Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 04:37




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ] 
Přejít na stránku 1, 2  Další
 Výstroj, zbran, brýle a vše 
Autor Zpráva
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Výstroj, zbran, brýle a vše
Zdravím, již jsem to s vámi probíral a koupím TM M1911, jenže chtěl bych poradit s kompletními věcmi na začátek, cena vůbec nerozhodnuje, ale byl bych rád.. aby jste se trochu drželi při zemi..

Jinak se omlouvám za mé zbrklé chování a nyní budu respektovat vaše rady, ale horší je, že jako začátečník tomu prd rozumím..

Já mam par výběrů, takže taky něco postnu.. ale byl bych rád za rady od odborníků.. našel jsem tu par temat o výstroji atp. Ale já se v tom vůbec nevyznám.. prostě bych rád spočítal celkovou cenu do začátku.


Výstroj - boty, oblečení, helma, rukavice, zuby..

Chtěl bych kvalitní to znamená abych se mohl pohybovat bez obav, že si něco zapíchnu do nohy.. jako se to stalo par lidem odtud.. střepy atp.. Oblečení nejlépe aby nebylo moc na zimu.. jsem člověk co miluje zimu a tak mi nevadí "slabší" oblečení.. ale zase aby to trochu potlačilo sílu rány..

Helma aby když třeba poběžím a stane se mi že se o něco praštím do hlavy, aby mi trochu pomohla, nejlépe kdyby chánila i uši.

Rukavice bych chtěl nějaký takový kožený, černý.. nevím jak to popsat.. tak uvedu obrázek. http://www.top-armyshop.cz/fotky10012/f ... kozene.jpg

Jde mi o lepší natahování a menší bolest když mě trefí do prstů.. potom něco na zuby.. napadla mě nějaký šátek, ale jak moc mě to ochrání? Potřeboval bych jít na rovnátka.. ale bez zubů tam nemohu :)

Nejlépe USMC nebo AČR.


Co se týče zbraně tak mi jde o elektriky..

Primární, Sekundární a na zimu.

Do začátku si koupím TM M1911 manualku..

Potom bych viděl jako:
Primární: http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=1781
Sekundární: Tady si nejsem jistý jestli plynovku nebo elektriku.. tady hraje roli především jaro, léto.. protože na zbytek použiju manualku..
Požadavky: Miluju M1911, M16.. nebo AK-47, tak něco z toho.. u sekundarky si nejsem jistý vůbec.. ale spíše M1911


A brýle jsem si vyhlídl tyhle - http://www.pracovniodevybrno.cz/qx-3000.html
Četl jsem tady, že jsou dobrý.. ale radši bych se přesvědčil.

Jde mi o cenu, kterou to hodí celkem.. děkuji moc.


22 lis 2011, 15:06
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Boty - 1000-2000Kč podle toho, jak moc dobrý si vybereš. Beru v potaz americký kanady, který v současnej době u nás nabízí asi nejlepší poměr cena/výkon.

Oblečení - nějaký origo maskáče (kopie opravdu neber, nevyplatí se), to se pohybuje od pár stovek do pár tisíc, to si musíš vybrat podle armády, kterou chceš dělat nebo podle toho, co se ti líbí. Do našich podmínek se například hodí flecktarn (BW), woodland (US Army), vz.95 (AČR) nebo MARPAT woodland (US Marines). Seřazeno podle ceny, flecktarny stojej pár stovek, marpaty 2-3 tisíce.

Rukavice - jako to záleží na tom, co ti bude vyhovovat, jestli je chceš i na zimu, nebo jen tenký ochranný atd.

Ochranné prostředky - Doporučuju chrániče na kolena (cca 500Kč), tuhle masku: http://airsoftpro.cz/eshop/product_info ... ts_id=1736, brýle třeba ty co sis vybral a k tomu plastovou helmu (taky cca 500Kč).

Kvér - Sekundární = na zimu = do začátku = TM M1911 je ideální volba. Nemá cenu kupovat x pistolí nebo x manuálek, radši šetři na pořádný AEG. Primární AEG vybírej teprve, až na něj budeš mít prachy a budeš se ho chystat koupit, nabídka se mění téměř každým dnem. Témat o výběru je tu spoustu, až se rozhodneš co za kvér vlastně chceš, tak si něco přečti a určitě si vybereš.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 lis 2011, 15:51
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Jenom k té plastové helmě, je více druhů nebo ne? Nechtěl bych koupit nějakej šmejd.

No a tu primární AEG bys mi doporučil jakou + třeba i tu sekundárku?
Potřebuji totiž spočítat cenu, kterou mi to hodí celkem.. jinak mockrát díky, přesně tohle jsem potřeboval.

Edit:

Nejlepší by bylo to poskládat komplet na jednom eshopu abych platil jedno poštovný, nebo jak to funguje? Případně odkaz kdybys byl tak hodný :)


22 lis 2011, 15:54
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Potřeboval bych schválit nebo upravit můj výběr, řidim se podle tvých cen a doporučení.. chci si sestavit výbavu, abych potom jen kliknul a koupil..

Helma:
ČR - http://www.zbrane-airsoft.cz/army-shop- ... a-cr-nova/ + http://www.zbrane-airsoft.cz/army-shop- ... -woodland/
USMC -http://www.zbrane-airsoft.cz/army-shop-helmy//helma-us--zelena/ + stejnej povlak jako u ČR

Chrániče - http://www.e-army.cz/chranice-na-kolena ... e1508.html
Brýle - http://www.pracovniodevybrno.cz/qx-3000.html
Kanady - Myslel jsi tyhle třeba? http://www.army-airsoft.cz/obuv/boty-kanady-vz-90/

Oblečení - Tady si nejsem jistý, jestli bys měl náladu mi dát s odkazy pro ČR a US, byl bych ti moc vděčný.

Co se týče zbraní tak počkám na aktuální nabídky, nebo doporučení spoluhráčů a pak se kdyžtak zeptám tady.


22 lis 2011, 16:02
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Helma: Je jich spousta druhů, je potřeba taky vybírat podle toho, co za maskáče si koupíš a tak, takže až se rozhodneš, tak ti můžem poradit dál.

Primární AEG: Takovou, kterou chceš, a která se ti líbí. Nabídka kvérů je hrozně široká a každej má svoje výhody a nevýhody, můžem ti tady pak poradit konkrétní značku nebo typ, ale co za kvér chceš musíš vědět. Taky to chce vybírat podle maskáčů, Američan s kalachem vypadá fakt blbě. Sekundárku jak říkam, nech si manuálku, kterou si koupíš do začátku.

Na jednom eshopu to těžko poskládáš, minimálně maskáče a boty budeš muset určitě koupit jinde než zbytek. Najít si to zvládneš sám, je to mechanická práce, prostě projíždět shopy a hledat, kde se co dá a nedá koupit.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 lis 2011, 16:04
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Tys nikdy nic nekupoval na internetu ? Ano, jedna obědnávká = jedno poštovný

Plastovou helmu doporučuju sehnat někde IBH, dneska mi přišlo a je to paráda až na jednu věc, a to sice že nemáš krytý uši (ale já mam brejle na gumě /ess nvg/ takže ty uši mam v celku krytý, neni to rozhodně nejzdravější řešení, ale mě to vyhovuje oproti helmám se skořepinou PASGT nebo ACH (to jsou dvě nejběžnější co najdeš, daj se sehnat asi za pětikilo, já měl jetou IBH helmu za pětikilo).

Jinak marpaty by se dali sehnat asi i pod 2 tisíce, jsou lidi co je maj za tisícovku, jinak se daj sehnat za kolem 1500 když to někdo doveze.

Jinak bych nekupoval když začínáš hned AEG a k tomu sekundárku, budto začni rovnou s AEG a zbylý peníze za sekundárku dej za pořádnej akumulátor a nabíječku, nebo si kup jen tu manualku nejdřív. Ani nevíš jestli tě to chytne, tohle tu je furt.


22 lis 2011, 16:05
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Dobře a kolik bys odhadoval, že mě to ze začatku bude stát? + - nějaká odchylka.. Já jen, abych věděl kolik mám dát peněz do kupy..

Zatím to započítej bez AEG jen s tím, co jsme se bavili.
+ potom ještě napiš kolik penez mě bude stát kvalitní AEG

Jinak ještě mě zajima, jak dlouho mě ta zbran vydrží?.. dejme tomu, že v zimě hrát s ní nebudu a budu ji čistit a tak? Jako semtam vyměnit nějaký věci v ní ano.. ale vydrží třeba rok, dva než se zničí?

Protože pak jde o to, jestli ma cenu kupovat drahou, když mi může 2x do roku se zničit.. to jsou pak celkem pecky.


22 lis 2011, 16:07
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Počítej tak čtyři až pět táců s manuálkou od TM. Použitelný AEG je pak od nějakejch tří tisíc až po několik desítek táců.

Jinak k tvýmu výběru:
- Helmu plecháč určitě ne, ta plastová pasgt neni blbá, potah sežeň origo.
- Chrániče jo, brejle jo, kanady si najdi v tématu o kanadách, když mluvim o americkejch botech, tak český vz90 asi opravdu nemyslim.
- Oblečení americký na us-armyshop.cz, český nevim.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 lis 2011, 16:10
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 26 črc 2009, 14:12
Příspěvky: 3071
Bydliště: Slavkovské Bojiště
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
český hadry nejlevněji na earmyshop.cz, klidně použitý, stojej pak pár korun.
Jinak nejlevněji to všechno dohromady na jednom shopu asi poskládáš na tom us-armyshop.cz (samozřejmě že ne AČR).

_________________
http://www.Sniperblog.cz


Naposledy upravil reyes102 dne 22 lis 2011, 16:13, celkově upraveno 1



22 lis 2011, 16:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Dobře děkuji moc, to je zatím vše. Jestli mohu poprosit, tak to nech být toto téma a nazamykej.. protože nechci pak zakládat znova, kdybych měl nějaký dotaz..

Zatím to promyslím, seženu tým a případně se ozvu, děkuji moc.


22 lis 2011, 16:13
Profil
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Prosím, ještě jsem zapomněl. Jak dlouho mě ta zbran vydrží?.. dejme tomu, že v zimě hrát s ní nebudu a budu ji čistit a tak? Jako semtam vyměnit nějaký věci v ní ano.. ale vydrží třeba rok, dva než se zničí?

Myslím tím AEG.


22 lis 2011, 16:55
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
nikdo ti to nerekne, je to kus od kusu, opravit se da vsechno, jenom zalezi za kolik

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


22 lis 2011, 17:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Takže dejme tomu, že si koupím nějaký AEG a něco se poškodí.. jak často se to tak stává? Berte to podle sebe, to bude nejlepší.

Mě jde o to, aby mi aspon 2 roky vydržela když do ní mam investovat nějakou větší částku.

A opravy se týkaji nejčastěji čeho a za kolik? A dají se i vylepšovat?


22 lis 2011, 17:02
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
Takže dejme tomu, že si koupím nějaký AEG a něco se poškodí.. jak často se to tak stává? Berte to podle sebe, to bude nejlepší.

Mě jde o to, aby mi aspon 2 roky vydržela když do ní mam investovat nějakou větší částku.

A opravy se týkaji nejčastěji čeho a za kolik? A dají se i vylepšovat?

Jak dlouho ti zbraň vydrží bez oprav se dá těžo posuzovat ;) nejdřív si přečti základní informace o aeg zbraních a pak se ptej, samozřejmě že se dají vnitří díly vylepšovat

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 17:33
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Tak já jsem chtěl vědět jak často se vám rozbíjí a přestávají fungovat.. abych si to utřídil v hlavě.


22 lis 2011, 17:45
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
Tak já jsem chtěl vědět jak často se vám rozbíjí a přestávají fungovat.. abych si to utřídil v hlavě.

Když zbraň necháš v základu tak nějakej pátek bude sloužit bez problému. Já osobně upravuju svoje ak skoro každý týden, protože postupně něco odchází. Mám na něm ale už nastříleno asi 50 000 kulí. Mám v něm vyměněno uplně všechno tak snad zatím další problémy nehrozí.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 17:49
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Ale to prostě fakt záleží na kusu...M16A2 od CA jsem měl posranou každej tejden, potom M14 od TM se mi podělala za rok a půl jednou, M249 jsem měl posranou zase každej tejden, M4ka od CA mě za půl roku nezklamala ani jednou, M16A3 od JG mě za tři a půl roku nezklamala ani jednou (tohle musim zaklepat), SR16 od Aimtopu mi nefungovala už po vybalení z krabice, ale po lehkym poladění jede parádně atd...takže si vyber.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


22 lis 2011, 17:55
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Čili vydrží třeba 2 roky než bude totálně neupoužitelná?

Ono si spočítej... každej rok dát třeba 3x 5000.. když ty peníze můžu investovat do lepší zbraně třeba.. nebo vybavení.

Griffon - A zabývá se někdo opravou aby zajistil, že bude fungovat déle? A od jaký firmy je lepši koupit AEG? TM bude na mě moc asi pecka..


22 lis 2011, 17:56
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
kup si čínskej kvér z posledních řad, třeba cyma kalach 046 nebo něco takovýho, jinak zbrane vydržej určitě víc než 2 roky, jsou lidi co maj maruiky už 10 let, ale stejně tak ti čína vydrží i 5 let, ale neřek bych že budto vydržíš u airsoftu 5 let (samozřejmě pokud tě to chytně hodně tak asi i víc) nebo budeš pak chtít nějakou jinou


22 lis 2011, 18:00
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
Čili vydrží třeba 2 roky než bude totálně neupoužitelná?

Ono si spočítej... každej rok dát třeba 3x 5000.. když ty peníze můžu investovat do lepší zbraně třeba.. nebo vybavení.

Griffon - A zabývá se někdo opravou aby zajistil, že bude fungovat déle? A od jaký firmy je lepši koupit AEG? TM bude na mě moc asi pecka..

Tm se tady nedávno probíralo a všichni říkají že jede bez problémů jen na základní pružině. Pokud tam chceš dát silnější tak musíš vyměnit všechno. Dobrá značka je třeba GaP nebo CA, ale kolikrát vyjde líp vylepšit si čínskou zbraň, než koupit zbraň značkovou. Ale značkové zbraně mají lepší zpracování a měly by vydržet i dýl, ale jak psal griff: je to kus od kusu.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 18:00
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Dobře, to jsem moc rád, že je možné aby to vydrželo, samozřejmě se o zbran budu starat a byl bych moc rád, kdybych se dokázal naučit to vylepšování sám :) Ale asi to bude těžké ne? :)


22 lis 2011, 18:03
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
Dobře, to jsem moc rád, že je možné aby to vydrželo, samozřejmě se o zbran budu starat a byl bych moc rád, kdybych se dokázal naučit to vylepšování sám :) Ale asi to bude těžké ne? :)

Nic na tom není :) jde jen o praxi. Koukni se po internetu nebo se koukni na tyhle stránky http://www.airsoftchrudim.cz/recenze.html dá se tady toho dost zjistit.

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 18:07
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 čer 2008, 20:10
Příspěvky: 5923
Bydliště: Heřmanův Městec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
musis na to mit nejaky technicky predpoklady, dobre vybavenou dilnu, hodne nacteno ohledne upgradu a problemu s nima a alespon ze zacatku nekomu zkusenemu koukat pres rameno. i tak se ti muze stat, ze to nedokazes udelat spravne

_________________
JeffTron - Elektronika pro AEG zbraně 21. století


22 lis 2011, 18:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Aha.. no mě by to hodně bavilo se v tom hrabat :) Tak děkuji moc.


22 lis 2011, 18:08
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
Aha.. no mě by to hodně bavilo se v tom hrabat :) Tak děkuji moc.

Když něco vylepšuješ a pak to sestavíš a všechno funguje jak má a střílí to líp tak je to krásnej pocit :) jak radil jeff, koukni se někomu zkušenějšími přes rameno jak se to dělá a naučíš se to bez problémů

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 18:10
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
To je určitě fajn pocit tomu věřim.. nemám ale komu koukat přes rameno :) Tady vlastně ani nevím o nikom kdo něco takového dělá.


22 lis 2011, 18:12
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
HeBe píše:
To je určitě fajn pocit tomu věřim.. nemám ale komu koukat přes rameno :) Tady vlastně ani nevím o nikom kdo něco takového dělá.

Tak se koukni na ty stránky jak jsem postoval nebo si napiš na youtube upgrade m4 a tam je spousta videí o tom jak upgradovat a rozdělávat zbraně

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


22 lis 2011, 18:14
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr

Registrován: 16 lis 2011, 12:11
Příspěvky: 44
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Dobře, díky :)


22 lis 2011, 18:17
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Jakožto svoje první brejle bych určitě nebral žlutý, zdaleka ne každýmu vyhovujou, já to třeba nesnášim. Časem je může za ty prachy ozkoušet, ale chce to určitě mít ještě čirý.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 lis 2011, 17:59
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Výstroj, zbran, brýle a vše
Já si myslim, že každej by měl mít čirý brejle, dokud si to neozkouší a nebude si jistej, že mu ty žlutý vyhovujou dostatečně na to, aby se bez čirejch obešel. Což pochybuju, že se někdy stane, protože jak sám říkáš, nejsou zdaleka vhodný vždycky. Prostě čirý jsou univerzální, takže bych si napřed rozhodně koupil ty a až potom případně řešil nějaký spešl záležitosti, jako jsou tmavý nebo žlutý.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


26 lis 2011, 22:38
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz