlivem stále se zvětšujícím hospodářkým růstem. Chudí pochcípají hladem a bohatí přežijí. V tomto případě budou nejsilnější nejbohatší. Kromě toho chudí už dávno chcípají a to čím dál tím víc. Tohle všechno je řízeno těmi na vrcholu populace...a ti se nám všem obyčejným a těm chudým smějí.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 bře 2012, 19:04
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Na začátek bych rád podotknul, že opravdu nemám rád, když někdo argumentuje tím způsobem, že mi cpe do huby věci, které jsem nikdy neřekl, respektive nenapsal a ty to děláš v jednom kuse. A teď k reakci samotné:

Víš, na koho já ukážu prstem se slovy "ten je přebytečnej, u toho začneme s tou regulací"? Na nikoho, protože něco takovýho rozhodnout nepřísluší mně, nepřísluší to žádnýmu jednotlivci...bude to souhra politiky, zeměpisné polohy, národnosti, štěstí, náhody a dalšího asi tisíce faktorů. Každý z nás to samozřejmě může do jisté míry ovlivnit a samozřejmě udělá všechno proto, aby to byl ideálně kdosi z druhýho konce světa, o kom uslyší v televizi zatimco on bude se svojí rodinou před tou televizí v klidu a pohodě sedět, ale ve finále jsme na to, abychom to nějak výrazněji ovlivnili malí páni.

Dále, nevím o tom, že bych použil Orwella k omlouvání zvěrstev (ergo to je první věc, kterou jsi mi podstrčil, aniž bych něco byť jen vzdáleně podobného napsal)... Orwella, resp. parafrázi jedné části 1984, jsem použil k tomu, abych vysvětlil, proč si myslim, že je lidstvo "nepoučitelný" a schopný se pořád dokola zabíjet ve válkách a hned tak se na tom něco nezmění.

Za další, neřekl jsem, že s tim souhlasim (druhá věc viz výše), jenom, že to tak prostě je a nic s tim neuděláme, protože lidi jsou už prostě takový a jiný nebudou.

Následující odstavec - viz druhý odstavec mojí odpovědi, tohle říct nepřísluší mně ani nikomu jinému, to se ukáže až v dlouhodobém měřítku. Nemyslím nikoho konkrétně a opravdu mi není jasné, co bys po mně chtěl za údaje, to co jsem napsal je názor, nikoli vědecká zpráva. A jasně jsem napsal "přinést lidské společnosti jako celku."

Potom, mně je třeba úplně jedno, jestli je v Indii nebo Africe miliarda lidí nebo pět miliard. Pokud tam taky zůstanou a pokud mi nikdo nebude denně podstrkovat, že bychom jim tam měli posílat pomoc a jídlo a oblečení a stavět školy a vůbec se o ně starat, když si naflákaj patnáct dětí a pak je nedovedou ani uživit, tak mi to je skutečně dokonale ukradený.

A že po válce bažíme je třetí věc kterou jsme nikdy neřekli, že je to nevyhnutelný neznamená, že to tak chceme. Znamená to, že to tak bude, ať chceme, nebo ne.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 19:05
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Crock: Zajatecký tábor ? Doby WWII už jsou dávno pryč... Příkad - Místo: Írán, Situace: Čistíš dům, naklušeš do místnosti a tam je klečící žena, (každému musí dojít že může být ozbrojena) ty skloníš zbraň s myšlenkou "je to taky člověk a má právo na život" a oznámíš družstvu že se stahujete, otočíš se ... a jdeš prdět do zinkové krabice. A řekl bych to takhle: Humanista = Bláhový optimista který vidí svět přes růžové brýle sira Eltona a myslí si že se maj všichni lidi rádi a války nejsou potřeba. :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


Naposledy upravil KrteQ dne 03 bře 2012, 19:17, celkově upraveno 1



03 bře 2012, 19:12
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Yep to s tou Indií atp. máš pravdu. Chcípali a chcípat budou...ale podle mě se tohle začne celkem rychle přesouvat do v budoucnu už kdysi ekonomicky vyspělejších oblastí například i k nám. Takže říkám, že nás se to dotkne v plné míře.

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 bře 2012, 19:13
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Griffone, ta reakce nebyla pouze na tebe, tak nebuď vztahovačný. Ano je to má chyba, že jsem špatně rozstruktoroval svou odpově´d, že to mohlo být pojato, jako celé na tebe, a pokud jsi to tak vzal, tak se omlouvám, nebylo to takhle zamýšleno.

Ted k tvé odpovědi samotné:
Jsme malí páni, ale podporováním toho se to jen podpoří, aneb jsou to ti malí lidé, ti jednotlivci, kdo pak tvoří většinu. Když bude tenhle názor převládat, pujde to z kopce.

To s tím orwellem nebylo myšleno tak, že ty svou zmíňkou omlouváš zvěrstva.

Napsal jsi že souhlasíš s montym a ježem, kteří tento názor mají. V tomhle smyslu jsem reagoval tak, že s tím souhlasíš.

Dále píšeš že nemyslíš nikoho konkrétně, ale přesto jsi označil část populace za nepotřebnou, či s žádným přínosem pro civilizace. Zajímalo mě proč.

KrteQ: jaké stahování proboha? Psal jsi nepřátelská, tudiž identifikovaný nepřítel, jako takový bude dotyčná zajata. Kdo říkal něco o nějakém otáčení?
A já jsem humanista?


Naposledy upravil CrocHunter dne 03 bře 2012, 19:23, celkově upraveno 1



03 bře 2012, 19:21
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
V tom případě nevím jak to myslíš, ale z tvojich příspěvku jsem vyvodil že by si ji prostě nechal a odešel...

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


03 bře 2012, 19:23
Profil
Moderátor
Moderátor

Registrován: 02 kvě 2009, 19:10
Příspěvky: 944
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
WOW
WOW
WOW
WOW
WOW
.
.
.
WOW

EDIT: Tohle je můj názor na to, o čem se tu diskutují. A btw. pojeb a varování v tlachárně ?

_________________
" Až dojde na kontakt, tak je jedno jestli ti to lítá metr nahoru nebo doprava, hlavně že to lítá dopředu"


03 bře 2012, 19:28
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
WOW od tebe jsem tu už fááákt dlouho neviděl příspěvek 8) to už teda musí být hodně zajímavá diskuze... :shock:

EDIT: OFC by to mělo být celé v <IRONY> </IRONY>

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


Naposledy upravil smolda dne 03 bře 2012, 19:34, celkově upraveno 1



03 bře 2012, 19:29
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Crochunter -> Tak to pardon, já když se diskutuje, tak se moc neumim držet zpátky a občas to pak přepísknu :D Každopádně, ty si nemyslíš, že minimálně nějaký procento lidí na zemi je, když to řeknu hodně hnusně, k ničemu? Jenom v našem státečku jsou stovky, nebo spíš tisíce nemakačenků, co za celej svuj život nevytvoří žádnou hodnotu, když už mají práci tak jí akorát flákaj a nechaj se vyhodit, aby mohli následně s klidem brát podporu a ideálně za ní chlastat, fetovat, dělat bordel a vyrobit si pár dětí, který následně vychovaj k obrazu svýmu...a to jsme relativně dost vyspělej stát...tak kolik takovejch lidí musí bejt na celym světě?

TomLame -> Jako, neber si to osobně, ale uvědomuješ si, že kdybys nebyl mod, tak bys za tohle ode mě chytil minimálně varování a pořádnej pojeb?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 19:30
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
mam takovej pocit že některý lidi by sem měli tak maximálně napsat svuj názor a neargumentovat... konkrétně KrteQ

já v armádě nikdy nebyl, ale mam pocit že ty taky ne, nevim na kolik se věnuješ nějakýmu vojenství, já na to žádnej expert nejsem, ale myslim si, že dneska, díky tomu kolik válek už bylo a taky díky tomu že nějaká War on terror už nějakou chvíli trvá, tak že dneska jsou pro všechny situace naučený nějaký taktiky... takže situace kdy ti muslimka vypálí do zad když jí humanisticky necháš asi těžko vznikne, nemyslim si že vojáci sou nějaký retardovaný aby nepřemejšleli dopředu, já si myslim že pokud jim vyloženě nesvištěj kulky u hlavy tak nekosej všechno co se hejbne ale i přes to sou ostražitý, takže k tý tvojí situaci - myslim že by si jí pěkně nechali na očích, nehumanisticky na ní mířili a jeden z nich by jí prohledal a pak už by to nějak vyhodnotili.

regulace zní asi hodně nehumálně, společnosti se to dneska nelíbí, dnešnímu světu to oficiálně nevoní, ale muj názor je že se to (ač to bude náhoda nebo jak to říct) buďto vyřeší přírodou (záplavy a podobně v Indii asi neobvyklý nebudou), nebo se nějakejm vášnivejm demokratům nebude líbit jinde ve světě a vznikou nepokoje jako v Libyi. Netroufám si odhadovat jak to může bejt s většíma konfliktama, do toho nějak nevidim, ale pokud se číny nezmocní nějakej dobyvatel tak by měl bejt snad ještě nějakou dobu pokoj.

edit : v neposlední řadě se to trošku zvrhává ve flame, a to nikdo nechceme


03 bře 2012, 19:36
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já to nemyslel doslova, jen mi to tak prostě vyplynulo z CrockHunterových příspěvků ;) Samozřejmě že tohle by zdravý člověk, natož voják neudělal už jen ze selského rozumu ...
//EDIT: Dík Griffe, aspoň někdo mě pochopil jak sem to myslel ...

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


Naposledy upravil KrteQ dne 03 bře 2012, 19:42, celkově upraveno 1



03 bře 2012, 19:40
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já mam zase takovej pocit, že krtek to myslel jako modelovej příklad (možná ne zrovna úplně šťastnej, ale pro vysvětlení toho, co chtěl říct to myslim bohatě stačilo) a vy se mu to tady snažíte vyvrátit tim, že je to nerealistický, což je samozřejmě úplně mimo...od toho je to modelovej příklad, že slouží pro ilustraci, jeho pointou neni, aby byl realistickej a aby se řešily "technický" detaily. To je jak kdybych řekl "představte si, že způsobíte autonehodu..." a vy jste mi proti tomu argumentovali tim, že nemáte řidičák.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 19:41
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
loco99 píše:
naučený nějaký taktiky... takže situace kdy ti muslimka vypálí do zad když jí humanisticky necháš asi těžko vznikne

Jak málo víš

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 bře 2012, 19:42
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
griffon: jasně, já se občas taky při diskuzích naštvu a přepísknu. Opravdu to nebylo myšleno jako útok na tebe ;)

No, osobně i vím, že pár takových lidí je, a ve větším měřítku tvoří i velké procento. Ale zbavovat se jich? Jednak je to proti mé morálce. Jednak z praktického hlediska -> časem by se někdo mohl rozhodnout, že jsem třeba já, čii někdo koho znám, či rodina, či dokonce i člověk kterého nemám rád nedůležitý a k likvidaci, a ve chvíli kdy by byla mašinérie zkázy již v pohybu by bylo pozdě bojovat za dotyčné. ;)

KrteQ: (promin, že jsem v minullých příspěvcích psal s malým q). Já jsem proti válce, pocházím z rodiny s bohatou vojenskou historií a pokud to bude možno, budu hledat mírovou cestu. Jsem nicméně připraven bojovat za to v co věřím. Rozhodně nejsem jedním z těch, co by v době války šli ven s kytkama, boj ale nevyhledávám (krom airsoftu že? :D)

Griffon reakce na KrteQa: Well, on jako příklad používal mne samotného, kdy mne dosazoval do situací a předsouval mi něco, co bych neudělal, tak jsem ho jen korigoval, jak bych postupoval. Pokud to chtěl mít jako modelovej příklad, neměl do toho přímo vsazovat mne osobně, neb se na to zovu. ;)


03 bře 2012, 19:45
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
ať to myslel jak chtěl, tak bych si troufal říct že to tak nepochopim jedinej, ale nechci se hádat, svoje sem řek


monty : tak mě ale pouč

od tebe mi přijde že to ty bys to zas z fleku vyřešil dost (ted nechci použít slovo nehumálnim) neefektivnim způsobem, protože očividně na to koukáš trochu moc jako na čísla nebo jak to říct (neber si to špatně)


sakra tady to jede že to kvuli novejm prispevkum nekolikrat upravim


03 bře 2012, 19:48
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já taky pocházim z rodiny s celkem velkou vojenskou historií (ač na ni teda dvakrát hrdý nejsem..) ale prostě si uvědomuju že i kdybych šel mírovou cestou tak by stejně později ta válka byla tak či tak.. PS: Já sem schopný bojovat jen za dvě věci: svůj názor a svoji vlast ! :-) "...Budem bránit naší zem..."

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


03 bře 2012, 19:50
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Tak já jsem taky neříkal nic o tom, že bych se jich zbavoval, likvidoval je nebo cokoli podobného, to je samozřejmě špatně a je to proti morálce snad každého normálního člověka...říkal jsem, že bych je nechal vlastnímu osudu.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 19:52
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
loco99 píše:
ať to myslel jak chtěl, tak bych si troufal říct že to tak nepochopim jedinej, ale nechci se hádat, svoje sem řek


monty : tak mě ale pouč

od tebe mi přijde že to ty bys to zas z fleku vyřešil dost (ted nechci použít slovo nehumálnim) neefektivnim způsobem, protože očividně na to koukáš trochu moc jako na čísla nebo jak to říct (neber si to špatně)


sakra tady to jede že to kvuli novejm prispevkum nekolikrat upravim

Jak na čísla? JE to jednoduchý to co ty tu uvádíš že se neděje se děje a dalek ve větším měřítku než si myslíš. Znám případ kdy se projíždělo vesnicí staršina vítal a nabýzel pití a pohovor a potřásal rukou každýmu a tak dále když poslední vůz opouštěl vesnici dostal smažku s RPG a poslézy byl upraven kulometnou palbou. Náhoda? ne poslední dávka kulometu přišla od staršiny a takovej to byl kááámoš. NO a to nemluvím o výbušninách různě zastrkanejch kde se dá. JE to boj a jak sem už řek přežijí........ .

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 bře 2012, 19:56
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Griffon: S tím necháním svému osudu s tebou jednoznačně souhlasím. ;)
KrteQ: I když tady po internetu debatujeme s rozdílnými argumenty až nám všem různě šednou vlasy, tak bychom v reálu bojovali za stejnou věc. Svou vlast. :)


03 bře 2012, 20:02
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
tos mi sice moc nepomoh monty, ale neboj, debatu nechám zkušenějším, jenom sem hodil svuj nazor


03 bře 2012, 20:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
CrocHunter píše:
Griffon: S tím necháním svému osudu s tebou jednoznačně souhlasím. ;)
KrteQ: I když tady po internetu debatujeme s rozdílnými argumenty až nám všem různě šednou vlasy, tak bychom v reálu bojovali za stejnou věc. Svou vlast. :)


Sečteno a podtrženo to vidíme tak nějak stejně, jenom na ynternetech se hádáme kvůli detailům :D Což je v principu v pořádku, horší by bylo, kdyby to bylo naopak...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 bře 2012, 03:24
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
To je diskuze... Takže mi chcete říct, že všichni jste připraveni bojovat za celý obsah vlasti tak jak teď je? Nebo za to co máte doma, za ty které milujete atd :-) V tom je taky rozdíl...
A k té redukci ... všichni moc dobře chceme zredukovat nepřizpůsobivou součást našeho národa nebo ne? (Nejsem rasista)

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


05 bře 2012, 17:40
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Ano všichni chceme redukovat těch cca 600 000 lidí ... a né že ne ! ;-) Jinak, psal jsem že chci bojovat za svou vlast, né za tenhle ehm... "stát". :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


05 bře 2012, 17:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Boj za tuhle vlast může klidně spočívat v boji proti části jejího obsahu, to je potřeba si uvědomit, to jsou dvě naprosto odlišný věci ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


05 bře 2012, 17:46
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já sem si chtěl trochu rýpnout víš 8) Ale ne každý by šel k armádě aby mohl bránit "svoji vlast".

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


05 bře 2012, 17:51
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Pro někoho je to prostě práce jako každá jiná :-) (placená, místy otravná, místy zábavná- prsotě práce...)

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


05 bře 2012, 17:58
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz