Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 06:48




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 980 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Další
 PC Hry pro softaky 
Autor Zpráva
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Griffe, můžu ti spíš doporučit obchody jako G2play nebo MMOboost (po bližším zkoumání zjistíš že je to stejnej pán :D) kde jsou za lepší ceny než ten zmiňovanej litr o kterym mluvíš, sice nedostaneš žádnou krabičku , ale mohlo by tě zajímat -> http://mmoboost.cz/battlefield/battlefi ... ndard.html

nebo

http://mmoboost.cz/battlefield/battlefield-3-1668.html

(a ještě tam maj limitky, si to prohlídni)

jo jinak ti dám celkem zlatou radu, a to sice aby ses ujistil že na to máš PC , já mam 4 jádra 3,0GHZ, 2,5gb ram, 4850 512 mb (ta to brzdí nejvíc) a jedu sice svoje rozlišení (1440-900) ale všechno na low. Grafika je sice furt pěkná, ale občas nejsou FPS uplně jak bych si přál.


12 lis 2011, 10:57
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nic proti ale ten chlápek prodává stažený hry + kradený cd klíče a to nikomu nevadí.. já se tu minule zeptal jen na pos*anej crack a griffouš mě málem sežral

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


12 lis 2011, 12:41
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
loco -> jojo, o tom už taky vim, z toho co jsem zjistil je to v principu to samý co na Aukru, prostě klíče z Ruska...podle všeho to je ok, tak to Bfko asi zkusim a uvidim.

Reve -> Jak jsi na to přišel? Podle toho, co jsem zjistil je to tak, jak píšu, čili klíče z Ruska...no a kde si seženeš instalační data je vcelku jedno, podstatnej je originální key...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 lis 2011, 16:39
Profil ICQ
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2010, 15:23
Příspěvky: 452
Bydliště: Praha / Plzeň / Kaznějov / Livingston UK
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Takže kradený..:D
btw docela Epický video :D
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklam ... i-videohry

_________________
NEUMÍŠ NIC!!!


12 lis 2011, 16:48
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já mam standart EN verzi z G2Play (teda co vim tak je odtamtataď, vyhrál sem jí takže sem to nekupoval) a v pohodě. Z mmoboostu mam víc her a všechno OK


12 lis 2011, 17:05
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nejsou kradený, v Rusku se prostě hry (a ono i filmy a vlastně všechno) prodávaj strašně levně, protože to je jediná šance, jak se tam dá konkurovat pirátům...takže se samozřejmě najdou lidi, který tam ty hry nakoupí a následně je prodaj "na západ" se ziskem, no a u nás se zase najdou lidi, co to vezmou ve většim od nich a pak to prodávaj dál, protože spousta lidí včetně mě radši zaplatí Čechovi, než nějakýmu ruskýmu eshopu, i když daj o něco víc. No a prodávaj se jen kódy, protože posílat krabičky by to úplně zbytečně prodražilo.

loco -> Přesně to jsem chtěl vědět, díky :-)

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


12 lis 2011, 17:23
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak sem dojel příběh MW3 ... a teda zklamalo mě to , teda já moc ani nečekal, ale stejně

*pokud by se někdo cejtil dotčen tim že mu nasvítim co se tam asi stane tak at si to nečte, nerad bych mu zkazil dojem z tyhle ***** *

i na poměry cod mi to přijde prostě moc "cheesy" , já nikdy nechtěl aby to byl simulátor, ale stejně mi přijde divný nastupovat do gazíku když do něj střílí BTR a dalších 30 rusáků, nebo že 5krát, nějakym vodnikem nebo co to bylo za transport, naberu BMW z boku a pak vytáhnu borka v pohodě s tim že ho dem vyslýchat...

Co se týče příběhu tak sice vybrali zajímavý místa (zajímavý mi přišlo letadlo, hotel na konci, možná to somálsko nebo kde byl ten Warrabe), ale zároveň mě moc nebavil Berlín a Paříž, toho už sem se za poslední měsíc nějak přejed. Postavy - kamsi zmizel Sgt. Foley a jeho squad s Burgertownem, hraní za Yuriho ze spetsnazu - Yuri je zajímavej až v poslední misi, protože do tý doby samozřejmě mlčí vyjma vysvětlování jak se zná s Vláďou - ted už se ztrácim uplně, protože když byl bejvalej spetsnaz a v roce 96 se paktoval se Zakhaevem, tak už nevim jestli se i ve 4ce bojuje proti ruský armádě či ne (protože pak mi přijde informace že yuri byl před 20ti lety ve spetsnazu nezajímavá). Náplň misí - pokud nejsem za Frosta z delty tak mam v každý misi ultra cool stealth postup (koukaj na mě hlídky a neviděj mě, dost trapná napodobenina černobylu ze 4ky) a breaching 50 % dveří ve hře (jo, ta hra totiž už nic jinýho snad nabídnout nemůže) ... Dost mě taky štvala nepromyšlenost těch misí ze strany spolubojovníků - jak si někdo může nevšimnout že má vedle sebe bombu a ještě koukat s .50 přes optiku na makarova a nechat ho, místo toho je tam prostě dramaticky odpal rohu budovy a padání z lešení, který ve finale oddělá soapa (nevim proč za něj nemůžu hrát, to by se pak aspon z Yuriho stal nekdo zajimavej protoze by mluvil), potom co se prohrnu přes milion kanceláří a obchůdků.

Soundtrack a ozvučení - slabota oproti minulejm dílům, MW mělo mnohem lepší hudbu na pozadí při nějakejch stealth, MW2 mělo zas různý epic ozvučení při nějakejch větších jatkách stejně tak namluvení některejch postav, mohli vybrat lepší.

Prostě zklamání, neřikám že to mělo mít zas další otevřenej konec, ale mohlo to aspon zkončit nějak líp než že všichni chcípnou a Price si zapálí doutník.



Dialogy -


19 lis 2011, 14:24
Profil
Major
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 09 črc 2011, 22:55
Příspěvky: 447
Bydliště: Votice, Střed. Kraj
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Máš recht... Nejlepší mi připadá MW, protože zraně jsou takový jaký jsou, přiměrenej příběh... 3ka nabídla akorát pár detailů jako možnost sklápění magnifieru atd. Co mě tam dostává že je tam v celku dost málo zbraní bez nějakého příslušenství, samý kolimátor, ACOG... Prostě takový DATADISK do MW2.


19 lis 2011, 16:27
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Mně teda přijde, že si stěžuješ na blbosti :D Jo, oproti dvojce to nenabízí nic moc novýho a jo, je to spíš interaktivní film, ale to snad každej čekal, ne? A stěžovat si, že Yuri je nezajímavej, když to je asi jediná postava, za kterou člověk v CoD kdy hrál která měla alespoň nějakou historii a "pozadí" (zbytek bylo vždycky "jakejsi ranger/jakejsi SAS/jakejsi Delta force atd.) mi teda přijde docela mimo...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


19 lis 2011, 16:59
Profil ICQ
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ne, je nezajímavej kvuli tomu že s nim projedeš 50% herní doby a přitom nemluví, kdybych si o něm měl ale udělat obrázek jenom co se týče poslední mise (to s tim juggernaut oblekem) tak to je něco jinýho.... Samozřejmě že Pfc. Joseph Allen AKA Alex Borodin nebo jak se jmenoval nebyl zajímavej ničim protože neřek snad ani slovo, ale jak řikám kdyby se hralo za Soapa a Yuri by tak byl náhrada za Ghosta tak bych to bral spíš...

Ještě zkusim někdy MP a Co op (protože o tom to opravdu je), zatim si zustanu ale u BF3.

A ano, všichni sme čekali interaktivní film, ale snad i sám vidíš ten propad jak to funguje od MW1 přes MW2.

hlodaq : na zbraně bohužel musíš přihlížet přes MP, ale ono nic moc novýho neni, maximálně magnifier nebo ta možnost hybridu s red dottem , ale to je oboje dost ujetý (magnifier sice realnej ale zato kničemu)...

Jinak psal sem to předchozí dost v afektu, fakt mě to nasralo :D


19 lis 2011, 17:08
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 10 led 2010, 10:18
Příspěvky: 785
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Nevim, BF 3 mě nadchl víc než MW 3.

_________________
Trololol... :facepalm:


19 lis 2011, 17:09
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jojo BF3 mě fakt potěšil, MW3 pořídim na vánoce nebo nějakou ruskou za polovic, rozhodně nechci kvuli MW 2,1 dávat ted někde za krabičku litra nebo z mmo boostu 700 nebo kolik, prostě až mě BF3 trochu omrzí a budu mít chud na jiný cod než na 4ku a BO (u kterýho si ted uvedomuju jak skvělej má příběh oproti MW3)

Ovšem BF3 nemá zas tak skvělej singl (byl jsem zvyklej na různý kecy Sweetse a Haggardse z BC2 :D), ale to mi nějak nevadí, to mam vážně jen kvuli MP.


19 lis 2011, 17:14
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Ze singlu Bf3 mam dost rozporuplný pocity, jako vůbec to neni špatný, ale je hrozně vidět, že tvůrci nemaj se singleplayerovejma kampaněma ve stylu CoD zkušenosti, hlavně teda skriptování je na úrovni deset let starejch her (neviditelný zdi, hlášky "vraťte se do bojové zóny" apod...to i první CoD byla z tohohle pohledu lepší) a při těch soubojích na blízko, kdy člověk má vždycky asi tak setinu sekundy na zmáčknutí nějaký náhodný klávesy a jinak to opakuje celý znova mam vždycky chuť prohodit komp oknem. Předevšim teda v tej bance na hajzlech, kdy si člověk musel vždycky zopakovat celý to lezení po žebříku nahoru...fffffffffuuuuuuu :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 lis 2011, 14:46
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2008, 13:41
Příspěvky: 682
Bydliště: Mělník
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ani MW3 ani BF3...zato 5. den temer v kuse Skyrim :wink:

_________________
Johny Perez


20 lis 2011, 16:09
Profil ICQ
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 říj 2010, 08:36
Příspěvky: 610
Bydliště: Rozsochatec
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak jsem dohrál modern warfare 3 za 1den :D připadá mi to jen jako vylepšený modern warfare 2. Dost mě zklamala herní doba hry, naopak mě potěšily mise v Praze :) Opravdu sranda je survival mod, ve kterém si můžete vylepšovat zbraně: kolimátory, rukojeť atd. Kolimátor jde dát i na g18c, což je příjemná změna

_________________
Nový povoz - Leon Top Sport :)
Kvér stále moje stará láska - cm.031 - původní pouze skelet mechaboxu. Cca 140 m/s


20 lis 2011, 18:36
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Survival je docela fajn, ale zombíci v Black Ops jsou lepší...

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


20 lis 2011, 18:47
Profil ICQ
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 03 lis 2011, 16:40
Příspěvky: 62
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Mě osobně se líbily obě hry cca stejně, ale asi o trochu víc mě nadchlo MW3. Souhlasím s názorem, že u BF jde vidět. resp. nevidět ta skušenost se singlem, protože stačilo aby jste se v misi pohli o nějakou pozici dopředu, místo dopředu nascriptovanýho boje, a nepřítel vybíhal okolo vás a střílel na pozici kde jste měli být podle rozkazu... což mi přijde trochu zaspání doby.

_________________
Aim with the hand, shoot with the mind.


20 lis 2011, 23:18
Profil
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jo u singlu je určitě na čem pracovat eště, ale třeba atmosfera byla celkem dobra ikdyž to nemělo soundtrack v BFBC2 ... hlavně bad company byl parádní spin off, mimotitulkový kecy co tam šli slyšet to bylo něco :D

Já sem ted dostal v multiplayeru už M224 mortar, takže pořádně trolluju , jenom má dostřel asi 200 metrů což mi přijde slabota


20 lis 2011, 23:59
Profil
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Navro píše:
Souhlasím s názorem, že u BF jde vidět. resp. nevidět ta skušenost se singlem, protože stačilo aby jste se v misi pohli o nějakou pozici dopředu, místo dopředu nascriptovanýho boje, a nepřítel vybíhal okolo vás a střílel na pozici kde jste měli být podle rozkazu... což mi přijde trochu zaspání doby.


chces rict ze tohle v COD neni? tohle uz bylo v COD1


21 lis 2011, 11:28
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
vanhouten píše:
Navro píše:
Souhlasím s názorem, že u BF jde vidět. resp. nevidět ta skušenost se singlem, protože stačilo aby jste se v misi pohli o nějakou pozici dopředu, místo dopředu nascriptovanýho boje, a nepřítel vybíhal okolo vás a střílel na pozici kde jste měli být podle rozkazu... což mi přijde trochu zaspání doby.


chces rict ze tohle v COD neni? tohle uz bylo v COD1


No právě, o tom tu mluvíme, že skripty v Bf3 jsou cca na úrovni první Call of Duty, což je osm let stará hra :D

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 lis 2011, 11:42
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
jo takhle. blbe jsem to pochopil. myslel jsem ze porovnavate MW3 a BF3. nicmene tohle je ve vsech tech dnesnich akcnich hrach. at uz to je COD 1-?8 nebo BF:BC2 nebo ted ta trojka. holt udel dnesnich her. cekam kdy prijde nekdo s necim novym. protoze fakt COD uz me nebavi ani multak ani singl, BF to stejne. Dal bych si nejakou starou klasiku jako R6 raven shield nebo rogue spear popr. splinter cell :-)


21 lis 2011, 12:44
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jako jo, je to všude, ale třeba v CoD už si toho fakt téměř nevšimneš, je to naskriptovaný tak chytře, že ti to prostě přijde v pořádku, i když tě hra taky vede za ručičku. A pořádný hry existujou taky, třeba ArmA 2 je super, ty nový Flashpointy od Codemasters taky nejsou blbý, Medal of Honor byla parádní atd.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


21 lis 2011, 13:23
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
tak ARMA je moje srdcovka (od dob prvniho flashpointu az po posledni DLC pro ARMA2. MOH se mi libil mnohem vice nez vsechny ty nove COD nebo BFBC2. Flashpoint od codemasters me nechytl vubec. ne ze by to bylo spatne, ale prisel mi proste nedodelany. takove proste divny ulet. zato ARMU smazim temer porad. je to proste neco co me jen tak neomrzi, hlavne diky tem modum, editoru a multaku :-) mapa 20x20 km je neco jineho nez 50x50 metru :-)


21 lis 2011, 13:43
Profil ICQ
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 31 led 2011, 17:01
Příspěvky: 1057
Bydliště: Jablunkov
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Tak já jsem už dohrál BF3, žádné extra pocity prostě jen fajn hra, které zabavila. Teď stahuju MW3 tak uvidíme. Těším se na Armu 3, která vypadá hodně zajímavě.

Na BF3 se mi líbily malé detaily během hry. Například myslím 3 mise jak lezete potrubím a vykoukne na vás myš a kouše vám rukavice atd. to se mi líbilo :D

_________________
I am Brony, I am airsoft player. I love Rainbow Dash :)

Podporuju Obrázek


21 lis 2011, 13:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Jeryk píše:
Tak já jsem už dohrál BF3, žádné extra pocity prostě jen fajn hra, které zabavila. Teď stahuju MW3 tak uvidíme. Těším se na Armu 3, která vypadá hodně zajímavě.

Na BF3 se mi líbily malé detaily během hry. Například myslím 3 mise jak lezete potrubím a vykoukne na vás myš a kouše vám rukavice atd. to se mi líbilo :D


na armu3 se taky tesim, akorat bude potreba zase nasypat tak desitku do kompu abych si zahral :-D


21 lis 2011, 15:52
Profil ICQ
Nadrotmistr
Nadrotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 22 lis 2011, 12:25
Příspěvky: 49
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
BF 3 i nový COD jsem vyzkoušel a u těchdle dvou u mě jasně vítězí Battl.
Zaprvé singl u battlefieldu se pokusil alespoň trochu o posun vpřed (za skripty by ale někdo zasloužil zabít ! ) zato CoD MW3 by klidně mohlo být součástí MW2 a nikdo by si toho ani nevšimnul .
v MP není potřeba debat. Přiznávám že CoD má spád a je šíleně návykový a velice zábavný na odreagování ovšem i zde na mě hra působí jako lepší DLC pro původní CoD :(
MP u battlefieldu mě dostal totálně. Sic musí člověk zavřít oči nad spoustou nedodělků (doufejme budou všechny co nejdřív opraveny)
Ale zde si člověk opravdu užívá pocit zábavného intenzivního boje a pocit že zde opravdu sami nic nezmůžete.

_________________
člen WWII military Airsoft týmu KVH Grenze o.s
www.kvh-grenze.cz


22 lis 2011, 21:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigádní generál
Brigádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 20:44
Příspěvky: 1463
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já na BF3 MP nesnášim jen to, že je nějakej pošahanej Origin a Battlelog (ten bych sice ocenil jakožto náhled do statistik, ale nevim proč to musí bejt povinný a připojovat se přes to na servery)... dneska sem updatoval BF3 a musel sem si dohledvat na netu registry a nějaký soubory, protože mi update hru zmrvil tak že nefungoval obraz.

A taky je strašná pitomost nekonečnej dosah laseru a to oslepování tou baterkou, borec na 30-40 metrů oslňuje svítilnou na zbrani, nejlepší je na tom když běží celá squad vedle sebe a jak všichni máchaj těma zbraněma tak si svítěj do xichtu a pak je vysype s přehledem jeden člověk protože všichni měli před xichtem bílo. Smutný na tom je že ta baterka jde dokonce vidět ikdyž mířim na snipera kterej je v poušti (maximální světlo) na jeřábu, nedivil bych se kdyby mě tim oslepil. A taky nemam rád jak po respawnu mam 1-2 vteřiny černou obrazovku, dost často mě kvůli tomu vysypali. Zachvíli už budu mít M98B :)


22 lis 2011, 23:14
Profil
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
ta baterka nejde vypnout? :-D Jinak sem projel MW3 a musím říct že sem v životě nepostřílel tolik týpků ...moment možná ještě v Serious Samovi :-D taková koncentrace nepřátel na jednom metru čtverečním... jinak se mě líbilo, že zmenili chování zbraní, hlavně co se týče M4...už se to konečně chovalo jako karabina a dalo se vpohodě střílet jednotlivý :-)

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


23 lis 2011, 00:14
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Vždyť to je hra vyšlá ani ne před měsícem, dej tomu pár měsíců a pár balancujících patchů a bude to úplně jiný ;-) Tohleto provázelo multliplayer snad od každý hry, co kdy byla vydaná, vždycky se vyvalí spousta stížností že tohleto je potřeba nerfnout, tohleto boostnout, tohleto vyhodit, tohleto používaj jen n00bové a 0mg wtf st0p b4s3r4p1ng y0u ******* m0r0ns!!§§!§!

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


23 lis 2011, 00:22
Profil ICQ
Kapitán
Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 25 kvě 2009, 09:26
Příspěvky: 408
Nový příspěvek Re: PC Hry pro softaky
Já stále hraju BF2 a je tam pořád plno chyb i když už je verze 1.5. Je to vpohodě hratelný, ale některé věci jsou vyloženě otravné...nicméně trvalo dlouho než něco vychytali tak snad to u té trojky půjde rychleji.

_________________
"Good. Bad. I'm the guy with the gun"


23 lis 2011, 00:45
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 980 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz