Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:54




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 194 ] 
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Laser airsoft 
Autor Zpráva
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Laser airsoft
Našel sem to na netu. Je to velice zajímaví. Sem zvědavej co se z toho vyvine.
http://www.youtube.com/watch?v=kZI-XzFU ... AAAAAAAAAA

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 led 2012, 20:08
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2010, 19:00
Příspěvky: 387
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Nemůžu si pomoct, strašně mi to evokuje Call of Duty styl..

_________________
Andrew Haleck
B/3-7 INF, 3ID (96 - 98)
Valkyrie Corp. (2012 - now)
Facebook


02 led 2012, 20:14
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
no, pěkná prezentace a zajímavej nápad, ale já zůstanu rád u airsoftu, svícení neni pro mě..

jinak tu byl určitě jeden topic o něčem co bylo na tenhle princip ale né tak propracovaný


02 led 2012, 20:19
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
par takovych uz jsem videl, ale tohle vypada nejlip. nevite kolik ta sranda stoji?


02 led 2012, 20:22
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2009, 15:21
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Bezdrátovej základní set pro jednoho (bez zásobníků) 12,5K... Taky sem hned koukal.


02 led 2012, 20:23
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 19 pro 2011, 17:17
Příspěvky: 341
Bydliště: Ostrava
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Kuura to vypada zajimavě, mnoo, nové díly budou (asi) muset počkat, šetřím na tohle :-)

_________________
Úžasně okouzlující bůžek, machiavellista a brony vykukující z okna v Ostravě. ↑

"Faber suae quisque fortūnae"
__________________________________________________________________
[Challanges]


02 led 2012, 20:26
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2009, 15:21
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Mno, akorát sehnat dost lidí co to taky koupí... :wink:
Nějak mám pocit, že to potáhne trochu jinej typ lidí než soft...


02 led 2012, 20:29
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 22 srp 2010, 18:29
Příspěvky: 36
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
A jak funguje ten "přijímač," který vyhodnotí, že sem to dostal? Jak pozná, že mně trčí zpoza stromu třeba loket? U těch "laser arén" co teď fungují je myslím nějaká vesta, která chytá ty zásahy ale jak to funguje tady nebylo řečeno...


02 led 2012, 20:37
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 09 bře 2008, 14:33
Příspěvky: 1407
Bydliště: Turnov (Liberecký kraj)
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Sice velice zajímavý nápad, ale pro mě nulového významu. Nešel bych do toho ani za mák - v čem bych se pak hrabal? Na koho bych nadával, že nepřiznává? Nemohl bych ladit neustále hop a trefovat někoho "uměním" na 60-70m s tou malou chvilkou napětí, jestli ho trefím, atp...nenene tohle je kravina 8)

_________________
Tango down!
______________________________________________________
KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g
Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g
Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g


02 led 2012, 20:40
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
smolda píše:
Sice velice zajímavý nápad, ale pro mě nulového významu. Nešel bych do toho ani za mák - v čem bych se pak hrabal? Na koho bych nadával, že nepřiznává? Nemohl bych ladit neustále hop a trefovat někoho "uměním" na 60-70m s tou malou chvilkou napětí, jestli ho trefím, atp...nenene tohle je kravina 8)

No spíš to co píšeš je kravina. Neber to zle ale takovíhle odůvodnění proč ne je spíš pro 10letýho kluka.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 led 2012, 20:44
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
By mně zajímalo jak si to poradí s křovím, listím, plachtovinou, maskovačkama a jiným neprůstřelným materiálem...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


02 led 2012, 20:46
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Vypadá to super, nicméně uvědomte si, že s airsoftkama/zavářkama to bude o ničem, to chce expanzky nebo ostrý se slepou municí...

alkesh -> Máš senzory rozmístěný po těle, zásah do lokte nebo špičky boty to samozřejmě nepozná, ale zkus si airsoftkou trefit loket nebo špičku boty a ještě tak, aby ti to zasaženej přiznal :D

ježo -> Stejně/líp než airsoftový kulivo ;-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 led 2012, 20:53
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Griffon píše:
Vypadá to super, nicméně uvědomte si, že s airsoftkama/zavářkama to bude o ničem, to chce expanzky nebo ostrý se slepou municí...

alkesh -> Máš senzory rozmístěný po těle, zásah do lokte nebo špičky boty to samozřejmě nepozná, ale zkus si airsoftkou trefit loket nebo špičku boty a ještě tak, aby ti to zasaženej přiznal :D

ježo -> Stejně/líp než airsoftový kulivo ;-)



senzor mas jen na helme, aspon u tohoto


02 led 2012, 21:04
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 02 pro 2011, 11:37
Příspěvky: 357
Bydliště: 34UBA9724
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
vypadá to zajímavě, ale nějak neoslovilo. možná kdyby to bylo o třetinu nebo polovinu levnější. Radši oželím těch cca 130m delší dostřel a proběhnu se :)

_________________
-Kdo tvrdí, že meč je silnější než pružina, nepoznal automatické zbraně.
-Dělat operaci bez průzkumu, je jako přecházet cestu bez rozhlédnutí.
M4A3 Bushmaster goo.gl/zfPfw
Obrázek


02 led 2012, 21:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Je to zajímyvý.. Palec nahoru těm klukum (teda jestli to vymejšleli jako že asi jo) ale praktický vužití je zatim asi mizivý jelikož to nebude mít skoro nikdo

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


02 led 2012, 21:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
hlavne by me zajimalo jak bude nasimulovana presnost/nepresnost - jestli pokazde trefim (zvlast odstrelovackou skrz optiku se bude mirit dobre) tak to nic extra nebude.


02 led 2012, 21:30
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Tak jestli máš senzor jen na helmě, tak je to debilní...jako když už bych něco jako je tohle dělal, tak bych prostě co nejlíp okopíroval MILES, kterej je asi to nejlepší, co v tomhle směru dneska existuje. A ten má právě senzory na hlavě + trupu, což považuju za rozumný, popravdě řečeno mě v airsoftu takovýty pleskací zásahy o rukáv nebo nohavici pěkně serou.

Co se týče přesnosti střelby, tak na krátký vzdálenosti je víceméně realistická, zjednodušeně řečeno pokud máš cíl v mířidlech v době zmáčknutí spouště, trefíš se, pokud ne, tak ne. Samozřejmě vzhledem k tomu, že se jedná o laserovej paprsek odpadá vítr, elevace a podobně...ale to v reálu při střelbě na 100-200m v principu taky. Nicméně je pravda, že tenhle systém maže výhody sniperek oproti běžnejm pěchotním zbraním snad ještě víc než airsoft, ale to se není čemu divit, je určenej pro výcvik pěchoty, ne odstřelovačů.

Jinak všechno co tu píšu vychází z mojí znalosti MILES systému a toho že předpokládam, že tohle bude fungovat na stejným principu. Takže to berte lehce s rezervou.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


02 led 2012, 21:43
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Samozřejmě že pokud by to bylo na nějaký lehoučký zbrani se suprově jemnou spouští, tak to bude přesný až až... ale kdyby to bylo na expanzech, tak by sniper mohl mít třeba starýho Mosina se slepákama a tam by se teprv vidělo jak kdo umí střílet :) , no a ostatní pěkně kopající osmapadesátky...

Tenhle systém jsme okukovali tak před třema rokama (možná to byl stejnej výrobce jako tohle, to už nevím), mělo to tenkrát hodně chyb jako problémy s deštěm, sněhem, bílejma stěnama v místnosti od kterých se paprsek odrážel atd. cena byla přibližně 50000kč za jeden samostatnej komplet. Pokud ty problémy vychytali a cena se stáhla na 12000, tak palec nahoru :)

Jako náhrada airsoftu se to určitě nechytne, ale pro blázny se zavářkama, expanzama a ostrejma kvérama je to fajn věc... jen teda vybavit tím aspoň dvě jednotky by bylo slušný finanční peklo :lol:

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 led 2012, 21:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
To si nemyslim když si to spočítáš tak to vyjde levnějc jak soft

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


02 led 2012, 22:17
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Pokud za 12000kč dostanu tohle: http://milsym.cz/uvodni-stranka/komplet ... l-80m-i15/ tedy komplet bez zbraně, tak mi to o moc levnější než soft nepřijde... samozřejmě že pokud to namontuješ na kvér v hodnotě 1000kč tak asi OK, ale pokud bych to chtěl na expanz/ostrou, tak se to nebezpečně blíží k 20000kč. Navíc je tu pak otázka jakou to bude mít na ostrý zbrani životnost :|

Griffon píše:
Tak jestli máš senzor jen na helmě, tak je to debilní...

Samotný senzory se dají dokoupit, takže by asi neměl být v zásadě problém vyrobit si k tomu vestu ve stylu MILES.

_________________
http://www.Sniperblog.cz


02 led 2012, 22:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
No ono s expanskou ani s ostrou by to ani nešlo kdo tě stím kde nechá střílet? Tak jeden zásobník a už tam jede pukla poldů z republiky.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


02 led 2012, 22:47
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 13 bře 2009, 10:29
Příspěvky: 995
Bydliště: RACOON CITY
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
tenhle systém jsem viděl na živo. Kluci co ho měli říkali že "dostřel" toho laseru se dá korigovat. takže se dá nastavit dostřel pro samopal, odstřelovačku, kulomet apod. a také se dá nastavit odolnost jednotlivých bojovníků. tzn je tam zohledněna i napr. neprůstřelná vesta. Ten senzor máte jen na helmě a to na obou stranách a taky vzadu a vpředu. Když byli zasažení tak chodili k nějaké krabičce, tam něco zmáčkli a po nějaké, asi předem nastavené době, se znova oživili. Vypadá to zajímavě a chtěl bych si to vyzkoušet. Kluci co jsem se s nima bavil tak používají vykuchaný AEGečka ale říkali že to jde nabastlit na jakoukoliv zbran. Cena toho kompletu bez zbraně je cca 12000,-- Ještě doplním jejich webovky www.milsym.cz


03 led 2012, 00:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Zajímalo by mi, proč ten zářič neni rovnou v PEQu, ale extra v tom "tlumiči"...jinak jako kdyby ty senzory fungovaly nějak rozumně tak, aby zabíraly ještě trup a ty kvéry při střelbě vydávaly nějakej randál (alespoň ten érsoftovej, když už nic jinýho), tak by to bylo skvělý.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


03 led 2012, 01:18
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
jn na expanzky a byt ten zaric primo v tom PEQu tak to docela dobry. nevim jak by se tvaril ten "tlumic" se zaricem namontovany na hlavni expanzu :-D


03 led 2012, 08:55
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Monty píše:
No ono s expanskou ani s ostrou by to ani nešlo kdo tě stím kde nechá střílet? Tak jeden zásobník a už tam jede pukla poldů z republiky.

Samozřejmě že se zbraní co je slyšet na kilometry se nedá střílet jen tak někde, ale ikdyž to není snadný tak se domluvit dá... a když ne u nás, tak na slovensku jsou k tomu podmínky o trochu lepší.

Jinak v tom prvním videu říkal že se to dá přidělat i na ostrý a expanzní zbraně, ale už neříká jestli je možný z těch zbraní pak i střílet :-(

Jo a co jsem psal že jsme před pár rokama okukovali, tak to bylo tohle:
http://www.centrumbrannychaktivit.cz/laoss

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 led 2012, 09:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
ten LAOSS, neni to co si postavili chlapi z BSK? zda se mi to nejake povedome :-)


03 led 2012, 09:15
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 12 lis 2009, 15:21
Příspěvky: 46
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Ohledně finanční zátěže - ano, dráž než soft by to moc nevyšlo -KDYBY člověk začínal na nule - už neměl x-tisíc nacpaných do vytuněný softky... Takhle jsou to prostě DALŠÍ utracený peníze.

Nevšim jsem si, že by pánové zmiňovali expanzky, nebo vůbec možnost užití se střelbou slepejma, takže mám takový podezření, že to zas až tak odolný nebude. Tím to nepomlouvám, jenom se obávám že to bude s odolností asi jako AS kolimátor vs. "ostrej" - ze to vydrží na zavářce/softce zdaleka neznamená že to vydrží "ostrý" rázy. Ostatně - asi by sem jim nevyplatilo dělat to rovnou tak odolný, pokud cílí na širší publikum - to by asi bylo za jiný peníze...


03 led 2012, 09:17
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
vanhouten píše:
ten LAOSS, neni to co si postavili chlapi z BSK? zda se mi to nejake povedome :-)

Jo jsou to BSK :)

_________________
http://www.Sniperblog.cz


03 led 2012, 09:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 05 zář 2011, 19:08
Příspěvky: 152
Bydliště: Plzeň, Rakovník
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Mě zajímá jedna věc. Senzor je jenom na helmě, a co když trefim nohy? To zásah nedostane? Na druhou stranu když mu to naperu půl metru od hlavy do zdi, tak to vyhodnotí zásah? Jinými slovy: když neumim střílet, tak se trefim stejně?


03 led 2012, 09:40
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Laser airsoft
Já sem přímo tuhle věc hrál cca třikrát. Víceméně je to dokonalé. Ale píšete mnoho spekulací, něco osvětlím, co jsem se všechno dozvěděl...
p.s.: nemám s nimi nic společného, jen jsem si to párkrát zkusil a vyptával se jako vy.

-Rozdíly mezi zbraněmi jsou ve třech hlavních parametrech a to v dostřelu (od cca 80m samopalu po třeba 300m u pušek) který ovšem závisí na povětrnostních podmínkách a v poškození. Zásah sniperkou v 90% znamená smrt, vyjimečně přežijete o pár vteřin více než vykrvácíte. Od samopalu třeba tři rány přežijete. Btw je zde právě i ono krvácení, ale stejně tak i léčení (lze ho mít). Taky kadence je velmi důležitá.
-munice se dá doplňovat jen díky kolegovy, který má zařízení na doplnění munice. Tedy skoro systém BF2, sada povolání, každý má něco.
-Je krásné jak tu hovoříte a střílení na 70m ale uvědomte si, že na tuhle vzdálenost většina z vás moc neuvidí (a tose nemusí nijak cíl maskovat, stačí být dobře schovaný za stromem), o větších vzdálenostech, nebo členitějším terénu ani nemluvím. A ještě hůře se na tu vzdálenost míří. A nakonec, já měl šest zásobníků po 30ti ranách a při boji na velkou vzdálenost to fakt není moc.
-ANPEQ je pouze počítač co se systémem pracuje a yhodnocuje, zářič se už do něj nevejde, ten je právě v tlumiči a jeho velikost určuje dostřel. Plus zářič při střelbě bliká a PEQ dělá zvuk výstřelu (ten ale slyšíte tak na 20m).
-Cena 12500 vám přijde hodně? A jak dlouho hrajte airsoft? (vím, někteří z vás déle) Vždyť já si v roce 2005 mohl u nás koupit jen TM Kalacha za 9000 a nebo vše ostatní v ceně kolem 11k-25k. A nic jiného kromě manuálů za 2500 tu nebylo. To že teď máme čínu jako konkurenci značkám, je jediný důvod, proč je airsoft levný. A nakonec. Koupíš vše za 12,5k a už nikdy si nemusíš koupit nic jinýho (střelivo atd.).
- Ohledne presnosti je tam pry nejaka pravdepodobnost zasahu, nebo tak neco. Vicemene se da vse u zbrani nastavit a tak kdyz chcete umirat po prvni rane, ci naopak vzdy jen krvacet, da se to nastavit. Ano, kolimatory a optiky zde budou mit sakra veliky vyznam.
-senzor na helme je proto, pac to je jedine co z tebe vzdy kouka a v polnich podminkach se stejne porad plizis, plazis, proste senzory na tele jsou out. Nikdo nerika, ze to musis mit na helme, nevidim problem to mit na cepici.
-expanz by šel, ale nepoužije se protom, protože tenhle systém umožnuje hrát i mezi lidmy.Stačí povolení policie. Organizátoři už jednu takovou hru v kralupech absolvovaly. Nerbyl žádný problém.
-Nejlepší pro tenhle systém jsou blowback vykuchaný elektriky.
-naprosto epický systém oživování, kde na refreshi je maják a ten pravidelně vyšle signál do dané vzdálenosti a kdo tam je, ten je živ, kdo ne, má smůlu. Plus se tímhle systémem dají imitovat útoky na bunkry, dělostřelectvem atd. (maják život dává, ale umí ho i brát) nebo třeba na vozidla a jejich jasné vyřazení.
-zbraně mají pevně dané parametry a člověk si je nemůže nijak upgradovat, takže konec nesmyslným upgradům a neočekávaných věcí jako odstřelovačských MP5 a vysokokadenčních SR25.
-Plánují i brokovnice (YAY) a mají těžké kulomety!
-konec nepřiznávačství a nerozhodným situacím s vozidly, či dobýváním budov. Dáte maják na budovu a kdo je v ní, riskuje dělostřeleckou palbu a smrt (pokud je dělo či rpg k dispozici).

Ale abych to nevychvaloval...
-hlavní nedostatek vydím v tom, že nikdy nevíte, odkud jde palba. Tím nemyslím ze kterého křoví, ale když padnu ke stromu, tak ani nevím, kterým směrem se mám krýt. V reálu třeba neuslyšíme moc dobře hluk, jasně, ale člověk pozná odkud létají kulky.
-velká převaha optik a sniperů. Ti jsou zlo. Jedna ostřelka vyřadí celé družstvo a dotyčný se ani nezapotí. V kombinaci s prvním faktorem, skutečně nemilé. Mají dostřel, vysoké poškození. Na akci, kde bude poměr sniperů větší než 1:10 to bude pěknej opruz. Podle me ideal 15 lidí + jeden sniper.
-Přes klasická mířidla se dá bojovat tak na těch 50-60m dál už skoro nic netrefíte. Kolimátor skoro povinost.
-Cena je vysoká. Ač jsem ochoten ji akceptovat, tak si myslím, že jediní kdo do ní investují jsou právě dlouholetí hráči airsoftu, kteří hledají něco jiného. Začátečník bude chtít začínat s menší investicí. V dnešní době je mnoho levnějších variant, jak s nějakým takovým druhem (soft,ball,laser) zábavy začít.
-Nejsou záložní zbraně. Žádné pistole. I když byste je asi nikdy nevyužily, je to škoda.

Stručně, nejvíce to připomíná Battlefield 2. Je to sranda, osobně bych také chtěl začít, ale i po cca sedmi letech mám v airsoftu stále co objevovat a především ta nemožnost určení směru palby bylo to hlavní, co mě ubíjelo a co je pro mě doteď hlavní nedostatek.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


03 led 2012, 09:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 194 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz