Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 16:25




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2011, 12:25
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco99 píše:
........
. 30-40 metrů oslňuje svítilnou na zbrani, nejlepší je na tom když běží celá squad vedle sebe a jak všichni máchaj těma zbraněma tak si svítěj do xichtu a pak je vysype s přehledem jeden člověk protože všichni měli před xichtem bílo. Smutný na tom je že ta baterka jde dokonce vidět ikdyž mířim na snipera kterej je v poušti (maximální světlo) na jeřábu, nedivil bych se kdyby mě tim oslepil. A taky nemam rád jak po respawnu mam 1-2 vteřiny černou obrazovku, dost často mě kvůli tomu vysypali. Zachvíli už budu mít M98B :)




battlelog je rozhodně blbost
baterky jsou také rozhodně špatně vybalancovaný ale opravdu se mi nestalo že by na ve hře dělali něják moc rušivej element nebo že by mě někdo vyloženě oslňoval během hry, pominuli noob servry kde s tím kokoti svítěj celou dobu a (dá se vypnout/zapnout) a pak se diví že je každej vidí už od respawnu.
jinak nenapadlo tě že v tý poušti to nebyla baterka ale odlesk optiky ?? ;)
jinak světlo a oslňování (i tou baterkou z metru) od slunce, házení zrcátek optik atd je opravdu krok správným směrem ( ovšem dokáže také dost nas...... není totiž nad to běžet do kopečka proti sluníčku a přehlídnout díky tomu maníka co tě okamžitě vysype :( ale o tom to je zde je ta zábava :D
černá obrazovka max 1/4 sekundy (že by špatné připojení ?? )
Systém povyšování a odměňování mi taky sedí (člověk se opravdu raduje jak malé dítě z každého užitečného vylepšení a každou zbraň si hýčká (v Cod jsem měl myslím po první hodině LV.30 a pul vybavení odemčený zde cca lvl2 a základ :D )

btv nejvíc mě rozesmívaj nováčci v BF seriji kteří si hned z fleku vemou snipu (jak jinak ;) a stršně se diví že nikoho nemužou trfit i když ho přesně zaměřili ! :D (ano balistická křivka taky něják funguje (časem by mohli ještě vložit vítr a budu si chrochtat maximálně )

_________________
člen WWII military Airsoft týmu KVH Grenze o.s
www.kvh-grenze.cz


23 lis 2011, 06:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Odlesk optiky ne, v tý době sem používal ještě na SV98 "balistickou" optiku se zvětšenim x12, a bylo to pod zbraní nebo na boku, rozhodně né prasátko od optiky, to moc často ani nevidim.. Jinak taky dost lidí nepřemejšlí co si na tu zbraň dávaj, moc nechápu k čemu bude borcovi na pušce jako M40 nebo SV98 an/peq laser, protože mu to akorát škodí, na battlefieldu je občas krásný v odstřelování právě to že je nějakej čas zamířit, že to neni sekání quickscopem ve skoku, a pokud někomu namířim laserem do tlamy tak si automaticky lehne nebo začne zdrhat, nebo prostě uhne protože mu je jasný že na něj někdo míři, takže to mi nejde do hlavy proč lidi používaj všechno co odemknou. Laser mi ale zatim dost pomohl asi na G17 , na tasení ideální (s tim sem si vzpoměl na místní diskusi o tom k čemu laser na zbran). Slunce rozhodně sere hlavne při běhání po hřebenech třeba na Kharg Island, tam fakt do kopce nemá člověk moc šanci. Pomalý připojení asi ne, ale to mi zas připomíná že battlelog je tak skvěle funkční že už nepíše ani ping u serverů, jenom když si tak minutu počkám tak ho tam mam u jednoho serveru... takže chodim prostě na český (parkrat sem byl na FA) nebo na německý.

Jinak ano, hry nefungujou na základu moc spolehlivě a proto se patchujou, ale to bohužel nemění na tom jak frustrující to třeba pro mě dokáže bejt ikdyž je to furt jen hra. Pokud si koupim hru, tak aspon to že bude fungovat beru jako jistotu, že si budu dokopírovávat manualně někam do registru něco je sice pro mě hračka, ale rozhodně to neni idealni cesta, prostě když hru vydaj tak musej furt ladit, né že jí dali do oběhu tak na to serou.


23 lis 2011, 17:31
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak žejo tady jde o to, že se musí stíhat termíny...musí se vydat dostatečně včas před vánoci, musí se stíhat konkurence (MW3) atd. no a většinou se to nestihne do termínu vydání doladit, tak se to prostě vydá tak jak to je a finální vyladění se pořeší patchema. Dlabat na termíny vydání a odkládat ho tak dlouho, dokud hra není fakt stoprocentní, si můžou dovolit jen vývojáři, co nemají konkurenci (napadá mě tak akorát Valve nebo Blizzard, dřív ještě ID, ale ti přesně na tohle nakonec taky dojeli) a to tenhle případ fakt neni...vydat Bf3 o měsíc nebo šest tejdnů pozdějc, tak už maj všichni MW3 a prodeje budou ve sračkách. Nemluvě o tom, kdyby se to nestihlo do vánoc.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 lis 2011, 18:48
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Zatim jsem nehrál ani jednu hru ale chtěl jsem se zeptat jak je to tam udělaný s kolimcema a podobnejma věcma u MW mě štvalo že v MP nebyl třeba EOTech i když v singlu byl + mi třeba docela mrzelo že nešely kombinovat různý věci např tlumič + kolimec atd..

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


23 lis 2011, 20:02
Profil
Podpraporčík
Podpraporčík
Uživatelský avatar

Registrován: 22 srp 2010, 15:04
Příspěvky: 71
Bydliště: Dobřany
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ahoj eotech tam je dokonce 2x kombinovat veci muzes


23 lis 2011, 20:23
Profil
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 lis 2011, 15:16
Příspěvky: 36
Bydliště: Killeen, TX United States
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Co mě teda u Battlefieldu 3 sklamalo,tak to že předlohy uniformy USMC se vývojáři nedržely,no čekal jsem od toho víc ale jo když sem se nudil tak sem si to klidně zahrál.U MW3 aspoň že upravily ty zvuky zbraní aspoň to má zvuk podobný reálné zbrani a nezní to jako chrastítko :D. MW2 mě teda bavilo víc k tomu tam byla skvělá hudba Hanse Zimmera.jak jsem psal když se nudím tak si to klidně zahraju.


27 lis 2011, 04:15
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak Bf3 multiplayer mě fest chytnul, je to super :-) Je vidět, že se poučili z chyb, co nadělali v Bf2, extrémně mě potěšila třeba absence arti a existence ručních AA raketometů. Systém, kdy si člověk unlockuje věci i u vozidel a může si vybrat jen nějaký je taky super, myslim si, že to bude mít blahodárnej vliv na vyváženost hry co se letadel a vrtulníků týče, v Bf2 to hlavně ke konci už prakticky nikde nešlo hrát, protože skoro v každej hře byli lidi s joystickama, který prakticky nešli porazit. Za jedinou chybu zatim teda považuju to oslňování svítilnama a laserama, tady souhlasim s locem, že to je vskutku maximálně kokotské a pevně doufám, že to v nejbližším patchi pořeší.

No a co se Battlelogu týče, tak se mi to popravdě řečeno začíná i líbit, občas to teda moc dobře nefunguje nebo rovnou padne na držku, ale to snad pořeší a bude to ok...ale jinak to je fajn, hlavně kvůli komunikaci s ostatníma co chtěj jít taky hrát, si pamatuju jak jsme vždycky alttabovali do ICQ a domlouvali se na kterej server teda jdem a kterej je volnej a funkční, to tady odpadá. Na druhou stranu mi teda sere, že se nedaj nastavovat kity vybavení někde offline, ale jedině když je člověk připojenej na nějakym serveru...takže pokud si s tim chci pohrát, musim vlezt na prázdnej server a tam to řešit...ojeb.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 lis 2011, 12:42
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
hele mě osobně by battlelog vůbec nevadil, ale kdyby měla hra i offline nastavení a vůbec kdyby měla nějaký menu, tady se můžeš jenom připojit, vypnout hru a připojit zas jinam... Co se týče vyváženosti tak tam mam trochu smíšený pocity, už mi dost leze krkem jak na každym serveru je borec co odehraje celý kolo tak že si dojede doprostřed mapy s AA vozidlem jako je Tunguska nebo LAV , a je po srandě protože nějaká spolupráce v rámci teamu moc vidět neni, na to je třeba mít squad plnou přátel a komunikovat. On takovej anti air s dvojtym 30mm kanónem s nesmyslnou kadencí + zlepšovák na nějaký ty "cobra style" nemířený rakety proti tankům a pěchotě + jakejsi infra kouř co mate navádění nebo leteckej radar tak to už je celkem oříšek. Celkem mi navíc vadí že recon kit už nemá hejkala, ale to by mi ani tak nevadilo, ale spíš že nemá jak zničit něco obrněnýho, v BFBC2 to takhle měl medic a naopak recon měl C4ky nebo zaměřoval cíl pro mortar.

Jinak patch na baterky už vyšel, akorát mi nepřijde že by něco vyřešil.

Jinak griffe ty si vzal teda někde ten ruskej klíč ? Nebo kdes to nakonec koupil ? Jenom ze zájmu se ptám. Kdyžtak kdybys měl zájem tak si mě můžeš/můžete kdokoliv přidat na battlelogu - xLoCo99x (v pravo dole na liště - Com Center -> Add friend)


27 lis 2011, 14:23
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Na tyhlety experty s transportérama se prostě musí sesypat engineeři a ustřílet je raketometama, sice jich třičtvrtě pobije, ale nakonec padne. Na to ani neni potřeba nějaká extra domluva, stačí prostě počkat, až se lidi naserou a rozhodnou si to s nim vyřídit každej sám za sebe :D Že sniper nemá nic proti obrněncům mi ani moc neva, v Bf2 to bylo stejný a jsem na to tudíž zvyklej, spíš mi žere že ho obrali o Claymory, teď si člověk nemá jak krejt při odstřelování záda...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 lis 2011, 14:40
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
No jak se to vezme, třeba ten T-UGS senzor (pípá při pohybu) se na to celkem dá použít, ale nikomu sám o sobě neublíží, a s těma engineerama na ty AA - on na to nikdo nereaguje, všichni budto ležej o kus vedle s puškou na bipodu nebo jsou o pul kilometru jinde a tam se střílej tankama, vážně po těch antiairech třeba na takovym Kharg Islandu nikdo moc nejde.

A právě taková tunguska by se za recona dala nějakou C4Kou zneškodnit tak jako to šlo v BFBC2.

Ale tak já si zvyknu, hlavně už mam recon vyexpenej takže si s nim budu hrát " jentak pro radost"


27 lis 2011, 15:30
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak C4ku má support, když za něj hraju tak jí taham, ale zatim jsem jí použil asi jednou, neustálý nabíhání na tanky a vyhazování do vzduchu jako v Bf2 se tady nekoná, člověka zkosí kulometná věž když se o to pokusí :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


27 lis 2011, 15:41
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 17 lis 2011, 15:16
Příspěvky: 36
Bydliště: Killeen, TX United States
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak já jsem multiplayer v BF3 nehral protože sem rád že si zahraju teď sem tam singleplayer,ale až bud mít čas tak si ho taky oskouším. :D


28 lis 2011, 08:02
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
BF3 rozhodně neni na singl


28 lis 2011, 17:53
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 23 lis 2011, 05:12
Příspěvky: 3
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Counter strike 1,6 nebo source.


29 lis 2011, 00:14
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak jsem si vcera nainstaloval COD MW3, zajel jsem si 2 nebo 3 mise (vystrelil jsem rakety z ponorky) - vypnul smazal a litoval hodiny stravene u noveho COD :-D jak jsem se tak na to dival tak krom fičurek jako moznost pouzivat vyklopnou optiku, tam neni vuuuuuubec nic noveho. furt to vypada stejne, furt to je stejne zmatene, furt to je naskriptovane jak zivot v matrixu. multak bude asi zase na nejakou chvilku fajn, ale oproti COD MW1 jsem tam neobjevil nic noveho. akorat me pobavil rusak s P90 s Acogem nebo AK47 s tlumicem a Acogem :-D potom bylo srandovani ze po vypaleni raket z ponorky padaly čirou nahodou vsechny rakety na lode kolem kterych jsem zrovna projizdel - fakt asi nahoda :-D


12 pro 2011, 12:23
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
A cos od toho čekal jinýho? :D Tohle je prostě Call of Duty, rychlá akce a pojetí hollywoodskýho akčňáku, pokud chceš něco jinýho, hraj jinou hru :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 pro 2011, 14:27
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník

Registrován: 06 lis 2009, 21:51
Příspěvky: 854
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Však to je interaktivní film, to už nejde brát jinak ;)

_________________
KVHS RHPz 2009-2013
INVISIBLE GEAR


12 pro 2011, 16:13
Profil
Kapitán
Kapitán

Registrován: 11 lis 2009, 20:13
Příspěvky: 350
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
hele,pokud si to hral hodinu,to uz si byl na dobre ceste to dohrat,s nadsazkou:D


12 pro 2011, 16:17
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
A cos od toho čekal jinýho? :D Tohle je prostě Call of Duty, rychlá akce a pojetí hollywoodskýho akčňáku, pokud chceš něco jinýho, hraj jinou hru :-)


nejak naivne si porad myslim ze bych jeste nekdy v budoucnu mohl zahrat nejakou solidni strilecku :-D


12 pro 2011, 19:25
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
nevim jestli vite ze anareus pomahal vybavou pri tvorbe arma2 - nasel jsem hezkou reklamu :-) viz priloha


Přílohy:
ARMA2 - Zargabad.jpg
ARMA2 - Zargabad.jpg [ 189.29 KiB | Zobrazeno 11581 krát ]
12 pro 2011, 19:45
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Vime :) dokonce v hranejch prechodech nas muzete videt "nazivo" :)

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


12 pro 2011, 20:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
trubkin píše:
Vime :) dokonce v hranejch prechodech nas muzete videt "nazivo" :)


ja vim ze ty to vis :-) co myslis hranym prechodem?


12 pro 2011, 21:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
Griffon píše:
A cos od toho čekal jinýho? :D Tohle je prostě Call of Duty, rychlá akce a pojetí hollywoodskýho akčňáku, pokud chceš něco jinýho, hraj jinou hru :-)


nejak naivne si porad myslim ze bych jeste nekdy v budoucnu mohl zahrat nejakou solidni strilecku :-D


Co třeba "nový" Flashpointy od Codemasters nebo ArmA2? :-) Pořádnejch válečnejch akcí je bohužel málo, protože hry už jsou dneska stejně jako všechno ostatní o penězích a složitá realistická nepředskriptovaná válečná hra oproti CoD moc nevydělá už jen proto, že nebude použitelná pro konzole. No a pokud zamíříš mezi neválečný FPS, tak kvalitních her najdeš spoustu...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 pro 2011, 21:54
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ARMA2 je moje srdcovka a stale neni sesazena z meho herniho TOP :-) ale obcas bych si dal i neco oddychovejsiho a akcnejsiho - COD je na me uz moc, ale treba posledni MOH se mi libil. Ted nekdy chci zkusit BF3 - sice to je spise MP hra, ale zkusim i singl.

ad Codemasters Flashpoint - co myslis ze tomu jako fanda BI Flashpointu a ARMY muzu rikat :wink:


12 pro 2011, 23:05
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Hele, pro mě je Flashpoint asi největší srdcovka ever, nebo se o to místo alespoň dělí s CaC Generals...ale když jsem se na ty nový Flashpointy kouknul bez předsudků, tak to vůbec neni špatný. Prostě to nesmíš srovnávat s původní sérií a vztekat se, jak pošlapali klasiku, to jsou úplně jiný hry, akorát se stejnym názvem a jako takový za zahrání stojej.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 pro 2011, 23:08
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Hele, pro mě je Flashpoint asi největší srdcovka ever, nebo se o to místo alespoň dělí s CaC Generals...ale když jsem se na ty nový Flashpointy kouknul bez předsudků, tak to vůbec neni špatný. Prostě to nesmíš srovnávat s původní sérií a vztekat se, jak pošlapali klasiku, to jsou úplně jiný hry, akorát se stejnym názvem a jako takový za zahrání stojej.


zkousel jsem to, ale proste se mi to nelibilo, par veci tam nebylo vychytanych. nevim jak ve kterem dile ale treba mi tam strasne moc chybelo vyklaneni, coz u hry s takovouhle obtiznosti je docela spatne. grafiky to vypadalo dobre, napln misi taky nebyla spatna, ale po nekolikerem vztekani se nad banalitama jsem to proste smazal :-)


13 pro 2011, 08:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ty to koukam bereš jinak no, já většinu her co rozjedu taky dohraju, málokdy mě něco naštve tak, že bych to smazal :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


13 pro 2011, 09:53
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 11 čer 2011, 20:39
Příspěvky: 278
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Me flash sral hlavne chybama....vlastne porad byli nejaky patche, ale nikdy ta hra nebyla dotazena.

_________________
Masli dobrych kamaradu nepratel netreba.


13 pro 2011, 10:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffon píše:
Ty to koukam bereš jinak no, já většinu her co rozjedu taky dohraju, málokdy mě něco naštve tak, že bych to smazal :D


hraju abych se bavil a ne aby me to sralo :-D


13 pro 2011, 10:03
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 11 led 2012, 07:08
Příspěvky: 67
Bydliště: Česká Kamenice
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Call of Duty 1,2,MW 1,MW 2,MW 3 , Arma I a II,Operace Flashpoint, SWAT 4, Rainbow Six Vegas 2, Battlefield 3, Vietcong a Hitman =>moje top válečné/akční hry


16 led 2012, 14:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz