Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 dub 2024, 12:50




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Nákup zbraně v Polsku 
Autor Zpráva
Četař
Četař

Registrován: 19 dub 2011, 15:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Nákup zbraně v Polsku
Zdravím,
chtěl bych se domluvit s někým, kdo v dohledné době pojede do Polska (nejlépe pracovně :) ), speciálně do Varšavy, zda by mi tam v jednom z obchůdků nekoupil zbraň. Jedná se speciálně o tuto zbraň a tento obchůdek: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... -GF25.html.
Mám nějakej doposud nezj. problém s placením přes net a já osobně se do Polska nedostanu.
Tak pokud by se našla nějaká dobrá duše, nechť se mi ozve a zkusíme se domluvit.

Díky všem za pomoc. Pán Bůh se Vám odvděčí na dětech, ale spíše kvantitou než kvalitou.


26 lis 2011, 10:32
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Nákup zbraně v Polsku
Mattík píše:
Zdravím,
chtěl bych se domluvit s někým, kdo v dohledné době pojede do Polska (nejlépe pracovně :) ), speciálně do Varšavy, zda by mi tam v jednom z obchůdků nekoupil zbraň. Jedná se speciálně o tuto zbraň a tento obchůdek: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol ... -GF25.html.
Mám nějakej doposud nezj. problém s placením přes net a já osobně se do Polska nedostanu.
Tak pokud by se našla nějaká dobrá duše, nechť se mi ozve a zkusíme se domluvit.

Díky všem za pomoc. Pán Bůh se Vám odvděčí na dětech, ale spíše kvantitou než kvalitou.



jen dotaz - v cem je tahle SR25ka jina nez ta od A&K? krom pazbicky?


26 lis 2011, 11:27
Profil ICQ
Četař
Četař

Registrován: 19 dub 2011, 15:06
Příspěvky: 15
Nový příspěvek Re: Nákup zbraně v Polsku
No to je strašně jednoduchý.
Není tam ten ořech mezi RISkem a tělem. No a já z toho chci udělat něco jako XM110 - udělám závit na novej tlumič výšlehu, nechám vyfrézovat nápisy na tělo atd.


26 lis 2011, 11:37
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz