Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 povídání o ho... politice :) 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek povídání o ho... politice :)
tak nám tu zase drnří zbraně

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... lasil.html

bojim se toho co přijde, minimálně izraelcí jsou kluci statečný a nebojí se arabům natrhnout prdel. Ale ve světle dalších událostí jako je prohlubování krize, hrozící bankrot státních rozpočtů a nárůst extremismu. A tím nemyslim tim, že si skinhedí dají bytku s fetkama, ale zejména muslimský extremizmus, kdy se pokuší části muslimské komunity vyhlásit právo šaría, atd.) je podle mě otázkou času co se semele. Co si myslíte vy že se bude dít? Přežijem to, začnem prosperovat, muslimové se stanou rozumnými, nebo přijde totální chaos a válka?

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


02 bře 2012, 20:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Proč zakládáš nové téma? Od toho tu je link kde se tohle fláká tak nechápu proč?

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 bře 2012, 21:06
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Nikdo nemůže vědět co přijde za rok, za týden nebo zítra.
Ale já se toho upřímně trochu bojím. Pokud se mezi světovými mocnostmi strhne jaderná válka, my budeme ti co to nejvíce schytají. Generálové si zalezou do krytu a budou po sobě metat střely na obří vzdálenost. (viz. AM superzbraň). Na vlastní kůži jsem zažil, když nad námi proletěly na ostro dvě stíhačky (vůbec nevím o jaké typy šlo) a po našem údolí se ten zvuk docela krutě roznesl. Nechtěl bych to mít nad hlavou každý den.
No doufám že se nic nestrhne.

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


02 bře 2012, 21:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Nevím jestli to byla kachna na WikiLeaks nebo ne, ale četl sem emailovou konverzaci o hormadění US vojáků kolem Íránu, prý kolem 100 000. Jestli někdo má podrobnější info, byl bych vděčný :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


02 bře 2012, 21:33
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Hele, já jsem si docela jistej, že naše generace se dožije války, a to války výrazně rozsáhlejší než jsou lokální záležitosti typu Irák nebo A-stan. Všechno k tomu tak nějak směřuje. Nezbejvá než doufat, že nedojde k použití WMD a že se nás to přímo dotkne akorát ekonomicky.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 bře 2012, 21:51
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
no je na čase dokoupit munici.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 bře 2012, 21:57
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Taky si myslím, že se války dožijeme...těžko říct, kolik z nás to přežije...

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


02 bře 2012, 21:59
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Dle mojeho názoru bude nějaký 'větší' konflikt který se dotkne světa už na konci tohohle roku (teď nenarážim na 21.12.) vzhledem ke stavu ekonomiky, hroucení se eurozóny, a Ruska které kuje pikle společně s Čínou ;-) Jinak jak napsal Griffon, můžem jen doufat že lidi budou mít aspoň krapet rozumu a červené tlačítko nechají hezky zaklopené :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


02 bře 2012, 22:04
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
já tomu teda nerozumim jo, ale přijde mi že z toho děláte budoucí tragedii, já mam zatim pocit že to bude jen další irák

Jeryk : ten elektromagnetickej kanon neni žádnej výkřik techniky, to jen novinky to objevili ted


02 bře 2012, 22:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já neřikam, že Irán bude ten velkej konflikt, to pravděpodobně asi opravdu nebude.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 bře 2012, 22:40
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
to bylo spíš na krtQa a tak


02 bře 2012, 22:55
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Já nedělám z mravence slona, jen jsem prostě napsal svůj názor :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


02 bře 2012, 23:40
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
No tak co si budem povídat, stačí nahlídnout do historie a spočítat roky, kdy se někde neválčilo - na žádný velký číslo se nedostanem a myslet si, že už žádná velká válka v dnešním světě a společnosti nebude je sakra naivní, a že pár takových znám...

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


03 bře 2012, 01:47
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 16:24
Příspěvky: 1355
Bydliště: Plzeň
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
jako osobně by jsem se nebál číny ani ruska. Obě dvě země jsou silně ekonomicky propojeny s eu. Čína je téměř závislá na dodávce zboží do evropy, usa a dalších vyspělích zemí (přeci jenom všechno se tam vyrábí a eu má největší hdp na světě). Rusko zase dodává velké množství ropy do evropy a znamenalo by to pro ně citelné ztráty a problémy.

Další je afrika. Tam je akorát hlad. Nemylsim si že by o to někdo vedl válku, ale mohla by nastat vlna imigrace, růzuný nepokoje. Pokud by začal válku nějakej africkej diktátor, tak by snad byl zničen dříve než by začal. Přeci jenom jsou zaostalí

Pak jsou tu další země, jako brazílie, indie, venezuela, ... od těch nevím co čekat. Mohli by vést válku kvůli surovinám, stejně jako čína, usa a tak.

a poslední průser nakonec, to jsou arabové. Peněz mají dostatek díky ropě, Válčit jsou schopný jenom vkůli alláhu akbar. Snad by napřed šli po izraeli kde by snad zase mohli dostat naprdel, ale bál by jsem se jich asi nejvíc. Magoří jsou to dost velký na to, aby na nás vlítli ...

_________________
život spočívá v tom, včas se dobře rozhodnout, na co se vysr*t
------
G36C - 168m/s
M9A1 - 130m/s
------
Jsem členem teamu Plzeňská garda


03 bře 2012, 02:09
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
No už ať něco je lidí je jako sraček je potřeba to zredukovat aby se dalo dejchat.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 bře 2012, 07:39
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Monty, kdyby tu byl "Lajk" tak už ho tam máš... ale že tu naštěstí taková chujovina není, tak si připiš 10 airsoftových bludišťáků (malí, zelení s kvérama... bacha ať je v lese nezašlápneš)

Za tenhle názor v eseji na téma "Kdo by měl hrát úlohu světového policajta" sem si na gymplu vykoledoval sníženou známku z chování, prej že nehumanistický a nikdo z učitelského sboru "prej" nechápal jak může kulturní evropan takhle nehumanisticky smýšlet? :-D :-D :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2012, 13:21
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Páni, to se nestačím divit nad názory erudovaných expertů světa se stokrát opakovanou lží a překroucenými argumety. Poučení z dějin vám je málo, ale počkat, já vaše hesla znám.
"Ať žije mír, ať žije válka!"...

Ježo: ty se jim divíš? Na tenhle argument, že lidí je až moc se dá reagovat, ať dotyčný hlasatel začne regulovat u sebe. Pak je vždy zajímavé sledovat jak dotyčná osoba se snaží vykrucovat a vyargumentovávat, proč by se "regulace" neměla týkat jeho.


03 bře 2012, 13:56
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Jo taky mi ten Montyho příspěvěk přijde tragickej...ne že by někteří lidé nebyli na zabití, ale tohle fakt ne.

Takže já osobně dávám -10 bludišťáků...a velký tlačítko DISLIKE. :roll:

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 bře 2012, 15:15
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
A jéje, další humanista..... Motny +1 na super definici řešení světového problému :P

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


03 bře 2012, 15:33
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Žádnej humanista...a ani pacifista ani nic podobnýho. Ale nejsem hovado 8) to je vždycky keců ale kdyby přislo na přejetí psa, kterej by vám vlítl do silnice, tak byste všichni měli nasráno a brzdili o stošest a pak měli slušně vyjebáno...a to je to "JEN" pes

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


03 bře 2012, 15:36
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
smolda píše:
a to je to "JEN" pes


ja jsem slysel jedno pekne heslo: "Čím víc lidí poznávám, tím raději mám svého psa". Dnes už je to tak, že pes je pes a člověk je "JEN" člověk.

proc by clovek nemel zacit s regulaci u sebe? protoze se nemnozi jako krysy? nektere narody bohuzel to tak delaji a pak to vypada jak to vypada. drive nebo pozdeji se lidstvo zacne regulovat samo, nebo mu spise pomuze priroda, protoze se nebude stihat zivit samo a postupne dopadnem jak v somalsku. nebude kde pestovat, nebude dostatek zvirat na porazku atd. drive nebo pozdeji to prijde, tak jako v minulosti, proste je to jen dalsi sinusoida. pul evropy a jineho sveta pochcipa hladem, polovina z poloviny na mor a nemoci s tim spojene a zustane zase zregulovany pocet lidi. popr. tohle o neco uspisi valka. neverim tomu, ze tenhle svet bude v budoucnu jen vzkvetat v miru a demokracii a ze i pres pribyvajici pocet lidi bude vseho dostatek. proste neverim.


03 bře 2012, 16:06
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Ámen...
Svět bez války prostě existovat nemůže, války byly, jsou a budou a dle mého to má i své výhody... A to třeba nové pokroky ve vedě, v technologiích.. :-)
//EDIT: Já jsem nenapsal že válka je super, jen sem konstatoval že se svýma nevýhodama má i své světlé stránky :)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


Naposledy upravil KrteQ dne 03 bře 2012, 16:28, celkově upraveno 1



03 bře 2012, 16:11
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
KrteQ píše:
Ámen...
Svět bez války prostě existovat nemůže, války byly, jsou a budou a dle mého to má i své výhody... A to třeba nové pokroky ve vedě, v technologiích.. :-)


no zase bych z toho nedelal, ze to je neco super. spise to beru ze to nevyhnutelna cinnost, kterou proste lidstvo bude mit potrebu vykonavat a s tim souvisi ten vyvoj atd.


03 bře 2012, 16:24
Profil ICQ
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2010, 12:05
Příspěvky: 77
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Myslím že dřív než celosvětová válka nás evropany postihne nějaká superNemoc, supervýpadek energie ( schválně co byste dělali kdyby netekla voda,nešla elekřina ani plyn 8) ), a v neposlední řadě, i když nepravděpodobný scénář, ale můj oblíbený ....invaze zombie :lol:


03 bře 2012, 16:41
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
vanhouten píše:
smolda píše:
a to je to "JEN" pes


ja jsem slysel jedno pekne heslo: "Čím víc lidí poznávám, tím raději mám svého psa". Dnes už je to tak, že pes je pes a člověk je "JEN" člověk.

proc by clovek nemel zacit s regulaci u sebe? protoze se nemnozi jako krysy? nektere narody bohuzel to tak delaji a pak to vypada jak to vypada. drive nebo pozdeji se lidstvo zacne regulovat samo, nebo mu spise pomuze priroda, protoze se nebude stihat zivit samo a postupne dopadnem jak v somalsku. nebude kde pestovat, nebude dostatek zvirat na porazku atd. drive nebo pozdeji to prijde, tak jako v minulosti, proste je to jen dalsi sinusoida. pul evropy a jineho sveta pochcipa hladem, polovina z poloviny na mor a nemoci s tim spojene a zustane zase zregulovany pocet lidi. popr. tohle o neco uspisi valka. neverim tomu, ze tenhle svet bude v budoucnu jen vzkvetat v miru a demokracii a ze i pres pribyvajici pocet lidi bude vseho dostatek. proste neverim.


TOHLE!!! když se množí a neuměej se o sebe postarat tak je to jejich problém, přizpůsob se a přežij, nebo zdechni... Nevím naco oslabovat genofond, pěstovat retardy, humanitárně pomáhat slabším (pokrytectví podle mně). někde se chcípá na hlad, jinde na aids, za chvíli to bude zas něco jiného... a co? prostě koloběh života.

Jiank argument se psem... proč ho přejiždět, dokuď ho můžu objet, když se vplete kam nemá tak sebe a ostaní účastníky provozu kvůli němu neohrozím, prostě ho přejedu, už se párkrát stalo, jako pejskařovi je mi ho líto ale v dané situaci sem jednal správně...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


03 bře 2012, 16:53
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Radim.M4 píše:
supervýpadek energie ( schválně co byste dělali kdyby netekla voda,nešla elekřina ani plyn 8) ),

Že prej je na tohle šance 1/8... prostě plán je snadnej, investovat do masových konzerv a do munice, aby bylo čím ty konzervy bránit :twisted: Představa že třeba 3 měsíce nikde není elektřina je velice zajímavá, asi by to znamenalo konec společnosti jak ji známe.


ad přejíždění psa... proč si bezdůvodně ničit auto?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 bře 2012, 17:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Jako, v tomhle je parádní Orwell a jeho 1984, naprosto perfektně tam popisuje, proč lidstvo války potřebuje a jako takový bez nich nemůže nikdy existovat. Je to prostě nevyhnutelný, válka větších rozměrů je potřeba k tomu, aby se lidi zamysleli, vzpamatovali, přestali dělat píčoviny a posunuli se někam dál, je to v principu mezník ve vývoji lidský společnosti (a to nejen technologickej) bez kterýho to nejde. A v současnej době prostě všechno k podobnýmu mezníku směřuje. Hrozně se mi líbila ta teorie, že to, že lidská společnost se nachází na vrcholu tý sinusový křivky a bude následovat úpadek, války a vůbec to chvíli zase půjde z kopce, se už od nepaměti vždycky dalo poznat podle toho, že lidi stavěli nesmyslně do vejšky...od Babylónský věže, přes římský chrámy a křesťanský katedrály až po současný mrakodrapy.

Jinak, naprosto souhlasim s ježem, Montym a vůbec timhle směrem názorů, je to sice hnusný a mně se to taky nelíbí, ale je to tak. A tvářit se, že my jsme přece vyspělí, humanističtí a myšlenka toho, že nějaká část lidský populace nemá naší společnosti jako celku co přinést a v principu je akorát na obtíž (a tudíž pokud se my máme posunout někam dál, tak je MINIMÁLNĚ musíme nechat svýmu osudu, ať se buďto dostanou na naší úroveň, nebo povražděj během kmenovejch válek, nebo pomřou hlady, nebo na AIDS nebo whatever...to je jejich problém, a to, že si z něj spoustou různejch způsobů děláme náš problém, považuju za věc, která naší společnosti jednou nejspíš zlomí vaz), je nám cizí, považuju za naprosto příšerný pokrytectví.

No a co se týče nějakýho pořádnýho blackoutu nebo podobný záležitosti, tak naše rodina má chalupu, kde je studna s mechanickou pumpou, kamna na dřevo a dostatečně velká zahrada :P Stačilo by dostatečný množství zásob do začátku a výzbroje na obranu proti případnejm raidům a dalo by se tam přežít víceméně neomezeně dlouho. A než se zeptáte...ano, přemejšlel jsem o tom opravdu hodně :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 17:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
No a proč bych se měl bránit že jáááne? Mě to je glanc prdel. Padni komu padni. Bylo to tu a je to tu pořát přežijí jen ti nejsilnější. NO a stím psem? Co to je za příklad? Srovnáváš nesrovnatelné. Je mi jedno kdo co nebo jak ale jakmile to pujde proti mě tak ko a hotovo. Pořát je tu to jednoduché zabíj nebo budeš zabit. No a nějaká humanita? Stím děte do řiti na humanitu chcíplo na světě nejvíc lidí.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


03 bře 2012, 18:26
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Monty píše:
na humanitu chcíplo na světě nejvíc lidí.


Tohle. Přesně tohle je jedna z největších pravd, co jsem za poslední dobu četl.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 bře 2012, 18:31
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2009, 18:33
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: povídání o ho... politice :)
Vy všichni co souhlasité s regulací, začnete s tím u sebe doma? Začnete sebou, rodinou, přátelema, sousedama, nebo ukážete na lidi, kupříkladu v austrálii a řekněte, že tihle mají být "zregulováni". Hádám že všichni, bez vyjímky ukážete na někoho, koho vůbec neznáte, či ve vyjímkách na ty, které nesnášíte. To že války budou to je jasný fakt, ale to o čem se tu mnozí z vás vyjadřují a někteří pro to přímo juchají zní a zcela jednoznačně vyznívá jako plánovaná genocida "těch jiných abych zde mohl dýchat..."

Orwell je zajímavé čtivo, člověk se nad tím zamyslí, ale jsou tam jisté zásadní nelogičnosti, ale pro to co se kniha snaží podat nejsou podstatné. Nicméně ta kniha byla napsána jako varování před hrůzama společnosti celkově. Nemyslím si, že by Orwell byl radostí bez sebe, že se jeho kniha používá na omlouvání zvěrstev "neb se přeci dějí".

Když s něčím člověk souhlasí, přestože se mu to nelíbí, to je teprve pokrytectví... větší než přejímání cizího problému za vlastní.

Griffe, když zde říkáš že část populace je na obtíž tak napiš vyloženě koho myslíš. Či případně jak posoudíš, že jsou na obtíž? Či případně jak posoudíš, že nemají co přinést. Přinést tobě, nebo společnosti ve které oni žijí? Kde bereš své údaje? Případně čím jsou podložené?

Mnozí z vás tady zmiňujou jak by se měli nechat lidé o samotě, či si jich nevšímat. Tak kontraotázka, proč se vy staráte, že je v Indii, v Číně, atd. přemnoženo, když se vás to netýká, a přejímáte tento problém za svůj vlastní. Mnozí teď budou reagovat, tím, že je tenhle svět propojenej ekonomicky, že ti lidé budou utíkat k nám atd. A jak si myslíte, že by pak skončil větší konflikt, kde by za červeným tlačítkem stál někdo se smýšlením, že je "nás jak sraček"?

Monty: Přežij ten nejsilnější... na humanitu tu zemřelo nejvíc lidí... Zabij nebo budeš zabit... Žiješ v lidský společnosti, nebo ne? Pokud ano, proč jsi se již neprobojoval na vrchol společnosti jako ten nejsilnější? Neni to proto, že ti vyhovuje prostředí, které se neřídí pravidlem "zabij nebo budeš zabit?"
A ne, nejvíc lidí tu nezemřelo na humanitu, nejvíc lidí zde zabil člověk, ať již s nějakou ideou, či bez.

Všem: Já to vzdávám, očividně po válce tak všichni bažíte a shledáváte jí za tak nutnou, Jen se dejte pozor na to co zasejete...


03 bře 2012, 18:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz