Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1926 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 65  Další
 SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA! 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 lis 2011, 13:20
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
caues chteůl bych se zeptat jestli de hlaven guardes 6.02 pro aeg i do Dragunova bez jakyho koliv prorezavani drazek a pod?


22 lis 2011, 13:21
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2011, 14:01
Příspěvky: 99
Bydliště: Hronov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Mc.Master150 píše:
caues chteůl bych se zeptat jestli de hlaven guardes 6.02 pro aeg i do Dragunova bez jakyho koliv prorezavani drazek a pod?



jo jde,aeg hlavně jsou plně kompatibilni s SVD


25 lis 2011, 15:22
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 lis 2011, 13:20
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
co je v dragunove v zakladu za hlaven vevnitr?jeji prumer?


Naposledy upravil Mc.Master150 dne 26 lis 2011, 12:39, celkově upraveno 2



25 lis 2011, 16:24
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 04 říj 2009, 22:36
Příspěvky: 408
Bydliště: Olomouc, Duchcov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
http://www.youtube.com/watch?v=NaAB6wF1 ... r_embedded vyada to dobre

_________________
AK 47 beta (JG, 140m/s s SP130 guarder)
M4 (JG, 118m/s s SP120)
Glock 17 GBB (army, 91m/s s toy jack)
perky


26 lis 2011, 10:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Svobodník
Svobodník

Registrován: 22 lis 2011, 13:20
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
chtel bych se zeptat co by ste mi doporucili za presnou hlaven do dragunova?delka x prumer??diky


26 lis 2011, 12:38
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2011, 14:01
Příspěvky: 99
Bydliště: Hronov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Mc.Master150 píše:
chtel bych se zeptat co by ste mi doporucili za presnou hlaven do dragunova?delka x prumer??diky


Nebud linej a projdi si to tady,kdyz se vratis o par stranek tak sem se na tu steteknou otazku ptal i já ;)


26 lis 2011, 13:35
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
prosím o radu.. tak svd si nemůžu vynachválit po všech uprávách a upgradech.. ale jde o to, že mám optiku za 750kč.. a NEMŮŽU JÍ PROSTĚ ZABOHA seřídit a když střílím na terč 30-35m tak to seřídím trefím se 3x na kříž přesně a pak to vyzkouším znova přesně nakříž namířím.. a co se nestane kulička letí 4m doleva a tak zkusím znova a zase a zase a zase tak zase seřídím 2-3 střely v poho a pak zase doleva a zase a zase fakt nevím čím to může být.. jinak v svd chyba být nemůže protože kdykoliv hrajem tak přesnost je překvapující a trefuju se docela na max 3 střely 1 kill jistě.. je to spolehlivý ale ta optika no nevím čím to může bejt.. ale furt mě to prostě štve.. jsem štastnej, že to seřídím a za 4 střely zas kulička lítá třeba 4m doleva a nebo zas nahoru 3m a nebo dolů 1m a nebo doprava a tak různě.. předem děkuju za jakoukoliv radu :-) a když střílím přes normální míření tak se trefím do terče klidně 10x za sebou..


27 lis 2011, 15:05
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ousko píše:
prosím o radu.. tak svd si nemůžu vynachválit po všech uprávách a upgradech.. ale jde o to, že mám optiku za 750kč.. a NEMŮŽU JÍ PROSTĚ ZABOHA seřídit a když střílím na terč 30-35m tak to seřídím trefím se 3x na kříž přesně a pak to vyzkouším znova přesně nakříž namířím.. a co se nestane kulička letí 4m doleva a tak zkusím znova a zase a zase a zase tak zase seřídím 2-3 střely v poho a pak zase doleva a zase a zase fakt nevím čím to může být.. jinak v svd chyba být nemůže protože kdykoliv hrajem tak přesnost je překvapující a trefuju se docela na max 3 střely 1 kill jistě.. je to spolehlivý ale ta optika no nevím čím to může bejt.. ale furt mě to prostě štve.. jsem štastnej, že to seřídím a za 4 střely zas kulička lítá třeba 4m doleva a nebo zas nahoru 3m a nebo dolů 1m a nebo doprava a tak různě.. předem děkuju za jakoukoliv radu :-) a když střílím přes normální míření tak se trefím do terče klidně 10x za sebou..

Tak optika může mít rozhozenou záměrnou osnovu nebo můžou být zničený ty šroubky kterými to seřizuješ

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


27 lis 2011, 15:08
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
No to bude nejsíše tím že airsoftku nikdy na kříž přesně neustálíš to není ostrá zbraň. Stačí změna teploty vlhkost a už to lítá jinak.

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


27 lis 2011, 15:22
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 11 lis 2010, 11:53
Příspěvky: 1207
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Tak ona ani nemusí snášet ty rázy, při výstřelu..
Pokud by to nebylo optikou tak vyčisti hlaveň, zkontroluj hop, zkus jiný kule.

_________________
CaG3 ris - GD130- 155ms -> DMR
Custom M4 - 110 - 133ms
Tm AUG,Cyma Mp5,Cyma AK, JG G36
WE G17,Mp7,brokovnice
https://www.facebook.com/TripleCanopyPraha/?fref=ts


27 lis 2011, 15:24
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2011, 14:01
Příspěvky: 99
Bydliště: Hronov
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
1) porádně vyčisti hlaven (tech. benzinem,ten je nejlepsi,ale nečisti to kdyz tam mas hop gumu)
2) poradne utahni(ne ne krev) všechny cerviky ktery drzej hlaven a hop komoru
3)dej si zbran nejlepe do sveraku a z toho to seřizuj,jako se to dela u ostre zbrane
4)ja sem si poridil nizke montazni krouzky aby nebyla optika " moc vysoko "nad hlavní-nemam moznost upravovani paralaxy na mé optice
5)je dost mozny ze ta optika bude k ničemu,ono u těch čineských stačí aby si s tím jen někde trochu uhodil nebo v tvem pripade i vystrelil a cele se ti to rozhodi,a muzes vystrilet 20 balicku kuli a nikdy to nebude ono.
6) byt tebou bych si tuhle opriku nechal treba jen jako pozorovaci ale na Draka si koupil jinou ( ja osobne tam mám 3-9x40 s clonou prisla me taky na nejakych 700-800 kč a není s ní problém)

GOOD LUCK


27 lis 2011, 17:31
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 10 srp 2011, 11:35
Příspěvky: 113
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
monty: ty výstřely byli hněd po sobě do minuty a to pochybuju, že by se změnila teplota vlhkost atd. ..
jacob: vyzkoušel jsem - nepomohlo..
army: taky jsem zkusil a nic..

nejlepší bude asi koupit novou optikou ikdyž nejsem zrovna penízkama zasypanej :-D jinak máte nějakou optiku, která funguje bez problému na SVD? kdyžtak odkaz prosím :-D nejlepší by bylo do 1500kč :-D ;-) Děkuju :-)

EDIT: ještě mě napadlo :-D co na svd hodit kolimátor? co vy na to? :-D už jsem to viděl a nevypadalo to nejhůř :-) :-D


27 lis 2011, 18:35
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
No to musíš vědět ty, jestli ti víc bude vyhovovat optika, nebo kolimátor...to neni o tom, jak to bude vypadat, to je o tom, jak to bude fungovat a jak se ti s tim bude střílet.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 lis 2011, 21:28
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 06 dub 2011, 18:22
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Já kolimátor na SVD občas mívám, přece jenom, kolimátory sou doporučovaný na střelbu do 100 metrů, což v airsoftu bohatě stačí :)je ale potřeba mít kvalitní, já mám české OKO a je to v pohodě, zvlášť na větších akcích se to hodí, když je do čeho střílet a ti blbové si myslej že sou mimo dostřel :) nutno poznamenat že pak už to není moc o tom že seš ,,odstřelovač´´ ale seš jakousi palebnou podporou družstva.

_________________
SVD Dragunov 185 m/s (0.25) 161 m/s (0.40)

ODSTŘELOVAČ není jen profese, je to taky úděl a rozhodnutí. Kropit s elektrikou umí každý, ale kolik z vás se trefí JIŽ PRVNÍ RANOU?

AS Team: Special Airsoft Services Brno http://sas.brno.sweb.cz/


28 lis 2011, 15:19
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
no ano, ale zas na druhou stranu, kolikrát pomůže optika s přiblížením při střelbě (obzvlášť pokuďmá člověk manuálku)...
kolikrát okem nevidíš kam přesně ta kule letěla ale v optice to vidíš bez problémů a můžeš podle toho udělat korekci. navíc jakkoliv hovadismus tak přeci jen efektivita ostřelovače je v podávání informací a k tomu přístroje pro "lepší pozorování" prostě patří. proč nezabít dvě mouchy jednou ranou a rovnou to nepřiťápnout na pušku, že? ANO pozorovák by byl lepší, ANO dalekohled je taky řešení, ale myslím že jde pochopit jak to myslím...

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


28 lis 2011, 16:24
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 16 úno 2009, 19:11
Příspěvky: 1271
Bydliště: Chrudim a Praha
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Army píše:
..premyslim jeste o 170pruzine ale bojim se o to ze uz to nebude takovy komfort pri natahovani :D

co se natahovaní týče je uz k dostání zvětšený návlek natahovací páky SVD:
http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... 75b98240da

_________________
Jo H&K G3A4 od TM je vážně rarita ... člen Airsoft Teamu Chrudim


01 pro 2011, 11:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Ahoj má dotaz mám svd dragunov manu a k tomu optiku PSO-1.Problém je v tom že optika po usazení na kámen neni přímo na ose zbraně nevím jak seřídit optiku.jestli je to to podle výpočtu vzdálenosti MOA a poté podle tabulek pro výpočet velikosti kliku,nebo že na korekčních tlačítkách jsou čísla které rovnou ukazují vzdálenost v metrech

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


01 pro 2011, 19:54
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
není přímo na ose? podložit některou z nožiček, jiank nevím...

jak seřídit? usadit, nastřelit, překlikat. PSO sem v rukách neměl. Myslím že tu jsou povolanější lidi co ti poradí co a jak přesně, ale obecně u každé optiky jde o to:
dej si terč na vzdálenost 50
tak 1MOA je 29mm / 100m tzn 14,5mm na 50m
zjisti kolik je jeden klik na kolečku (jestli to je 1/4 MOA, 1/8 1/2 nebo kolik- bývá to tam napsané, nebo v papírech k optice) podle toho zjistíš kolik kliků musíš udělat pro korekci dané odchylky.

v praxi, upni pušku, a seřizuj dokuď nebudeš střílet přesně. pozor na náklon jak horizontální, tak vertikální....

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 pro 2011, 20:17
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
JJ dík ale mě de spíš o to kestli je to vůbec funkční optika abych se stim zbytečně nepáral a jestli to mám dělat podle tabulek tedy 1/4 MOA tzn.jestli číslo na korekčních věžičkách označuje počet kliků nebo vzdálenost v metrech to jsem nikde nezjistil

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


01 pro 2011, 20:38
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Jak my máme vědět, jestli to je funkční optika? To si snad musíš vyzkoušet sám, jestli ti na ní funguje štelování, ne? A jak by mohly čísla na korekčních věžičkách určovat nějakou absolutní vzdálenost, když se to mění podle toho, na jakou vzdálenost střílíš?

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


01 pro 2011, 20:44
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2010, 13:42
Příspěvky: 67
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Asi mě nechápeš existují tabulky přez které vypočítáš podle vzdálenosti kolik kliku musíš udělat na puskohledu ale k tomu musíš mít zprůměrovanou střelbu.Ale nevím jestli to platí i u této optiky.Nebo je to tak že si zjistím zdálenost od cíle a na korekčních vežikách ji nastavím tak že "číslo na věžičce představuje vzdálenost" a ne počet kliků

_________________
Pokuď se lidstvo nevrátí ke kořenům našich předků nemá smysl dále existovat neboď vše co známe zanikne...jednou.


01 pro 2011, 20:59
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 22 led 2010, 15:53
Příspěvky: 736
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
čísla na korekčních věžičkách usnadňují nastavení, tzn když víš že máš cíl na 200m tak si spočítáš kolik kliků musíš udělat a kam. to samé pro ""jakoukoliv" vzdálenost, přeci jen než počítat třeba 53 kliků tak přetočíš věžičku na 50 a uděláš další 3... zrychlení procesu.

pro AS platí to co sem napsal.

mám pocit, že pleteš dohromady dvě věci. Tj: korekci odchylky při střelbě- nastavení optiky. a výpočet vzdálenosti k cíli pomocí optiky a dílcového systému.

když VÍŠ jak dalko je terč (bo to máš změřené) a na terči VIDÍŠ kam střílíš, tak si spočítáš odchylku a uděláš korekci.

příklad, terč 50m /1MOA na 50m = 15mm - ok 14,5 , ale pro usnadnění, zásahy 6cm (60mm)od bodu kam si mířil.

máš optiku 1/8 MOA- tzn. 1 klik na 50m je 1/8* 15mm = 1,875mm
tím pádem víš, že jeden klik na tom kolečku posune POI (point of impact- bod zásahu) o 1,875mm, kolik kliků musíš udělat abys posunul POI o 60mm pro kompenzaci odchylky???

kdyby dětem ve škole říkali, že pro zabíjení nepřátel "one shot one kill" budou potřebovat matematiku, tak by dnes po světě pobíhalo daleko víc inženýrů, než "sociálních pracovníků" :-D

_________________
If 'pro' is the opposite of 'con', then what's the opposite of progress?

Whether by knife, whether by gun, loosing your life can sometimes be fun!


01 pro 2011, 21:30
Profil
Praporčík
Praporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 03 pro 2011, 13:31
Příspěvky: 100
Bydliště: Žďár n/sáz.
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
To PSO-čko je na svdčku k ničemu.Má příliš úzké zorné pole a navíc jak tu je napsáno,nevyhovuje úhel naklonění vlastní montáže,tzn že je z pohledu závěru viditelně víc k jedné straně a zaboha to nejde doladit.Měl jsem jí na jedný akci,naučil jsem se mířit místo středu na číslo a čárku určující výšku osoby...Pak stejně šlo,za 1000 jsem pořídil 50ku optiku,kterou jsem přidělal na RIS lištu připevněnou k závěru svdčka a je to dokonalý.


03 pro 2011, 13:41
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
nehlede na to ze ty cinske svd optiky casto mivaji nefunkcni korekcni kolecka. uz jsem videl asi dve nebo tri takove. jestli kopie stoji 3 litry tak bych radeji koupil original, popr. nejakou DM6ku, ty maji aspon vetsi prumer cocky, tkaze neni treba hledat cil v tele od propisky :-D

nastrel optiky. optiku je idealni nastrelovat na velikost cile na ktery budes strilet, tzn na cloveka. trefovat na 50 m plechovku a nadavat ze to nejde kazdou ranou je blbost, protoze ji trefis tak 2/10 kdezto kamarada bez problemu trefis treba 9/10. pokud koule uleti o 4 metry na 30 metrech tak je neco spatne. to je docela dost.

monty: dotaz k SVDSku. Mel jsi ji v ruce nebo vis na beton ze to je uplne stejne jako klasicke SVD? na netu jsem nasel ze to vyrabi Ares, u nas se pise A&K a pak at se tom clovek vyzna. docela o ni uvazuju


06 pro 2011, 10:12
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
vanhouten píše:
monty: dotaz k SVDSku. Mel jsi ji v ruce nebo vis na beton ze to je uplne stejne jako klasicke SVD? na netu jsem nasel ze to vyrabi Ares, u nas se pise A&K a pak at se tom clovek vyzna. docela o ni uvazuju

Teď vubec nevím v jaké to je souvislosti

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 pro 2011, 10:48
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Monty píše:
seth-catchme píše:
U toho SVD-S, chci se zeptat, zda-li je s čínským SVDčkem shodná (neboli jenom je tam sklopka a jinej flashhider)? Díky.

Je to shodné a tak jak si napsal


v souvislosti s timhle


06 pro 2011, 10:53
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 srp 2009, 09:20
Příspěvky: 3724
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
JJ měl a je to shodný taky se mi líbý

_________________
Hle, zde vidím svého otce
Hle, zde vidím svoou matku
Hle, zde vidím zástup mého lidu k samému počátku,
Hle, oni mě volají, vyzývají mně,
abych přijal místo své
v sálech Vahally, kde udatní budou žít navěky.


06 pro 2011, 10:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
parada to jsem potreboval slyset :-) diky moc :-)


06 pro 2011, 11:01
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2008, 13:45
Příspěvky: 363
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Stále tady řešíte ,kde vzít kvalitní optiku.Stále zde několik kusú POSP mám. Jsou to 4X nebo 6X 24. Takže zájemci ,ozvěte se.

Jo.Jěště jedna věc. 15.prosince připluje kontejner,kde jsou také již nové čínské elektrické SVD od A&K ,podle vzoru z CA. Takže šetřete. Měl by být relativně za slušný penis. Pažbení je plast, ale dřevo je již připraveno k výrobě.


06 pro 2011, 13:36
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: SVD dragunov! PŘESNÁ REPLIKA!
Už jsem to říkal jednou, diskuse o AEG SVD je zde: viewtopic.php?f=112&t=11910&start=30 !!!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


06 pro 2011, 14:59
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 1926 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 65  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz