Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 13:00




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Laser airsoft 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jsou to jen kratičký bliknutí a ten laser nebude nijak extra výkonnej, takže se myslim neni čeho bát.

Edit: Uvědom si, že nějakejch 100-200m je pro laserovej paprsek prd vzdálenost, na to nepotřebuješ žádnej extra výkon...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 led 2012, 22:42
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jak řikam vůbec se v tom nevyznam a ptam se jen tak ze zvědavosti když jste tu psali o tej bezpečnosti každopádně je to zajímavá věc kdyby se to zajelo a vychytalo nemuselo by to bejt špatný

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


03 led 2012, 22:44
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
griff: tak k tomu Blowbacku by na tohle byl ideal treba kver od GG s pneublowbackem.


03 led 2012, 23:25
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jo, přesně to mě taky napadlo.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 led 2012, 23:42
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jeff píše:
jsou urcity vykonostni limity, kdy to sitnici neposkodi, pokud to splnuje, tak to nevadi


Ono to tuším primo nevysila laserovy paprsek, ale myslím ze infra, nebo tak neco. Vicemene to blikani na zaricich je jen pro efekt. Sam jsem si to prohlizel, rozhodne to primo nic ve viditelnem svetle nevyzaruje.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


04 led 2012, 10:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Alfred píše:
Ono to tuším primo nevysila laserovy paprsek, ale myslím ze infra, nebo tak neco.

A ten infra to vysílá formou žárovky? Ne, samozřejmě že je to laser.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 led 2012, 10:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
tak je X laseru ktery nejsou pouhym okem vidět a můžou ti počkodit oči Každopádně si myslim že by si to měli ti kluci zjistit protože když si pak někdo zkurvý oko s tim že nevěděl že to může bejt zdravotně závadný tak je o o slušnou polízanici

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


04 led 2012, 10:16
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
No myslíš že si to neošetřily? Prodávaj to klasicky tak si myslím že nejsou tak pitomí aby to neměly podchycený.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


04 led 2012, 11:08
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Reve píše:
tak je X laseru ktery nejsou pouhym okem vidět a můžou ti počkodit oči Každopádně si myslim že by si to měli ti kluci zjistit protože když si pak někdo zkurvý oko s tim že nevěděl že to může bejt zdravotně závadný tak je o o slušnou polízanici


Tak ještě jednou. Aby hrozilo poškození oka laserem, musí ten laser mít relativně vysokej výkon. Poškození zraku reálně hrozí až od kategorie 3, což znamená výkon vyšší než 5mw...a takový lasery už maj dosah v řádech kilometrů a vzhledem k tomu, že tady stačí max. 200m, tak určitě bude bohatě stačit "slabá 3" (3R), u který poškození zraku hrozí maximálně při dlouhym pohledu nebo pohledu přes optiku, ale podle mě i 2, která už neni nebezpečná vůbec.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


04 led 2012, 12:28
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Dotaz na ty co to mělo v rukách: Jakým způsobem to střílí? resp. čím se to ovládá, je to napojený na spoušť na zbrani, nebo to má nějakej vlastní čudlik?

_________________
http://www.Sniperblog.cz


04 led 2012, 14:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Střílí se s tím jako z obyčejné zbraně tedy mačkáš pouze spoušť u zbraně. Mají dvě verze. První je zjednodušená, kdy vše ovládáš přes ten PEQ (nabíjení, odsekávání, natahování) a střelba probíhá pouze na automat. Pak mají vylepšenou, kde se přebíjí skutečné zásobníky, systém si pamatuje počet munice v každém z nich, zbraň musíš před prvním výstřelem natáhnout, má to funkční přepínač střelby atd. Víceméně první verze je pro ty, kdo nechtějí svoje AEG kuchat uvnitř a jen nasadit zářič místo tlumiče a dát krabičku. Druhá už je pro ty, kdo celou zbraň nechají překopat.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


05 led 2012, 00:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2010, 23:16
Příspěvky: 42
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Spis jde o to jak to namontovat do zavarky, kdyz u novych nejde zmacknout spoust.

_________________
Sic vis pacem, para bellum
KVHS Rota Hloubkového Průzkumu
102pruzkumnyprapor.cz pprap.Yetti

http://battlegroup.eu/ Czech-Slovak Battlegroup, military reenactors alliance


05 led 2012, 17:14
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2011, 12:25
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
když už jednou do tý zavářky vlezeš tak už není takovej problém tu spoušť zprovoznit ;)

(tohle asi někdo smaže páč to není zrovna košer )

_________________
člen WWII military Airsoft týmu KVH Grenze o.s
www.kvh-grenze.cz


05 led 2012, 17:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
No popravdě docela je musí se vyměnit celá spoušť protože je zalátaná ale kdyby to bylo ze starozákonovky tak v pohodě.


05 led 2012, 18:33
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Zdravím ve spolek
Jsem jeden z majitelů oné firmy provozující Laser Tag (MILSYM)
Byl jsem jedním člověkem upozorněn na toto forum abych doplnil informace. Tak to s radostí udělám 
Po předčtení všech příspěvku jsem narazil na pár omylu a nepřesností. Každopádně bych chtěl poděkovat Alfredovi za poskytnutí základního infa které je velmi přesné i přesto že měl systém v ruce jen párkrát.
1) Záložní zbraně jsou ale je tam jeden problém jelikož je to další počítač tak cena není zanedbatelná (téměř jako další komplet) proto je ani nenabízíme jejich potřeba v boji je opravdu malá
2) Nastřelení optiky či kolimátoru probíhá na velký kříž v jehož středu je senzor a posouváním dorovnáváte korekce
3) Odolnost je srovnatelná se zbraněmi AEG (co se týče nárazu a deště) varianta připravovaná pro expanzní a ostré zbraně má odolnost zvýšenou (zkoušeli jsme anpeq na mé SA58 a rázy vydržel bez problému s akustickou municí) co se týče potopení pod hladinu vody nebo dlouhodobého souvislého deště tak to systém logicky nedá ale i na to se připravují baly
4) Dostřely a účinnosti zbraní jsou odstupňovány dle reálných předlo a dají se upravit v rámci jednotlivých her ale na oficiálních akcích musí všechny zbraně plnit limity (na to máme testovací počítače , pravidla jsou přesně dána a snadno kontrolovatelná
5) Senzory na tělo nedáváme z 2 důvodů 1) stoupla by cena 2 ) velmi rychle by se zničili plazením či omlacováním o jiné překážky (ozkoušeno)
6) Montáž do zbraně je samozřejmě možná akorát tím přijdete o možnost používat 1 anpeq na různé zbraně, tím myslím že je i vysvětlena nutnost anpequ a tlumiče (zářič)
7) Co se týče toho poznat zda na vás někdo střílí tak je to možné jelikož pokud vás paprsek těsně mine nebo nezasáhne dostatečně silně tak z z vaší zbraně ozve hvizd prolétající kulky
Senzory jsou jen na hlavě jelikož od 50m dál dělá zářič kužel cca o průměru 1m takže i střelba na hrudník je zaznamenána na nohy už ne
8) Zvuky bohužel nejsou moc reálné ale na tom se pracuje a stejně jako veškeré upgrade systému je doživotně zdarma i tato aplikace jakmile bude k dispozici ,což mi připomíná možnost nových vylepšení v podobě zasekávání zbraně a nepřesnosti střelby při dlouhé dávce což jsou nová vylepšení jenž by mela být k dispozici o konce února a pro t co systém již mají je aktualizace zdarma
9) Propojení s AS zbraní bylo možné i tak aby střílela kuličky ale ne moc praktické jelikož na větší vzdálenosti to tejne nedostřelí , hráči by opět museli nosit brýle a nedalo by se hrát ve městech za jejich plného chodu což se nedá s AS srovnat (sám hraju AS přes 9let do nedávna jako velitel Homevles) a po první akci mezi civilisty za plného chodu města jsem byl absolutně uchvácen … 
10) Bezpečnost je absolutní nejedná se o laser jako v případě MILES ale o infračervený paprsek podobný ovládači televizi usměrněný čočkami , ten červený záblesk tam je jen proto aby v noci bylo vidět střelce že po vás pálí ,samotný signál je neviditelný a pro oko zcela neškodný splňuje EU směrnice
11) Odstřelovači si hru konečně užijí jelikož zde jede neuznávat a ano jsou silní ale jakmile ho najdete a začnete na něj pálit z automatu (pokud je ve vašem dostřelu) tak prohraje jelikož příchozí dávka zablokuje opětování střelby cca na půl vteřiny (nastavitelné) tim nevznikají trapné chvilky že proti sobe stojí dva a střílí na sebe a čekají dokud jeden neumře
12) Prostupnost : tam kde vidíte senzory nepřítele tam je můžete zasáhnout i skrze křoví pokud není příliš husté , pokud je napnutá látka o síle prostěradla tak je průstřelná jen sníží dostřel to zde platí i o střelbě skrze okna a jiné průhledné a poloprůhledné materiály , je ozkoušená i střelba skrze zavřená okénka auta i s folii , v budovách se nemusí rozbijet okna prostě střílíte skrz
Pokud by jste měli jakékoliv další dotazy rád vám na ně odpovím ,případně hodně odpovědí včetně dostřelu a účinnosti jednotlivých zbraní najdete na našem FB : http://www.facebook.com/pages/Milsym/111430735595155


05 led 2012, 20:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Dík velice zajímavé a poučné.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


05 led 2012, 21:13
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Monty píše:
Dík velice zajímavé a poučné.

rádo se stalo, jinak ještě pro upřesnění nejsme přímo výrobci ale dovozci, produkt je původem z Itálie(jsme výhradní dovozci pro ČR a Slovensko) kde už běží 3 rokem tato novější generace a hráčská základna je tam okolo 1200 hráčů s vlastními komplety a na to navazují i mezinárodní akce jenž je první naplánována na konec jara, jinak u nás se systém teprve rozbíhá takže až na pár vyjíme komplety především půjčujeme (máme jich 25 + těžké zbraně)


05 led 2012, 21:26
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
"..a po první akci mezi civilisty za plného chodu města jsem byl absolutně uchvácen.."
to jako že jste hrálo normálně ve městě jakože odpoledne? šílenost..

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


05 led 2012, 21:31
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Reve píše:
"..a po první akci mezi civilisty za plného chodu města jsem byl absolutně uchvácen.."
to jako že jste hrálo normálně ve městě jakože odpoledne? šílenost..


ano přesně tak , hrálo se od cca 6 hodin do 4 do rána, akce byla hlášena na polici a povolena městem. a jakmile si na to lidi zvykli tak se dokonce rádi koukali :) do konce se chtěl přidat i jeden z policistů ale bohužel mu to služební povinnosti neumožnily.

nenastali žádné komplikace a bylo nám schváleno i další pořádání akcí ve městě


05 led 2012, 21:35
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2011, 12:25
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
mužu se zeptat kolik jste toho zatím zhruba prodali (jde my o to kolik lidí již systém vlastní )
janak zní to čím dál tím lákavěji ;)

_________________
člen WWII military Airsoft týmu KVH Grenze o.s
www.kvh-grenze.cz


05 led 2012, 21:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 21 srp 2010, 20:09
Příspěvky: 520
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Po osvětlení jak to funguje mě to docela zaujalo a velmi uvažuju o koupi ;)
Kde se v Čr hlavně hraje?


05 led 2012, 21:47
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Připojil bych se k otázce míst ke hře ;-) Systém mě velmi uchvátil a protože bych reálně uvažoval o koupi, tak by pro mě bylo vcelku nevhodné,pro mě, jakožto pro Ostravaka, kdyby se hrálo napříkal v Praze a Brně.. ;-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


05 led 2012, 22:08
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Ash - Grenze píše:
mužu se zeptat kolik jste toho zatím zhruba prodali (jde my o to kolik lidí již systém vlastní )
janak zní to čím dál tím lákavěji ;)


vlastníků je cca 10 (začínáme ) a zájemců jenž říkali že si ho budou pořizovat během jara a léta je cca dalších 30 (ještě před uveřejněním instruktážního videa) co se týká ČR Itálii je pře 1200 hráčů a jelikož tam nemůžou používat vojenskou technik na akcích tak chtějí jezdit alespoň 1x ročně do ČR


05 led 2012, 22:40
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
KrteQ píše:
Připojil bych se k otázce míst ke hře ;-) Systém mě velmi uchvátil a protože bych reálně uvažoval o koupi, tak by pro mě bylo vcelku nevhodné,pro mě, jakožto pro Ostravaka, kdyby se hrálo napříkal v Praze a Brně.. ;-)


jsme schopni zajet kamkoli (již jsme měli akci i v severních Čechách) samozřejmě kde budou hráči a zájem tak dorazíme :) jen se to promítne do nákladů na akci za palivo ale nejčastěji střední Čechy jelikož zde máme sídlo a sklad. ale pokud bude skupinka hráčů kdekoliv tak na základní tipy her nás nepotřebují a s vlastními komplety mohou mít akce dle svých specifikací.

jinak na rozdíl od AS díky velkému dostřelu a další vlastnostem si velmi dobře zahrajete od 8 lidí a akce vůbec není nudná (ozkoušeno, akce pro zaměstnance Air Bank )


05 led 2012, 22:45
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
C4R píše:
Po osvětlení jak to funguje mě to docela zaujalo a velmi uvažuju o koupi ;)
Kde se v Čr hlavně hraje?


funkce je jednoduchá : každá zbraň po výstřelu vyšle signál jenž přenáší udaje o účinnosti , jménu hráče , atd.. tento signál zaznamenají senzory (na hlav hráče nebo na vozidle) a počítač na zbrani vyhodnotí zásah a ubere adekvátní počet životů a vydá zvuk simulující zásah + případné krvácení , umírání atd..
po smrti se hráč oživuje na předem stanovených bodech (s možností zapojení specializací jenž zde mají velkou váhu a vojenské techniky včetně těžkých kulometů, RPG,granátomety,granáty, .....)


05 led 2012, 22:49
Profil
Četař
Četař

Registrován: 07 dub 2011, 17:08
Příspěvky: 18
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Griffon píše:
Právě, proto říkam, že by stačilo, aby ty kvéry vydávaly při střelbě rámus třeba alespoň na úrovni airsoftovejch a bylo by prakticky vyřešeno...

Já jsem si s klukama z milsym.cz psal a taky mě právě zajímal ten zvuk střelby. Odpověděli mi, že není problém ve zbrani nechat normální mechabox a z důvodu jeho zbytečného nenamáhání tam dát tu nejslabší pružinu. Zatím jsem nedočetl tuto debatu do konce, tak je možné, že to již někdo zmínil. Někdo tady zmioňoval, jak pozná, že někdo po něm střílí.... Tak když kolem tebe prolétne kulka (paprsek) tak je prý slyšet zvuk prolétlé střely. Mně pořád hlava nebere,kdo vlastní to vyhodnocovací zařízení a "nabíječ" zásobníků,když hráč si koupí pouze zařízení na zbraň senzory na hlavu.


22 dub 2012, 17:37
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Modus :
Vyhodnocovací zařízení je pouze pro statistiky po boji a časově to je docela náročné (proto to normálně na akcích nepoužíváme) řídící jednotka jenž určuje tvé životy ,munici ,atd.. vše je v anpequ co máš na zbrani.
Dá se hrát bez problémů bez vyhodnocovacího zařízení.

Munice se ti ve zbrani doplní jakmile zemřeš nebo pokud přijdeš k doplňovacímu boxu. Při použití reálné výměny zásobníků je pak box kam se vloží zásobník a ten to po aktivaci doplní (doplňovací jednotky zajištujeme na akcích mi aby to nemohl někdo nosit v batohu a podvádět s tím jelikož doplňovací box umí i léčí )


22 dub 2012, 19:00
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Otázka zůstává...když bychom si to teoreticky nakoupili, kde vezmeme tu "doplňovací jednotku"?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 dub 2012, 00:35
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr

Registrován: 05 led 2012, 20:25
Příspěvky: 56
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Griffon:
Doplňovací jednotka je momentálně neprodejná(zatím se ještě nedá blokovat) , na každou akci ji zajišťuje osoba od nás jako zápůjčku. ale jak jsem řekl , pokud by jste chtěli dělat vlastní akce bez nás tak ji k tomu nepotřebujete jelikož zbraně se dají nastavit tak aby se po smrti spustil automatické obživení včetně doplnění munice, toto nastavení budeme blokovat jen na našich akcích a tam bude využita doplňovací (obživovací) jednotka. Pro nás není problém nastavit téměř jakékoliv funkce do zbraně, jen na našich akcích vám bude zbraň přenastavena dle herních pravidel a na Vaše akce si můžete říct o nastavení jaké chcete. tím jsme chtěli zajistit aby majitelé kompletů mohli dělat vlastní akce stejně jako v AS bez nutnosti dokupování jakéhokoliv organizačního zařízení.Proto je koncipován systém tak aby k běžné akci stačil hráčům pouze jejich herní komplet.


23 dub 2012, 08:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Jah, teď je mi to jasný, díky za info.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 dub 2012, 09:09
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz